WEMLFS J.VAN DIJK ZOEKERTJES Nu aanmelden voor KBO activiteiten! SCHEPENS£> TWEEWIELERS Verse mosselen! Mooie tuinen.nl _}vhg Rabobank klanten winnen Eftelingkaartjes top-merken Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl elektra service in techniek ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie RIOLERINGSWERKEN MOERGESTEL 06-23979071 Tel (013) 513 3136 - Fax (013) 513 4533 Onderhoud of modificaties aan uw machines? .u bij ons bent u aan het goede adres. Iedere vrijdag: I DraaiLoompje www.wolfselektro.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2010 party bo<:‘ r< I eri j DE GEHELE MAAND AUGUSTUS: Kerkstraat 21, Oisterwijk Tel:013-5217326 www.schepenstweewielers.nl Hild 1, Moergestel, Tel. (013) 513 1315 www.draaiboompje.nl Hopveld 18 Moergestel Tel: 06-53356709 en bestaat uit 2 delen van ieder 12 avonden. Cursus deel 1 (voor beginners) wordt gehouden LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe kertjes moeten op maandag om 12.00 uur ingeleverd en betaald zijn! Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl i^ir - Ontstoppen van uw afvoerleiding - Vervangen van uw riolering - Renovatie - Camera-inspectie kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. “2 UIUI Stijldansen voor senioren De dansclub zoekt nog enkele paren voor het stijldansen. De danslessen zijn steeds op woensdagmiddag in "Den Boogaard" en wel als volgt: beginners van 13:00 tot 14:00 uur, dan een pauze voor een gezellig drankje en om wat bij te kletsen. Voor de gevorderden is er een aansluitende extra les tot 14:30 uur waarna er voor iedereen gelegen heid is voor vrijdansen of om wat te oefenen. We stoppen om (ongeveer) 15:30 uur. Wij starten op woensdagmiddag 22 september 2010 en eindigen begin april 2011. Deze lessen worden al ruim 30 jaar verzorgd door dansleraar Nico Kuiper met zijn assisten te. Vanaf 50 jaar bent u bij ons van harte wel kom, ook personen die buiten de gemeente Oisterwijk wonen, of geen lid zijn van de KBO. Ter afsluiting van het seizoen organiseren wij een gezellige avond in de vorm van een diner- dansant. Allemaal oergezellig dus! Normaal 14,95 17 9^ op vrijdag voor maar A Belangstellenden kunnen zich aanmelden of meer informatie vragen bij onze contactper soon Dion Rijnen, 't Vunderke 22, Moergestel. Tel: 06 38776026 e-mail: dionrijnen@home.nl Is bridge een nieuwe uitdaging voor U? Bridge is door iedereen op zijn/haar niveau te spelen. Een spel met inhoud, waarbij het gaat om bieden en spelen. Men kan het altijd blij ven doen, ook op latere leeftijd. Bridge is een mooie vrijetijdsbesteding en geeft geestelijke ontspanning. Als u kaarten leuk vindt dan is dit een nieuwe uitdaging voor u en moet u zeker het volgen de overwegen. Voor 2010 wordt bij voldoende deelname weer een begincursus bridge gestart. Deze cursus wordt gegeven door Theo Colsen of via e-mail riatheocolsen@gmail.com. Voor inlichtingen over deze cursus kunt u ook 1_A T’l Ook kunt u zich aanmelden bij Harrie de Laat tel: 513 2330 of Jan Jonkers tel: 513 2209. PAGINA 6 In de komende weken start het nieuwe seizoen voor de KBO-activiteiten in Den Boogaard. Het betreft o.a. de volgende groepen: biljarten (55+, Krijt op Tijd en Driebanden), Hand vaardigheid, Boetseren, Tekenen/Schilderen, Drie Dimensionaal, Meer Bewegen, Gymnastiek, Seniorenkoor Echo, Kalligrafie, Kaarten, Computer-inloop/helpdesk, Dansen, Sjoelen en Fietsen. Bij verschillende onderdelen kunnen wij nog deelnemers plaatsen. op de dinsdagavond van 19.45 tot 22.45 uur en begint in september 2010 (de datum dient nog te worden bepaald). Iedere dinsdagavond wordt cursus gegeven tot ongeveer eind december 2010. De cursus vindt plaats in Den Boogaard. Het minimum aantal deelnemers voor deze cursus dient 12 personen te zijn. De kosten voor cursus deel 1 (beginners) bedra gen per persoon 85,00 inclusief cursusboek. Indien men (nog) geen lid is van KBO Moer gestel bedragen de cursuskosten 10,00 extra te voldoen bij de start van deel 1. Zodra cursus deel 1 is afgelopen wordt de plan ning van cursus deel 2 (gevorderden) bekend gemaakt. Nadat men de cursus heeft beëindigd, kan men het geleerde in praktijk brengen door regel matig thuis te bridgen. Men kan ook op de maandagmiddag van 13.30 uur tot ca 17.00 uur Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Voor minder dan 10,- geheel gekleed, want deze week alle zomerkleding halve prijs! Natuurlijk in Twinkeltje Weet u nog... tussen 17.00 en 19.00 uur zijn wü gesloten... Buro ’76, Oisterwijkse- weg 43. We zijn in I de maand I augustus ook op woensdag open vanaf 15.30 uur! Al deze activiteiten geven u de nodige ont spanning. Het is een mooie vrijetijdsbeste ding en het levert u nieuwe sociale contac ten op. Dus zeker de moeite waard om eens echt te overwegen deel te gaan nemen. Hebt u belangstelling voor een of meerdere van de genoemde activiteiten, meldt u dan aan bij Harrie de Laat tel. 513 2330 of Jan Jonkers tel. 513 2209. r*< - -f\- I eetrafé terms za l ex» calerintj Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk stimuleerde haar klanten om eind mei het vakantiegeld, of in ieder geval een deel daarvan, weg te zetten op een Rabobank spaarrekening. Klanten die van 17 mei t/m 17 juli 750,- op hun spaarrekening zetten, maakten kans op gratis kaartjes voor de Efteling. Op de foto ziet u de gelukkige winnaars. Zij gaan genieten van een Wereld vol Wonderen. Cl.n.r.: mevrouw Verspaandonk uit Diessen, mevrouw Barten uit Moergestel en mevrouw De Jong uit Oisterwijk. De heer Verweijmeren uit Oisterwijk staat niet op de foto. Cursus Kalligrafie Kalligrafie, de kunst van het schoonschrijven, is een creatieve bezigheid die mooie resultaten oplevert en op veel manieren toegepast kan worden. Het is bovendien geen dure hobby want pen, inkt en papier zijn redelijk goed koop. In de cursus leert u diverse lettertypen schrijven, versierde hoofdletters maken, teksten en/of gedichten in een bepaald lettertype schrij ven en versieren. Na enkele lessen oefenen van een alfabet in een bepaald lettertype past u het geleerde al op een kaart toe. Tevens leert U achtergronden, randjes, versieringen etc. maken en gebruiken om uw werkstuk te verfraaien. U kunt de gekal ligrafeerde teksten op verschillende manieren gebruiken in diverse werkstukjes o.a. wens- kaarten, boekenleggers, kalenders, bloemen- kaartjes etc. Ook dit leert u in de cursus. Zo heeft u altijd een persoonlijk cadeautje of mooie kaart of brief voor bijzondere gelegenheden. Bij voldoende belangstelling beginnen er in september 2010 weer cursussen kalligrafie. De lessen worden in Den Boogaard gegeven. De cursussen bestaan uit 20 lessen: Op dondermorgen van 9.30 tot 11.30 uur. Do cent is Karin Maton. Op vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Do cent is Marij van Gorkom. Hebt u belangstelling voor deze mooie hobby, dan kunt u zich opgeven bij: Wies van Ros malen, tel. 513 1684. Tekenen/schilderen een prachtige vrijetijdsbe steding! Als een fanatieke groep senioren zijn wij elke dinsdagmiddag in Den Boogaard enthousiast j aan het tekenen en schilderen. We tekenen met potlood en/of pastel of pen. Bij schilderen wer ken we met aquarel, acryl of olieverf. Er is een prna lro.ii--ze» i-n nnrlomromun motorinlnn on to/". In nieken. Dit alles onder begeleiding van een docent, ieder op zijn eigen niveau. Bij de start van het nieuwe seizoen, in de eer ste week van september, is er nog plaats voor enkele deelnemers. Een mooie gelegenheid om bij onze groep aan te sluiten. Wel of geen erva ring doet er niet toe. In een leuke groep maakt terecht bij Theo Colsen. u een prachtig schilderij of tekening en u zult 1 versteld staan van uw creatieve talenten. Hebt u belangstelling loop op dinsdagmiddag eens binnen in Den Boogaard of neem con tact op met Ad van Elderen, tel. 513 2284. vrije keuze in onderwerpen, materialen en tech- gaan bridgen in den Boogaard. Opgave voor 15 september bij Theo Colsen, Voorbrugstraat 10, Moergestel. Tel. 513 3847 Ook voor elektrische installaties voor particulier en bedrijf, kijk voor meer informatie op onze website Verkoop - Reparatie - Verhuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 6