me Automobiel- en schadebedrijf Persoons BDVAG ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! weekblad van eigen bodem ZOEKERTJES Expositie bij de Spoordonkse Watermolen Dag van de Dialoog in november ’verrassend raak’ Expositie Corry Pasmans Diabetes en Werk Mooie tuinen.nl BON Probeer het eens en vraag naar onze tarieven! brengt het nieuws en uw reclameboodschap bij de mensen thuis... Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl - Reparatie van alle automerken - Erkend A.P.K.-bedrijf - Tevens vakkundig schadebedrijf - Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Nog ruimte voor enkele gespreksleiders De dialoog is echt luisteren en willen begrijpen, doorvragen en je laten verrassen. Niet het pra ten en overtuigen, maar het luisteren staat voor- en speels kind te blijven. Corry exposeerde meermalen alleen of in groepsverband en koos ook deze keer het Oude Kerkje als podium! voor deze solotentoonstelling. Het Oude Kerkje is tijdens de expositiedagen op zaterdag geopend van 13.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 1,50 en is bestemd voor het behoud van het Oude Kerkje. Industrieweg 24 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 513 1404 Fax (013) 513 2762 I I l I I I I I van Helma Merkx en Ralph van Brunschot uit Oostelbeers In de maand september is er een bijzondere expositie te zien in de molenzaal van de Spoor donkse Watermolen. Helma Merkx en haar zoon Ralph van Brunschot stellen beiden hun bijzondere werken ten toon. De tentoonstelling is gratis te bezichtigen tijdens de openingstij den van de Watermolen van woensdag t/m zon dag vanaf 10.00 uur. Plaats voor iedereen De Dag van de Dialoog is er voor alle mensen die leven, wonen en/of werken in Tilburg, Berkel-Enschot, Udenhout, Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. Een gevarieerd samengestelde groep van 6 a 8 personen gaat met elkaar aan tafel in gesprek. Deelname is koste loos en iedereen is welkom. Aanmelden als deelnemer, gespreksleider of tafelorganisator kan door een mail te sturen aan info@oister- wijkindialoog.nl, persoonlijk/telefonisch bij de balie van Het Huis van de Wereld, Spoorlaan 346, Tilburg, tel. (013) 5420100 of via www.ois- terwijkindialoog.nl op. Om de gesprekken een echte dialoog te kunnen laten zijn worden alle gespreksleiders gratis getraind in het toepassen van de speci fieke dialoogmethodiek. Alle nieuwe gespreks leiders volgen de basistraining (en eventueel op vrijwillige basis de verdiepingstraining). De gespreksleiders die in 2009 de training al heb ben gehad, volgen alleen de verdiepingstraining. De trainingen zijn gratis, duren een dagdeel en worden op verschillende momenten in oktober aangeboden. Aanmelden als gesprekleider kan nog tot 27 september. Op donderdag 4 en vrijdag 5 november vindt (tijdens de Nationale Week van de Dialoog) de Dag van de Dialoog plaats in Tilburg en Oisterwijk. Thema dit jaar is ‘Verrassend raak! Wat raakt jou?’. Op diverse locaties in beide gemeenten kun je geraakt worden door verhalen van mensen die je (nog) niet kent, luisteren en mee beleven waar een ander voor gaat, wat zijn of haar passie is en waardoor iemand geraakt wordt. Met jouw ervaringen en dromen kun je op jouw beurt weer een ver rassing zijn voor de ander. Tilburg en Oisterwijk in Dialoog op meer dan 75 locaties Vorig jaar is de Dag van de Dialoog in Tilburg voor de eerste keer georganiseerd. Dit was een groot succes: verdeeld over 51 tafels gingen 63 gespreksleiders en 340 deelnemers met elkaar in dialoog. Dit jaar sluit ook de gemeente Oisterwijk zich aan en verwacht de organisa tie uit te komen op een aantal van 75 tafels (of meer), inclusief een aantal Engelstalige tafels (bij Universiteit van Tilburg (UvT) en Huis van de Wereld in Tilburg) en tafels speciaal voor kin deren (i.s.m. het AZC en de bibliotheek in Oisterwijk). De Dag van de Dialoog vindt in de gemeente Tilburg plaats op donderdag 4 november en in de gemeente Oisterwijk op vrijdag 5 november. In de nacht van 4 op 5 november wordt de verbinding van Tilburg naar Oisterwijk gemaakt door een aantal nach telijke dialoogtafels in Abdij Koningshoeven te Berkel-Enschot (start 04.15 uur, wanneer de paters hun dagtaak aanvangen in de kapel). Solo-expositie Corry Pasmans in Het Oude Kerkje Op zaterdag 18 en zondag 19 september expo seert Corry Pasmans uit Oirschot in het Oude Kerkje in Middelbeers. Naast recente acrylschilderijen en tekeningen, collages van haar hand laat Corry voornamelijk grafisch werk zien. De gebruikte technieken zijn etsen, linosnedes, steendrukken en mengvor men hiervan. Corry Pasmans heeft met een eervolle vermelding de 5-jarige opleiding Vrije Grafiek in Arendonk afgerond en volgt thans de 2-jarige specialisatie in deze richting. Daarvoor heeft ze, eveneens in Arendonk, de 7-jarige schilderopleiding met twee eervolle vermeldingen voltooid. Haar werk is abstract expressionistisch, geinspireerd door de Cobra- schilders en vooral Willem de Koning en Per Kirkeby. Corry tekent, schildert en maakt gra fisch werk op basis van wat haar hart ingeeft en bezit het vermogen om dit onbevangen weer te geven. Uit haar werk spreekt verzet om een saaie en serieuze volwassene te zijn, maar juist het verlangen om een romantisch, dromerig Op donderdag 30 september a.s. orga niseert DVN-regio Midden en NO Brabant, werkgebied Tilburg e.o. een informatiebijeenkomst. Deze bijeen komst zal worden gehouden in Wijkcentrum “De Ypelaer Corellistraat 10 te Tilburg. Aan vang 20.00 uur. Diabetes kan een struikelblok zijn, wat vertel je wel en wat vertel je niet tijdens een sollici tatiegesprek of op je werk en wat is juist zin vol om te vertellen. De Arbodienst of bedrijfsarts kan die iets voor u betekenen, welke aanpass- ---i maar ook uw rechten. Mevrouw Larissa Exalto, beleidsadviseur bij DVN, zal over dit onderwerp uitleg komen geven. Hebt u nog vragen over ver zekeringen, het verkrijgen en verlengen (keu ring) van een rijbewijs dan kan men die ook stel len op deze avond. Wij hopen dat u aanwezig kunt zijn op deze avond om meer over dit interessante onder werp te weten te komen. Er is volop gelegen heid tot discussie en het stellen van vragen. Ook niet-leden zijn van harte welkom. De toegang is gratis maar in verband met de capaciteit van de zaal dient u zich vooraf aan te melden of voor meer informatie bij: Corry de Kort, tel. 463 11 17. We hopen van harte u te mogen begroeten op deze avond. De toegang is gratis. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 SEPTEMBER 2010 i WWtéJod oor Motrgn^ oeroeste Woonplaats Telefoon Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 I I -- I l I- l I- I I -- I I- I I I I I- Onderstaand gedeelte ook invullen. I Naam Straat Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Udenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- AXAAAA WAV AWVV» T WA VA MVLVA>VAAVAA) TT VAA\V UUAApUkTkT ingen zijn er nodig en wat zijn uw plichten PAGINA 6 kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden adeen geplaatst txj CONTANT! betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. veling.nl tel. 513 22 23 La Marmotte Wie heeft tijd om na 19 sep tember bij redelijk weer die route met mij te gaan fietsen? Jan Zoontjens, tel. 513 1447. Leuk startersappartement te koop in Oisterwijk. Netto maandlasten 449,- euro. Inlichtingen: tel. (013) 5920080. Stem op de duofiets voor Park Stanis laus. Kijk op www.rabobank.nl/hilvarenbeek- oisterwijk. Doenvoor 20 september. Verloren: mobiele telefoon type Samsung E2210B. Kleur: wit-rose. Tegen beloning terug te bezorgen. Bel: 06-54976549. Wij zoeken: 'n gemotiveerde zaterdagme- dewerk(st)er voor onze slagerij. Leeftijd van af 15 jaar. Reacties: dhr. Ara van Dal, tel. (013) 513 1262 of info@slagerijketelaars.nl Weet u nog... tussen 17.00 en 19.00 uur zijn wij gesloten.. Buro ’76, Oisterwijkse- weg 43 LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe kertjes moeten op maandag om 12.00 uur ingeleverd en betaald zijn! Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling Inleveren op ons redactle-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande boni Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalenl De bon kunt u In een envelop met daarbij het te betalen bedrag In de bus stoppen op ons adres: Olsterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I 1 I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 6