O KVO Jubileumweek Hertog Jan geslaagd Mevrouw K. van Eek wint verzorgingspakket schoonheidssalon Moergestelse Dartcompetitie 2010 Bram van Velthoven (Cum Laude aan de Universiteit), 28e Wandelavond- vierdaagse ook weer goed verlopen Witbieren bij Vereniging Bierproeven Een zeer trotse oma... Schoonheidssalon Apparanza's Speciale Zomer Korting! van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Linda van Esch Tel. 06 13273893 Jasper en Dennis Denissen en Bart Denissen: Maakt u een afspraak voor de maand augustus dan betaalt u voor wimpers verven in plaats van 11,50, slechts 7,50 Voor wimperpermanent betaalt u bij de le kennismaking in plaats van 32,50 slechts 27,50 l Draaïfcoompje eetrafé terras xalen catering Superschnitzel van 300 gr. met champignon- of stroganoffsaus Normaal 14.95 11 PAGINA 3 AZ. ADVERTORIAL tlerij ACTIE VOOR DE MAAND AUGUSTUS: DE GEHELE MAAND JULI: Gedurende de maand mei was er een speciale actie voor onze klanten. Na aankoop van een product in onze salon mocht men een kaart invullen. Daarmee was een verzorgingspakket te winnen ter waarde van 100,- euro! Afgelopen week werd het pakket en een boeket bloemen uitgereikt aan de winnares, mevr. K. van Eek, Heiligenboom 16. Kijk snel op onze website voor meer informatie, aanbiedingen en prijzen, of bel direct voor een afspraak I was erg in trek, maar ook ringsteken en timme ren vielen erg in de smaak. Zoals gebruikelijk waren de kleuters op vrijdag pnrJyLoen! de Bierproefvereniging Moergestel en wordt gehouden in café de Brouwer, Rootven 11 te Moegestel. Het bieproeven begint op zondag 1 augustus om 15.15 uur. Onder de deelnemers wordt een origineel Schneider Weisse bierglas verloot. Gedurende de gehele maand augustus krijgt u bij iedere behandeling een fikse korting op het verven van uw wimpirs! U heeft door deze behandeling geen last meer van het uitlopen van uw make-up door bijvoorbeeld transpireren of zwemwater. Het verven van uw wimpers zorgt voor een mooie oogopslag de gehele zomer lang. Als u daarna ook nog kiest voor een wimperpermanent krullen de wimpers en wordt het dragen van mascara totaal overbodig! Viellevoye 2x Programma speelweek 12: Woensdag 21 juli; Veerkes BZ- Plok Epi Donderdag 22 juli: Triple One II- Triple One I; Mis(s) plok-Plok Klaore; de vrijbuiter-Veerkes A "7 Door omstandigheden is onze evaluatiever gadering wat verlaat, daarom nog een late reactie aan alle wandelaars. We hebben weer een aantal aandachtspunten ontvangen en deze zijn besproken en sommige nemen we ter harte. De starttijden op vrijdagavond zul len we aanpassen want veel wandelaars, voor al jonge kinderen komen te laat voor de Harmonie. Terugkijkend op de wandelavondvierdaagse van 2010 mogen we ook dit jaar weer zeggen dat deze geslaagd genoemd mag worden. Het was goed wandelweer. Dit jaar waren er 642 betalende wandelaars, die voor een medaille gingen, dat waren er ruim 140 meer dan in 2009 dit is voor Moergestel een flink aantal, deze aantallen zijn als volgt over de afstanden verdeeld 516 voor de 5 km. 100 voor de 10 km. en 26 voor de 15 km. De orga- uisaue is üïet deze aantallen heel bhj, hieruit blijkt al 28 jaar dat een wandelavondvierdaag se in Moergestel niet weg te denken valt. Tegen ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 JULI 2010 BEIERSE WEISSBIEREN Wie kent ze niet, Paulaner, Franziskaner, Erdin- gen de bekendste Duitse Witbieren. Maar de betere witbipren komen uit de zg. ‘Privat’ brou werijen uit het Beierse Hallertau, met de groot ste aaneengesloten hopcultuur van de hele wereld. Ingolstadt aan de Donau omgeving herbergt een groot aantal van deze familie brou werijen met als specialiteit het brouwen van Weissbieren. Op zondag 1 augustus kan men kennis maken met deze bijzondere witbieren Gepresenteerd worden een 6-tal witbieren en wel Nordbrau ’93 en Hernnbrau uit Ingolstadt zelf. Kuchlbauer Weisse, Gutman Hefewizen, Hofmuhl Weissbier en tot slot Schneider Weisse. Diverse van deze privé bierbrouwerijen zijn verschillende malen bekroond door de Inter national Breweries’ Competition. de wandelaars wil de organisatie zeggen denk er eens over na om volgend jaar in te schrijven voor de 10 of 15 km, het is nl. veel rustiger lopen en de routes zijn veel mooier en voor de lopers voor de grote Nijmeegse en Apeldoornse vierdaagse is de 15 km een mooie training. Om elk jaar deze wandelavonden tot een suc- I ces te brengen is er veel hulp nodig, en die heb ben we weer opnieuw gekregen van een aantal j vrijwilligers, sommige vrijwilligers ook al voor de 28e keer, zoals posten, brigadiers, inschrij vers, of andere functies. Zonder u hulp is dit grote sportevenement met Moergestelse men sen niet te organiseren. De organisatie is hen daarom weer zeer erkentelijk en hoopt ook in 2011 weer op hun hulp te kunnen rekenen. Wij zijn alle hulpverleners erg dankbaar, dus heel hartelijk dank hiervoor. Huize Nieuwenhof voor de opslag van de materialen, de mensen j van de E.H.B.O., Hertog Jan voor het gebruik van de speelplaats, de mensen van MTV en Moergestel Nieuws voor de mooie foto’s, de Harmonie, die altijd weer klaar staat om de wandelaars op te halen, de gemeente voor de ver- ledere vrijdag: op vrijdag voor maar 11» Hild 1, Moergestel, Tel. (013) 513 1315 www.draaiboompje.nl gunstig gezind en bleef de hele dag droog. Hartelijk dank aan alle ambachtslieden, men sen van het gilde en de vele ouders, die ervoor gezorgd hebben dat het een geslaagd feest is geworden. De Hertog Jan kijkt terug op een zeer geslaag- j komen samen gezellig naar deze avond, om de feestweek. KVO meldt nog activiteiten voor de vakan tie, noteer de data in uw agenda: Dinsdag 3 augustus; gezellig fietsen, vertrek 13.00 uur vanaf St.Jansplein. Woensdag 25 augustus; dagfietstocht. We ver trekken om 9.30 uur vanaf St. Jansplein en nemen een lunchpakketje mee. Het is nog een verassing waarheen de reis is uitgestippeld, de organisatie is in handen van Rikie en Toos. Op 26,27,28 augustus zijn in de Brabanthallen te ’s Hertogenbosch de knotsgekke kaarten- en scrapdagen. Op deze beurs kunnen beginners en fanatieke kaartenmakers hun hart ophalen. Geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Entree 7,00. De kosten voor de pendelbus die rijdt vanaf het station naar de Brabanthallen is 1,00. Voor KVO - leden is er een kortingskaart, bovendien krijgt u een aantal leuke presentjes. Zie www. kvo.nu Bij voldoende belangstelling gaan we gezamen- ken voor de boeg gaat Plok Epi aan de leiding I gevolgd door Triple One I. Twan Vugts en Leon Viellevoye gooiden ieder j een 180 score, Twan Vugts gooit 102 uitworp Meer info zie http://mdc.plok.it Uitslagen: Plok klaore - Triple one 17-5; Miss Plok- triple one II 1-11; Veerkes AZ- Triple One II 9-3; Plok Klaore- de Vrijbuiter 8-4; Triple Onel- Veerkes BZ 9-3; Plok Epi- Miss Plok 12-0. Stand na week 11: 1. Plok Epi 9-84; 2. Triple one 110-74; 3. Plok Klaore 8-64; 4. Triple One II10-61; 5. Veerkes AZ 8-47; 6. Veerkes BZ 8- 37; 7. de vrijbuiter 8-32; 8. Miss Plok 9-21 Stand hoogste uitworp: 1. Rini Beekmans 110; 2. Johan van Daelen en Twan Vugts beiden 102 Stand 180 score: 1. Twan Vugts en Leon “Boeren, burgers en buitenlui...” Een heraut opent op maandag 12 juli de feestweek op basisschool Hertog Jan.De school bestaat 40 jaar en dat wordt uitbundig gevierd. Op maandag en dinsdag werden er lessen gege- j ven met een middeleeuws tintje. Kinderen J mochten verkleed naar school komen. Ridders en prinsessen bevolkten het schoolplein, al kozen velen vanwege de zinderende hitte voor een modernere, luchtiger look. I Op woensdagochtend werd er op ‘vossen’ ge jaagd in het dorp. Leerlingen konden onder weg letters verdienen en die vormden uitein delijk de tekst: Hoera Hertog Jan XL jaar. Oude tijden herleefden op de ambachtenmarkt en ook het gilde ontbrak niet. Speelweek 11 zit er op. Met nog vier speelwe- Ven vnnr dp htw oqat Pink F.ni aan dp Ipidina De Bierproefmiddag wordt georganiseerd door De oude ambachten trokken nogal bekijks (zie ook onder). Een winderig Roefterrein was op donderdag het strijdtoneel voor sport en spel. De stormbaan Hjk op vrijdag 27 augustus;Graag op-geven bij Rikie tel. 513 3586 of schriftelijk Past. Jansen- straat 10. Verdere inlichtingen bij het bestuur. vrij, maar voor de leerlingen van de groepen 3 i Dinsdag 7 september is er een nieuwe spette- tot en met 8 was er nog een buitenactiviteit. rende activiteit, getiteld “Remedica 50 plus Gelukkig waren de weergoden de feestgangers beurs op locatie”. Deze avond staat geheel in --j a_ i__i_ j- het teken van een vitaie toekomst en genieten van het leven; onvermoede mogelijkheden, uit gebreide informatie en passend advies op het gebied van gezondheid en vyelzijn. Alle zintui gen komen aan bod en de beleving staat cen traal. Iedereen is welkom, leden en niet leden o„_D1, __i 19.30 uur in ‘Den Donk’. De kosten zijn 3,00 te voldoen op de locatie, wel graag opgeven bij Rikie i.v.m. plaats reserveren, tel. 513 3586 of schriftelijk Past. Jansenstraat 10. Dinsdag 21 september is de najaarsvergade ring met een nieuw jaarprogramma waarbij alle leden worden uitgenodigd, nieuwe leden zijn ook van harte welkom. Voor inlichtingen bij het bestuur. nisatie is met deze aantallen heel blij, hieruit i wanueiaars op ie naien, oe gemeente voor ue ver gunning e.d., de politie voor de instructie van de brigadiers en de begeleiding op vrijdag avond, de mensen van de Naemloose Speelers die bloemen en snoep verkochten, ook alle mensen die we vergeten zijn, maar ook voor hun hulp in welke vorm dan ook is de Stichting zeer dankbaar. Verder zijn we natuurlijk alle spon sors zeer dankbaar, want zonder uw hulp is dit evenement moeilijk te organiseren. De wandelavondvierdaagse voor 2011 is gepland van dinsdag 24 t/m vrijdag 27 mei 2011, dit is een week vroeger als anders, maar Hemelvaarts dag valt volgend jaar laat. Ómdat volgend jaar ook het fietsdorp vroeger gepland is zal de orga nisatie met de Stichting Fietsdorp gaan over leggen om niet in eikaars vaarwater te komen en elkaar gaan beconcurreren. Dit is nog voor lopig omdat we nog toestemming bij de gemeen te moeten vragen. Wij wensen ieder een pret tige vakantie en een fijne zomer. De Organisatie van de Wandelavondvierdaagse.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 3