Van den Meijdenberg A. VERKOOIJEN GEALAN WesjS^est John Schepens skeelert alsnog honderd kilometer Top honk- softbalwedstrijden bij Roef! Seizoensopening bij SV Audacia H.S.V. De Rietvoorn Met GUO sparen voor Positoos-korting Moergestelse Dartcompetitie 2010 PAGINA 7 (013) 513 2985 (b.g.g. 06-50434714) Kloosterdreef 2a, Moergestel Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Hopelijk tot ziens op de velden van Roef! want alle support is welkom. Uiteraard houden we u op de hoogte van de resultaten van onze teams. ES. voor het volledige programma en indelin gen van de jeugdteams kijk op de website van Audaciazvww.audacia.nl - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout BOUWBEDRIJF Hild 20, Moergestel Tel. (013) 513 2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) 1 TEGELZETTERSBEDRIJF Voor al uw tegelwerkzaamheden... ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2010 Het softbal- en honkbalseizoen eindigt al weer bijna. Zowel het eerste team van de soft- en de honkbal maken kans om kampioen te worden in hun klasse. Aanstaande zondag spelen beide teams cruciale wedstrijden voor een mogelijk kampioenschap. brengt kunststof in vorm Op www.positoos.nl vinden belangstellenden meer info over het Positoos-kortingsysteem, bij welke winkeliers ze kunnen sparen voor Positoos-korting, hoe ze een Positoos-pasje kunnen aanvragen en hoe ze GUO als goed doel kunnen selecteren. GUO heeft zich bij Positoos ingeschreven onder de G van ‘GUO- concerten Groeten Uit Oisterwijk’. Win-win Vanaf nu kunnen pasjeshouders bij Positoos dus GUO als goed doel selecteren. Voor GUO leveren ze daarmee een bijdrage om de begro ting op orde te krijgen. “Daarnaast zoeken we verder naar subsidies en sponsoring”, aldus GUO-woordvoerder Jos Creusen. “Maar een recessie heeft nou eenmaal extra weerslag op cul turele organisaties. Als zowel subsidiënten als consumenten bezuinigen, valt het niet mee om een kleinschalige concertorganisatie als GUO overeind te houden. We verwachten geen dui zenden euro’s extra per jaar, maar voor ons is elke euro er eentje. Dat geldt evengoed voor de eigen portemonnee van pasjeshouders die met Positoos kortingen bij elkaar sparen. Zo snijdt het mes aan twee kanten en bereiken zij en wij samen een win-win situatie.” Voor de meeste is de vakantie alweer verleden tijd en is het dagelijkse weer begonnen. Zo ook voor onze club de volgende wedstrijd komt er al weer aan. Op 29 augustus zullen we op de maas gaan vissen voor de van Oirschot bokaal. We vissen van 9.00 tot 12.00. Om 7.00 zullen de plaatsnummers worden getrokken in ons clubhuis de Klaore. Opgave tot daags voor de Wedstrijd bij Bert-Jan Kogels 06-52084579 of bij Marco van Elderen op 06-40350698. Op 18 juli hebben we nog een wedstrijd vervist aan het kanaal ter hoogte van de roeibaan. Er waren 14 deelnemers aanwezig en slechts 3 per sonen hadden geen vis. Op de le plaats is geëin digd Bert-Jan Kogels met 21 stuks met een lengte van 2.93 cm, op de 2e plaats is geëindigd Rien Maas met 23 stuks en 2.67 cm, op de 3e plaats is geëindigd Goris Kogels met 15 stuks en 2.55 cm. Tevens ving Peter Stads een mooie spiegelkarper van 50 cm, een geweldige pres tatie. Momenteel zijn we druk aan het controleren op onze wateren en steeds weer krijgen we te maken met mensen zonder papieren of papie ren welke niet in orde zijn. Let op indien u zonder of met de verkeerde papieren zit te vis sen dan is er een grote kans dat u hiervoor beboet wordt. Indien u wilt gaan vissen heeft u hier de benodigde papieren nodig. Ook kunt u dag of weekvergunningen kopen bij Cafe de Klaore. Met een dag- en/of weekver- gunning heeft u op de Zandput en/of het Blekven geen vispas nodig. Voor vragen omtrent de vergunningen end. kunt u contact opnemen met Hans Schoenma kers op 06-43014776 De laatste wedstrijd voor het eindklassement is op 26 september 2010. Wat we in beweging zetten... ...laten we ook gesmeerd lopen! MOTOR BRANDSTOFFEN OK SMEERMIDDELEN OK BULKGAS TANKS EN LEKBAKKEN BV Op vrijdag 28 augustus trappen we af met de vriendschappelijke wedstrijden voor de lage re senioren (programma zie www.audacia.nl). Deze avond wordt verder opgeluisterd door disco “DJ Nick Drive-in Show”. Op zaterdag 28 augustus zal voor de E- en F- jeugd de seizoensopening plaatsvinden. Voor de E-jeugd wordt er van 9.00 tot 10.00 uur een spelcircuit georganiseerd. En voor de F-jeugd vindt dit spelcircuit van 10.30 tot 11.30 uur plaats. Graag 15 minuten voor aanvang aanwe zig zijn in eigen tenues! Vanaf 12.00 uur zullen we gaan starten met een 7 tegen 7 toernooi voor de senioren en A jeugd. Tijdens dit toernooi is er ook ’Latje Trap’: welk team kan het meest aantal keren de lat raken? De BI en Al hebben een bekerprogramma en de jongens van de A2 doen of kunnen meedoen met het 7x7 toernooi op zaterdagmiddag. De gehele dag en avond zal de muziek ver zorgd worden door disco “DJ Nick Drive-in Show”. Op zondag 29 augustus zal voor de D- en C- jeugd en de B2 de seizoensopening plaatsvin den. Voor hen is er een 4 tegen 4 toernooi en Latje Trap. Voor de D-jeugd is dit van 9.00 tot 11.00 uur SOFTBALSTERS Onze softbalsters werden vorig seizoen kam pioen en promoveerde naar de le klasse lande lijk. Met een nieuwe trainer/coach, staf en een aantal nieuwe speelsters werd er begonnen aan een nieuw avontuur. Doelstelling voor dit sei zoen was klassebehoud. Het seizoen ging ech ter zo voortvarend dat onze dames als no. 1 van de poule zich wisten te plaatsen voor de kampioenspoule. Samen met zes andere teams in deze poule strijden de dames voor het kam pioenschap wat recht geeft op promotie naar de op één na hoogste klasse van Nederland. Het team dat als tweede eindigt speelt tegen de no. 7 van de overgangsklasse voor nog een plekje in deze overgangsklasse. Ook in deze kampioenspoule zijn onze dames tot op dit ogenblik nog ongeslagen. Naast Roef! zijn en het ook nog ongeslagen Alcmaria uit Alkmaar en Zuidvogels uit Huizen, met één ver lies punt en nog kanshebber voor de titel. Zondag 29 augustus spelen onze dames hun laat ste thuiswedstrijden tegen Zuidvogels. Op 5 september speelt Zuidvogels en Alcmaria onder ling tegen elkaar. En op 12 september spelen onze dames in Alkmaar hun laatste twee wed strijden. Onze dames kunnen daarom alle sup- Concertorganisatie Groeten Uit Oisterwijk (GUO) heeft zich aangesloten bij Positoos. Dit is een spaarsysteem waarmee consumenten kor ting krijgen op hun aankopen bij plaatselijke winkeliers én extra inkomsten bezorgen aan een vereniging of stichting van hun keuze. Tot nu toe geldt het systeem voor tientallen winkels in Oisterwijk, maar binnenkort breidt Positoos zich uit naar Tilburg en Waalwijk. In het Positoos-systeem schaffen consumenten voor enkele euro’s per jaar een Positoos-pasje aan (één pasje per gemeente). Hiermee krijgen ze korting op hun aankopen in tientallen (bin nenkort zelfs een paar honderd) winkels. Afhankelijk van hun bestedingspatroon bespa ren ze hiermee op jaarbasis al gauw een paar honderd euro per pasje. Bovendien selecteren pasjeshouders een goed doel dat met hun kor ting meeprofiteert. Dat goede doel bestaat uit een plaatselijke vereniging of stichting. Afhan kelijk van het aantal pasjeshouders dat haar als goed doel selecteert, kan dit een club dui zenden euro’s per jaar opleveren. port gebruiken dus als u geïnteresseerd bent kom onze dames dan aanmoedigen. Zondag 29 augustus 13.00 u Roef! - Zuidvogels dubbele wedstrijd) met als doel om op 21 augustus in Boekel als nog een tocht over honderd kilometer uit te rij den. Deze klassieker onder de skeelertochten werd verreden over prachtige wegen in Oost- Brabant en Noord-Limburg. Ondanks de zeer hoge temperatuur, waarbij het belangrijk was om regelmatig te blijven drinken, volbracht John deze tocht zonder grote problemen in een tijd van iets meer dan zes uren (inclusief vier pauzes). John wordt bij zijn skeeleractivitei- ten gesteund door zijn broer Dion, die dealer is van FietsNed de Pech-Onderweg-Hulp voor fietsers. Bij de foto: John Schepens in actie, in het shirt van FietsNed. HONKBALLERS Ook onze honkballers hebben een zeer goed sei zoen. Zij delen op dit moment de eerste plaat met de Cardinals uit Oss. Allebei de teams heb ben twee wedstrijden verloren. In onderlinge wedstrijden staat het 1-1 In de thuis wedstrijd wist Roef! nipt te winnen met 4-3 en in de uit wedstrijd werd er met 3-12 verloren. Dus het belooft een spannende wedstrijd te worden. Na deze wedstrijd volgen er nog 5 wedstrijden vóór onze heren en ook deze zullen nog tot een goed einde gebracht moeten worden alvorens ze het kampioenschap kunnen gaan vieren. De uiteindelijke kampioen promoveert naar de landelijke le klasse. Zondag 29 augustus 14.00 u Roef. - Cardinals Komende vrijdag, zaterdag en zondag Komend weekend zal er weer een sportieve en feestelijke seizoensopening plaats vinden bij S.V. Audacia! Op vrijdag 27 augustus, zaterdag 28 augustus en zondag 29 augustus staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal- en muziek- activiteiten. We staan dan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbal seizoen en dan is het de beurt aan de traditionele seizoensopening. en voor de C-jeugd en B2 van 11.30 tot 13.30 uur. Graag 15 minuten voor aan vang aanwezig zijn in eigen tenues! Ook staan er op deze dag officiële bekerwed strijden op het programma voor onze dames, het le en 2e elftal. Op deze dag is het wederom de beurt aan disco “DJ Nick Drive-in Show” om de feeststem ming er nog beter in te brengen. Wij hopen u tijdens deze dagen te verwelko men op ons sportpark aan de Molenstraat om zodoende het komende voetbalseizoen geweldig in te luiden. Tot ziens op 27, 28 en 29 augustus op het sportpark van Audacia! Commissie Seizoensopening Audacia 2010 Met nog twee rondes voor de boeg gaat Plok Epi aan de leiding gevolgd door Triple One I en dan Plok Klaore. Er zijn enkele hoge uitworpen gegooid, Harrie Strijbosch een 115 uitworp, Erik van Eyl een 97 uitworp en Mark Hamelink een 113 uitworp Stefan van Balkom en Marco van Hal gooiden ieder een 180 score. Meer info zie http://mdc.plok.it Uitslag week 13: Veerkes AZ- Veerkes BZ 4-8; Plok Klaore-Triple One II 11-1; Plok Epi- de Vrijbuiter 7-5; Triple Onel- Miss Plok 11-1 Stand na week 13: l.Plok Epi 11-101; 2. Triple one I 12-95; 3. Plok Klaore 10-83; 4. Triple One II12-64; 5. Veerkes AZ 9-51; 6. de vrijbui ter 10-45; 7. Veerkes BZ 9-39; 8. Miss Plok 11- 26. Stand hoogste uitworp: 1 Harrie Strijbosch; 2 Mark Hamelink 113; 3 Rini Beekmans 110. Stand 180 score: 1 Twan Vugts en Leon Viellevoye 2x Programma speel week 14 Woensdag 1 sept; Veerkes AZ- Plok Klaore Donderdag 2 sept; Triple One Il-Veerkes BZ; Plok'Epi- Triple One I; Mis(s) plok- de vrijbui ter. Op zaterdag 21 augustus volbracht John Schepens de skeelertocht van Boekel over een afstand van honderd kilometer. Tijdens de poging om met vier andere leden van Schaats- club “De Vennen” tijdens Moergestel Fiets- dorp op 26 juni honderd kilometer te skeele ren, had John na een valpartij nog moeten opgeven. Na deze mislukte poging tijdens Moergestel Fietsdorp was de teleurstelling bij John groot. Als initiatiefnemer van het evenement en als meest ervaren skeeleraar van lange afstanden, had John de tocht voor “eigen publiek” graag I volbracht. Toen de blessures hersteld waren hervatte John echter weer snel de trainingen, 1 Olie- en Benzinehandel Duyvekotstraat 6, 5066 BP Moergestel, telefoon (013) 513 4141

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 7