KEMPENHORSTCOLLEGE Feest!!!!! 15 j aar La Tuvert Zeven sauwelaars in de Moergestelse ton OPENDAG Kempenhorst College opent haar deuren Kempenhorst College zet de deuren dit weekend open. Tot ziens bij La Tuvert! Renate, Marie-Louise, Ellis en Marloes dames heren kapper La Tuvert bestaat 15 jaar en daarom is het van 1 februari tot en met 15 maart 2011 feest. Bij elke behandeling in de salon ontvangt u een mooi cadeau. Op deze manier willen wij u hartelijk bedanken voor het enthousiasme en de gezelligheid van de afgelopen jaren. theaterbezoek en buitenlandse reizen voortdu rend met de ‘echte’ wereld geconfronteerd. Schoolstraat 2a 5066 EE Moergestel 013-5133709 Korenmaaier, Jumbo Denissen en Den Boo gaard. Kaarten kosten 10,- euro (incL ’n kopje koffie bij binnenkomst). De Sauwelavond begint op 12 februari om 20.00 uur precies en voor de muziek zorgt ’ons eigen huisorkest’ (S)taporkest d’Ambiejans. Kempenhorst College - Informatieavonden K enrpefïhorst Collega Zaterdag 12 februari 20.00 uur Aanmeldingsavonden Leerlingen krijgen op het Kempenhorst College veel ruimte om zichzelf te ontplooien, maar zullen nooit aan hun lot worden overgelaten. Het leerlingvolgsysteem staat hier garant voor. Ook voor basisschoolleerlingen met een bij zondere zorgindicatie, wordt er op het Kem penhorst College een passend onderwijstraject aangeboden. Dit alles zorgt ervoor dat leerlingen zich thuis voelen en dat het Kempenhorst College ook na het slagen altijd een beetje ‘hun’ school blijft. Bij een bezoek aan de Open Dag zult u zien dat niet alleen potentiële leerlingen en hun ouders de school bezoeken maar dat ook veel oud-leer- lingen aanwezig zijn om nog eens een praatje te maken. Wilt u de Open Dag op het Kempenhorst College niet missen? Noteer dan alvast zater- VLn.r.: Gerard Vugts, Ron Hermus, Eric Boogaers, Stef Habraken en Maikel Denissen. Patrick Schijvens (gastsauwelaar) en Tom Salvetti staan niet op de foto. Zaterdag 12 februari kunt u in Den Boogaard weer gaan genieten van de jaarlijk se Sauwelavond. Zeven personen kruipen dan in de huid van verzonnen creaties. Creaties die uiteraard tot op het laatste moment geheim blijven, evenals het doel of vereniging waar de financiële opbrengst van de avond naar toe gaat. Elk jaar wordt door de deelnemende sauwelaars overlegd welke vereniging, instelling of stich ting verrast wordt met een leuk geldbedrag en die keuze kwam ook dit jaar weer unaniem tot stand! Het tekent de geweldige sfeer die er al jaren onder de groep deelnemers heerst en het plezier dat ze daarmee onderschrijven om er ‘n gezellige avond van te maken: voor maar krijgbaar bij Novy van Wezel, Slijterij In den je is ontstaan (dat we trouwens het komende jaar weer graag met eigen Moergestels talent willen opvullen) hebben we een persoon van buiten de dorpsgrenzen aangetrokken. Patrick Schij vens, tonprater afkomstig uit het Tilburgse, gaat de avond openen. Hij krijgt de eer om zo de zaal wat ’op te warmen’. De entreekaarten zijn in de voorverkoop ver- Zaterdag 5 februari 10.00-14.00 uur Een spannende tijd is aangebroken voor leerlingen uit groep 8 van de basisschool en hun ouders. De meeste basisscholen hebben hun adviezen al doorgegeven en de CITO-eindtoets staat deze week op het programma. Het is nu de tijd van de Open Dagen op de scholen voor het voortgezet onderwijs. Menigeen brengt in deze periode een bezoek aan de diverse scholen in de regio. Ook het Kempenhorst College opent haar deuren voor alle belangstellenden, maar in het bijzonder natuurlijk de kinderen en hun ouders die gebruik willen gaan maken van de onderwijsvormen van deze school. En die zijn veelomvattend. ook voor zichzelf! Deelnemers, en doe ze dat maar eens na.zijn dit jaar (we noemen ze in willekeurige volgor de): Maikel Denissen, Ron Hermus, Gerard Vugts, Stef Habraken, Eric Boogaers en Tom Salvetti. Laatstgenoemde is een nieuweling in de Moergestelse ton. Doordat er één open plek- Het Kempenhorst College heeft VMBO (TL, GL, KBL, BBL en LWOO) en een HAVO onderbouwafdeling. Bovendien kun je binnen het VMBO op het Kempenhorst College afstu deren in de volgende sectoren: Techniek, Zorg Welzijn, Groen en Economie. Ook wordt er de zogenaamde ‘ICT-route’ aangeboden. Leerlingen van de Theoretische Leerweg met een bijzondere belangstelling voor computer techniek komen in deze route goed tot hun recht. De school is inmiddels al weer 4 jaar geves tigd in het karakteristieke pand aan de Eiken bussel in Oirschot. Een gebouw waar zowel letterlijk als figuurlijk ‘transparantie’ het kernwoord is. Eigentijdse leerpleinen in een moderne vormgeving zorgen voor een aan trekkelijke leeromgeving. Zowel voor docen ten als leerlingen een plek om je thuis te voe- dag 5 februari in uw agenda. De school zal len. dan van 10.00 uur tot 14.00 uur haar deuren Het geborgene dat de school uitstraalt wil niet openen voor alle belangstellenden. Tevens zeggen dat er niet naar buiten gekeken wordt, verzorgt de school op donderdag 24 februari Integendeel, leerlingen worden middels sta- en dinsdag 1 maart informatieavonden. Aan- ges, projecten, excursies, bedrijfsbezoeken, vangstijd 19.00 uur. Ook op deze avond zijn j leerlingen als ouders van harte wel kom. PAGINA 7 X VOOBTGËZÏ7 OHOSRWUS BEST-OWSCHOt 01 maan j&ïl 19 00 uw 14 maart 2011 W& uur 26» 1 Voor oud&rs er< kinOeren Ooriöerdwjavond 24 februan 9011 19 00 uur JJaStt 2911 'X. uur ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 2 FEBRUARI 2011

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7