0KVO Automobiel- en schadebedrijf Persoons ^Coïtus DE ZONNEBLOEM BOVAG Theaters Oisterwijk Moergestel KBO-Brabant Oproep aan inwoners om kerststal voor tentoonstelling ter beschikking te stellen Pieregeblèr - zaterdag 19 februari 2011 Dur zit muziek in! Reünie 100 jaar muziekvereniging Prinses Juliana The Night of the Prins De Gèèselse Oscars Collecte Brandwonden Stichting groot succes O Indisch eten grepen. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl BLOEMSIERKUNST - Reparatie van alle automerken - Erkend A.P.K.-bedrijf - Tevens vakkundig schadebedrijf - Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Succes voor Moergestelnaar Sander van de Wouw en zijn hond Baco teren in een unieke tentoonstelling van tien tallen en misschien wel honderden verschil- We zijn er (weer vroeg) bij en dat is prima! We zijn ons ervan bewust dat we er weer vroeg bij zijn. Maar het is nu eenmaal niet anders, car- Industrieweg 21a, Moergestel Tel. (013) 511 1177/06 12963617 Evenementen in Tiliander Oisterwijk Industrieweg 24 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 513 1404 Fax (013) 513 2762 Afdeling Moergestel Moergestel krijgt een expositie van kerststallen en kerstattributen C. V. De Pierewaaiers organiseert: GEEF ELKAAR DE HAND Zingen met het Echo-Koor uit Moergestel Donderdagmiddag 4 november a.s. zal het Echo-koor een muzikale middag verzorgen in de Reuselhof. We beginnen zoals altijd om 14.00 uur met een kopje koffie of thee, waarna we ons laten verwennen door de muzikale klan ken van het koor. Wilt u hierbij aanwezig zijn, maar woont u niet in de Reuselhof maar elders in ons dorp en kunt u niet op eigen gelegenheid komen, laat het ons weten dan wordt u door ons opgehaald. Om 16.00 uur sluiten wij deze middag af. Tot donderdag 4 november en vergeet u niet aan ons door te geven of u gehaald wilt worden. Jacqueline tel. 513 2523; Ricky tel. 513 6086; Gina tel. 513 2007. Volgend jaar viert muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel haar honderdste ver jaardag! Een heugelijk feit dat niet onopge merkt zal blijven. Gedurende het jubileumjaar worden er diver se activiteiten georganiseerd. Uiteraard mag daarbij een heuse reünie niet ontbreken. Vandaar dat we op zoek zijn naar alle oud- leden van de vereniging. We willen namelijk op vrijdag 27 mei 2011 met z’n allen een enorm feest vieren! Ben je ooit lid geweest of ken je iemand in je omgeving die bij Prinses Juliana heeft gemusiceerd, aanmelden kan per direct op jubileum@julianamoergestel.nl Vermeld je adres en telefoonnummer, dan houden we je op de hoogte van alle ontwik kelingen. Graag tot ziens! en de vertrektijden. U kunt dat doen bij Miny Selten tel. 513 0053 en Joke van Beers tel. 513 2368 en Det Boo- gaers tel. 513 1775. Aanmelden kan tot 10 november. Uitnodiging voor de workshop kerstvaas maken Op woensdag 10 november om 19.30 uur bij Joke, Oirschotseweg 51A, wordt u begeleid om zelf zo’n mooie vaas te maken. Hebt u zin om mee te doen, neem dan contact op met Ria, tel. 513 2746 of Joke, tel. 513 2167. CV De Pierewaaiers presenteert: Over anderhalve week is het dan zover; het Prinsenbal van CV De Pierewaaiers!!! Wie zal de scepter overnemen van Prins Mark d’n Urste? Of komt Prins Mark zelf nog voor een derde jaar terug? Speculaties en vermoedens doen, zeker na het artikel dat vorige week ver scheen, heftig de ronde in het dorp. Vele namen worden inmiddels weer genoemd. Oude beken den, namen die elk jaar voorbij komen, maar ook veel nieuwe verrassende personen worden in verband gebracht met het Stadsprinsschap van ’t Pierewaaiersrijk. Het is kortom file op het geruchtencircuit. Feit blijft dat het allemaal en voor iedereen duidelijk wordt op 13 november om ‘elf over elf’ tijdens het Prinsenbal van CV De Pierewaaiers. Vorige week was al te lezen dat de Prinsen commissie van CV De Pierewaaiers dit jaar heeft gekozen voor een avondvullend program ma. Dit biedt tevens de mogelijkheid om ein delijk eens wat mensen in het zonnetje te zet ten die al jaren actief zijn in en hun steentje bij dragen aan het Gèèsels carnaval. CV De Piere waaiers meent dit op een mooie wijze te kun nen doen middels het uitreiken van de Gèèselse Oscars. In verschillende categorieën zal een winnaar gekozen worden uit de genomineerden. De categorieën zijn afgelopen week al benoemd, S Nationale Vereniging Theatermiddag in Bladel met de Zonnebloem Op vrijdag 26 november verzorgt de vereniging “de Gouden Mix”een muzikale show met het motto “de Seizoenen van het Leven”. De Zonnebloem zorgt voor het vervoer er naar toe en deelname aan deze middag kost 10,50. Hierbij is ook het kopje koffie of thee met iets lekkers en een consumptie in de pauze inbe- Je kunt je inschrijven via pieregebler@hot grepen. Als u zich opgeeft hoort u alles over het vervoer - lende kerststallen en nog veel meer kerstat tributen, zoals ballen, pieken, verlichting, kaarsen en noem maar op. Veel kerststallen hebben een eigen verhaal. Zo kan hij bijvoorbeeld al lang familiebezit zijn of zijn meegebracht van een buitenlandse reis. De organisatie van de tentoonstelling wil ook graag deze verhalen optekenen. Daar zal de Moergestelse schrijver Paul Spapens zich mee bezighouden. De mooiste verhalen komen in een speciale kerstkrant die Moergestel Nieuws uitgeeft. Wie meer informatie wil hebben of zich op wil geven voor deelname aan de expositie kan contact opnemen met Jan Vriens, Til burgseweg 45, tel.nr. 06.53.29.26.35. Je kunt ook een email sturen naar: hennievanschoot en@home.nl Dus als u een spectaculaire avond als deze niet wilt missen, noteer dan alvast met dik- gedrukte letters in uw agenda of op uw kalen der: 13 november vanaf 20.30 uur in café De Brouwer, Prinsenbal cv De Pierewaaiers; The Night of the Prins; Gèèselse Oscars!!! mail.com, wij zien je e-mail graag tegemoet. Twijfel je nog over deelname en/of heb je vra gen? Dan zijn wij ook via de mail te bereiken om je op weg te helpen! Stuur een mail onder vermelding van ‘Inschrij ven Pieregeblèr 2011’ naar het hotmailadres en vermeld de naam van de groep en de naam en het adres (en e-mailadres) van de contact persoon van de groep. Vorig jaar is de liedjesprijs gewonnen door De Brugzeikers en de presentatieprijs door De Brouwer Jr.. Wie weet overtreft t) jij/jouw groep hen dit jaar en zal er over jou/jullie minstens een jaar lang gesproken worden. Maar denk bijvoorbeeld ook eens aan het volgende: Je bent met carnaval aan het dweilen en ineens hoor je jouw/jullie liedje uit één van de cafés komen. Wie wil dat nou niet? Tot ziens op het Pieregeblèr 2011 en tot mails (pieregebler@hotmail.com) Groeten van de Pieregeblèrcommissie: Annelies, Jaap, Sjefen Margriet Alle soorten bloemwerk Kinderfeestjes Workshop groepen v.a. 8 pers. naval 2011 is in zicht en dus komt het Pierege blèr er ook weer aan! Het Blaoskapellenfestival heeft het carnavalsseizoen al mooi ingeluid en het Prinsenbal staat natuurlijk nog op de agen da. Het Pieregeblèr wordt zaterdag 19 februari 2011 in Den Boogaard gehouden, dus schrijf dat maar vast in de agenda. Op die zaterdag kun je heerlijk samen genieten van prachtige optredens verzorgd door Moergestels creatief talent. En vooral daarvoor is dit bericht bedoeld, wij zoe ken deelnemers! Voel je je geroepen om op deze sfeervolle avond een ander te vermaken? Schrijf je dan nu in! We zijn ook op zoek naar nieuw talent die de oude rotten in het vak een muzi kaal poepie kunnen laten ruiken. En De Gangmaokers hebben bewezen dat dat kan! Vocalis kleurt - Zanggroep Vocalis Muziek Vrijdag 5, zaterdag 6 zondag 7 november Aanvang: vr za 20.00 uur zo 14.30uur Prijs: 12.50 euro (incl. koffie thee) Evenementen in Den Boogaard Andy Irvine (Eire) - GUO concert Muziek Zaterdag 6 november Aanvang: 20.30uur Prijs: 17.50 euro Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013-5217220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com In de week van 10 tot en met 16 oktober col- lecteerden in heel Nederland meer dan 50.000 vrijwilligers voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. Ook in Moergestel gingen de collec tanten langs de deuren. En met succes! Gezamenlijk werd een bedrag van 970,38 euro opgehaald. Dankzij de collecte kan de Nederlandse Brand wonden Stichting haar activiteiten voortzet ten. Namens de plaatselijke collecteorganisator dankt de Brandwonden Stichting alle collectan ten en gulle gevers in Moergestel. De organisatie van de kerststallenexpositie is in handen van een aantal groepen die al meer met succes nieuwe initiatieven in Moergestel van de grond hebben getild. Het gaat in dit geval om een samenwerking tussen Onder nemend Moergestel, de Stichting WieKent- Kunst en de stichting Vrienden van St. Jan. Zij organiseren in het weekeinde van 18 en 19 december een groot kerstfeest in Moergestel. Een belangrijk onderdeel daarvan is de ten toonstelling van kerststallen. De opzet van deze expositie lijkt sterk op het succesvolle Gèèsel Verzamelt van WieKent- Kunst. Inwoners van Moergestel worden gevraagd hun kerststal voor dat ene weekein- reikingen van de Gèèselse Oscars. Deze uitrei- de ter beschikking te stellen. Dit moet resul- kingen zullen overigens door niet de minsten worden verricht. CV De Pierewaaiers is er trots op dat het haar Prinsencommissie is gelukt enkele artiesten van wereldniveau naar Café de Brouwer te halen! deze week zullen de bijbehorende genomineer den vermeld worden. Wie heeft de mooiste carnavals carrière: De genomineerden voor de Oeuvre-Oscar zijn: Hans Antonis; Frank Bertens; Piet Moorman. Wie heeft het grootste camavalstalent? De genomineerden voor de Oscar voor het Talent De naam die Moergestel steeds meer krijgt als dorp waar veel georganiseerd van het Jaar zijn: Maik Daemen; Tino Groen- wordt, krijgt in december een extra impuls. In Galerie de Verdieping wordt een land; Geert Claassen tentoonstelling gehouden van kerststallen en kerstattributen van inwoners van Wie heeft de mooiste stem van ’t Pierewaaiers- Moergestel. De organisatoren roepen alle inwoners van Moergestel op hun kerst- rijk? De genomineerden voor de Oscar voor stal op 18 en 19 december ter beschikking te stellen voor deze tentoonstelling. Beste Zanger/Zangeres zijn: Carla van Daelen- Habraken; Kim en Amy van de Wouw; Bert van Ganzewinkel Wie was in al die jaren de grootste ouwe-hoer? De genomineerden voor de Oscar voor Beste Sauwelèr zijn: Maikel Denissen; Eric Boogaars; Marco van Herck Wie was, is of wordt de beste Stadsprins van ’t Pierewaaiersrijk? De genomineerden voor de Oscar voor Beste stadsprins zijn: Mr. X Mr. Y.Mr. Z Het zal dus dit jaar een extra spannende avond worden. Want niet alleen zal de nieuwe Stads prins voor carnaval 2011 worden onthuld, ook zal de spanning te snijden zijn tijdens de uit- Lekker met Qulinair Qulinain 6 u Indisch eten van klein tot groot zoals saté voor bij de borrel K0B of een ultgebrelde rijsttafel. Qullnair bezorgt heerlijke Indische gerechten aan huis of bij bedrijven. Zorgeloos genieten van L traditioneel Indisch eten. S Qullnair verzorgt ook feestbenodigdheden of v organiseert uw complete E evenement. Sander van de Wouw, lid van P.H.V. V.I.O.S. Haghorst behaalde 22 oktober j.l. met zijn hond Baco in Dommelen op de Politiehon denkeuring, het certificaat Politie Hond 1. Sander Baco, hartelijk gefeliciteerd! Je ouders, Inge, Martijn Angelique Indische catering Partyservice Voor uw thuis- of bedrijfsfeest www.qulinair.nl Tel. 013 211 42 50 Tilburgseweg 30 Moergestel Belangenorganisatie voor senioren PAGINA 3 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 3 NOVEMBER 2010

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 3