OEF! Audacia- nieuws Softbal Junioren le klasse behalen 2e kampioenschap voor Roef! s.v. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Honkballertjes van Roef! winnen toernooi in Nuenen Nu wél getest VIDO (vrouwen in de overgang) Elly van den Heuvel in Spoordonkse Watermolen Loopgroep Rico Salvettiloop afgelopen weekend succesvol in Hart van Brabantloop ■Ét ROEF HANDBAL dag hun eerste thuiswedstrijd gespeeld. Onder t klasse hebben ook de softbal Junioren in hun eerste jaar in dele klasse, landelijk .5-0 .4-1 .1-5 10.00 10.00 Staand v.l.n.r: Nina Hekker, Britt en Elke Mut saards, Karin van de Ven, Inez van de Wiel, li ke Hekker. Zittend v.l.n.r.: Wies Ligtvoet, Josi Klomp, Jet van Gestel, Eefke van de Wouw en Eline Heessels (niet op de foto Stacy Lapien en beide coaches Peter Ligtvoet en Wilco Heessels). 1 r t .2-5 .2-3 .4-3 .uitgesteld meiden! In oktober zal dit team aangevuld met andere talenten vanuit Roef! in Hamburg een interna tionaal toernooi gaan spelen. We wensen hun veel succes. Dit betekent de 2e titel voor Roef! Hopelijk kun nen we u binnenkort ook promotie van het Softbal Dames 1 en het kampioenschap van het Honkbal Heren 1 team meldden. Audacia - Broekhoven 2 - 5 Bij negen uit drie leek er wellicht een dominan te rol voor Audacia weggelegd, maar niets is minder waar. De uitslagen tot nu toe, ook bij de concurrentie, zijn grillig en zo zijn er voor spellingen voor prijswinnaars nog niet te doen. Bij de laatste drie seizoenen was Broekhoven geen probleem voor Audacia, maar nu ont moette zij een getergde ploeg (met 1 punt onder aan) en met een motivatie om van de koploper te winnen. Bovendien beschikten zij in deze wedstrijd over, via zéér direct countervoetbal, een uitstekende afmaker: Andrew van de Wouw, hij maakte alle 5 doelpunten van Broekhoven en wellicht ook het eigen doelpunt (1-3), waar niemand uitsluitsel kon geven. In de 23e, 33e, en 40e minuut was het raak (0 - 3) en dan die 1 - 3 en in de 45e 1-4. In de 52e minuut was er een kans op een ken tering, maar Rogier Op ’t Hoog miste de penal ty door een uitstekende reactie van de keeper. Audacia drong nog wel aan, maar moest in de 85e minuut weer een counter toestaan, Andrew: 1 - 5. Vlak voor tijd mocht Coen Schollen nog iets terugdoen: 2-5. Uitslagen zondag 26 september 2010 Audacia 1 - Broekhoven 1 Nemelaer 3 - Audacia 2 Hilvaria 2 - Audacia 3 Jong Brabant 5 - Audacia 4 Audacia 6 - SVSOS 2 RKDSV 5 - Audacia 7 Dames: Audacia - Spoordonkse Boys Programma zondag 3 oktober 2010 SC Olympus 1 - Audacia 1 Audacia 2 - VOAB 5 Audacia 3 - Beerse Boys 5 EDN’56 3-Audacia4 Audacia 6 - Hilvaria 7 Audacia 7 - RKWO 7 Dames: Merlijn 2 - Audacia AUDACIA JEUGD Zaterdag 2 oktober Audacia Al - Hilvaria Al Nemelaer A2 - Audacia A2 Nemelaer BI - Audacia BI Audacia B2 - Jong Brabant B2....Aanw. 13.30 Audacia Cl vrij SV Reeshof C4 - Audacia C2 VOAB C5 - Audacia C3 Audacia Dl - Gilze Dl Audacia D2- Nemelaer D2.... Hilvaria D3 - Audacia D3 Nevelo D4 - Audacia D4 Sarto E2 - Audacia El SV Reeshof E3 - Audacia E2 Audacia E3-GSBW E3 bracht, zodat de wat tragere teams de tijd krij gen om zich bij de snellere te voegen. Na ver loop van tijd vindt er dan weer een herstart plaats. In het eerste blok gaven Margriet Salvetti, Jac op ’t Hoog, Willem van den Berg, Corrie Timmer, Menno de Jong en Ad Heijkants hun beste krachten. En de afstand van de Beekse Bergen naar Oirschot werd door Jan op ’t Hoog, Ad Kolen en Kirsten Bertens in hoge snelheid overbrugd. Van Oirschot over de Kampina naar de Korte Heuvel in Tilburg deden Denis Janssen, Léon Verhagen, Ama Op 6 oktober is er weer een inloop van 09.30 Jonkers en Pim Peeters hun uiterste best. En tot 10.30 uur. Iedereen die behoefte heeft om de finishlopers Toos Swinkels en Jos van over de overgang te praten of daar informatie Esch sloten zich bij het hoge niveau van hun over wil is van harte welkom in buurthuis voorgangers aan. T Al enkele jaren is het doel van de Moergestelse groep niet meer om zo hoog mogelijk te eindi gen, maar om een gezellige en sportieve dag met elkaar door te brengen. En met deze houding Mocht u graag een keer komen kijken, raadpleeg dan het wedstrijdrooster op de HSP site: http://www.svroef.nl/index.php?option=com_c ontent&viewsection&layoutblog&id5&I t emid=88 de allerkleinsten om 10.00 uur aan hun wed strijd. Al snel blijkt dat de verschillen in deze klasse groot zijn en dat het voor Roef! een moei lijke wedstrijd zal worden. Daphne, Lana, Sterre, Meike en Joyce doen het erg goed door sterk te verdedigen en goed aan te vallen. De tegenstander is echter te sterk en weet voor de rust de stand op 0 - 4 te brengen. Na de rust blijft Roef, het prima doen en hierdoor weet de tegenstander maar één keer een doelpunt te maken. Eindstand 0 - 5 na een prima gespeel de wedstrijd. De pupillen D spelen thuis tegen DSV uit Diessen. De wedstrijd is goed in evenwicht en aan beide kanten komen kansen. Voor rust weet DSV te scoren en de stand op 0 - 1 te brengen. Na rust eenzelfde spelbeeld, waarbij Roef op zoek gat naar de gelijkmaker. Dit lukt echter niet en het is in de allerlaatste seconde dat DSV 0-2 maakt en zodoende de wedstrijd wint. Een goed gespeelde wedstrijd waarbij een gelijk spel verdiend is geweest. Programma 2-10-2010: Pup. Fortuna ’68 El - Roef El 9.30 vertr. 8.30 Pup. Stormv. Dl - Roef. Dl 12.00 vertr. 10.45 Programma 3-10-2010: Sen. Rietvogels (R) 2 - Roef. 1 10.30 vertr.9.30 Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrainen, pas na zes trainingen hoefje te beslissen of je er eventu eel bij komt. De trainingen worden gegeven op ons sportveld aan het Stokeind (naast de sporthal) elke maandag vanaf 18.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! Ruim 25 jaar is zij met schilderen begaan. Haar eerste lessen nam zij bij Rob Roag, daarna bij de tekenclub naar model in de jaren 70. Later eind jaren 80 gaat zij naar de zaterdag-akademie in Eindhoven voor begeleiding oriëntatie, vrij werk, expressie en 2 jaar modeltekenen. Deze oplei ding gaf haar veel stimulans. Elly van den Heuvel exposeert in de Molenzaal van de Spoordonkse Watermolen. De gehele maand oktober is de expositie is bezoeken van woensdag t/m zondag van 10.00 - 17.00 uur. Op zondag 26 september heeft het honkbal pupillen team (opgooi) van Roef een goede prestatie neergezet, door een toernooi in Nuenen te winnen. Het was erg spannend met een paar goede tegenstanders. De eerste wedstrijd werd knap gewonnen van de Ducks uit Boxtel (10- 7). Daarna moesten ze het opnemen tegen Nue nen 1Keispannend was het, uiteindelijk werd het 11 -11De laatste wedstrij d moest de beslis sing brengen. Dat was tegen Nuenen 2. Maar Roef maakte al snel duidelijk dat ze niet met zich lieten sollen: 20-6 winst. En daarmee won nen ze dus ook het toernooi. Als prijs kreeg iedereen een grote snoepzak en een mooi inge lijste groepsfoto. Die krijgt een mooi plekje in de kantine van Roef Susan, Ward, Nils, Menno, Ben, Yoran, Maxim, Juul, Tjeerd en Koen: pro ficiat met dit mooie resultaat. 14.30 12.00 10.30 10.00 10.00 10.00 14.00 Uitslagen: GDJ GHV-Roef 3-9 MCJ GHV-Roef 1-14 GDJ Roef-HMC3 8-4 ...Aanw. 13.30 MCJ Roef-HVM 3 10-3 .Vertrek 13.30 MBJ Roef-Elshout 2 10-8 .Vertrek 12.00 HA Roef-Dongen 2 4-47 DA Roef-Taxandria 13-17 Programma 25 september: .Vertrek 11.45 GDJ 10.30 uur Roef-HMC .Vertrek 12.15 MCJ 11.20 uur Roef-HVM 3 ...Aanw. 10.15 GCJ 10.30 uur Roef-Artemis Aanw. 8.15 Zondag 26 september: ...Vertrek 8.15 MBJ 10.30 uur Roef-Elshout 2.....10.00 ...Vertrek 8.45 HA 10.30 uur Roef-Dongen 210.00 ...Vertrek 7.45 DA 11.30 uur Roef-Taxandria11.00 ...Vertrek 9.00 Iedereen weer heel veel succes en vooral sport- Aanw. 8.30 plezier! TSV Gudok E6 - Audacia E4Vertrek 9.00 Handbal is altijd raak! Audacia E5 - TSV Gudok E8Aanw. 9.45 Audacia E6 - TSV Gudok E10Aanw. 9.45 ROEF KORFBAL RKDSV F1 - Audacia F1Vertrek 9.00 Helvoirt F2 - Audacia F2 Audacia F3 - SV Reeshof F4 Audacia F4 - Sarto F7 Sarto Fl3 - Audacia F5 Nadat vorige week de Honkbal Aspiranten al met de titel aan de haal ging in hun klasse hebben ook de softbal Junioren in hun eerste jaar in dele klasse, landelijk de kampioenstitel behaald. Tegenstanders uit Apeldoorn, Den Haag, Almere, Hilversum en De Bilt konden Roef, bleken dit seizoen niet opgewassen tegen de slagkracht van dit Moergestelse talententeam. Gedurende het hele seizoen bleek Roef! afgetekend sterker aan slag en ook defensief stonden deze meiden hun “mannetje”. Dit team heeft geschiedenis geschreven door r:jen Tilburg. De route leidt langs Loon op Zand via de Drunense Duinen naar te zijn geworden in zowel de pupillen-, aspiran- in het achterhoofd mag de 48ste plaats waarop Voor informatie of vragen tel. 06-48316923 of de loopgroep Rico Salvetti uiteindelijk eindig de een bijzondere prestatie genoemd worden, i Door de enthousiaste geluiden die te horen waren op de naborrel, het “ingroeien” van jonge, nieuwe lopers en de steun van enkele Moerges- telse sponsors kan de veronderstelling gerecht- vaardigd worden dat Moergestel nog voor vele jaren vertegenwoordigd zal zijn in dit evene ment. EERSTE THUISWEDSTRIJDEN JEUGD ...Vertrek 9.30 Onze beide jeugdteams hebben afgelopen zater- ...Aanw. 10.45 d -- - - -- - - ...Aanw. 10.45 j toeziend oog van vele toeschouwers beginnen Vertrek 11.15 Kij k voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. Afgelopen zaterdag klonk in de vroege ochtend bij de universiteit van Tilburg het startschot voor de 27e Hart van Brabantloop. Een hardloopwedstrijd die zoals de naam al aangeeft voert door het centrum van Brabant. Begin- en eindpunt zijn sin^^87^d'm^^kawï^pï^ Udenhout, doet de Beekse Bergen, Biest Houtakker, Oostelbeers en Oirschot ten- en nu ook de junioren klasse. Ga zo door aan om vervolgens via de Kampina, Oisterwijk en Moergestel na een lange dag weer terug te keren naar Tilburg. Al vele jaren neemt de Moergestelse loopgroep deel aan dit grootschalige sportieve festijn mee. En telkenmale slaagt de Moergestelse organi satie erin om enthousiaste lopers aan dit loop- feest te laten deelnemen. Bijzonder verheu gend is dat er steeds weer voldoende aanbod is van nieuwe, jonge lopers die er een eer in stel len om Moergestels eer hoog te houden. Slechts een enkeling van de zaterdag actie ve lopers kan zich er trots op laten voorstaan al aanwezig te zijn geweest bij de allereerste deelname van ons dorp aan dit evenement. Ook de vertrouwde organisatoren die zich vanaf het begin inspanden om de loopgroep goed te laten presteren zagen zich opgevolgd. Zij, Piet van de Schoot en Leo Boogaers, konden zich nu redelijk zorgeloos beperken tot het op de fiets begeleiden van de lopers. Men mag dus in dubbel opzicht spreken van het overnemen van stokjes bij deze estafetteloop. In een veld van bijna 100 deelnemende ploe gen uit allerlei delen van het land en zelfs daar buiten lopen 5 dames en 10 heren de afstand van 105 km door het Brabantse land. Elke loper wordt op zijn/haar eindpunt afgelost door een volgende atleet door het overdragen van een hesje met daarin een chip. De tijden worden elektronisch zeer precies vastgelegd. Omdat er vanzelfsprekend verschillen in getraindheid en dus snelheid tussen de verschillende teams bestaan wordt de wedstrijd 3x tot stilstand ge- Loven/Besterd. Vrouwen die behoefte hebben in een gespreksgroep tijdens de ochtend of avond kunnen zich daarvoor opgeven. Ons adres is Koestraat 164, 5014 EG Tilburg, ingang Park de Horion. per e-mail vidotilburg@planet.nl U kunt ook de website bekijken www.vidotil- i i i 10.50 i MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2010 PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 7