Dames 1 Softbal SV Roef Sportploeg van het Jaar! Aphrodite Frans Becx Tuinmachines wint de Ondernemersprijs Oisterwijk 2010 K I Pierewaaiers- blaoike komt eraan! r^L Weekblad voor Moergestel h Huidverzorgingsinstituut Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl 0 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Afgelopen donderdag werden de jaarlijkse Sportprijswinnaars bekendgemaakt in Den Boogaard. In de diverse categorieën waren uiteraard ook weer Moergestelse sporters genomineerd. De dames van Roef! softbal spanden dit jaar de kroon door voor de tweede achtereenvolgende keer te promoveren. De laatste keer betrof dat promotie naar de overgangsklasse via de play offs. Dit is de op één na hoogste klasse in Nederland. Gezien de jeugdige leeftijd van de ploeg werden zij verrast met de titel Sportploeg van het Jaar 2010. In hun categorie waren vier ploegen genomineerd voor de prijs. WOENSDAG 9 FEBRUARI 2011 35e JAARGANG Nr. 1601 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 De andere genomineerden waren Boshuys Hermitage en Patisserie Bij Robèrt. De Oisterwijkse Ondernemersprijs werd voor het eerst in 2009 uitgereikt. Met de onderne mersprijs onderstreept het gemeentebestuur het belang van goed ondernemerschap. Hiermee wil ze de ondernemers stimuleren een positie ve bijdrage te leveren aan de doelstellingen van de gemeente. ‘Ondernemers geven de gemeente kleur' Tweeëntwintighonderd ondernemers en onder nemingen telt de gemeente Oisterwijk. Samen goed voor 10.500 banen. ‘Ondernemers geven de gemeente kleur en dragen sterk bij aan de lokale werkgelegenheid. Met de uitreiking van de Oisterwijkse Ondernemersprijs, wil het gemeentebestuur benadrukken dat goed en gezond ondernemerschap bijdraagt aan de vita liteit van onze gemeente’ aldus wethouder Joost Wagenmakers van Economische Zaken. Moergestelse sporters in de prijzen nen. Hij is de winnaar van de marathoncom- petitie voor junioren C in Eindhoven, bij het NK Shorttrack 6e op de 800 en 1000 meter en 9e op de 500 meter. - Dai Dai Ntab van Schaatsclub de Vennen. Hij is Zuid-Nederlands kampioen allround schaatsen bij de junioren C. De jury noemde beide ‘een schaatstalent’. De jury die de prijs toekende kwam voor Frans Becx met de volgende verantwoording: Eigenaar Frans Becx is 33 jaar geleden in Moer gestel gestart als kleine ondernemer in het bui tengebied van Moergestel. Eerst hoofdzakelijk voor de particuliere markt, maar al snel voor de professionele gebruikers van tuinmachines. Inmiddels heeft hij breed assortiment machines, handgereedschappen en hoveniersbenodigdheden op een totaal bebouwd oppervlakte van ong. 2.000 m2. In 2005 is een modem bedrijfspand betrokken aan de A58. Van hieruit wordt een groot deel van de Nederlandse markt bediend. De bedrijfsactiviteiten en de uitstraling van het bedrijfspand aan de snelweg dragen bij aan een positief imago van de gemeente. Binnen het bedrijf is een constante aandacht voor duurzaam ondernemen. Op het gebied van innovatie heeft het bedrijf de laatste jaren belangrijke stappen gezet. Er wor den machines zelf ontwikkeld en gebouwd. Hierbij betrekt het bedrijf hoofdzakelijk bedrij ven uit de directe omgeving. Frans Becx zet zich in bestuursfuncties actief in voor het bedrijfsleven in de gemeente en voor Moergestel en Sonman in het bijzonder. Zijn bij drage aan de plaatselijke samenleving vindt plaats middels o.a. sponsoring en bijdragen in natura. In zijn geformuleerde missie staat de tevreden heid van de klant centraal. Frans Becx en zijn medewerkers kunnen terecht trots zijn op het bedrijf. FELICITATIES Het bestuur van Ondernemend Moergestel is uitermate verheugd dat deze prijs thans aan Burgemeester Hans Janssen overhandigt Frans Becx de Ondernemersprijs 2010. Foto: Masja Vlaminckx Vorige week woensdagavond is, onder grote belangstelling, de Ondernemersprijs Oisterwijk 2010 uitgereikt. Uit drie genomineerden koos de jury voor Frans Becx Tuinmachines. Tijdens een ondememersavond in Den Boogaard ontving Frans Becx de ondernemersprijs uit handen van burgemeester Hans Janssen. In 33 jaar tijd bouwde Frans Becx zijn bedrijf uit tot een onderneming met een breed assor timent tuinmachines, handgereedschappen en hoveniersbehodigheden voor professionals en particulieren. Vanuit zijn bedrijfspand aan de A58 bedient hij een groot deel van de Neder landse markt. Binnen het bedrijf is er een con stante aandacht voor duurzaam ondernemen en innovatie. Hierbij worden bedrijven uit de directe omgeving betrokken. Frans Becx zet zich daarnaast actief in voor het bedrijfsleven en de plaatselijke samenleving. Er werden ook nog 6 jeugdige sporters voor gedragen voor de jeugdsportstimuleringsprijs. Zij kregen alle 6 de prijs. Onder hen 2 perso nen uit Moergestel: - Thomas van Dijk van Schaatsclub de Ven- Nog 3 weken en dan is het zover: carnaval 2011! Vele Pieren en Pierinnen zijn al druk met de voorbereidingen voor carnaval, of het nu het Pieregeblèr, de optocht, het sauwelen of gewoon een carnavalspak zoeken is. Dan is het natuurlijk prachtig als u een mooi voorproefje op carnaval en de bijbehorende evenementen kunt nemen, om zo alvast wat extra in de stemming te komen. En dat kan! Aanstaande vrijdagavond en de hele zater dag brengt C.V. De Pierewaaiers het traditi onele Pierewaaiersblaoike huis-aan-huis rond. In deze gratis camavalskrant staat alles wat u over carnaval moet weten en natuur lijk nog veel meer. De krantencommissie heeft weer haar uiterste best gedaan om een mooi blad te maken, dit jaar voor het eerst in glossy. Wanneer de hofhoudingsleden bij u aan de deur staan, zult u zien dat zij een collectebus bij zich hebben. Wij vragen u dan ook geheel vrijblijvend om een financiële bijdrage te leve ren, opdat C.V. De Pierewaaiers ook in de toe komst haar evenementen en activiteiten kan blijven bekostigen. En we u volgend jaar weer een Pierewaaiersblaoike kunnen aanbieden. Wij wensen u alvast veel leesplezier en danken u bij voorbaat voor uw steun! Namens C. V. De Pierewaaiers, de krantencommissie De Dames 1 van Roef! Softbal nadat de prijs was uitgereikt. Foto: Christon van Vught. een Moergestels bedrijf is toegekend. Wij feliciteren dan ook graag Frans Becx en zijn vele medewerkers. Zij hebben met z’n allen dit resultaat weten te bereiken. Jan Vriens, voorzitter Cees den Teuling, secretaris l «Cl. UIO-UIQ IH/4* in T nieuws oe Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 AL RUIM 80 JAM HETSKEZIEH i P I I UIU VUI 4.VI kjll igou IOLI LL

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1