wij zijn ZOEKERTJES De verkeersregelaar heeft altijd gelijk! ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! Op vakantie? Vul de vakantiekaart in! (Jontour o Mooie tuinen.nl ,)ïhg Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl BON Vrijwilligers (-werk): hart nodig! Zelfde w Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Vrijwilliger I De verkeers: I I I I I I Omdat de wet zegt dat u de aanwijzin- keersregelaar kunt u opeens voorrang krijgen op verkeer dat op een voorrangs- TE KOOP t.e.a.b De verkeersregelaar is er niet om u te pesten. Hij of zij regelt het verkeer als vrijwilliger, zodat deelnemers en bezoe kers van evenementen veilig kunnen deelnemen of kijken. Voor meer informatie kunt u terecht bij uw gemeente of bij de politie (tel. 0900-8844). Het is weer vakantietijd. Zorg dus dat u uw woning veilig achterlaat. De politiewebsite www.politiemwb.nl helpt u hierbij. Daar vindt u de vakantietest en de vakantiekaart, via de ban ner op de homepage en het menu 'Mijn Politie'. De vakantietest geeft u snel een indicatie of u goed voorbereid op vakantie gaat. Met de vakan tiekaart informeert u de politie over uw afwe zigheid. Denk eraan om uiterlijk één week voor uw vertrek de vakantiekaart ingevuld op te stu ren naar de politie. U kunt de kaart invullen op de politiewebsite www.politiemwb.nl of op het politiebureau. Via het nummer 0900-8844 kunt u alle informatie ook telefonisch doorgeven. opvolgen. Zo'n aanwijzing gaat boven verkeersregels en verkeersborden. Bij voorbeeld, op aanwijzing van een ver- I I I weg rijdt, ofmagu door rood rijden. De I verkeersregelaar mag dit doen en heeft dus altijd gelijk! De rol van verkeersregelaars is niet voor iedereen even duidelijk. Veel mensen weten niet wat hun bevoegdheden zijn en of zij zich wel aan hun aanwijzingen moeten houden. Dit leidt regelmatig tot onbegrip en irritatie. Steeds vaker komt het tot verbaal en zelfs fysiek geweld, zoals mishandeling en opzettelijk inrij den op verkeersregelaars. Vroeger was het anders, toen regelde de poli tie het verkeer. Maar sinds het jaar 2000 mag de politie deze wettelijke taak ook door ande ren laten doen. Tegenwoordig is de orga nisatie van evenementen zelfs verplicht om verkeersregelaars in te zetten. Als u weleens een evenement bezoekt, ziet u ze staan: mannen en vrouwen in oran je hesjes met 'verkeersregelaar' erop die u de weg wijzen naar een parkeerplaats, j naar de ingang of die u in een andere richting sturen dan u van plan was. Niet alleen tijdens evenementen trouwens, maar ook langs de weg, tijdens weg werkzaamheden, bij bouwprojecten en sportwedstrijden zijn ze er om de vei ligheid van wegwerkers en bezoekers te vergroten. Aanwijzingen gaan boven regels Elke verkeersregelaar heeft een instruc tie van de politie of een opleiding ach ter de rug. U bent wettelijk verplicht de aanwijzingen van een verkeersregelaar op te volgen. Bij niet opvolgen kunt u een proces-verbaal krijgen. Waarom? gen van verkeersregelaars altijd moet onvnlpen Zo'n aanwnzinp paar boven verkeersregels en verkeersborden. Bij- MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 JULI 2010 PAGINA 6 W. www.zonnebloem.nl een Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie I I I J kinderen beperking Zoekt u een kantoorruimte? Te huur: kan- toorkamer gedeelde spreekkamer, circa 30 m2, centrum Moergestel. Bel: (013) 711 3066. t/m 10 regels 5,00 Vrijwilligers werk...gewoon doen! Woonplaats Telefoon Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 ww vrijwi-’i^werif er. zorg Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam Straat Leuk koppeltje paarden (polyester) 'n houten wagentje) als decoratie in de tuin. Moeten even opnieuw ingekleurd worden. TEL. (013) 513 2268 kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Weet u nog... tussen 17.00 en 19.00 uur zijn wij gesloten... Buro ’76, Oisterwijkse weg 43. LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe kertjes moeten op maandag om 12.00 uur ingeleverd en betaald zijn! Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Udenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23. Noveen St. Clara volbracht. Contour - St. Annaplein 21 - 5038 TV Tilburg-T. 013- 543 45 72 www.contourtilburg.nl naar In Moergestel biedt maatje. Wilt u Contour, door inzet van deskundi ge en vrijwilligers, aan en een Haarstudio Maartje Scherpe prijzen. (013)513 3791, 06-12753805. 25 Juni verloren: mijn rode l-pod op de Lathouwer. 'Evy van Dijk’ staat er op gegra veerd. Ik wil hem graag terug! Tel. 513 6091. Belt u a.u.b.! Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! ■Mn DE ZONNEBLOEM Zoekertjes’ UIISLUJIEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Wist u dat u met een paar uurtjes per week of per maand hele leuke, bijzondere en goede dingen kunt doen? Bijvoorbeeld een praatje maken of een luchtje schep pen. Een kleine moeite voor u, maar voor de ander een groot gebaar! Tal van mensen zijn op zoek naar een hen de weer momenten laten ervaren met geschoolde gouden randje! hulp volwassenen Ga aan de slag als met vrijwilliger en meld u of aan bij Contour, ziekte, en aan hun Sonja Havens, tele- mantelzorgers. f°on 013543 45 72.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 6