Lieke van den Oetelaar wint tweede bingo CV de Pierewaaiers organiseert Pieregeblèr Aphrodite 7e Voorjaarsmarkt Scouting Moergestel ’t Draaiboompje overtuigend kampioen Miniplaybackshow bij ’t Draaiboompje KBO-Brabant Twee carnavalsconcerten in Den Boogaard! Weekblad voor Moergestel Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl WOENSDAG 16 FEBRUARI 2011 35e JAARGANG Nr. 1602 euro. Voor meer info: www.julianamoergestel.nl HET SENIORENORKEST Het Seniorenorkest - oorspronkelijk begon nen met 17 personen - bestaat thans uit onge veer 45 muzikanten in de leeftijd van 50 tot (bijna) 90 jaar, waarvan velen met lange en brede muzikale ervaring. Er wordt gespeeld uit een vast repertoire van populaire en goed in het gehoor liggende muziek: evergreens, film-, Eindronde Moergestelse biljartcompetitie In de laatste ronde streed oud kampioen De Klaore een vergeefse strijd tegen koploper ’t Draaiboompje. Het team van Wim Rijnen won deze partij en pakte daarmee de titel. In de andere wedstrijd zou Epi nog voor een verras sing kunnen zorgen. Echter ’t Centrum was hier de baas. Uitslagen: Draaiboompje - De Klaore 55,4 -51,4Epi - ’t Centrum50,4 -52,7. Einduitslag 1. Draaiboompje 321,7 2. De Klaore 309,7 3 Epi 308,3 en 4 ’t Centrum 284,9. Lieke van den Oetelaar (rechts) neemt de prijs in ontvangst uit handen van Marieke Maton. Het was nog nooit gebeurd... Personen die achter de schermen in de studio de bingo-uitzending mee volgen, hebben ook meestal zelfde bingokaarten bij de hand. En telkens weer wordt gezegd: meespelen mag, maar als je ‘bingo’ hebt moet je dat net als iedereen die meespeelt melden via de telefoon! nog kopen op de bekende adressen: Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Apotheek Moergestel aan de Kerkstraat.Kaarten kosten 1,25 euro per stuk. U doet toch zeker wel mee? Er is totaal 400,- euro prijzengeld te winnen en daarnaast zijn er nog tien waardevolle prijzen die worden verloot op de kaartnummers. Doe mee en geef onze harmonie ’n extra steuntje in de rug tij dens dit jubileumjaar! PRIJSWINNENDE KAARTNUMMERS u nog wel bruikbare spullen over waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 26 maart v.a. 13.00 uur bren gen in Den Donk, Bosstraat la. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bellen naar één van de onderstaande num mers. Wij halen het dan gratis bij u op. Al met al een goede reden om binnenkort uw garage, zolder of speelkamer eens grondig op te ruimen. We hebben een 50-tal tafels om te verhuren. Wees er snel bij want de ervaring van voorgaande jaren is dat onze markt erg gewaar deerd wordt en dat we snel vol zitten. Er zijn geen professionele marktkooplieden aanwezig op onze markt, maar alleen mensen uit onze gemeente of omstreken die particulier iets aan te bieden hebben. Uiteraard hopen we dat het weer druk wordt want zonder kopers ook geen markt. Dus noteert u de datum alvast op uw kalender en hopelijk tot ziens als koper of verkoper op zondag 27 maart a.s.. Voor info of aanmelding: Peter van de Wouw 06-22171727; Jan Jonkers 06-23932361 na 17.00 uur of e-mail voorjaarsmarkt.scou ting@gmail.com Beste kinderen van Moergestel, Op camavalszondag organiseren C.V. De Dur- draaiers weer de miniplaybackshow. Heb je altijd al een keertje je idool willen play backen, dan is dit je kans! Na de optocht kun je op het podium je act laten zien. Vorig jaar gingen Fleur en Merel Zijlstra, Veerle van Veghel en Maud Brekelmans er met de wis- selbeker vandoor. Zij playbackten Alexandra Burke met Bad Boys. Lijkt het je wat? Je kunt je opgeven tot 28 februari bij Harriette van 't Draaiboompje. Tel. 513 1315. Doen hoor! vinden het natuurlijk het leukst als je al in vol ornaat komt als kabouter, konijntje, prins/prin- ses, brandweerman, draak of indiaan. Maar durf je misschien nog niet volledig verkleed als Buzz Lightyear, ananas, Roodkapje of ruimte vaarder? Ga dan op zoek naar je gekke hoed je, je prachtige pruik, je gekleurde opzetsnor, je felrode opzetneus, je papierenwaaier, je prach tige boa, je camavalsshawl, je glitter stropdas, je zonnige bril, je exclusieve make-up, je opval lende diadeem, je carnavaleske bretels of je cheerleaderpompons Kaarten a 10,00 euro zijn te koop bij Novy, supermarkt Jumbo, slijterij In Den Koren maaier, partyboerderij 't Draaiboompje en café restaurant De Brouwer. IPy hebben er zin in! Tot zaterdag! Carnavaleske groeten van de Pieregeblèr- commissie: Annelies,Jaap, Margriet en Sjef. big-band- en popmuziek. Op dit basisrepertoi re wordt gevarieerd met themamuziek, van carnavalsmuziek tot kerstmuziek en stemmi ge stukken tb.v. speciale gelegenheden. Jaarlijks zijn er 10 tot 12 optredens op manifestaties, in verzorgingstehuizen en op openbare podia. De muzikale leiding van het orkest ligt in de vakbekwame handen van dirigent Jan Hermans uit Goirle. Hij slaagt er in de muzikale presta ties van het orkest met vriendelijke, doch straf fe hand en mét behoud van het speelplezier op een hoger niveau te brengen. Het Seniorenorkest zal met veel enthousiasme een leuk en gezellig carnavalsconcert voor u ten gehore brengen en.meezingen is toegestaan! Met de kaartjes voor het Seniorenorkest van de Nieuwe Koninklijke Harmonie Tilburg kunt u ook (gratis!) het Carnavalsconcert van Harmonie Prinses Juliana bezoeken. Entree 5,- euro. Seniorenorkest donderdag 3 maart 14.00 uur Harmonie Prinses Juliana donderdag 3 maart 20.15 uur Kaarten zijn verkrijgbaar via www.denboogaard.com of bel 521 7220. Afdeling Moergestel En zo gebeurde afgelopen donderdag waar eigenlijk niemand op gerekend had. Lieke zat, in afwachting van de trekking van de extra prijzen die zij mee zou verzorgen, rustig in de studio het spelletje mee te spelen. Tot... het moment dat ze het laatste getalletje wegstreep te. Ze greep snel naar haar mobieltje en belde naar de naast de studio gelegen telefooncentra le. Zo kon zij haar ‘bingo’ melden en op recht matige manier aanspraak maken op de door haar gewonnen eerste prijs van 135,- euro. En zo kwam de eerste prijs terecht bij een jeug dig lid van de harmonie, de vereniging die deze televisiebingo organiseert in verband met haar 100-jarige bestaan. a.s. Donderdag vindt de derde trekking plaats om 19.00 uur. Hebt u nog geen kaarten, dan kunt u die tot het eind van donderdagmiddag Maandelijkse BINGO Donderdagmiddag 24 februari 2011 gaan we om 14.00 uur weer bingo spelen in de boven zaal van Den Boogaard. Er is een lift. Wij nodigen iedereen uit om gezellig mee te spelen. Neem uw buurvrouw/buurman of vrien din gezellig mee. Ook als u geen lid bent van de KBO bent u van harte welkom. Er worden 6 rondes gespeeld en een kopje kof fie wordt u door ons aangeboden. Wij zorgen weer voor leuke prijzen. Graag tot ziens in Den Boogaard. Uw spelleidsters Addy van Gorp en Joke van Asch De volgende bingo is op donderdagmiddag 31 maart om 14.00 uur. Zaterdag 19 februari vanaf20.00 uur in Den Boogaard Carnaval staat voor de deur, doe ’s gek: kom verkleed! Zaterdag 19 februari vanaf 20.00 uur vindt het Pieregeblèr voor de 15e keer plaats in Den Boogaard. Tien deelnemers staan die avond gepland. De volgende groepen strijden om de Cees-van- Eschwisselbokaal voor de beste presentatie en om de beker voor het beste carnavalslied van Moergestel: BaJaMaJa, met wederom de spec taculaire samenwerking met Maurice Bouw- mans. De Brouwer Jr., die werkelijk niets los laten over hun optreden. De Brugzeikers, die Shakespeare en Mary Poppins achterna gaan dit jaar?! De Durdraaiers, die wellicht weder om een gevoelige muzikale snaar zullen raken? De Dors(t)vlegels, die een extra stem ter ver sterking hebben toegevoegd. De Kammeraoj, die ouderwets carnaval laten zien en horen. Muziekvereniging Prinses Juliana, met dit motto en hun 100-jarig bestaan mogen zij toch niet ontbreken? De Pieremoaten, ook zij blij ven zwijgen over hun optreden, dat wordt vast spannend! De Poekeltjes, zouden zij op tijd een zanger hebben weten te bemachtigen? En De Zevertoeten, hun optreden ‘mag er best wel zijn’, zo zeggen ze zelf. We hebben alle deelnemers geïnterviewd van te voren, maar uiteindelijk leverde dat niet zo heel veel op. ’t Kwam natuurlijk allemaal op hetzelfde neer: ‘dur zit muziek in’ - en verder lieten ze niet veel los. Je zult dus echt zelf moe ten komen kijken! En hoe moedig je de deel nemers nu beter aan dan in je eigen carnaval- spakkie?! We zouden het dit jaar erg leuk vin den als je ‘je pak alvast komt indrinken’. We J Huidverzorgingsinstituut Op zondag 27 maart a.s. vanaf 10.00 uur is het weer zover. Scouting St. Jan uit Moergestel organiseert dan alweer voor de 7e keer haar jaarlijkse voorjaars markt. Volgens inmiddels vaste traditie vindt deze elke jaar plaats op de laatste zondag van maart. U kent dat vast wel: elk jaar bij de voorjaars schoonmaak komt u spullen tegen waarvan u denkt: ik doe er eigenlijk niets meer mee maar ze zijn nog zo goed dat het zonde is om ze weg te gooien. Dan biedt de voorjaarsmarkt van de scouting uitkomst Deze markt is inmiddels een begrip geworden voor mensen uit Moergestel en directe omgeving. Men weet namelijk dat hier kwalitatief goede spullen worden aange boden tegen een zeer vriendelijke prijs. En de markt is binnen, dus onafhankelijk van het weer. Ook deze keer zal de voorjaarsmarkt wor den gehouden in ons verenigingsgebouw Den Donk aan de Bosstraat in Moergestel. Wij hopen dat de markt weer net zo’n succes wordt als de voorgaande jaren! Enkele regels voor degenen die iets te koop aan willen bieden: Iedereen kan bij ons één of meerdere tafel(s) huren waar hij/zij nog goed bruikbare spullen te koop kan aanbieden. Een tafel van ca. 2m2 kost 7,50 euro, te voldoen bij inschrijving of overmaken op rek. 13.45.12.200. Mocht u niet zelf willen verkopen maar heeft DE HARMONIE Na jaren weg te zijn geweest, brengt muziek vereniging Prinses Juliana in haar jubileum jaar weer een carnavalsconcert! Niet alleen het harmonieorkest en de slagwerkgroep zullen op het podium verschijnen, maar ook vele lokale artiesten bekend van het Pieregeblèr van de laatste 14 jaar. Het programma belooft dus een lange polonaise van en op Moergestelse bodem! Op donderdag 3 maart om 20.15 uur in Den Boogaard Moergestel. Entree is 5,- Aan het eind van de uitzending worden extra prijzen verloot onder de deelnemende kaart nummers. De prijswinnende nummers van de tweeede trekking (oranje kaarten) zijn: 0521, 0266,0302, 1323,0809, 1331 en 1181. Deze prijzen, evenals de geldprijzen 2 t/m 9, kunnen worden afgehaald op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in Den Boogaard. Schoolstraat 5 MOERGESTEL 4 r nieuws es óe Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur AL RUIN 80 JAAR RETSPLEZIER Belangenorganisatie voor senioren 1 1V1J O V T I1N 1^1 JLLl^l RJUé IXTVTlIx JL 1N

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1