Jubileumjaar harmonie start met nieuwjaarsconcert makeover First Man P R I N S E sT - Aphrodite Sauwelavond komt er Geslaagde eerste bijeenkomst weer aan! Dorpsraad Moergestel in oprichting! BRILLEN LENZEN JULIANA Weekblad voor Moergestel Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ in 2011. Huidverzorgingsinstituut zaterdag begonnen met het Nieuwjaarsconcert, ten over de toekomst van ons dorp en de eventuele rol van een dorpsraad daar- Lmd 9 Oisterwijk De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen heeft in, uiteraard, Den Boogaard. De avond begint om 19.45 uur en plaatsbewijzen zijn vanaf volgende week te koop voor 10,- euro (incl. ’n kopje koffie). Houd de publicatie in de gaten vanaf wanneer de kaarten te koop zijn. Komende week leest u daar meer over, maar dan is nu alvast de datum bekend: zater dag 12 februari: Sauwelavond in Den Boogaard! Op maandag 13 december jl. heeft de eerste bijeenkomst van de Dorpsraad Moergestel in oprichting plaatsgevonden. Ondanks de winterse omstandigheden 2011 Een eeuw muziek; een jaar feest, staat voor muziekvereniging Prinses Juliana centraal in het nieuwe jaar 2011. Graag willen wij u alle goeds toewensen middels onze muziek tij dens het nieuwjaarsconcert op 8 januari om 20.15 uur in een prachtig aangeklede Den Boogaard. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl WOENSDAG 5 JANUARI 2011 35e JAARGANG Nr. 1596 De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 Schoolstraat 5 MOERGESTEL WONEN Bij het thema Wonen kwam vooral naar voren dat er meer betaalbare woningen moeten ko men voor jongeren en senioren. Lees verder op pagina 3 Ook in 2011 het adres voor al uw -Strijk -Was -Stomerij - Verstel Werkzaamheden STRUKSER VICE COLETTE Wenst u een gelukkig nieuwjaar. und variationen opus 13’ van Frans Strauss, waarbij Rik van der Sande op hoorn zal sole ren, Othello, een mooi licht klassiek werk en ‘Loch Ness’ -A Scottish Fantasy-. Als warme uitsmijter is gekozen voor ‘Caribbean Summer’ een vrolijk werk wat zeker voor iedereen her kenbaar zal zijn. Het nieuwjaarsconcert is een mooie opmaat voor een fantastisch jaar wat vele hoogtepun ten zal kennen, waaronder de viering van onze oprichting op zondag 23 januari, met een H. Mis en een receptie voor iedereen uit Moerges tel. Bij de volgende uitgave van Moergestel Nieuws vindt u een flyer met ons feestelijk programma. Noteert u volgende week de data alvast in uw agenda. Uiteraard zullen wij u op de hoogte houden via Moergestel Nieuws, en kunt u meer informatie vinden op www.julia- namoergestel.nl ningsnummer zal een traditionele drumband- mars gespeeld worden gevolgd door ‘Music for pieces of wood’ en ‘Four minutes and thir- tythree seconds’. Beide muziekstukken zullen u doen verassen, zowel door uitvoering alsook presentatie. Met ‘Concerto for garage band’ wordt het publiek meegevoerd naar een denk beeldige garage waar een rockband, compleet met gitaren en keyboard, u een geweldig stuk muziek zal laten horen. Of dit alles nog niet genoeg is zal afgesloten worden met een mu ziekstuk van Nederlands bekendste slagwerk- groep, Slagerij van Kampen. tuur en onderwijs. Daarbij kwamen in ieder geval aan bod wat er goed gaat, wat er beter kan, wat we daar als gemeenschap zelf aan kunnen doen en welke rol een dorpsraad daarbij kan vervullen. Onder de bezielende leiding van een aantal gespreksleiders (waarvoor dank) ontspon zich een aantal levendige discussies. Hierna volgt daarvan een korte samenvatting. Na een korte pauze zal het harmonieorkest laten horen wat het met honderd jaar repete ren en uitvoeringen geven in haar mars heeft. We hebben deze avond een première voor u in petto, onze eigen jubileummars ’Centennium’ Mars ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van muziekvereniging Prinses Juliana Moer gestel. Deze mars, gecomponeerd door Matthias van Nispen tot Pannerden, geeft precies de kern van de jubilerende muziekvereniging weer, feestelijk, harmonieus en van uitzonder lijk niveau! Het nieuwjaarsconcert kent verder nog opmerkelijk muziekstukken zoals ‘Thema Een nieuw jaar, een jaar vol fees telijke en muzikale festiviteiten, een jaar waar naar uitgekeken is, kortom muziekvereniging Prinses Juliana viert haar 100- jarige bestaan uitbundig en wil graag de gehele Moergestelse bevolking uitnodigen om dit samen met haar te vieren. Gedu rende het jaar zijn tal van activi teiten gepland maar uiteraard start ons jubileumjaar met het traditionele nieuwjaarsconcert. Zaterdagavond 8 januari bent u meer dan wel kom in de werkelijk prachtig en feestelijk aan geklede zaal van Den Boogaard. Het concert zal om 20.15 uur starten met een optreden van de slagwerkgroep. Al jaren op rij weten zij zichzelf steeds te overtreffen met een verras send programma. Ook dit jaar zult u weer ver steld staan van deze groep onder leiding van instructeur Willy van Maasakkers. Als ope- p Huidverzorgingsmstiti Kriekenakker 23, 06-28948268 f Tel. 0n-513 1474 27 Het jaar is nog maar net begonnen of allerlei activiteiten en evenementen dienen zich aan. Wordt het jaar van de 100-jarige harmonie amper ’n maand later staat alweer de jaarlijk- wisten toch ongeveer 60 dorpsgenoten Den Boogaard te vinden om mee te pra se Sauwelavond op het programma ten over de toekomst van ons dorp en de eventuele rol van een dorpsraad daar- Zaterdag 12 februari gaan weer zeven Moerges- bij. Daarnaast was ook nog eens zo’n 15-tal politici op de avond afgekomen om telnaren de ton in die zijn plaatsje gekregen hun oor te luister te leggen. Na een korte inleiding door de dagvoorzitter Bernard Smits bracht Lenneke Ketelaars ons op de hoogte van allerlei feitjes en weetjes over Moergestel. Vervolgens gingen alle aanwezigen uiteen in groepjes om met elkaar te praten over onderwerpen zoals wonen, werken, ver keersveiligheid, zorg en welzijn, recreatie, cul- M0EkGf 5TEL -P.: ws MUZIEKVERENIGING MOERGESTEL es oe PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterm/kseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur 1911 b I—11 liriwar-jnrninncinctiti u it p 41 RWM 80 J44R EIFTSM.EZIH

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1