moerman ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES FRANS VAN VELTHOVEN Kruip in de huid van de politie! Mooie tuinen.nl 7 Agenda Vision 52 JAAR! snsr Rode Kruis dorpscoördinatie BON Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl De sensatie van home cinema vanaf 999,- AUTOMOBIELBEDRIJF Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie De belevenis van een "live" muziekuitvoering Vrijdag 24 september Afterschool Vanaf 8 jaar 15:30 - 17:30 uur Open inloop vanaf 16 jaar 23:00 - 01:00 uur Dinsdag 28 september Buurtsport 15:30-17:00 Gratis sporten bij het molenveldje Open inloop 19:00 - 23:00 uur Vanaf 16 jaar Woensdag 29 september Lekker van alles en lekker niet 13:30 - 17:00 uur Grote meidenavond! Horoscopen en meer 19:00 -20:30 uur Vanaf 10 jaar entree 1,- Donderdag 30 september Gesloten Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s M meer dan Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 Home cinema uit slechts twee zichtbare luidsprekers, nu een nog grotere belevenis voor oog en oor Het BOSE’ 3-2-1 DVD home entertainment-systeem Het Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren biedt zorg en dienstverlening in zeven dorpen in het district Hart van Brabant, denken we daarbij aan de contacten in de telefooncirkel, aan de contacten die gelegd worden in het soci aal huisbezoek, de middagen voor creatieve activiteiten, begeleide en aangepaste bijzonde re vakanties. Voorlichting over het Rode Kruis werk op basisscholen en ondersteuning samen met andere afdelingen binnen het district van internationale projecten, momenteel in Nami bië. Daarnaast de noodhulp- activiteiten bij rampen en calamiteiten, waaronder de opvang en verzorging en eerste hulp- verlening, waar voor cursussen worden gegeven om daadkrach tig en actueel op te kunnen treden evenals de onlangs opgezette re- animatie en AED- cur sussen. Om deze informatie dichter bij de bewoners in elk dorp te brengen werden coördinatoren aan gesteld waar vragen en opmerkingen over de Rode Kruis-activiteiten kunnen worden voor gelegd, zodat de communicatie directer ver loopt en de zorg- en dienstverlening daarop kan worden afgestemd. Voor vragen en direct contact kan een beroep worden gedaan op deze coördinator in Moer gestel: Henriëtte van Gils, tel: 513 3207. Police Experience Day voor jongeren Zes politiekorpsen in Zuid-Nederland organiseren op zaterdag 20 november de Police Experience Day. Een dag vol actie. Een dag waarop middelbare scho lieren en andere jongeren kunnen voe len wat het betekent om te handelen als een agent en een situatie te zien door diens ogen. Jonge mensen die interesse hebben voor wer ken bij de politie zullen die dag aan den lijve ervaren hoe is het om iemand aan te houden. Om tussenbeide te komen bij een ruzie. Om te schieten met scherp. Om jezelf te moeten ver dedigen. Ervaren politiemensen dagen hen uit om het beste uit henzelf te halen. Het evenement is niet nieuw. De afgelopen jaren werd het al met veel succes georganiseerd door de politie Midden en West Brabant. Dit is zo goed bevallen dat nu heel Zuid-Nederland meedoet. Want er is nog steeds behoefte aan nieuwe agenten. Al was het maar omdat er ook personeel met pensioen gaat. Politiebaan Politiemensen staan altijd paraat. Ze lossen problemen op als mensen het niet meer zelf wil len of kunnen. Dat kan heftig zijn en vergt veel van ze. Werken bij de politie betekent een actie ve en afwisselende baan, met avontuur, disci pline, specialisatie, teamwork en maatschappe lijke verantwoordelijkheid. Politie voor iedereen Werken bij de politie is werken in een zeer diverse maatschappij. Daarom wil de politie een goede werkgever zijn voor een grote diver siteit van mensen. Of je nu man, vrouw, allocht oon, autochtoon, homo of hetero bent: je bent welkom bij de politie mits je aan de eisen vol doet. Aanmelden Op www.kombijdepolitie.nl staat in het menu 'Agenda' alle informatie over de dag en hoe men zich kan inschrijven. Het aantal plaatsen is beperkt dus snel inschrijven is geboden. C. V. de Pierewaaiers presenteert: ^ng-nK.1.513 22 23 28e BUOS- v®itonr2cMoer9eS‘ dels traditionele Blaoskapellenfestival. Dit festijn geldt tevens als de ‘onofficiële opening’ van het Moergestelse carnavalsseizoen. 25 KAPELLEN De opzet is grotendeels hetzelfde als die van vorig jaar. In verschillende kroegen in het cen trum van Moergestel zullen noten worden gekraakt en ritmes door de lucht suizen. De podia zijn allemaal op loopafstand van elkaar. Dit maakt het Blaoskapellenfestival de uitge lezen mogelijkheid om een echte dweiltocht te maken. En of je nu 1 kapel de hele dag wilt vol gen of probeert zo veel mogelijk van de 25 deel nemende bands te zien, een groot feest wordt het gegarandeerd. BEGELEIDERS Net zoals ieder jaar zullen ook nu weer alle kapellen door het dorp worden geleid aan de hand van één of twee begeleiders die Moergestel door en door kennen. Wij zijn nog altijd op zoek naar enkele vrijwilligers om deze taak op zich te nemen. Dus lijkt het je leuk om het Blaos- kapellenfestival van dichtbij mee te maken, stuur dan even een e-mail naar blaoskapellen- festival@hotmail.com. 8 PODIA De aanvang van het festival zal zijn om 13:30 uur in Café-Restaurant De Brouwer, dat tevens de plek zal zijn waar rond 18:30 uur de finale plaatsvindt. Andere deelnemende cafés zijn De Schouw, De Veerkes, De Klaore, de Aanbe veling, Den Boogaard en de HierNeffe. Is uw kalender op zondag 17 oktober 2010 nog leeg, dan volgt hier een geweldige tip: de 28e editie van de ‘Muzikaalste Zondag van het Zui- 1 den’. W vhg 1 "i iiei mij vvii irx uc 11 iui ioui i uuuaiinci i uiu 111ij -o - hebben geholpen na mijn val bij de rotonde Moergestel nn Da Snnman Rpdanktl Wim JanQpn Dan zal nar Product gereed voor demonstratie Direct uit voorraad leverbaar Kwaliteitsadvies Installatie service After sales service De geautoriseerde BOSE dealer Woonplaats Telefoon Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Overtuig uzelf. Vraag nu om een demonstratie. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTRO TECHNISCH BURO Better sound through research* I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2010 - tel plm. 30 m2. Tel. (013) 711 3066. Garage-verkoop eettafels, stoelen, salontafels, glasservies, kastjes, weckpot- ten, boeken. Za. 25 sept. 13.00-15.00 uur Heuvelstraat 23, Moergestel. PAGINA 6 Zoekertjes' UlISLUUiNB schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- Leuk startersappartement te koop in - Oisterwijk. Netto maandlasten 449,- euro. Iz I1 Otl TOctl VO I Inlichtingen: teH013) 5920080. IXCt Vil VlllC3 LI V dl Hierbij wil ik de mensen bedanken die mij Zondag 17 oktober 2010 zal het centrum van hebben geholpen na mijn val bij de rotonde Moergestel weer op zijn kop worden gezet, op De Sonman. Bedankt! Wim Jansen. Dan zal namelijk een groot aantal muzikan- ten van zich laten horen tijdens het inmid-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 6