t Vermeer Installatie Geboorte... 620 Gezinnen blij gemaakt ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES COMPUTERTYPEN vanaf groep 6 IVN-Lezing Nationaal Park De Groote Peel Werk van Ine van Son in Eindhoven Typebureau van der Pluijm Mooie tuinen.nl ^vhg Fun en health gaan wel degelijk samen: gratis workshop Zumba® 'tDrSSr Boeken- en platenbeurs in Het Oude Kerkje te BON BLOEMSIERKUNST Bij ons vindt u alle ingrediënten voor een verdraaid leuk feest! Wij wensen iedereen een gezellig en smaakvol 2011. Over ’de schepping’ van een 'geweven wereld’ Industrieweg 21a, Moergestel Tel. (013) 511 1177/06 12963617 Hild 1, Moergestel, Tel. (013) 513 1315 www.draaiboompje.nl steed aan anderen, niet alleen het maken van onze kleding en onze gordijnen. Ook bij de bouw van ons huis komt een betonvlechter zijn werk doen. Laten we daarom het spinnenweb eens goed bekijken. Een technische perfectie die overle ven mogelijk maakt. Kijken met respect. Tot en met 5 februari is de expositie te zien bij fotogalerie Lotard, Schenkpad 10 in Eindhoven. Openingstijden; do, vrij, za, 14.30 - 17.00 uur en na afspraak. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ine van Son, (inevanson@live.nl, tel. 543.73.80). WE GAAN WEER BEGINNEN! Iedereen kan zich weer opgeven voor de lessen computertypen. Op dinsdag 15.45-17.15 uur 17.15-18.45 uur en 18.45-20.15 uur. Aanvang 1 MAART 2011. Geef je tijdig op. Beperkte plaatsen. (013) 513 3793 info@typebureau.nl www.typebureau.nl U kunt zich ook al opgeven voor september 2011. V bent dan zeker van een plaatsje. LOODGIETER- EN VERWARMINGS- WERKZAAMHEDEN - Riool - Water - Gas - Sanitair -C.V. -Zink wo. t/m vr. van 10.00-12.00 en 15.00-18.00 uur za. 10.00-14.00 uur In december hebben zo’n 620 gezinnen, echt paren en alleenstaanden uit Oisterwijk, Moer gestel en Heukelom een kerstpakket ontvan gen met een envelop. De hoogte van het geld bedrag was afhankelijk van de gezinssamen stelling. De actie was een gezamenlijk initiatief van de Gemeente Oisterwijk en Charitas. Beide partij en investeerden daarin tijd en energie. Andere partners waren Maatschappelijk Werk en Dienstverlening Juvans en het Óisterwijkse bedrijf PUZO. Laatstgenoemde stelde ruimte ter beschikking van waaruit de pakketten kon den worden gedistribueerd. WSD zorgde met de inzet vier medewerkers en twee busjes samen met enkele mensen van Charitas Oisterwijk en een aantal vrijwilligers voor bezorging van de pakketten. Ook dit jaar hebben we weer veel positieve reacties gekregen waaruit bleek dat het ex traatje welkom was bij de mensen. Geweven Wereld is de titel van het werk dat beeldend kunstenaar Ine van Son uit Moer gestel exposeert op een groepstentoonstelling bij fotogalerie Lotard in Eindhoven. De galerie vroeg een aantal kunstenaars om zich te laten inspireren door het thema 'de schepping’. Ine greep dit thema aan om de complexiteit van de wereld te verbeelden. Als reactie op de alledaagse werkelijkheid om haar heen, waar snelheid en oppervlakkigheid steeds meer de aandacht lijken op te eisen. In de kleinste dingen om ons heen zien we hoe weefsels de wereld vormen, hoe levende wezens hun wereld weven. Zoals een spin die de tech niek van het verweven en vervlechten van zijn zelf gesponnen draden, voortkomend uit zijn eigen lichaam, tot in perfectie beheerst. Het spinnen, weven en vlechten is voor hem van levensbelang. Voor mensen zijn dit soort technieken ook van levensbelang. Wij hebben echter veel uitbe- Zumba® is leuk voor iedereen, zowel jong als oud, sporter en danser. Conditie bouwen we op door lekker te bewegen op de hete en opzwe pende beats van lekkere Zuid-Amerikaanse muziek. Zumba® heeft invloeden van onder andere samba, merengue, salsa, flamenco, reg- gaeton, mambo en cha cha, en combineert dit alles in een sportieve workout. Of het doel nu is om af te vallen, conditie te trainen, body sha ping of gewoon lekker op die geweldige muziek bezig zijn; iedereen is verslaafd na één workout! De werkwijze van Zumbaflavor is simpel. Je koopt bij ons een punch card, waarmee je deel neemt aan lessen. Deze punch card is vergelijk baar met een strippenkaart. Er wordt elke keer een dat je een les volgt een knip uit de kaart gehaald. Ben je er dus een keer niet, dan schuift je les gewoon op tot je weer wel kunt. En is je kaart op, dan koop je gewoon een nieuwe! Ook kun je bij ons elke dag een Zumba®les vol gen (en dus eventueel inhalen) binnen de regio Rijen-Moergestel. Je hebt nu de kans om dit unieke concept uit te proberen. Op woensdag 26 januari is er in Physique aan de Postelstraat 17 in Moergestel een fantastische Zumba® workshop. Onder leiding van een hoog gekwalificeerde instruc teur word je meegenomen naar heerlijke zomer se sferen, terwijl je bijna onbewust een sport prestatie aan het leveren bent! Sinds kon hebben we ook programma's totaal afgestemd op de kinderen van 4 tot 12 jaar. Ga naar onze website voor meer info over de Zum- batomic classes voor kids! Deze workshop is geheel gratis en vrijblijvend, en is ter kennismaking van het concept. Sport- kleding is gewenst, maar kleding waarin je lek ker kunt bewegen is ook voldoende. Zorg dat je ook sportschoenen bij je hebt. Een hand doek is wel aan te raden! Je kunt inschrijven via onze website of je kunt bellen naar 530 3143 of 06-13245034. Geef duidelijk je naam, adres en telefoonnum mer aan ons door en vermeldt ook met hoe veel personen je komt. Check onze website www.zumbaflavor.nl voor meer informatie! We zien je hopelijk op de workshops met veel goede zin! De Groote Peel is een van de weinig restanten die over zijn van het onafzienbare hoogveen moeras dat ooit de grens tussen Brabant en Limburg vormde. Nu is het een natuurgebied van internationale klasse, vooral vermaard om zijn vogelrijkdom. Weids en waterrijk herinnert het landschap aan vroeger. Destijds was het een plek om te mijden, nu wandelt men er naar hartelust! Overal zijn sporen van het verleden te vinden, toen noeste werkers de turf, ‘het zwarte goud van de Peel’, uitgroeven. Bert Bronswijk geldt als een echte kenner van het gebied. Op donderdag 20 januari om 20.00 uur zal hij ons kennis laten maken met dit bij zondere gebied in De Voorhof, Kerkstraat 64 Oisterwijk. Ben jij ook niet het type dat elke week aan gewichten gaat hangen? Ben jij al diezelfde groepslessen beu? Gebruik jij ook maar een klein deel van je all-in abonnement? Kun je vaak niet de energie bij elkaar schrapen om te gaan sporten, maar wil je toch die kerstki- lo's en misschien nog wel meer kwijtraken? Hier is je kans om dit allemaal te verande ren! Ditch the routine, join the party! This is Zumba®! Op woensdag 26 januari organiseren wij voor alle inwoners van Moergestel en omstreken een fantastische Zumba® workout. Het doel is om je kennis te laten maken met Zumba,® de Latin Inspired Fitness Dance workout. Zumba is speciaal bedoeld voor al diegenen die willen sporten op een manier dat het eigenlijk geen moeite kost. Fun staat bovenaan, en zonder dat je het merkt, sta je te sporten en calorieën te verbranden! Of je nu beginner bent, of al eens Zumba®lessen hebt gevolgd, kom naar de workshop en ervaar de meest fantastische dans- fitnesshype van de afgelopen jaren, voorge gaan door enkele van de in Nederland hoogst gecertificeerde instructeurs. In het weekend van 15 en 16 januari 2011 is het Boekenbeurs in het Oude Kerkje in Mid delbeers. Onze jaarlijkse Boekenbeurs wordt georgani seerd door de vrijwilligers van het Oude Kerkje te Middelbeers en de opbrengst is bestemd voor het instant houden van deze prachtige monumentale kerk. Deze boekenbeurs is bij een zeer breed publiek bekend en biedt naast boeken ook platen, sing le’s en cd’s. Iedereen is er welkom, voor de entree hoef je het niet te laten en de prijzen van de boeken zijn superlaag. Het aanbod is weer ontzettend groot. Er zijn verschillende stands ingericht met diverse onderwerpen zodat je snel jouw boek kunt vinden. Je vindt er onder meer: naslagwerken, woorden boeken, romans en detectives, boeken over reli gies, planten, dieren en koken, boeken in vreem de talen, kinderboeken en boeken uit lang ver vlogen tijden. De platenverzameling van hon derden Ip's, singles en cd's uit de roemruchte tijden, zoals de sixties en seventies, rock and roll, jazz, easy listening, maar ook klassiek. De pla ten zijn ingedeeld van populair naar klassiek repertoire. Het Oude Kerkje is op zaterdag en zondag open van 10 tot 16 uur. De entree is 1.50 euro (t.b.v. instandhouding van het monument), kinderen gratis. Het adres is Willibrordstraat 25,5091 CC Middelbeers. Meer info is te vinden op www.oudekerkje.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 JANUARI 2011 e-mail: gerrit-jan.vermeer@hetnet.nl ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Woonplaats Telefoon I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam I Straat I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J Pr. Beatrixstraat 24 5066 BC Moergestel Tel. (013) 513 2006 Mobiel: 06 53 67 51 67 Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl V .«F oompje catering Openingstijden: ma. en di. alleen op afspraak Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Udenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Verloren op 6 januari jl. een gouden dameshorloge, met een zeer emotionele waarde, op de route Rootven-Oisterwijk- seweg tot aan Mariakapel, aan beide zijden. Terug te bezorgen, tegen beloning, op Krijte- straat 24. kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden aMeen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. PAGINA 6 parlybtxriLii) eetcafé terras aaien Te huur: kantoorruimte centrum Moergestel. Plm. 30 m2 incl. spreekkamer archiefzol- der. Tel. (013)711 3066. Te koop: mooie blanke eiken eethoek met tafel 200x90, rechte poten, zes stoelen en een leunstoel met zitting leder 450,-. Te zien Herengoedstraat 6, Moergestel. LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe kertjes moeten op maandag om 12.00 uur ingeleverd en betaald zijn!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 6