Feestmaand bij B&E! ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Programma Moergestels Request Weekend MTV radio live vanuit De Veerkes Rootven 23, Moergestel, Tel. (013) 513 1806 Kies voor je eigen levensstijl... ...samen met Hypotheek Visie De komende twee weken verschijnt 'Moergestel-Nieuws' niet. U mag ons weer terugverwachten op woensdag 5 januari 2011. Uw speciaalzaak n -■ Mooie tuinen.nl _Qvhg Uitslag trekking scouting loterij 2010 Goud voor de EPVDD band en prinsen steunen kindercarnaval 2011 BON ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Een bijzonder feestelijke kerst wordt bijzonder gemaakt door de vers-specialist. De feestelijkheden rond de goedheiligman zijn weer voorbij En vele kinderen zijn nu weer blij. Maar wij gaan aan het werk om van de kerstdagen iets bijzonders te maken. Wil je wild, beenham, fondue of gourmet dan zouden wij het prettig vinden als jullie dit willen bestellen, via een lijst. Dan kan je ons daar gerust over bellen. Wij sturen hem dan voor u op of via de mail met alle plezier. Dat is misschien een makkelijker manier. Ook is de bestellijst in de winkel te verkrijgen. Groenten, fruit en rauwkost is er in overvloed, en beleg is iets wat je niet bestellen moet, dan blijft het ook langer vers, want we hebben drie dagen met kerst, en vers vlees is dan toch het best. i/i/e hebben leuke ideeën in onze macht en een toonbank vol pracht. Dus kom gerust even kijken bij B&E en het spontane werkteam! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Op zaterdag 18 december beginnen we vanaf 17.00 uur met een borrel met tapas in De Veerkes. Vanaf 18.00 uur kunt u daar plaatjes aanvragen bij DJ Hans van Amelsfort, waarna vanaf 21.00 uur een spetterend optreden plaats vindt van niemand minder dan Peter Smulders. De rest van de avond wordt gevuld door DJ’s Corné Wolfs en Krull. In café Hierneffe kunt u vanaf 21.30 uur bij DJ Wout uw favoriete plaatjes aanvragen. De minimale kosten voor een verzoekplaatje bedragen 2,- die volledig ten goede komen aan 3FM Serious Request. Vorige week hebben we u al op de hoog te gebracht van het Moergestels Request Weekend. Op initiatief van Herberg De Veerkes en café HierNeffe, zal Moer gestel ook in actie komen voor de Seri ous Request actie van 3FM. En het ini tiatief wordt inmiddels ook breed gedra gen. ten behoeve van Serious Request om hun resul taten via de microfoon bekend te maken. Er zijn nog veel meer activiteiten op het St. Jansplein deze ochtend ten bate van Serious Request, dus kom zo wie zo eens kijken en lever een bijdrage aan het totale resultaat. HYPOTHEEK VISIE jL UuoorcT te. radioprogramma ‘ZM’ live vanuit de Veerkes. Hiermee haakt de lokale om roep in bij de diverse acties die in Moer gestel ondernomen worden in het kader van Serious Request op radio 3. Vanaf 10.00 uur presenteren Corné Schoen maker en Peter van de Wouw het bekende zon- dagochtendprogramma live vanuit De Veerkes, St. Jansplein 3. Iedereen is dan van harte welkom om tegen een verzoekplaat aan te vragen die dan nog tijdens de uitzending gedraaid zal worden. Doet u er nog 2,50 euro bij dan krijgt u de gele genheid om uw groet, muziekkeuze, kerst-, nieuwjaars- of andere wens zelf voor de micro foon uit te spreken. En hoewel MTV geen commerciële omroep is stellen ze graag hun mogelijkheden ter beschik king om bedrijven, scholen, verenigingen en andere maatschappelijke organisaties die een V jiz-WrC|' Naam De afgelopen week zijn de collectebussen geplaatst bij een groot aantal winkeliers in Moergestel en ook de voorbereidingen voor het weekend zijn in volle gang. We hebben nog een aantal mooie aanvullingen op het pro gramma weten te realiseren. Daarmee ziet het programma voor het weekend er nu als volgt uit: andere prijzen. Scouting Moergestel bedankt iedereen die onze vereniging heeft gesteund door een lot te kopen. Op zondag 19 december starten we om 10.00 uur bij Hierneffe met de uitzending van het MTV-radioprogramma Z.M. door Peter van de Wouw en Corné Schoenmaker. Zij bieden u de mogelijkheid om hun uitzending bij te wo nen en om tegen betaling uw favoriete plaatje op de zender te laten horen. Voor een kleine bij betaling mag u daarbij zelf ook nog een groet overbrengen. Daarna zal om 12.00 uur op het St. Jansplein ochtendgymnastiek plaatsvinden onder leiding van Sportschool Physique, ge volgd door een morning after brunch bij De Veerkes van 12.30 tot 14.00 uur. Deze brunch wordt mede mogelijk gemaakt door gulle bij dragen van bakkerij Van Hulten, bakkerij Ver- kooijen, slagerij Ketelaars en De Veerkes. Vanaf 13.30 uur zal Sjef Schilders weer ver zoekplaten draaien. Ook deze middag zijn er geweldige live-optredens met om 15.00 uur Kim, Amy Milou en om 16.30 uur Maaike Jean-Marc unplugged. Tussendoor is het om 16.00 uur ‘Zing maar mee’ met De Kammeroaj. Om 18.00 uur nemen DJ’s Tommy S en Young Nick het request-stokje over tot het eind van de avond, die om 20.00 nog wordt onderbroken met een fantastisch optreden van Moergestel’s eigen feestzanger Koen Hessels. Wij hopen u allen massaal te mogen begroeten, want de 3FM-actie heeft onze gulle gaven hard nodig! In april hebben de leden van scouting St. Jan j uit Moergestel loten verkocht van de jaarlijk- se scoutingloterij. De totale opbrengst was 1490,- euro. Hiervan was 879,- euro voor de eigen clubkas. Onlangs is de trekking geweest door een notaris. De uitslag hiervan kunt u vinden op www.scou tingloterij.nl. De moeite waard om even te kij- ken, want er zijn erg mooi prijzen gewonnen zoals een Fiat Panda, Philips flatscreen tv’s, Philips Home cinema systemen en nog vele a.s. Zondag 19 december komt het MTV In 10 minuten was hun album “goud” afgelo- j pen zaterdag tijdens het prinsenbal in ’t Draai- een donatie aan het Rode Kruis van 2,50 euro boompje. Alle cd’s van het album Volume “1” waren verkocht. De EPVDD band was tevre- den en stelde de winst (opbrengst - kosten) ten gunste van het kindercarnaval 2011 in ’t Draaiboompje. Onze speciale dank gaat uiteraard uit naar stad- prins John, Prins Theo van de Dorstvlegels en Prins Eric van de Durdraaiers voor het kopen van de speciale versie van de CD voor 50,- euro. Het belooft weer een leuke carnaval te worden. De ex prinsen van de Durdraaiersband inzameling houden om veel geld in te zamelen MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 DECEMBER 2010 Woonplaats Telefoon Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J Hypotheek Visie Besterdring 221, 5014 HK Tilburg tel. (013)581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 PAGINA 25 Hf» Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Udenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Van Spaandonk Onderwerk-makerii: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Van borrelqarnituur tot div. belegde stok- broodjes? Bij De Veerkes en HierNëtfe is van alles mogelijk! Bel 513 2405 en vraag naar Mare of Wout. 'Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... i i i- i i i- i I--- I I I- I I- I I I I I- I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Geef vuurwerk cadeau! Nu verkrijgbaar de vuurwerk cadeaubon bij Vogels Fiets Sport. Kerstbomen te koop in diverse maten, ook Nordman: H. de Laat, Vinkenberg 10, Moergestel, tel. 513 2330. Voor persoonlijke sieraden naar uw of ons ontwerp. Ook voor reparatie en restaura tie van sieraden. Kees Ketelaars, Tilburg- seweg 11, Moergestel, 013-5133168. www. keesketelaars.nl Open zondagen 12 19 december. Wilt u in gezellige sferen een kerst- of nieuwjaarsborrel organiseren? Dat kan! Bij HierNeffe of De Veerkes. Bel 513 2405. Winteropruiming! Wij maken plaats voor carnaval. Dus tot Kerst op alle winterkleding 25% korting in Twinkeltje. Fijne feestdagen! Geboortekaartjes? 'n Meer dan bijzonde re keus vindt u bij ons! Buro '76, Oisterwijk seweg 43. Tel. 513 2268. Weet u nog... tussen 17.00 en 19.00 uur zijn wij gesloten... Buro ’76, Oisterwijkse weg 43. Loop eens binnen of bel voor een afspraak. D bent wjjwok. van harte welkom! kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst Mi CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden KT geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe kertjes moeten op maandag om 12.00 uur ingeleverd en betaald zijn!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 25