ALLROUND MAKELAARDIJ F J.VAN DIJK RIOLERINGSWERKEN MOERGESTEL 06-23979071 ALLROUND MAKELAARDIJ Feest bij De Zonnebloem Slager Ketelaars weer in de prijzen! Wie wordt de opvolger van Prins Theodoras d’n Urste Toos van der Sanden ziet droom uitkomen Bij RMR interieurbouwworden ’keuken- sprookj es’ écht werkelijkheid! I Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Moergestelse neemt initiatief tot duofiets voor Moergestelaren die slecht ter been zijn Pieter Burgers Toon toppens Gelooft u. in sprookjes? Ruim 300m2 inspiratie voor uw maat werk interieur of keuken! NOG NIET HELE BEDRAG De 6.825 euro is echter niet genoeg om de duo fiets aan te kunnen schaffen. Deze kost 9000 euro, inclusief verzekering en stalling. “Dat hoort er ook bij als je zo’n duofiets aanschaft”, aldus Toos van der Sanden. “Op deze manier kan iedereen er zorgeloos van genieten.” Ze roept de inwoners van Moergestel op om een financiële schenking te doen. Elk bedrag is zeer welkom. Geld kan worden overgemaakt op Rabobankrekening 11.68.03.525 t.n.v. Duofiets. Voorzitter Jan Vriens van Moergestel Fietsdorp zegde toe Toos van der Sanden te helpen bij het bedingen van een korting bij de leverancier. VOORJAAR IN GEBRUIK Volgens Toos van der Sanden is het de bedoe ling dat de duofiets vanaf komend voorjaar beschikbaar is. De werking is dan als volgt. Bij Stanislaus, dat overigens zelf geen financiële bij drage aan de duofiets heeft geleverd, komt een lijst te liggen waarop aangegeven kan worden wanneer iemand de duofiets wil gebruiken. Het ligt voor de hand dat het veelal bewoners van Stanislaus zullen zijn die van dit vervoer middel zullen genieten. Maar Toos van der Sanden benadrukt dat de duofiets voor ieder een in Moergestel beschikbaar is. De primeur van de duofiets zal waarschijnlijk zijn voor zuster Beatrix Cox (1925) van de Zus ters van Liefde en bewoonster van Stanislaus. Zij mocht afgelopen zondag uit handen van Mart de Swart van Moergestel Fietsdorp het bedrag symbolisch in ontvangst nemen. Het ini tiatief van Toos van der Sanden werd alom geprezen als inspirerend voorbeeld van de Moergestelse bereidheid om iets voor elkaar over te hebben. - Ontstoppen van uw afvoerleiding - Vervangen van uw riolering - Renovatie - Camera-inspectie Tel (013) 513 3136 - Fax (013) 513 4533 Afart de Swart van Moergestel Fietsdorp overhandigt zuster Beatrix Cox een deel van het geld waarmee de duofiets kan worden gekocht. Naast haar initiatiefneemster Toos van der Sanden. Toos van der Sanden zag afgelopen zondagmiddag een droom uitkomen. De Moergestelse nam het initiatief tot een duofiets voor alle mensen in Moergestel die niet zelfstandig kunnen fietsen. De droom werd bewaarheid toen tijdens de open dag van het nieuwe sportcentrum II Cuore van Trisha Moonen in totaal 6.825 euro ter beschikking werd gesteld. Het geld was afkomstig van twee initiatieven in het kader van Moergestel Fietsdorp en van de Rabobank Hilvarenbeek-Ois- terwijk. “Ik ben geïnspireerd door Moergestel Fietsdorp”, aldus Toos van der San den. “Moergestel Fietsdorp propageert fietsen voor iedereen. Zo kwam ik op het idee van een duofiets.” Een duofiets is een fiets voor twee mensen. Een van hen kan fietsen, terwijl de bijrijder dat niet (meer) goed kan en als het ware samen met hem fietst. Dit maakt het mogelijk voor ouderen, gehandicapten of mensen die slecht zien om van het fietsen te genieten. En toch zeker met de fiets die Toos van der Sanden voor ogen staat. Dat is een duofiets van alle gemakken voorzien, zoals trapondersteuning, een zitje dat kan draaien waardoor het opstap pen een stuk vergemakkelijkt wordt en zelfs een voorziening om achterop een rollator mee te nemen. Van deze fietsen zie je er de laatste tijd wel meer. De Vloet in Oisterwijk heeft er een. Het initiatief dat Toos van der Sanden nam begees terde deelnemers aan Moergestel Fietsdorp en de Rabobank. De bank schonk het mooie bedrag van 3000 euro. Tweeduizend euro was afkom stig van de groep fietsers die tijdens de laatste Moergestel Fietsdorp geld bijeen reed voor Eric Bertens. Hij lijdt aan de zeer ernstige spier ziekte ALS. Van deze actie was 1.825 euro over. Jan Bertens, de broer van de ook aanwezige Eric, zei dat bewust is gekozen voor een Moergestelse bestemming. De resterende twee duizend euro werd ingezameld door estafette- teams die meefietsten aan Moergestel Fietsdorp. Dat waren de teams van KLM, ERVL, Noote- boom D., Hopjes, Mevio, Vogels, Van der Lin den en Nooteboom M. Wilt u de mogelijkheden van RMR maat werk met eigen ogen zien en inspiratie opdoen voor üw interieur of keuken? Bezoek dan zaterdag 6 november onze ‘inloopdag’! We laten u kennis maken met de nieuwste stij len én technieken op interieur- en keukenge- bied. Denk aan tv-liften, elektrische hoog-laag tafels, led-verlichting of in het keukenblad geïntegreerde iCooking, iPad of haard... het lij ken wel sprookjes! We demonstreren de wer king van domotica en presenteren u onze part ners op het gebied van o.a. stoffering, techniek, haarden, vloeren en decoratie. Wilt u uw sprook je écht werkelijkheid laten worden? Loop dan zaterdag 6 november binnen en overtuig uzelf van het verschil tussen standaardwerk en het maatwerk van de interieur/keukenspecialist. Graag tot ziens! RMR INLOOPDAG Zaterdag 6 november 2010 van 10.00 tot 17.30 uur aan De Sonman 16-18. Voor alle bezoekers: - Stoomoven - én kookde monstraties; - Gratis heerlijke hapjes en drank jes! Alle bezoekers ontvangen gratis het 150 pagina’s tellend RMR interieurboek boordevol keuken/interieurinspiratie t.w.v. 29,- euro! Meer weten? Ga naar www.rmr.nl laars al ’n drietal prijzen tijdens de SlaVakto vak- wedstrijden. Dat was met de producten zalm salade, zult en rundertong die allen het predi- caat ’Goud’ kregen toebedeeld. Martijn en Slagerij Ketelaars: van harte pro ficiat! Deze vraag zal beantwoord worden op het jaarlijkse prinsenbal wat CV de Dors(T)vle- gels organiseert op zaterdag 6 november as. in café ’t Centrum. De aanvang van dit prin senbal is om 20:30 uur. Tijdens het 1ste prinsenbal van het nieuwe car navalsseizoen zal de huidige prins Theodoras d’n Urste bijgestaan door zijn adjudant Sjaak afscheid nemen van carnavalsminnend Moer gestel. Samen met prins Mark van de Piere waaiers en prins Eric van de Durdraaiers heeft hij ervoor gezorgd dat carnaval 2009/2010 een geslaagd carnaval is geworden, maar rond de klok van 21:30 uur zal hij helaas terug moeten treden als prins van de Dorstvlegels. Wat er om 11 over 11 staat te gebeuren is alleen nog maar bekend bij de prinsencommissie van de Dorstvlegels. Zij zorgen er immers elk jaar weer voor dat er op spectaculaire wijze een nieuwe prins van CV de Dors(T)vlegels bekend gemaakt wordt. Wij nodigen dan ook heel carnavalsminnend Moergestel samen met onze bevriende vereni gingen uit om te komen kijken wie de nieuwe prins van CV de Dors(T)vlegels wordt voor het carnavalsseizoen 2010/2011. CV de Dors(T)vlegels Afgelopen donderdag vierde De Zonnebloem afd. Moergestel haar 20-jarig bestaan. De dames op de foto werden in de bloemetjes gezet. Zittend v.l.n.r.: Lenie Hermus, mevr. Mien van de Snepscheut en Miet van Zon. Cor van lersel was wegens ziekte afwezig. Zij zijn al 20 jaar gast van De Zonnebloem. Staande v.Ln.r. de drie vrijwilligers die dat al 20 jaar doen: Petra Verheijen, Joke van Beers en Corrie van de Loo. Slager en worstmaker Martijn Ketelaars van Slagerij Ketelaars is tijdens de 36e nationale vakwedstrijd Arnhem Rook- worststad® 2010 opnieuw in de prijzen gevallen. De inzending (Gelderse rook worst fijn) van Slagerij Ketelaars is dit jaar tijdens de 36e vakwedstrijd Arnhem Rookworststad bekroond met goud mét ster! Arnhem Rookworststad is de grootste natio nale vakwedstrijd voor Gelderse Rookworst en nieuwe rookworstproducten in Nederland. Slagers/worstmakers uit heel Nederland krijgen tijdens deze wedstrijd de kans om nationale waardering te oogsten voor hun vakkundig heid door mee te doen aan deze unieke vakwed strijd. Het behalen van een onderscheiding is dan ook een erkenning van de kwaliteit van deze Gelderse Rookworst en een waardering voor het vakmanschap van deze ambachtelijke vlees- specialist. Een team van deskundige juryleden keurde de inzendingen onder andere op smaak, samenstelling, versheid en uiterlijk. Het feit dat de Gelderse rookworst fijn van sla gerij Ketelaars bekroond is, geeft aan dat deze Moergestelse slager een Gelderse Rookworst van zeer hoge kwaliteit in haar assortiment voert. Het zal ongetwijfeld in het komende winterseizoen een zeer gewild artikel zijn. Precies ’n jaar geleden behaalde Slagerij Kete- ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 3 NOVEMBER 2010 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F 013 4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl PAGINA 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 5