Serious Request weekend Moergestel groot succes! Van geslaagd Nieuwjaarsconcert naar Idols Muziek Aphrodite Sauwelavond zaterdag 12 februari! I Anhmslitp Weekblad voor Moergestel Lieve vrotr Maak 2011 jouw jaar! ren? Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl O Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Op zaterdag 18 december startte het Serious Request weekend met een reünie van het be faamde ‘Veerkes vijf-uurtje’, waarvoor Hans van Amelsfoort weer eens achter de draaitafels plaatsnam. Onder het genot van lekkere tapas en drankjes werden de eerste euro’s voor ver- zoekplaatjes ingezameld. Het hele weekend kostte het aanvragen van een plaatje minstens 2 euro. Later op de avond volgde nog een spet terend optreden van feestzanger Peter Smul- baar is, om culinair en muzikaal te genieten. Een vijf gangen menu, samengesteld en ver zorgd door Europrof, muziek door muziek vereniging Prinses Juliana en een zangeres met franse chansons begeleid door een pia nist. Na afloop gezellig naborrelen met de klan ken van de ‘Budding Sound Big Band’ van Factorium, onder leiding van Piet van Campen- hout. Kaarten voor een avond genieten tijdens het ‘Centennium diner’, in Den Boogaard kos ten 65,00 euro en kunt u bestellen via www.juli- anamoergestel.nl WOENSDAG 12 JANUARI 2011 35e JAARGANG Nr. 1597 Schoolstraat 5 MOERGESTEL ’Uniek dat Moergestel op deze manier landelijke bekendheid krijgt’ Driekoningen Moergestel op Jeugdjournaal De Driekoningenzangertjes van Moergestel zijn woensdag 6 januari op het Jeugdjournaal geweest. “Het was écht uniek dat Moergestel op deze manier lan delijke bekendheid heeft gekregen. En het heeft ons als MOV-groep gestimuleerd om hiermee door te gaan”, aldus Annie van Roessel. Het komt zelden voor dat Moergestel het Journaal of het Jeugdjournaal haalt. Op het Jeugdjournaal was een behoorlijk lange reportage te zien. Bel of mail me voor een afspraak en zorg dat 2011 jouw jaar wordt! jolein Burgers-Schilte 013-5136060 06-43448689 jou ervan om je hart te v< Onderneem nu actie! Zaterdag 12 februari vindt de jaarlijkse Sauwel avond plaats in Den Boogaard. De avond begint om 20.00 uur en plaatsbewijzen zijn vanaf a.s. weekend te koop bij Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Den Boogaard. De kaarten kosten 10,- euro (incl. ’n kopje koffie). Óp opbrengst van de avond gaat naar een door de sauwelaars zelf te bepalen goed doel. De Sauwelavond wordt muzikaal begeleid door ons eigen Moergestelse orkest d’Ambiejans. Zorg dat u er ook dit jaar weer bij bent! In het weekend van 18 en 19 december organiseerden Herberg De Veerkes en café HierNeffe een Serious Request weekend in Moergestel voor de hulp aan aidswe- zen in Afrika. Dankzij de medewerking van lokale DJ’s, artiesten en ondernemers is dit weekend een groot succes geworden. ders, waarna zowel bij De Veerkes als bij Hier Neffe nog tot in de late avond verzoekplaatjes werden gedraaid door DJ Comé Wolfs en DJ Krull. Op zondag 19 december werd het programma alweer op tijd geopend door de radiomakers van MTV Radio, die live uitzonden vanuit Hier Neffe. Ook zij draaiden plaatjes tegen beta ling. r Lees verder op pagina 3 (foto Frans Kuijpers) Raaijmakers. De zes groepen die voor hem geld inzamelden haalden het lieve bedrag van 600 euro op. In totaal kon 1015 euro via de MOV-groep aan Theo Raaijmakers ter beschik king worden gesteld omdat afgelopen zondag al een fiks bedrag in de kerk was gecollecteerd. DE PRIJSWINNAARS Na hun tocht langs huizen en winkels in het druilerige weer werden de zangertjes ontvan gen in de aula van Park Stanislaus met warme chocolademelk en een eierkoek. Ilse en Maud vonden een boon in hun eierkoek en kregen daarom een extra prijs. De zangertjes zongen daar hun mooiste lied en showden hun kleren voor een jury en voor een aandachtig publiek. Alle kinderen hebben een prijs gewonnen. De prijs voor algemeen is gewonnen door Vera en Isa Dijkmans en Loes van Huij- kelom. De prijs voor de mooiste kleding won de groep van Nienke en Onno van Dal, Jan- neke, Imke en Lars Op 't Hoog en Josien Mulders. De prijs voor het mooiste lied kende de jury toe aan Britt van Gisbergen, Maud Smits en Diede van Dijk. De MOV-groep dankt alle kinderen en hun ouders/grootouders voor de leuke dag en de prachtige opbrengst. Ook dankt zij de jury voor hun oordeel, Park Stanislaus voor de gast vrije ontvangst, de sponsors voor hun bijdra ge en alle mensen, die hun deuren hebben opengezet voor de koningen en hun bijdrage, waar pater Theo weer mee vooruit kan. J Huidverzorgingsinstituut Ixföi uenzaJi Een totaal verraste Dion van Gorp wordt ‘Vrijwilliger van het Jaar’ en krijgt de Rien van de Wouw Vrijwilligersprijs uit handen van Peter van de Wouw en Petra Bekkers. (Foto Patrick van Vugt) In een werkelijk schitterend aangeklede en tot de laatste stoel gevulde zaal van Den Boogaard vond de aftrap plaats van het jubileumjaar van muziekvereniging Prinses Juliana. Een geweldig begin van een feestelijk jaar, met een vol program ma. Om niets te hoeven missen is bij deze uitgave van Moergestel Nieuws een flyer bijgevoegd met het programma, u bent van harte uitgenodigd. Het nieuwjaarsconcert van afgelopen zater dagavond kende vele hoogtepunten, de ver siering van de zaal was er een van. Veel lof was er wederom voor de slagwerkgroep met een mooi uitgebalanceerd programma, ook het har monieorkest dat na de pauze met de jubileum- mars ‘Centennium’ opende wist zich goed staande te houden. Tijdens de avond werd Dion van Gorp uit geroepen tot dé vrijwilliger van het jaar. Met de ‘Rien van de Wouw vrijwilligersprijs’ werd Dion bedankt voor zijn tomeloze inzet voor de muziekvereniging in het afgelopen jaar, als secretaris, maar vooral voor alle andere werkzaamheden waar het bestuur en alle le den een beroep kunnen doen op Dion. Zicht baar ontroerd nam hij de onderscheiding en felicitaties in ontvangst. Komende zondag 16 januari zullen de jeugdi ge talenten uit Moergestel hun muzikale kun sten vertonen tijdens ‘Idols Muziek’. Vanaf 13.00 uur kunt u genieten van zang en muziek in Den Boogaard. Natuurlijk is optreden voor een volle zaal een uitdaging voor de deelnemers, maar ook een jury die uiteindelijk zal bepalen wie met de prijzen aan de haal gaat is spannend. Een middag die al jaren garant staat voor veel plezier en genoegen, dus graag tot zondag 16 januari, 13.00 uur in Den Boogaard! Zaterdagavond werden ook de eerste kaarten verkocht voor het ‘Centennium diner’ wat op 26 maart plaats zal vinden. Een avond, waar nog slechts een beperkt aantal kaarten voor beschik- Dnekoningenzangertjes worden geïnterviewd voor het NOS Jeugdjournaal. De Driekoninkjes van Moergestel zingen voor pater Theo Raaijmakers. Om dit tot een suc ces te maken wordt het Driekoningenzingen in Moergestel georganiseerd door de MOV- groep. Dit jaar is er door de groep extra op ingezet om het Driekoningenzingen tot een succes te maken en deze eeuwenoude traditie te behouden. “Als je dan op het Jeugdjournaal komt is dat natuurlijk prachtig”, aldus Annie van Roessel. De cameraploeg van het ook door veel volwas senen bekeken Jeugdjournaal volgde de Moer gestelse Driekoninkjes gedurende twee uur. Zo zagen de kijkers onder meer dat de kinde ren zongen voor het ‘goede doel’ pater Theo nieuws MUZIEKVERENIGING PRINSES ?at wee'i Al RUIM 80 JAM HFTSALE2IER es oe Uitgove en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Coaching Teamtraining Cursussen 06-43448689 www.resilienza.nl info@resilienza.nl Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 JULIANA 2011 Coaching Tteamtralning p i iuiu vui lui ijii igon luim h LJM. J iviucnuco i cl ir. Tel. 013-513 1474 R s „o i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1