Reünisten eerste jaar Gerard Klomberg r aitentiv Moergestel-Nieuws en de kerstkrant... Indisch eten KBO-Brabant Agenda Vision Geslaagde kindermiddag in parochiecentrum Sinterklaasmuziek in Moergestel afsluiten. Omdat er wat geregeld moet worden regelen wij het vervoer. GESLOTEN Qulinair Assurantiekantoor Attentiv P. Trommelen B.V. De kerstkrant van Moergestel-Nieuws zal verschijnen op woensdag 15 decem ber. Op de twee daarna volgende woens dagen (22 en 29 december) verschijnt Moergestel-Nieuws niet. Woensdag 5 januari 2011 zijn we daarna weer terug. wen en -heren in Den Boogaard (aan de bar). U kunt van maandag t/m vrijdag terecht, tot men Einde van de middag is om plm. 16.15 uur. Toegangskaarten voor deze kerstviering zijn Op de foto (staand) v.Ln.r.: Toon op ’t Hoog, Henk Steijger, Henk van Laak, Kees Linscho- ten, Frans Smolders, Ton vanEsch, Bert Mees, Frans Roosen, Theo de Laat, Sjaak Muis, Jan Timmermans, Kees Smetsers, Mari Rommen, Jan Denissen, Jo van Zon, Kees van Roessel, Rinus Vugts, Frans van Breda, Sjaak Donkers, Piet van lersel, Louis Timmermans, Piet van Herck, Jan van Gils, Piet van de Loo en Peter Verheyen. Zittend v.Ln.r.: Martien Oerlemans, Frans van den Meijdenberg, Ger van Beers, Geert Habraken, Wim Smits, Ad Wolfs, Gerard Willems en Ton van Hest. Lekker met Qulinair GEEF ELKAAR DE HAND Verrassingsmiddag in de Reuselhof Woensdag 8 december om 15.00 uur! Afdeling Moergestel DRAAGVLAK Om een goed draagvlak binnen het dorp te krijgen en te behouden, willen we, naast het jaar lijks bezoek van het gemeentebestuur, een open bare vergadering, waar over de voortgang van de verschillende projecten met de bewoners van ons dorp van gedachten gewisseld kan wor den. Daarnaast kunnen, bijv, door middel van (vervolg van voorpagina) Dorpsraad Moergestel in de startblokken Kortom het gaat om het onpartijdig onder de aandacht brengen van onderwerpen, die een relatie hebben met de gemeentelijke beleid sterreinen als wonen en werken; zorg, welzijn en onderwijs; verkeersveiligheid; sociale vei ligheid; recreatie, toerisme en cultuur en die de gehele gemeenschap van ons dorp raken. In 2005 kwamen ze bij elkaar: de zesdeklassers van de St. Jozefschool van 1959. Het eerste jaar dat Gerard Klomberg er de scepter zwaaide. In 2010, afgelopen zaterdag, vond de tweede reü nie van de groep plaats bij een van hun klasge noten: Jan Timmermans, eigenaar van Gilde- huis ’t Stokske. De leeftijd van de heren ligt tus sen de 62 en 64 jaar en als onze oren nog goed zijn menen we te hebben vernomen dat er over 3 jaar opnieuw een bijeenkomst plaatsvindt. Dan immers hebben de meeste van hen de 65- jarige leeftijd bereikt. Twee personen zijn de groep ontvallen (al vóór 2005): Piet van de Wouw en Wim Damen. Vier personen (Pim Mouthaan, Kees Hoosemans, Wim Hamers en Evert Dolman) konden van- Leefbaarheid in Moergestel behouden en verbeteren zijn de sleutelbegrippen voor de Dorpsraad. Daarom is het belangrijk dat zo veel mogelijk dorpsbewoners maandag 13 december aanwezig zijn op de eerste ge- spreksavond in Den Boogaard. Noteer in uw agenda: inloop vanaf 19.30 uur, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 3 december OPEN INLOOP 8-15 jaar, 15.30 - 17.30 uur een website, regelmatig enquêtes uitgezet wor den om een idee te krijgen over de standpun ten van de bewoners van Moergestel over diver se onderwerpen die met ons dorp te maken hebben. De Dorpsraad zal met name de gemeen te controleren op haar plicht tot burgerparti cipatie. school. De middagen die georganiseerd worden zijn zinvol, de kinderen krijgen een boodschap, maar vooral ook heel gezellig. Kinderen hoe ven zich niet aan te melden (mag wel), maar wor den uitgenodigd om vrij binnen te lopen. De volgende middag is op dinsdag 14 december van 15.30 tot 16.45 uur. Het onderwerp zal dan zijn: het Kerstverhaal. De Schaapskooi geeft catechese aan kinderen van groep 5,6 en 7. Dus voor kinderen in de leef- tijd tussen de Communie en het Vormsel2 keer per jaar, tijdens de Advent- en Vastenperiode, worden de middagen vanuit de Schaapskooi georganiseerd voor alle kinderen van de basis- KERST-BINGO! Donderdagmiddag 9 december om 14.00 uur gaan we in Den Boogaard weer bingo spelen. (Dit is een weekje eerder dan anders i.v.m. de Kerstviering van de KBO). Wij nodigen iedereen uit om gezellig mee te spe len. Ook als u geen lid bent van de KBO bent u van harte welkom. Er worden 6 rondes gespeeld en een kopje kof fie wordt u door ons aangeboden. Er zijn leuke prijzen te winnen en de prijzen zullen u alvast een beetje in kerststemming brengen. Graag tot ziens in Den Boogaard, bovenste verdieping (er is een lift). wege omstandigheden dit keer jammer genoeg niet van de partij zijn. Uw spelleidsters Addy van Gorp en Joke van Asch De volgende bingo is op donderdagmiddag 20 januari 2011 om 14.00 uur. Wegens het grote succes van vorig jaar hebben we dit jaar weer een knutselmiddag georgani seerd voor de jeugd met als thema: Advent. De Adventtijd is de tijd waarop we ons voor bereiden op Kerstmis, de geboorte van Jezus. Samen hebben we adventskransjes gemaakt. Alle kinderen werden uitgenodigd om met hun zelfgemaakte krans naar de gezinsviering te komen van afgelopen zondag, de eerste zondag van de Advent. Deze viering stond in het teken van Maria. Maria was ook de hoofdpersoon van de middag. We hebben het verhaal verteld van de engel Gabriël die de blijde boodschap aan Maria ging brengen dat zij een kind zou krijgen. Zij wacht- I te ook op de komst van Jezus. De middag was druk bezocht met ruim 60 kin deren. Zie voor foto’s: www.parochiemoerge- stel.nl Kinderclub De Schaapskooi: afsluiten met een verrassingsmiddag in de Reu selhof. Woont u niet in de Reuselhof, maar in Stanislaus of elders in Moergestel, u bent van verkrijgbaar vanaf 1 december bij de gastvrou- harte welkom. We beginnen om 15.00 uur met een kopje koffie of thee met natuurlijk wat lek kers erbij. Wat we daarna doen blijft een ver- uiterlijk vrijdag 10 december. Ook kan rassing. Na afloop eten we met z’n allen en wil- kaarten kopen bij de recepties van de zorgcen- len we rond de klok van 18.00 uur de middag tra de Reuselhof of Stanislaus. afsluiten. Omdat er wat geregeld moet worden vragen wij u zich op te geven of u deze middag bij wilt wonen. Let op! Alleen gasten die zich opgeven krij gen een verrassing! Heeft u geen vervoer, laat het ons weten, dan regelen wij het vervoer. Jacqueline tel. 513 2523 of Ricky tel. 513 6086. Wij zien u graag woensdag 8 december 15.00 uur in de Reuselhof OPENINLOOPVanaflójaar, 19.00 - 01.00uur Voorafgaand aan het bezoek van Sinterklaas Dinsdag 7 december TECH-MIDDAG 8-15 jaar, Maak je eigen inbraakalarm, 15.30-17.30 uur. Deelname: L- max. 12 deelnemers OPEN INLOOP Vanaf 16 jaar 19.00 - 01.00 uur Woensdag 8 december OPEN INLOOP 8-15 jaar 13.30 - 17.30 uur Grote meidenavond! BEAUTYAVOND Vanaf 14 jaar 19.00 - 21.00 Sint en zijn Pieten nog beter te stemmen. uur Deelname. 1,- Dit muzjkaie Sinterklaasuurtje staat onder lei- Donderdag 9 december ding van Rosalyn van Aerts de Groot en zij zal AFTER SCHOOL Va. 8 jaar 15.30-17.30 uur dan ook met een speciaal kinderorkest optre- OPEN INLOOP Vanaf 16 jaar 19.00 - 23.00 uur den en aan de piano worden de Sinterklaaslie- GESLOTEN deren begeleid door Ad Vergouwen. j aan Den Boogaard op zaterdag 4 december zal er vanaf 15.00 uur al Sinterklaasmuziek ten gehore worden gebracht. Niet alleen zullen leerlingen en docenten van Factorium Podiumkunsten van zich laten ho ren. maar het is natuurlijk ook de bedoeling dat kinderen en hun ouders de traditionele Sinterklaasliedjes meekomen zingen om zo de KERSTVIERING voor alle senioren Op donderdag 16 december 2010 is de kerstvie- ring voor alle senioren (50+ ers) van Moergestel in Den Boogaard. De toegangsprijs bedraagt 10,- euro. Hiervoor bieden wij u een koffietafel en een optreden van de Elckerlijck Speellieden. Het programma van deze dag begint om 10.30 uur met een een kopje koffie gevolgd door de Kerstviering met Pastor Theo te Wierik en Se niorenkoor Echo. Om 12.15 uur de koffietafel. Daarna vervolgen we de middag met de Elcker- Zoals u van ons gewend bent, gaan we 2010 lijck Speellieden hun programma in kerstsfeer. C*' />rf| I hypotheken verzekeringen pensioenen Kijk ook op onze vernieuwde website (www.attentiv.nl) voor onze scherpe uitvaarttarieven! Voor aankoop nieuwbouwwoning of aankoop en/of verbouwing van een bestaande woning. Tevens adviseren wij u over woonlastenverlaging (oversluiting huidige hypotheek). Zorgeloos genieten van traditioneel Indisch eten. Qulinair verzorgt ook feestbenodigdheden of organiseert uw complete evenement. Voor inlichtingen of het maken van een vrijblijvende afspraak: Attentiv P. Trommelen B.V. Tilburgseweg 14 - Moergestel (013) 513 22 01 Peter.trommelen@attentiv.nl Belangenorganisatie voor senioren Rente-aanbieding: Nieuwbouw met NHG: 10 jaar vast vanaf 4,1% 20 jaar vast vanaf 4,5 30 jaar vast vanaf 5 (onder voorbehoud van wijzigingen) PAGINA 3 Qulinair bezorgt heerlijke Indische gerechten aan huls of bij bedrijven. Indisch eten van klein tot groot zoals saté voor bij de borrel of een uitgebreide rijsttafel. X-Z A Xjll 11 X V7 A-Z JUU1) A-/.UV A «-ZXZ UU1 I Indische catering Partyservice H Voor uw thuis- of bedrijfsfeest www.qulinair.nl Tel. 013 211 42 50 j Tilburgseweg 30 Moergestel ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 DECEMBER 2010 '4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 3