Geboorte... ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Miele Kennismaken en ontmoeten op vrijwilligersavond 14,95 Anuar in Den Boogaard FRANS VAN VELTHOVEN Expositie schilders- Een schoner milieu vraagt om actie Mooie tuinen.nl Jvhg Onbeperkt spare-ribs Meer vrijwilligers nodig door groeiende hulpvraag M meer dan ende vraag te kunnen voldoen heeft de organi- BON IEDERE DONDERDAG EN VRIJDAG: ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 1,50. Kinderen tot 12 Nu tijdelijk de energiezuinige S4 EcoLine Green cadeau bij een Miele-wasautomaat vanaf 1.600 toeren Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Gezellig samenzijn en ervaringen uitwis selen, maar ook nieuwe vrijwilligers interesseren Hild 1, Moergestel, Tel. (013) 513 1315 www.draaiboompje.nl 7 en 10 oktober 2010 exposeert schilders groep Varietas, in combinatie met beeldhouw werk en objecten van Hennie Pauw, in het De Utrechtse cabaretier Anuar komt terug in Den Boogaard. Op zaterdag 16 oktober kunt u in Den Boogaard de try out van Anuars nieu- we voorstelling “gedreven” biiwonen. - Nazomer-actie: voor maar Op 14 oktober vindt weer de Algemene Vrijwil ligersavond plaats. Deze speciale avond vindt plaats in cultuurcentrum De Tiliander en begint om 19.30 uur. De avond wordt georganiseerd door de Vereniging van Hulpverlenende Vrij willigersorganisaties in Oisterwijk (VHVO) voor de vrijwilligers van de aangesloten orga nisaties. Alle vrijwilligers zijn van harte welkom om andere vrijwilligers te ontmoeten, kennis en ervaringen uit te wisselen en gewoon gezel lig samen te zijn. Daarnaast zijn ook alle mensen welkom die geïnteresseerd zijn in vrijwilligerswerk en zich willen oriënteren op de mogelijkheden! Want uiteraard zijn nieuwe vrijwilligers altijd welkom. Iedere organisatie is met 2 of 3 personen op een herkenbare wijze vertegenwoordigd om infor matiemateriaal uit te delen. Zij geven tevens toe lichting en uitleg over het vrijwilligerswerk in het algemeen en van hun eigen organisatie in het bijzonder. Belangstellenden kunnen zich ter plaatse aan melden en in laten schrijven als (aspirant-) vrij williger. Voor de bestaande vrijwilliger, die suc cesvol een introducé weet te laten inschrijven als vrijwilliger, wacht een leuke attentie. De avond staat in het teken van gezellig samen zijn, met uitwisseling van ervaringen en her inneringen, met muziek en optredens. Uiteraard onder het genot van een hapje en een drankje. Ook de gebruikelijke gratis loterij (met leuke prijzen!) onder alle aanwezigen is onderdeel van het programma. De avond wordt geopend door wethouder Joop van Hezik. De vrijwilligersavond wordt georganiseerd door VHVO in samenwerking met Steunpunt Vrijwilligerswerk van de Twem. De toegang is gratis en bezoekers worden ontvangen met koffie en thee. Naar verwachting is de avond om ongeveer 22.30 uur afgelopen zijn. 52 JAAR1- Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013 - 513 1245 gg (De Cameretten-winnaar (juryprijs 2004) is toe - j aan ^0 A Slachtofferhulp Nederland zoekt vrijwilligers Slachtofferhulp Nederland is gestart met een campagne om nieuwe vrijwilligers te wer ven. In het hele land zijn vrijwilligers nodig, vooral in de regio’s Rotterdam en het noor den van het land in Friesland, Groningen, Drenthe. Met de campagne laat Slachtoffer hulp Nederland zien hoe veelzijdig het werk van een vrijwilliger is. Een vrijwilliger onder steunt slachtoffers na een misdrijf, verkeers ongeluk of calamiteit op praktisch, juridisch en/of emotioneel gebied. Toenemende hulpvraag Afgelopen jaar heeft Slachtofferhulp Nederland opnieuw een toename gezien in hulpverzoe ken. Slachtofferhulp Nederland helpt jaarlijks ruim 100.000 slachtoffers. Om aan deze groei- ende vraag te kunnen voldoen heeft de organi satie nieuwe vrijwilligers nodig. Landelijk gezien zijn er meer dan 200 nieuwe vrijwilligers nodig. Campagne i Tot en met 11 oktober 2010 zijn commercials te beluisteren op landelijke en regionale omroe- pen en in verschillende dagbladen staan adver tenties. Diverse locaties, zoals bibliotheken, buurthuizen en gezondheidscentra worden voorzien van nieuwe wervende posters en fol ders. Ook op internetsites, zoals Google, staan advertenties en banners. Geïnteresseerden die zich aan willen melden of meer informatie willen, kunnen terecht op de internetsite www.slachtofferhulp.nl/vrijwilli- ger of telefoon 0900 - 0101. De campagne is mogelijk gemaakt dankzij het Fonds Slacht- we voorstelling “gedreven” bijwonen. Voor een energieke, avontuurlijke avond pure stand-up comedy is het publiek bij Anuar aan het juiste adres. Na zijn goed ontvangen shows ‘Ongeremd...’ vorig seizoen in Den Boogaard gFOCD VcUTCtclS nende, ongepolijste en rauwe stand-up', 'gretig, Op 9 brutaal en origineel' niet van de lucht. zijn derde solo: 'Gedreven'. Ook daarin Oude Kerkje in Middelbeers. geen lijn, diepgang, rode draad, verhaal, poli- Het Oude Kerkje is tijdens de expositiedagen tieke kwesties of wereldverbeterende filoso- op zaterdag geopend van 13.00 tot 17.00 uur en fieën, maar een scherpe stand-up-act en een stortvloed van grappen. Anuar wil de zaal heel --- hard laten lachen en dat doet hij goed. In ‘Ge- jaar hebben gratis toegang. dreven..’ zie je een jonge hond en alles recht voor I Meer informatie vindt u op www.oudekerkje.nl zijn raap Kaarten kosten 16,00 euro incl. koffie/thee voor aanvang. Reserveren bij www.denboogaard.com of 521 7220. in Tiliander Op vrijdag 15 oktober speelt Theatergroep De Kern hun reprise van hun succesvolle stuk “Veel liefs uit Rusland” Het werd geschreven door Jan-Jaap Jansen en Ineke ter Heege. Het is een verhaal over weemoed, hartstocht en hoop. Een verrassende voorstelling waarin verleden en heden elkaar ontmoeten. Kaarten kosten 20,00 euro (incl.kofiie/thee voor aanvang) en zijn te reserveren via www.tilian- der.com of 521 7220 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 6 OKTOBER 2010 INNOVATION CENTRE 17 Oktober: Blaoskapellen in Café 't Cen trum! Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Woonplaats Telefoon Een schoner milieu vraagt om actie. En dat nemen ze bij Miele heel letterlijk. Daarom krijgt u nu tijdelijk bij aankoop van een Miele-wasautomaat vanaf 1.600 toeren ook nog eens de energie zuinige stofzuiger S4 EcoLine Green cadeau. Wilt u meer informatie? Kom dan eens langs in ons Miele Innovation Centre. t/m 10 regels 5,00 Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTROTECHNISCH BURO I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen, j Naam *_Straat PAGINA 10 J I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J Weet u nog... tussen 17.00 en 19.00 uur zijn wij gesloten... Buro '76, Oisterwijkse weg 43. Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen.^ Wo. 29 sept, in de bus van Tilburg naar Best tussen 17.15 en 17.45 u.: Verloren een Eastpack schoudertas beige/br. Inh.: boe ken, etui, etc. en schoolspullen Rooi Pannen (op sommige staat naam Mats). Gevonden plastic tas met beige damesschoenen met Klittenband, maat 6, merk Rhode. Graag contact met 0499-573786. Scouting Moergestel bedankt U voor het 6 lekkere ontbijt! waren kreten als 'een echt podiumdier', 'span- Te huur: 2 kamer-appartement in het centrum van Moergestel. Tel. 06 50 83 88 - kosten, bij normale’ grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Leuk startersappartement te koop in Oisterwijk. Netto maandlasten 449,- euro. Inlichtingen: tel. (013) 5920080. Voor de kleine winst: in- en verkoop van gebruikte goederen; ook complete inboe dels. Zuidoosterstraat 23c, Tilburg. Dagelijks geopend van maandag tot zaterdag van 11 tot 17 uur. Tel. 06 10 12 20 16. purlijboerderij I I !riuiil»o<>in|>je eeicafé tarras zalen catering V L LV11-W lllllddl UL IJo Z/Wiy lö LUL VVLlix Vil VzlzJVVLvll Vdll 11V1111 LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe- Veel Hefs uit Rusland kerfjes moeten op maandag om 12.00 uur Dp Kern ingeleverd en betaald zijn! van Aneatergroep De Kern

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 10