MOERGESTEL BEDANKT!! 2.578,00 Pierewaaiers organiseren Pieregeblèr Maak van hindernissen mooie uitdagingen MOERGESTEL<STEUNTf/»; ir Serious Request weekend Moergestel groot succes! Statiedag Gilde St. Sebastiaan Barbara Bij Zanggroep Joy ga je altijd door! KBO-BraBant Vervolg van voorpagina 11 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl GOEDE VOORNEMENS? AFVALLEN EN EEN GEZOND GEWICHT IN 2011! Begeleiding in een ongedwongen en huiselijke sfeer! Het goedkoopste en beste eiwitdieet van Oisterwijk en omgeving! Bregje van der Most personeelsleden van De Veerkes en HierNeffe aangeboden aan de DJ’s in het Glazen Huis in Eindhoven. Moergestel liet zich hiermee weer eens van zijn goede kant zien. Daarom een wel gemeend woord van dank aan allen die zich op welke manier dan ook hebben ingezet voor het slagen van dit weekend, maar vooral ook aan de inwoners van Moergestel voor hun gulle gaven! KBO Moergestel cursus ”Wat Een Kunst“ In februari 2011 starten we weer met een cur sus “Wat een Kunst1*. De cursus vindt plaats in Den Boogaard op 4 dinsdagmiddagen (1-8-15- 22 februari) van 13.30 uur tot 15.30 uur. Verschillende onderwerpen van de schilder- kunst-beeldhouwkunst - romantiek - gedich ten en muziek zullen worden behandeld met gebruik van foto’s - geluid en eigen inzicht van de Kunst. Interesse in bovengenoemde onderwerpen is zeker voldoende om aan deze cursus deel te nemen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij en als u nieuws gierig bent naar de inhoud van de cursus, schroom niet, maar neem contact op om u aan te melden. Het is niet noodzakelijk dat u lid bent van de KBO. Het verschuldigde bedrag is voor leden 20,00 en voor NIET leden 30,00 incl. kopje koffie/thee in de pauze. Ricky Martens, coördinator van deze cursus Tel. 513 6086, e-mailadres: ricky. martens @home. nl www.afvallenmetbregje.nl MAANDELIJKSE BINGO Donderdagmiddag 20 januari 2011 gaan we weer bingo spelen. Aanvang 14.00 uur in de bovenzaal van Den Boogaard. Er is een lift. Wij nodigen iedereen uit om gezellig mee te spe len. Ook als u geen lid bent van de KBO bent u van harte welkom. Er worden 6 rondes gespeeld en een kopje kof fie wordt u door ons aangeboden. Wij zorgen weer voor leuke prijzen. Graag tot ziens in Den Boogaard. Uw spelletdsters Addy van Gorp en Joke van Asch De volgende datum voor de bingo in febru ari wordt nog bekendgemaakt. De aktie “Moergestel steunt Serious Request 2010” heeft, met behulp van vele mensen, een bedrag opgebracht van: Ik noem er enkele: •Mantelzorg •Stilstaan bij verlies en angst •Persoonlijke groei Loopbaanbegeleiding •Het aangaan en onderhouden van relaties op persoonlijk of zakelijk vlak •Werken aan eigenwaarde en zelfver trouwen •Grenzen stellen •Wat wil ik nu met de rest van mijn leven... Heb je naar aanleiding van dit artikel het gevoel: ‘door haar zou ik wel bege leid willen worden’, aarzel dan niet. Bel of mail me nu om af te spreken, ik heb altijd tijd voor jou! MAAK VAN 2011 JOUW JAAR! Marjolein Burgers-Schilte 013-5136060 06-43448689 info@resilienza.nl Gecertificeerd NLP Master Trainer, coach, counselor, Systemisch Werken, Management&Organisatie opstellingen, Oplossingsgericht Werken, Professioneel verhalenvertelster. Op zaterdag 22 januari vindt weer de jaarlijk se Statiedag van het gilde St. Sebastiaan Barbara plaats ter viering van het patroons feest van St. Sebastiaan. Om 08.30 uur komen de Gildebroeders en -zus ters van St. Sebastiaan “in vol ornaat” samen in het gildehuis *t Stokske aan de Zandstraat. Daar worden de koning en keizer door het gilde afgehaald. Na een ontbijt vertrekt men gezamenlijk in optocht naar de kerk voor een eucharistieviering. Om 10.00 uur begint de Heilige Mis met na afloop de installatie van Adrie Burgers als nieu we Hoofdman. Dit alles in aanwezigheid van de partners en kinderen van de Gildebroeders en zusters. Hierna gaat het gilde in optocht naar het gildehuis voor een uitgebreide koffie tafel met aansluitend de huldiging van jubila rissen. Na de feestelijke jaarvergadering vertrekt het gilde per huifkar naar een locatie voor een gezellige activiteit, waar gestreden zal worden om de Frans Rooijakkers bokaal. Om 18.30 uur gaat de teeravond in het Gildehuis ’t Stokske van start met de traditionele ver koop van het varken. Ook zal onder supervisie van de Erehoofdman van het gilde Jan van Rooij een verrassende act, met charmante assis tentie plaatsvinden. Zaterdag 19 februari 2011 om 20.00 uur “Dur zit muziek in!” Iedereen had natuurlijk al zin in het carnavals- jaar 2011, maar toen het motto van 2011 bekend werd gemaakt, wisten wij als commissie dat we goed zaten. Het had natuurlijk geen beter motto kunnen worden dan “Dur zit muziek”! Wij zijn daar erg blij mee en onze deelnemers blijk baar ook, want er zijn maar liefst 10 aanmeldin gen. De volgende groepen gaan zaterdag 19 februari strijden om de Cees-van-Eschwissel- bokaal voor de beste presentatie en om de beker voor het beste carnavalslied van Moergestel BaJaMaJa, De Brouwer Jr., De Brugzeikers, De Durdraaiers, De Dors(t)vlegels, De Kammeroaj, MPJ, De Pieremoaten, De Poekeltjes en De Helaas kon de geplande ochtendgymnastiek door sportschool Physique op het St.Jansplein niet doorgaan vanwege de slechte weersom standigheden. De door Slagerij Ketelaars, Bak kerij Verkooijen, Bakkerij Van Hulten en De Veerkes mogelijk gemaakte brunch ging wel door, waarna in De Veerkes DJ Sjef Schilders het verzoekplatenprogramma voortzette. In de middag was er plaats voor prachtige optredens van Moergestels talent. Zowel het optreden van Kim, Amy en Milou als het optreden van Jean-Marc en Maaike zorgden voor enthou siaste reacties bij het publiek. Bij HierNeffe waren ondertussen De Kamme roaj begonnen aan hun meezingprogramma, wat voor een gezellig gevuld café zorgde. De zon dag werd afgesloten met verzoekplaatjes door DJ Tommy en DJ Young Nick, die tussendoor nog plaats maakten voor feestzanger van Moer- gestelse bodem Koen Hessels. Terugkijkend kan worden geconcludeerd dat het Serious Request weekend Moergestel een ver rassend en gezellig weekend is geworden. Maar vooral is het ook een gul weekend geweest. De activiteiten bij De Veerkes en HierNeffe lever den een bedrag op van 1.607 euro door opbreng sten van de activiteiten, een percentage van de baromzet en personeelssalarissen en natuur lijk de verzoekplaatjes. Daarnaast stonden bij een aantal ondernemers in Moergestel collec tebus jes, waarmee in totaal 441 euro is opge haald. De inhoud van deze collectebusjes werd geteld bij onze plaatselijke Rabobank, die spon taan zelf ook nog eens 150 euro schonken. Tot slot werd het opgehaalde bedrag nog opge hoogd door een spontane actie van de kinde ren van Ard en Judith van Dal van Slagerij Ketelaars, die met een spaarpotactie bij De Bienekebolders ook nog eens 380 euro wisten op te halen! De totale opbrengst van het Serious Request weekend Moergestel bedroeg daarmee 2.578 euro. Op dinsdag 21 december is dit bedrag door Het jaar is nog maar net begonnen... en je zou willen, dat je het ‘waarom’kon beantwoorden... De afgelopen tijd merkte je dat je steeds vaker moe was, verdrietig, teleurge steld omdat zaken niet zo uitpakten, als jij zou willen. Het lijkt wel of je in een negatieve cirkel terecht bent gekomen, waarvan je niet meer weet hoe het ooit zover heeft kunnen komen en nu al helemaal niet meer weet hoe je eruit moet komen. Coaching, zou een oplossing kunnen zijn, mits jezelf bereid bent, om aan datgene wat jou bezighoudt, te willen werken. De keuze is aan jou! Zoals bovenaan dit artikel staat: “maak van hindernissen mooie uitdagingen” Regelmatig krijg ik de vraag, wat doe je nu eigenlijk met coaching en waar kan ik bij jou voor terecht? Misschien is het eerst leuk om even in het kort, te vertellen waar het woord coaching vandaan is gekomen. Het woord ‘coach’ komt uit het Frans. Later is het een Engels werkwoord gewor den: ‘to coach’, wat zoveel wilt zeggen als een waardevol persoon van A naar B vervoeren. Zo zie ik het coachen ook... Vrouwen vervoeren) begeleiden van A naar B.... Dat houdt in dat we in een vertrouwe lijke, veilige omgeving, samen ‘aan de slag’ gaan met het onderwerp wat jou bezighoudt, wat jou belemmert, om zo te functioneren zoals je zou willen, om te doen wat je altijd al hebt willen doen. Met welke onderwerpen ik jou kan hel pen is dan de volgende vraag. Zevertoeten. Wij zijn er erg trots op dat een nieu we deelnemer zich heeft gemeld, namelijk MPJ, die Muziekvereniging Prinses Juliana verte genwoordigt, maar zeker zo content zijn we met de rentree van de Zevertoeten! Het wordt een avond vol verrassingen! We zitten nu alleen nog om publiek verlegen, dus schrijf zaterdag 19 februari alvast in je agenda en dan zien we je graag tijdens het Pieregeblèr 2011! Meer informatie over de kaartverkoop en de invul ling van de avond volgt, dus houd de Moerges- telse krant goed in de gaten! Tot ziens op het Pieregeblèr, carnavaleske groeten van Annelies, Jaap, Margriet en Sjef! Na de vele kerstoptredens kunnen we het ker- strepertoire weer even aan de wilgen hangen. Het is nu weer tijd voor ons “gewone” reper toire, wat vooral bestaat uit musicalliedjes en evergreens van bijvoorbeeld The Beatles en Eric Clapton, maar ook populaire liedjes zoals Hallelujah. Ook al komen de leden niet alleen uit Moer gestel en Oisterwijk maar van alle windstreken, zoals Hoge-Zwaluwe, Geffen, Tilburg, Haaren en Oirschot, de Brabantse gezelligheid houdt de groep bij elkaar en de inspirerende muzika le leiding van Ties Kuijpers is goed voor elke- keer-nét-iets-beter. Nieuwe leden Zanggroep Joy is op zoek naar nieuwe leden. Vooral de bassen en tenoren kunnen wat ver sterking gebruiken; maar ook andere stemmen zijn natuurlijk van harte welkom. Bij Joy geen Idols- of Popstar-jury, die je na drie maten het gat van de deur wijst. Bij Zanggroep Joy ga je altijd door naar de volgende ronde en je bent er heel erg welkom. Meedoen of -luisteren? Heb je zin om lid van Zanggroep Joy te wor den of twijfel je nog een beetje? Wil je eerst wel eens luisteren of het repertoire wel bij jou past? Dat kan allemaal. Dan kom je gewoon een keer op woensdagavond naar de repetitie. Het is handig als je vooraf even belt of mailt dat je komt. We repeteren iedere woensdagavond tus sen 20.30 en 22.30 in Den Boogaard. Aanmelden voor een eerste kennismaking kan bij Janny Ligtvoet per mail: jannyligtvoet@xs4all.nl, bellen kan ook naar 0411-623 411 of via onze website: www.zanggroep-joy.nl. PAGINA 3 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 JANUARI 2011 namens Café de Veerkes en HierNeffe nogmaals: MOERGESTEL BEDANKT!! 06 □fcORGANISEERDDOOR E VEERKES® HIERNEFFE WIJ WILLEN HIERVOOR DE VOLGENDE MENSEN HARTELIJK DANKEN VOOR HUN MEDEWERKING EN INZET: Bakkerij Verkooijen Bakkerij van Hulten. Physique, Copycat, de Bieneke Bolders. Slagerij Ketelaars, Novy van Wezel, Hans van Amelsfort Sjef Schilders. Rabobank Moergestel, Corné Wolfs, Marc v/d Boogaard, Tom Kuijpers, Koen Hessels, Peter Smulders. NBR licht en geluid. Alex Rosenberg. Nick Brabers. Maikel Denissen. Dirk Kemps, de Kammeroaj, Kim, Amy, Milou, MTV radio. Maaike. Jean-Marc. alle winkeliers voor het plaatsen van de collectebussen en natuurlijk alle mensen van Moergestel voor hun donaties in die collectebussen1 Uw medewerking heeft er mede voor gezorgd dat wij ons volgend jaar weer sterk willen maken voor deze aktie. Tot dan 53 54 364 Website Webshop: Tel: 06 - 33 89 95 90 013 Jelangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel E-mail: infoêafvallenmetbiegje.nl 't Seuverick 12, 5061 AS Oisterwijk

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3