OEF! Firma van Zon wint zesde ballonvaart Angela van Rijn wint de fiets! Audacia legt fundament voor nieuwe H.S.V. ’De Rietvoorn’ Cultuurhistorische fietstocht Moergestelse dartcompetitie 2010 ”Z wij nsbergeri i I I Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... ROEF HSP Ons eerste softbalteam is in de eerst klasse eer Audacia legt fondament VOOf ïllCUWC ste geworden in de poule. Een erg goede pres- tatie, met van de 25 wedstrijden maar twee ver kleedkamers tijdCUS Moergestel Fietsdorp liespartijen. Ze mogen nu voor promotie gaan One I- Plok Epi 2-10; De Vrijbuiter- Plok Epi /WOIKleXCUrSie 1-11; Miss Plok-TripleOne10-12; Miss Plok- T jJ Veerkes AZ 9-3; De Vrijbuiter-Triple One 10- Op LiinUgOeU 4 L J*i PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 JULI 2010 Klaore- Triple One I Donderdag 08-07 de Vrijbuiter- Veerkes BZ; Miss Plok- Triple One II Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 De winnaar van de fietsactie van winkeliers Moergestel is inmiddels bekend. Vorige week zon dag kon de trekking van de fietsactie niet doorgaan, omdat deze verricht zou worden door Guus Moonen. Maar hij was nog niet klaar met fietsen om zijn recordpoging te behalen. Op vrijdag 2 juli werd de trekking alsnog verricht door Guus Moonen. De winnares van de Gazelle fiets is Angela van Rijn uit Moergestel. Ze was zeer blij verrast met het telefoontje en kwam de prijs meteen ophalen. Deze werd uiteraard uitgereikt door Guus Moonen. Namens de winkeliers van Moergestel nogmaals gefeliciteerd met het winnen van de fiets. 1 Zaterdag 19 juni was het zover en fietste de jeugd van Audacia om een “steentje” Hierbij hebben ze supporters natuurlijk hard bij te dragen om de noodzakelijke nieuwbouw van de kleedkamers mogelijk te al op zondag 1 augustus, ze moeten dan thuis om 14:00u spelen, dus noteer maar alvast in je agenda. Bij de honkbal senioren is het ook erg spannend in de poule, ze staan op een gedeelde eerste plaats. Zondag 11 juli moeten ze tegen een van de koplopers om 14:00u op de velden aan het Stokeind in Moergestel. Dus zin in een leuke pot honkbal kom dan zeker kijken. de mensen het totale gewicht te laten raden van de deelnemende renners die op de foto stonden van het deelnameformulier. Er werd flink gerekend om de prijs, een Gazelle fiets t.w.v. 750 euro, te kunnen winnen. Op zaterdag ochtend 26 juni om 7.30 uur werden de renners ieder afzonderlijk door de notaris gewogen, die het totaalgewicht vaststelde. Er werd een totaal- gewicht van 1598,400 kg in de schaal gelegd. Rob Wesel heeft dit gewicht, op een paar gram metjes na, het beste geraden en daarmee de fiets gewonnen. Kennedymars ‘De 80 van Oisterwijk’ mede dankzij U, een groots succes! Ondanks wat aanloopfoutjes, tenslotte was het voor de organisatie de eerste keer, is het een grandioze happening geworden die zeker het komende jaar een vervolg krijgt. Wij hebben als Audacia laten zien dat we meer kunnen dan voetballen en ook ons mannetje vrouwtje staan als er een beroep op onze sociale verantwoor delijkheid gedaan wordt. Nogmaals willen wij iedereen die hieraan een steentje heeft bijgedra gen bedanken voor hun inzet. Autoschietwedstrijd Tijdens het fietsen door de jeugd was er op het Guus-plein ook nog de mogelijkheid om te doelschieten op een auto met een open raam. Niels Jansen (3 x raak), Jaap van der Schoot, Bart van Aarle en Ward Ketelaars (allen 2x raak) waren de 4 beste goalgetters en voor hen is er een prijs die door de commissie bij de jongens zal worden thuisbezorgd. Proficiat! De totale organisatie van bovenstaande acti viteiten heeft Audacia ruim 17.000 euro opge bracht, en er is daarmee een stevig fundament gelegd voor de nieuwbouwkleedruimtes. Commissie Audacia fietst voor kleedkamers Dinsdag 13 juli is er een cultuur historische fietstocht in Oisterwijk en omgeving. Yvonne van Bilsen en Kees Weimers, stadsgidsen van de Heemkundekring de Kleine Meijerij leiden de fietsers langs grote en kleine monumenten in het buitengebied. De tocht start om 13.00 uur bij Piet Plezier aan de Vennenlaan 5 te Oister wijk, is 25 km lang en duurt tot ongeveer 17.00 uur. De kosten bedragen 5,-. Aanmelden bij de start van de fietstocht. Fietsen zijn eventueel te huur. U bent van harte welkom. Na weken van training en voorbereiding was het dan eindelijk zaterdag 26 juni 8.00 uur in de vroege zonnige ochtend om de benen in beweging te zetten voor de 10.000 km die 43 Audacianen samen die dag tot 20.00 uur bij elkaar gingen fietsen. Na eerst gewogen te zijn door notaris de Hair voor de loterij ‘Raad het gewicht van de Audacia fietsers’ werd het startschot gegeven. Het tempo werd vanaf het begin hoog gehouden om er zeker van te zijn dat de doelstelling gehaald zou worden en de sponsors hun belofte na zouden komen. Dankzij de professionele begeleiding van de wielrenners door een team van soig- neurs, ploegleiders en voedingsdeskundigen zat men rond het middaguur al voor op het schema. En terwijl Guus zijn rondjes aftelde was het bij Audacia een optelsom van gesponsorde kilometers die door talloze fietsers, waaronder ook het bestuur, bij elkaar gesprokkeld werden. Ondertussen zal het damesteam ook niet stil en roomde het dorp af op zoek naar dorpsgenoten die het gewicht wilde raden. Op het St. Jansplein deed een tent dienst als VIP room, ICT ruim te en rustpunt voor al degene die de zomerse hitte trotseerden om het grote doel te bereiken. Ruim voor 20.00 uur was het doel van het aan tal te halen kilometers al bereikt en rond 19.00 uur klonk de bel voor de laatste ronde en kon den onze trotse mannen hun ererondje gaan rij den alvorens verwelkomt te worden door een grote schare toeschouwers. Er werden in 12 uur totaal 11.387 kilometers gefietst, waarvan 17 personen ruim 300 km, 9 personen ruim 250 km, 7 personen ruim 200 km en 10 perso nen ruim 150 km. Het bestuur heeft diverse rondjes gefietst en daarmee ook een afstand afgelegd van ruim 900 km. Hiermee is ruim 12.000 euro opgehaald. Een geweldig resultaat van een geweldige mooie dag! Sponsors be dankt! Raad het gewicht Zoals hierboven al werd vermeld heeft het Audacia promotieteam, bestaande uit het da mesteam, op beide zaterdagen hun best gedaan Marco van Zon, of beter gezegd Van Zon Interieurbouw aan het Stokeind, is afgelopen week winnaar geworden in de ballonvaartactie van Café-cafetaria Epi. Zij zijn de winnaars van de maand juni. Afgelopen vrijdag werd, onder het toeziend oog van Epi, de kaart van de firma Van Zon uit de enorme stapel ingeleverde volle spaarkaarten getrokken. De ballonvaart vindt begin 2011 plaats wanneer alle winnaars bekend zijn. Bij Cafetaria Epi krijgt men nog dit hele jaar lang, bij elke besteding van 2,50 euro, een stempel op een speciale stempelkaart. Bij 10 stempels is de kaart vol en kan die worden ingeleverd. U krijgt dan alvast een leuk presentje en elke maand wordt uit de ingeleverde kaarten één kaart getrokken en de eigenaar daarvan krijgt een gratis ballonvaart! De actie duurt t/m 31 december en elke eerste dag van de maand wordt een prijswinnaar bekendgemaakt. Ingeleverde kaarten dingen echter maar één keer mee. Elke maand wordt met een schone lei begonnen. Er zijn dus nog alle kansen voor iedereen! Op zondag 11 juli staat voor de jeugd het “Vrij Concours” weer op de agenda. Er zal gevist worden op de Zandput van 10.00-12.00 uur, en alle jeugdleden zijn van harte welkom. Óm 12; Triple One II- Plok Epi 4-8. Stand: 1. Plok Epi 8-72; 2. Triple One I 8-60 3. Plok Klaore 6-49; 4. Triple One II 8-47; 5. Veerkes AZ 7-38; 6. Veerkes BZ 7-34; 7. de Vrijbuiter 7-28; 8. Miss Plok 7-20. 180 score: 1. Robert de Klerk, Maarten Traa, Twan Vugts, Bart Hoppenbrouwers, Leon Viel- levoye en Rini Beekmans Hoogste finish: 1Rini Beekmans 110; 2. Johan van Daelen 102; 3. Robert de Klerk 96; 4. Maar- www.ivnoisterwijk.nlwww.lnmh.nl ten Traa 92; 5. Chantal Frensch 88. Wie zelf een wandeling wil organiseren in een Programma week 10: door u gekozen gebied, kan contact opnemen Woensdag 07-07 Veerkes AZ- Plok Epi; Plok met onze wandelcoördinator Piet van de Kar. - - - I Tel. 0416-280912 email: pietvandekar@home.nl Voor een wandeling van 2 uur zijn de kosten 45,-. Wedstrijden zaterdag 10 juli: Bee ball 10:00u Royals - Roef! Hb asp: 10:00u Tilburg - Roef! Hb pup: 11:00u Royals - Roef! Sb 2: 17:00u Roef! - Bullfighters Hb 2: 18:00u Wizards - Roef! Zondag 11 juli: Hb 1: 14:00u Roef! - Domstad Woensdag 14 juli: Sb 2: Twins - Roef! spelen naar de landelijke overgangsklasse. 7 JT’ 1 1 1 1 I*"! 11--- - - - - nodig. De eerste promotiewedstrijden beginnen maken. In de ochtend waren de spelers van de F en E jeugd actief en na^ie wed strijd van Nederland tegen Japan begonnen de D en C spelers vanaf 16.00 uur aan hun rondes. Gekozen was voor een klein rondje Guus van circa 2,5 km. Op deze manier kwamen de jeug dige fietsers meerdere keren langs het plein waar ze enthousiast aangemoedigd werden door ouders, familie en de rest van het publiek. On der begeleiding van een aantal motoren en een volgauto reden ze veilig hun rondjes en verdien de ze per ronde een stempel bij de stempelpost bij de molen. Met deze stempels worden hun zelf gezochte sponsoren benaderd die per ronde een bedrag doneren. In totaal werden door 82 voetballertjes zo’n 600 rondjes gereden, wat een geweldige pres tatie is en het mooie bedrag van ruim 2.000,- 9.00 uur zal in café “De Klaore” de plaatsloting euro heeft opgeleverd voor de nieuw te bou- geschieden. Na de loting zullen we met zijn allen wen kleedkamers. naar de Zandput vertrekken. Tijdens dit con cours mag je zelf de keuze maken of je met een vaste of een werphengel vist. Alvast veel plezier en een goede vangst. Kosten voor deelname zijn 2,50 Euro per deel nemer. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Bart Klijsen, tel. 513 1902 en Jan Mutsaers 513 4001. Week 9 is gespeeld. Miss Plok heeft haar eer ste overwinning binnen, met maar liefst 9-3 te winnen van Veerkes AZRini Beekmans gooit 180 score. Plok Epi neemt nu de leiding over van Plok Klaore. Verder info zie http://www.plok.it Uitslagen: Veerkes BZ- Triple Onell 3-9; Triple j Op donderdag 15 juli om 19.30 uur nemen onze gidsen u mee voor een zomeravondwan- deling naar landgoed “Zwijnsbergen”. Anders dan in de vrije natuur is het landschap hier ont worpen naar de smaak en ideeën van mensen. Start: manege “De Hoogakker” aan de Helvoirt- seweg 7 te Helvoirt. Deelname is gratis. I ■J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 7