Rootven 13, Moergestel, Tel. (013) 5131273 Expositie Pierre Wolfs een aanrader Alle pizza’s Piraten van de Reusel «5,50 PIZZADAG Alle pizza’s Alle schotels «2,50 korting! Alle schotels €2,50 korting! I DANKBETUIGING Corrie Welten-Oerlemans KBO-Brabant Cultuurhistorische stadswandeling Jeugdvakantieweek zit er weer op Feestelijk^aanbiedingen a.s. weekend!!! PAGINA 3 FGEPi voor Alle medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en overoma ELKE WOENSDAG VAN 15.00-22.00 UUR Aanbiedingen zijn alléén geldig op genoemde dagen en uren. Openingstijden: dinsdag t/m zondag van 15.00-02.00 uur Maandag gesloten DONDERDAG 2 SEPTEMBER VAN 15.00-22.00 UUR VRIJDAG 3 SEPTEMBER VAN 15.00-22.00 UUR was hartverwarmend en overweldigend. Het heeft ons heel veel goed gedaan. We willen iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Daarbij een speciaal woord van dank aan pastor Theo te Wierik msc, verplegend personeel van afd. G2 van het Elisabeth ziekenhuis, huisarts P. Terwindt en uitvaartverzorging Will Pellis. Thuisbezorgen is mogelijk vanaf 20,-. BART WELTEN Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Afdeling Moergestel Op woensdag 8 september 2010 is er een cul tuur historische stadswandeling in Oisterwijk. De start van de rondleiding is om 16.00 uur bij het Oude Raadhuis. De rondleiding duurt onge veer 2 uur. Bob Keasberrygeeft uitleg over monumentale panden en markante figuren uit het rijke verleden van Oisterwijk. De kosten bedragen 3,- euro. U bent van harte welkom! GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 9 september starten wij het nieuwe seizoen met een gratis bingo. We star ten om 14.00 uur met een kopje koffie of thee en om 14.30 uur met de bingo. Woont u in de Reuselhof, Stanislaus of elders in ons dorp, dan bent u van harte welkom in de recreatiezaal van de Reuselhof. Bent u slecht ter been en wilt u worden opgehaald, laat het ons tijdig weten, dan zorgen wij voor vervoer. Om plm. 16.00 uur sluiten we de middag af. Voor meer informatie: Jacqueline tel. 513 2523 of Gina tel. 513 2007. Graag tot 9 september. Liefst 275 kinderen hebben vorige week weer deelgenomen aan en genoten van de Jeugd vakantieweek. Begeleid door 71 leid(st)ers, 28 spelleid(st)ers enófbirgadiers, 7 STT-ers (Stichting Teut en Techniek die zorgt voor ranja en snoep, koffie en thee en die ervoor zorgt dat Den Donk op orde blijft) en de 16 mensen van het gele team die voor de orga nisatie staan. Met z 'n allen hebben ze ervoor gezorgd dat het weer een leuk feest voor de Moergestelse kinderen, 'n Groot compliment is dan ook zeker op z’n plaats! ZATERDAG 4 SEPTEMBER VAN 15.00-22.00 UUR Dit jaar zou hij 75 zijn geworden. Piërre Wolfs, huisschilder van beroep maar met een tomeloze passie voor de schil derkunst en bewondering voor de schil ders van de Haagse School. Dankzij zijn oog voor vergankelijke land schappelijke pareltjes kan ook de hui dige generatie nog genieten van hoe ons Brabant was. Op de oproep om werk van Pierre ter beschik king te stellen voor een overzichtsexpositie van deze Moergestelse kunstenaar kwamen tien tallen reacties. Zijn sepias, pastels, aquarellen en olieverven bleken gekoesterd te worden in menig Moergestelse huiskamer en ver daar buiten. De spontane medewerking van de geluk kige bezitters maakte het mogelijk een zeer volledig beeld te scheppen van het werk van Pierre. De bijzondere combinatie met een rijk geïllustreerd boek van de hand van schilder- vriend Jan van de Wouw en een indringende documentaire, vervaardigd door Moergestel- TV, maakt een bezoek aan deze tentoonstel ling in Galerie de Verdieping een absolute aan rader. De officiële opening wordt verricht door Noud Smits op vrijdag 10 september om 20.00 uur. De expositie is verder voor publiek geo pend in de weekenden van 11 en 18 septem ber op de zaterdagen van 13.00 tot 17.00 uur en op de zondagen van 11.00 tot 17.00 uur. U vindt Galerie de Verdieping aan de Indus trieweg 16. Meer informatie op www.galeriede- verdieping.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 SEPTEMBER 2010 iedereen zo bereidwillig, zelfs op het laatste moment, nog wil meehelpen, waardoor de admi nistratie soms niet bij te houden is. Ieder jaar blijven er wat spulletjes liggen. De gevonden voorwerpen worden tot 11 septem ber bewaard bij Corrie Mallens, Korenstraat 6. Als je iets kwijt bent, kun je bellen (513 3368) en bij haar komen kijken of het gevonden is. Iedereen hartelijk bedankt en tot volgend jaar weer in de laatste week van de zomervakantie. Tot Jeugdvakantieweek 2011 van 15 t/m 19 augustus! Het gele team: Maureen, Geesje, Dion, Pieter man, Marcel, Ruud, Jessica, like en Bo, Denise, Dré, Jack, Raoul, Willem, Koen en Hein voor ’Piraten’ juist voor vertrek van de optocht. De jeugdvakantieweek van dit jaar valt samen te vatten in een paar woorden: een geweldige week, enthousiaste kinderen en zeker ook enthousiaste leiding. De foto’s op onze site (www.jvwmoergestel.nl) geven een mooi beeld van de week. Ieder jaar is er een kleine “competitie” onder de groepen, dit jaar versterkt door de jacht op de gouden munten. Na diverse spelletjes, onder- handelingen en rooftochten kon de eindscore opgemaakt worden. Tijdens de disco in ’t Draai- boompje, onder muzikale “leiding” van onze voortreffelijke DJ Tom Kuijpers zijn de win naars bekend gemaakt. Bij de kleuters heeft groep A3 gewonnen: Hind Kreijveld, Juultje van Oers, Amber van de Sanden, Amy Spikmans, Jella van de Ven en Djoy Verwey en leiding Amber en Robine Schoenmakers. Het samengaan van de piratenbendes van Bil en B12 heeft goed uitgepakt, want zij zijn de uit eindelijke winnaars van het B-programma: Thijn de Bouwer, Harm van Berkel, Tim de Grot, Rick van leisel, Joep Ketelaars, Juul Ketelaars, Rick Linkels, Jaap van der Schoot, Isa van Elderen, Jeske Embregts, Annika op ’t Hoog, Julia Horsten, Lotte Kools en Estelle Romijn met hun leiding Roel Diepstraten, Rick Lapien, Nicole van Antwerpen en Bram Maton. Bij het C-programma heeft C4 de meeste pun ten en munten verdiend en vooral geroofd. De winnaars zijn Ruud van Dijck, Lars van Gisber gen, Boyd Horsten, Jur Janssen, Max Ligtvoet, Bart Stokkermans en Jasper Swinkels met hun leiding Wout en Dirk (C4). Ieder jaar kunnen we rekenen op belangstel ling en steun van vele mensen die we dan ook hartelijk willen bedanken voor hun enthou siaste, belangeloze inzet. Bedankt: De leiding: Astrid van Oort, Amy Swinkels en Sabine Verbeek (Al), Janita van Oort en Esmé Wolfs (A2), Amber en Robine Schoenmakers (A3), Carlijn Mutsaers en Iris van Oort (A4), Essy van Doormaal en Judith de Jong (A5), Myrthe van de Bruggen en Vicky Verbeek A6), Elien Hoppenbrouwers en Paula Klijsen (A7), Marieke van Dijck, Maud op ’t Hoog en Nicky Schellekens (A8), Marit op ’t Hoog, Aprill Horsten en Anne Stokkermans (A9), Gini Ketelaars en Eefke van de Wouw (BI), Karin van de Ven en Inez van de Wiel (B2), Claartje Blessing, Femke Klijsen en Anouk van Oirschot (B3), Daan Broers, Luc Swinkels en Joost Vermeer (B4), Laury van Empel en Kim van Oirschot (B5), Monique van Houtum en Vita Naessens (B6), Amy van Haaien en Nina Janssen (B7), Minouck Jonkers en Brecht je van de Schoot (B8), Sjuul Jonkers, Christian van Son en Jur Swinkels (B9), Guido van Casteren, Mark Jans en Martijn Mathijssen (B10), Roel Diepstraten, Rick Lapien, Nicole van Antwer pen en Bram Maton (BI 1/12), Mariska Rijnen en Dieuwertje van de Schoot (B13), Anne Oerlemans en Kimberly Vugts (BI4), Pleun Heemskerk, Maddy en Manon Kuijpers (B15), Steven Mols en Guido van de Wiel (ClMilou Lapien en Kim van de Wouw (C2), Rik Mallens en Amy van de Wouw (C3), Wout Huijben en Dirk Wolfe (C4), Christa de Brouwer en Etienne Kordalski (C5), Kristel van Esch, Nicole van I De duiven van de goochelaar... Daelen en Willem Maton (C6), Anneke Beek man en Perry van de Wouw (C7). En niet te vergeten de mensen die bereid waren om in te vallen als groepsleiding toen dat nodig bleek. De spelleiding, de Moergestelse brandweer en “losse krachten”: Dennis van Oort, Ivo Denissen, Muuk van de Sande, Brigitte van Gisbergen, Caroline Kou-wenberg, Ton Fonken, Sam Gedden, Peter Jans, Jorrit Kievits, Leanne Jussen, Frank Kouwenberg, Monique Lange- slag, Hennie Smits, Mirjam Snel en haar part ner, Marco van Elderen, Resy Klijsen, Jan van lersel, Annette en Henk Donders, Joke Hooze- mans, Corrie Schilders, Fabian, Debby Brok, moeder Moorman, Gün-ther Hoffinans, Martijn Tekath, Bjorn van Heeswijk. Ons onvolprezen blauwe team (STT): Addy van Gorp, Veronique van Oort, Lian Vriens, Corrie Mallens, Dion van Gorp, Made-leine Verbeek en Monique op ’t Hoog. Voor het gebruik van terrein/gebouw/materi- aal: Scouting St. Jan, Roef!, Audacia, kampeer boerderij Moorman, Basisschool Graaf van Ursel, brandweer Moergestel, familie van Dijk, CV De Dors(t)vlegels, familie Van der Zanden Het andere gele team: (S)tap Orkest d’Ambiejans Sponsors: Ook de Moergestelse ondernemers dragen de Jeugdvakantieweek een warm hart toe. Hen willen we graag bedanken voor hun (financië le en/of materiële) bijdrage en voor het feit dat we altijd een beroep op hun kunnen doen. Mochten we nog iemand vergeten zijn, dan is dat zeker niet omdat we de hulp niet op prijs hebben gesteld, maar meer door het feit dat i Belangenorganisatie voor senioren Jiullf 15 jaar in Moergestel 6 F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 3