HOOCSPOOR UITVERKOOP van 10 t/mli SEPTEMBER a.s. Letters ’MO’ van Moergestel vernield r 8 1! s Aphrodite Peter Smolders AL 30 JAAR,-,.,- TC] Oproep! Eerste Heilige Communie Op eigen locatie feesten is het nieuwe uitgaan Qulinair Indische catering Partyservice Mailbox overvol... Qulinair; Weekblad voor Moergestel In Memoriam De redactie Alles voor uw thuis- of bedrijfsfeest, gratis bezorging! Qulinair Catering bezorgt authentieke Indische gerechten met een rijke keus aan supplementen en buffetten naar wens. Qulinair Partyservice kan alles verzorgen wat u voor uw feest nodig hebt: van catering, borden en bestek tot statafels, tenten en zelfs entertainment. WOENSDAG 15 SEPTEMBER 2010 35e JAARGANG Nr. 1582 Qulinair Tilburgseweg 30 Moergestel Tel. 013 211 42 50 info@qulinair.nl www.qulinair.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 DESIGN LIGHT HOOGSPOOR DESIGN LIGHT, RINGBAAN ZUID 380, TILBURG 013 542 51 82 inWH00GSP00R.nl D www.H00GSP00R.nl Afgelopen weekend is onze mailbox ‘volgelopen’. Wij konden dit niet voor zien. Hebt u tussen zaterdag 16.00 en zondag 17.00 uur iets naar ons ge maild, dan kan het zijn dat uw mail ons niet heeft bereikt. Onze excuses daar voor. Sommigen hebben bericht ontvan gen dat hun mail niet is aangekomen, andere weer niet. Het is en blijft daar om altijd verstandig een leesbevesti- ging te vragen! Alleen dén bent u ervan verzekerd dat uw mail door ons is gezien! De eerste twee letters van Moergestel zijn vernield doordat er een auto in is gereden. mer van een jaar of vijftig oud. Het zou kun nen dat de auto een technische storing heeft gekregen. In ieder geval reed de chauffeur na de rotonde rechtdoor en kwam hij in de buxus planten terecht. Een tweede auto die erbij hoor de is gestopt en heeft de auto van het ongeluk weer terug op de weg getrokken. De man die het ongeval heeft veroorzaakt is doorgereden. Hij is niet met name bekend. Huidverzorgingsinstituut Ongeval richt grote schade aan; dader is doorgereden Het met buxusplanten 'geschreven' woord Moergestel nabij de molen is ernstig beschadigd. De letters 'MO' zijn als gevolg van een ongeval ver nield. De dader is doorgereden. De Stichting WieKentKunst heeft afgelo pen zondag aangifte gedaan bij de politie. Adry Hoeven, onder wiens leiding in maart het groene welkom is gerestaureerd, schat de schade op circa driehonderd euro. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Daardoor zadelt hij WieKentKunst en de vrij willigers die ‘Moergestel in buxus’ hebben aan gelegd op met het herstelwerk en de kosten. “Het is heel erg”, reageert Adry Hoeven. “Alles is gedaan door vrijwilligers. Nu zijn het weer vrijwilligers die de schade moeten herstellen? En wie zal het betalen?” Hij hoopt ‘Moergestel in buxus’ deze week in oude glorie terug te bren gen, althans, voor zover dat mogelijk is. r- Het groene kunstwerk ‘Moergestel in buxus’ is aangelegd tijdens het dorpsevenement ‘Gèèsels Gruun’ van de Stichting WieKent Kunst. Onder meer als gevolg van vandalisme kwam het nooit goed uit de verf. Totdat in het afgelopen voorjaar het geheel op initiatief van Adry Hoeven werd gerestaureerd. Bij de voor bereiding en de uitvoering was Peter Sebregts nauw betrokken. De kosten zijn gedragen door de gemeente Oisterwijk.'Moergestel in buxus’ groeide uit tot een waar groen kunstwerk dat de afgelopen zomer vaak is gefotografeerd door toeristen. Afgelopen woensdagmiddag kort na 12.00 uur is er een auto ingereden. Dit is door ooggetui ge gezien. Volgens deze Moergestelaar ging het om een mooi gerestaureerde, zwarte oldti- Oproep speciaal voor ouders met kinderen die buiten Moergestel onderwijs volgen. Op deze manier willen wij ALLE ouders benaderen met kinderen in groep 4 die graag de Eerste Heilige Communie ontvangen in de Moergestelse St. Jans Onthoofding parochie. Dit schooljaar wordt de Eerste Heilige Communieviering gehouden op zondag 29 mei 2011. Er zal een viering zijn om 9.30 uur en om 11.30 uur. Op woensdag 22 september a.s. aanvang 20.00 tot 21.30 uur, is er een informatieavond in het Parochiecentrum. Tijdens deze avond kunt u uw kind inschrijven om deel te nemen aan de Eerste Heilige Communie op 29 mei 2011. Voor verdere inlichtingen kunt u telefonisch con tact opnemen met: Werkgroep Eerste Heilige Communie: Tonnie Roozen tel. 513 3499 of Dorris Rijnen tel. 513 2823. Graag tot 22 september a.s. Op vrijdag 10 september bereikte ons het droevige bericht dat geheel onverwacht in zijn slaap was overleden Peter Smolders, oud-voorzitter van Buurtvereniging ,,’t Rootven”. Peter was als voorzitter een drijvende kracht. Hij vond goede verstandhoudingen tussen buurtgenoten vanzelfsprekend, maar ver stond ook de kunst er mensen op aan te spreken: “ge moet 't tóch saome zien te roo ie”. Peter, of eigenlijk “Peer” - want zo kennen we hem écht - was een man van weinig omhaal; een harde werker, rechttoe, recht aan, met het hart op de tong. Het gezegde “een man, een man, een woord, een woord” zou voor hém bedacht kunnen zijn. Geen flauwekul, en met een groot eergevoel. Maar ook zachtaardig en zeer sociaalvoelend. Het was ontroerend te zien hoe hij na jaren lang van hard werken tot het einde toe zijn lieve Toos heeft verzorgd. Een Brabander uit één stuk, met hart voor de mensen, en voor al boordevol humor. Voor Jan en alleman was er altijd een praatje. Toen Peter verhuisd was naar d’n Hild, bleef hij zeer belangstellend voor het wel en wee in zijn oude buurt. Hij wist alles van ieder een, maar wel vanuit een positieve, oprech te belangstelling in de mensen. Het zou hem zeer zijn gegund dat hij zijn oude dag had kunnen doorbrengen in een nieuwe woning op zijn vertrouwde stek op Rootven 1. Jam mer genoeg heeft dat niet mogen zijn. ,,‘t Rootven” is er trots op Peer als voorzit ter te hebben gekend. Zijn interesse, zijn lach en zijn ontwapenende humor zullen wij missen. Peer, bedankt! Bestuur en Leden Buurtvereniging ,,’t Rootven” Jl nieuws es 10 Uitgave en redactie: Buro '16, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur ir-ir-ii—ir,l-ir"ii Zondag 10 oktober wordt op de velden van Roef! het jaarlijkse Familiesoftbaltoernooi gehouden. Zie pag. 7 AL RUIM 80 JAM FIETSPLEZttR ff J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 1