Okvo 50 ALLROUND MAKELAARDIJ fi ALLROUND MAKELAARDIJ d’n Urste! Gefeliciteerd! Plekbatsen Fietsdorp zoekt Moergestelse goochelaars Pierewaaiers organiseren Pieregeblèr “Dur zit muziek in!” Kies voor je eigen levensstijl... ...samen met Hypotheek Visie (7> Zondagmiddagconcert in conferentieoord Zonnewende Moergestel Fietsdorp zoekt vrijwilligers voor assistentie bij ’wandelevenement’ Nieuw telefoonnummer Rabobank Hart van Brabant Theaters Oisterwijk Moergestel Adrie Burgers ’officieel’ hoofdman gilde ^erdas ^februan 2011 1 1 KOM 4 KIJK, EN LAAT u VERRASSEN DOOR DEZE WONING! HYPOTHEEKVISIE vuook> Cp*'- Ie- leien-1 WONING VAN DE WEEK! om 20.00 uur Loop eens binnen of bel voor een afspraak. U bent wjjwows van harte welkom! KVO NIEUWS PAGINA 3 en de traditionele verkoop van het ‘vèrreke’. telefoon 513 1206. DN DUYP 16, MOERGESTEL Ven, voorzitter van de werkgroep die deze tocht organiseert. E-mail: c.vd.ven@planet.nl en Hypotheek Visie Besterdring 221, 5014 HK Tilburg tel. (013)581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl Bh Gilzerbaan34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmdkelaardij.nl kan worden aan de unieke ‘Midzomernacht Fietstocht’ of de ‘Leugenbèngskes Route’ die ook al een schot in de roos was. Deze routes heb ben steeds een bepaald thema. Het onderwerp op zondag 15 mei is ‘Magie’. Bij jong en oud geliefde magiërs zijn goochelaars. De organi satie van de speciale fietsroute ‘Magie’ kan zich voorstellen dat er Moergestelaren zijn die goo chelen als hobby hebben. Aan hen wil de orga- Als onderdeel van het grote evenement Moer- ciale fietstocht plaats voor het hele gezin. In het verleden zijn deze fietstochten door Moergestel Zondag 6 februari a.s. zal er ’s middags in Zon newende weer een huisconcert worden gegeven. Er zal worden opgetreden door Sanne Bijker, cello en Froukje Degenaar, piano. Zij bieden het programma Lieder ohne Worte met werken van Franz Schubert en Johannes Brahms. Met de Zonnewende concerten wil de stichting SO KA een podium bieden aan jonge getalen teerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (internatio nale muziekconcoursen. De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoerin gen van kamermuziek. Aanvang 14.15 uur. Kaarten te bestellen bij het Secretariaat van Stichting SO KA te Amsterdam: 020 - 679 36 50 of: e-mail: muziek@soka.nl.. Prijs: 10,- p.p; kinderen t/m 16 jaar gratis. Vorig jaar organiseerde de Stichting Moergestel Fietsdorp met succes voor de eerste keer een wandelevenement. Dit succes resulteerde in het besluit er een vast onderdeel van te maken. Dat betekent dat op 21 en 22 mei Moergestel weer in het teken zal staan van een internatio naal wandelevenement. Het hoogtepunt is de Kennedymars ‘De 80 van Oisterwijk’. Maar net als vorig jaar kan ook aan de afstanden 40, 20 en 8 kilometer worden deelgenomen. De voorbereidingen zijn momenteel in volle gang. Een onderdeel daarvan is het werven van vrij willigers. Deze zijn nodig voor het verlenen van assistentie tijdens het evenement op 21 en 22 mei. Veel voorbereidingstijd vergt het niet, wel moet een vrijwilliger tijdens (een deel van) van de wandeltochten inzetbaar zijn. Vrijwil ligers kunnen zich aanmelden bij coördinator Alda Vriens. Tel. 513 2042 of email: vriensad vies@home.nl. Maar ook de sponsors hebben we gespot in car navaleske kleding en in opperbeste stemming, ze bleven maar zwaaien...! De Brugzeikers hebben het serieuzer aangepakt, zij gingen op een heus brainstormweekend naar Texel. BZ gaan Shakespeare en Mary Poppins achterna en doen ’t dit jaar zonder (vrouwelijke) verster king... Verder merken we dat men al lekker in de stem ming aan het komen is, omdat we steeds meer ‘vrienden’ krijgen. Ja, goed gedacht - het Piere- geblèr is inmiddels ook op het internet te vin den. We hebben niet alleen een eigen e-mail- adres, maar ook een heuse hyvespagina. Je kunt ons vinden onder de naam: pieregebler, op www.hyves.nl. We hebben inmiddels al bijna 300 vrienden, maar we zouden ons clubje graag uitgebreid zien! Je vindt er leuke foto’s en film pjes van en over het Pieregeblèr. Tot ziens op hyves en op het Pieregeblèr op zaterdag 19 februari in Den Boogaard! Tot ziens op het Pieregeblèr, carnavaleske groeten van Annelies, Jaap, Margriet en Sjef! DE KAARTVERKOOP IS GESTART! Ja hoor, wij hebben er zin in! De organisatie van het Pieregeblèr is lekker op weg. We kunnen er nog niet veel over vertellen, maar in dit artikel zullen we toch vast een tipje van de sluier oplichten. Het wordt in ieder geval een mooie en verrassende avond. En de kaartverkoop is gestart! Kaarten a 10,00 zijn te koop bij super markt Jumbo, slijterij In Den Korenmaaier, partyboerderij ’t Draaiboompje en café restau rant De Brouwer. Je hebt inmiddels kunnen lezen dat er tien deelnemers gepland staan op zaterdag 19 februari vanaf 20.00 uur in Den Boogaard. De volgende groepen strijden om de Cees- van-Eschwisselbokaal voor de beste presen- j tatie en om de beker voor het beste camavals- lied van Moergestel: BaJaMaJa, De Brouwer I Jr., De Brugzeikers, De Durdraaiers, De Dors(t)vlegels, De Kammeraoj, MPJ, De Pieremoate, De Poekeltjes en De Zevertoeten. De voorbereidingen zijn dan ook bij deze groe pen in volle gang. We hebben geruchten gehoord over De Kammeraoj dat zij het ouder wetse carnaval nieuw leven in gaan blazen. Nieuwe hoofdman Adrie Burgers. gramma met een Indisch buffet, een heuse quiz Winnaars decemberactie Van Velthoven Met ingang van 31 december 2010 zijn Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk en gestel Fietsdorp vindt op zondag 15 mei een spe- Rabobank de Leijstroom gefuseerd tot rHalpfi«*t«tnrhr nlnatc vnnrhpt helpapyin Tn het Rabobank Hart van Brabant. Met ingang van 24 januari is de bank bereikbaar op Fietsdorp wel vaker georganiseerd. Gedacht een nieuw telefoonnummer. Particuliere klanten kunnen bellen naar 013 - 50 88 100. Bedrijven klanten kunnen bellen naar 013 - 50 88 200. Goed bereikbaar zijn is een service waar Rabo bank Hart van Brabant prioriteit aan geeft. Dat geldt niet alleen voor de openingstijden en de virtuele middelen die de bank de laatste jaren heeft ontwikkeld. Zij hechten ook nog steeds veel belang aan persoonlijk telefonisch contact die bellen met één van de bovenstaande num mers komen rechtstreeks in contact met één van de verkoop&service adviseurs. Zij kunnen klantvragen direct afhandelen. Klanten van Rabobank Hart van Brabant kun nen ook 24 uur per dag hun bankzaken rege len via www.rabobank.nl/hartvanbrabant. De prijswinnaar van de decemberactie van Frans van Velthoven is de familie Geerts te Moergestel. 17-d3 i verloot onder de decemberkopers’. De dens deze fietstocht. Belangstellenden worden familie Geerts, woonachtig aan de Reedijk, is de gelukkige winnaar. Jacques en Brigitte wen- WORKSHOP VROUW EN PENSIOEN De afgelopen tijd lezen we dagelijks dat het pensioenstelsel onder druk staat. Tijdens de workshop wordt informatie gegeven hoe dat stelsel in elkaar zit en hoe het werkt met pen sioenopbouw. Heel belangrijk als er een pen- sioengat is ontstaan. Maandag 31 januari 19.30-22.00 uur in het KVO-kantoor, Spoorlaan 460, Tilburg. Kosten: voor leden 5,- en voor niet-leden 10,- Snel opgeven bij Rikie, Past. Jansenstraat 10, tel. 513 3586. FILM AVATAR 3D UIT 2009 Een spannende, avontuurlijke science-fiction filmAanvang 14.00 uur. Kosten 5,00. Voor ont moeting en kopje koffie/thee met iets lekkers erbij kan men vanaf 13.00 uur aanwezig zijn. Gezellig samen naar de film. Ook niet-leden zijn welkom. Vertrek 12.30 vanaf St. Jansplein. Evenementen in Tiliander Oisterwijk Fontys Podium - Studenten Conservatorium, Toneel/Muziek Vrijdag 28 januari 20.30 uur Prijs: 10.00; KBO-leden: 8,00; Fontys leerlin gen 5,00 Mans Genoeg - Roué Verveer, Cabaret Zaterdag 29 januari 20.30 uur Prijs: 19.00 (incl. koffie/ thee) Evenementen in Den Boogaard “Opschudding in Huize de Mispel” - Tweede Jeugd, Toneel Donderdag 27, vrijdag 28 en zaterdag 29 janu ari Aanvang: do 14.00 uur (senioren, 5.50); vr za 20.00 uur, 6,50; kind t/m 12 jr 3,50 Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren: 521 7220. www.theatersoisterwijkmoergestel.com ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 JANUARI 2011 Op de onlangs gehouden statiedag van het Gilde St. Sebastiaan Barbara is Adrie Burgers na afloop van de eucha ristieviering geïnstalleerd in aanwezig heid van de burgerlijke en kerkelijke overheid. Het was de laatste officiële daad van de erehoofdman van het gilde, Jan van Rooij, die vorig jaar al was afge treden. Met de H. Mis, voorgegaan door pastor Theo te Wierik, werd de jaarlijkse viering van pa troonheilige St. Sebastianus op afgelopen zater dag 22 januari geopend. Met de huifkar werden de gildebroeders en zusters vanaf het gildehuis ’t Stokske naar de Kerk vervoerd. Na de eucha ristieviering in de kerk St. Jans Onthoofding werd, terug in het gildehuis, na de uitgebreide Brabantse koffietafel Ad Wolfs gehuldigd voor zijn 25-jarig lidmaatschap bij het Gilde. Ad Wolfs ontving hiervoor het zeer gewilde zilve ren Sebastiaantje, terwijl zijn vrouw Toos werd verrast met een fraai boeket bloemen. Na de jaar lijkse algemene jaarvergadering, waarbij de gil debroeders en zuster hun jaarlijkse contribu tie moeten voldoen, vertrok het hele gezelschap weer met de huifkar naar de bowlingbaan in Oisterwijk. Gedurende twee uur was het com plete gilde er actief met afwisselend succes. Na deze genoeglijke en sportieve middag werd weer teruggekeerd naar het Gildehuis aan de Zandstraat voor de viering van de zogenaam- nisatie vragen als goochelaar op te treden tij- Er werd een Bose 3-2-1-systeem beschikbaar gesteld dat snel en moeiteloos tot stand komt. Klanten verzocht dat kenbaar te maken bij Niels van de sen hen veel plezier met de gewonnen prijs: een Bose 3-2-1-systeem! Van harte proficiat!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3