Zaterdag telebingokaarten kopen voor harmonie Luuk van Gestel wint brons op het NK veldrijden Oudste en jongste harmonielid onthullen gedenktegel w? I Aphrodite Sauwelavond zaterdag 12 februari! Voorlezen in de bibliotheek Toneelclub ”De Tweede Jeugd” speelt a.s. weekend! UL[ Weekblad voor Moergestel Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl 4 Weken MTV-bingo: 3, 10, 17 en 24 februari Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl WOENSDAG 26 JANUARI 2011 35e JAARGANG Nr. 1599 Zaterdag 12 februari vindt de jaarlijkse Moergestelse Sauwelavond plaats in Den Boogaard. De avond begint om 20.00 uur en plaatsbewijzen zijn in de voorverkoop al ver krijgbaar bij Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Den Boogaard. De kaarten kosten 10,- euro (incl. ’n kopje koffie). Deelnemende sauwelaars zijn: als gast Patrick Schijvens en uit eigen dorp Maikel Denissen, Ron Hermus, Gerard Vugts, Tom Salvetti en Eric Boogaers. De vorig jaar debuterende Stef Habraken komt ook weer terug. Op opbrengst van de avond gaat naar een door de sauwelaars zelf te bepalen goed doel. Welk doel dat is zijn de sauwelaars al overeengeko men. Het wordt aan het einde van de sauwel avond bekendgemaakt. De Sauwelavond wordt muzikaal begeleid door ons eigen Moergestelse orkest d’Ambiejans. Zorg dat u er ook dit jaar weer bij bent! Supermarkt in Moergestel. Ook in Oisterwijk kunnen kaarten worden gekocht en wel bij Emté Supermarkt aan het Fabriekspad en bij Schepens Tweewielers in de Kerkstraat. Zo kunnen ook inwoners van Oisterwijk aan het spel meedoen omdat zij de bingo via het kanaal van Lovo kunnen volgen. PRIJZEN Elke week wordt gespeeld om 400,- euro prij zengeld en er is ’n eerste prijs van liefst 135,- euro. Hebt u bingo dan moet u dat meteen telefonisch melden. Uw kaartnummer wordt dan op de computer gecontroleerd. Aan het begin van de uitzending worden de telefoon nummers bekendgemaakt waaronder de stu dio bereikbaar is. Aan het eind van de uitzending wordt nog ’n aantal prijzen verloot op de kaartnummers. De eersteprijswinnaar wordt tijdens de uit zending natuurlijk in de studio verwacht om die in ontvangst te nemen. De tweede en vol gende geldprijzen alsook de prijzen die verloot worden kunnen op dinsdag na de uitzending tussen 19.00 en 20.00 uur opgehaald worden in Den Boogaard. Doet u mee? Foto uit de telebingo van MTV in 2008. Zaterdagochtend 29 januari zullen de leden van muziekvereniging Prinses Juliana bij u aan de deur komen voor de verkoop van de telebingokaarten. De eerste bingo- uitzending kunt u donderdag 3 februari om 19.00 uur zien op de lokale omroep van Moergestel, MTV. Ook dit jaar organiseert MTV haar telebingo, dit keer met de jarige muziekvereniging Prinses Juliana. Op de donderdagen 3, 10, 17 en 24 februari wordt de MTV telebingo gespeeld tel kens om 19.00 uur. Elke uitzending duurt zo’n kleine drie kwartier. Met de viering van het honderdjarige jubile um van de harmonie zijn natuurlijk vele kos ten gemoeid. Zij hebben dit jaar een uitge breid programma dat alle bewoners van Moer gestel veelal gratis kunnen bezoeken, zoals op zaterdagavond 28 mei als het vuurwerkconcert op het St.-Jansplein uitgevoerd zal worden. Ook staat er een muziekmiddag voor de jeugd en bingo-ochtend voor de senioren gepland. Het uitgebreide programma kunt u nalezen in de eerder verstrekte flyer en op www.julia- namoergestel.nl KAARTVERKOOP Door aankoop van de telebingokaarten geeft u de harmonie een financiële steun en maakt u zelf kans op mooie geldprijzen! De bingokaar ten kosten slechts 1,50 euro per stuk en kunt u kopen op zaterdag 29 januari bij u aan de deur. Hebt u de leden van de harmonie gemist, kunt u de kaarten ook nog verkrijgen bij Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier en Jumbo VOOR PEUTERS EN KLEUTERS Op woensdag 2 februari van 14.30 tot 15.00 uur wordt voorgelezen uit het prentenboek ‘Een bos vol enge wilde beesten’. Het boek kreeg de Leespluim van de maand januari 2011. Op een dag komt de beer, midden in het bos een jongetje tegen - een jongetje met een groot probleem, want hij is verdwaald, terwijl zijn moeder nog zó gezegd heeft dat hij niet in het bos mag komen. In het bos zijn namelijk enge wilde beesten. Daar schrikt de beer van en ook de leeuw, de olifant, de slang, de wolf, en de kro kodil die ze tegenkomen, rillen bij de gedach te. Voor de zekerheid blijven ze dicht bij het jongetje. Maar dan klinkt er een woest, boos gebrul... www.bibliotheekmb.nl p Huidverzorgingsinstiti Huidverzorgingsinstituut ra Zaterdag 22 januari werden in het Limburgse Landgraaf de Neder landse kampioenschappen veldrij den verreden voor jeugdrenners van 8 t/m 14 jaar. In de categorie 4 (geboortejaar 2000) eindigde Luuk in een spannende wedstrijd op de 3e plaats. De wedstrijd werd verreden onder natte omstandigheden waar de kou en Lim burgse klei het voor de jonge crossers extra zwaar maakten. In een startveld van 40 renners kon Luuk na het startschot zich snel bij de eerste tien melden in de wedstrijd. Ronde voor ronde passeerde hij de voor hem rijdende crossers en ging de laatste ronde in, strijdend voor plek drie en vier. Op het laatste rechte stuk naar de finish wist Luuk in een eindsprint zijn bronzen medaille bin nen te halen. Luuk is lid van wielervereniging www. hetsnellewiel.nl en fietst voor het derde jaar wedstrijden bij de jeugdcategorieën. Jaarlijks organiseert de stichting Kom- toer Moergestel in juni wegwedstrijden voor jeugdrenners en in december de traditionele veldritweekend op het par cours aan de Zandstraat. Over twee jaar (januari 2013) wordt het Nederlands Kampioenschap veldrijden georgani seerd in Moergestel. Luuk naar prachtige 3e plaats.. Opschudding in “Huize De Mispel”, een klucht in 4 bedrijven van Marco Schepers. De bewoners van “Huize de Mispel” merken dat er vreemde dingen gebeuren. Niemand weet het ware ervan maar er wordt volop gespe culeerd en met de vinger gewezen. Het is het gesprek van de dag en de een weet het nog beter dan de ander. Conclusies worden getrok ken, maar wat is er nu echt aan de hand? Dat kunt u allemaal komen zien op onze uitvoerin gen in Den Boogaard in Moergestel. Donderdag 27 januari om 14.00 uur voor alle senioren. Toegang 5,50; vrijdag 28 januari om 20.00 uur; zaterdag 29 januari om 20.00 uur. Vrijdag en zaterdag voor iedereen: toe gang 6,50; kinderen tot 12 jaar 3,50. Zondag jl. werd de officiële oprichtingsdatum van Mu ziekvereniging ‘Prinses Ju liana’ herdacht met de vie ring van een H. Mis in onze parochiekerk en een recep tie in ‘Den Boogaard'. Daar tussendoor vond naast de ingang van ‘Den Boogaard' de onthulling plaats van een speciale gedenktegel als blij vende herinnering aan het eeuwfeest van onze harmo nie. De tegel werd ‘schoonge veegd’ door Harrie Meeuwis, als oudste lid van de harmo nie (al 64 jaar lid en nog steeds elke week trouw op de repe titie) en de 7-jarige Lars op ’t Hoog als jongste lid (sinds ’n half jaar volgt hij een oplei ding als slagwerker). De beide muzikanten werden bijge staan en geholpen door bur gemeester Hans Janssen. Na de onthulling werd ieder een door de jubilaris gastvrij in ‘Den Boogaard’ ontvan gen op koffie met gebak. De receptie die daarna volgde, was voor velen de gelegen heid om leden en bestuur te feliciteren. Schoolstraat 5 MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 i h- Jg r’ nieuws es oe Foto: Patrick van Vugt Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwi/kseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur AL RUIM 30 JAAR FIETSPLEZIfR

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1