A De economie kan wel wat WD gebruiken! ALLROUND MAKELAARDIJ WAAROM IK NIET MEER FIETS Tour de Entrecote menu 22,- STOP Keuze voorgerecht daarna entrecote met onze fabuleuze saus en verse frietjes met echte mayonaise! Cultuurhistorische Stadswandeling Auberge De Man en gewicht ze zei dat ze Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl bereikten we “the point of no return” eerst opende ze één been Toen ik eens ging fietsen Na wat over-en-weer kwam ik een vrouw tegen daarna het andere en dolden we rond elkaar Mijn wereld stortte in tot ze in alle staten was mijn opwinding was weg ze prees mijn lengte VOOR DE SNELLE i beslissers, 5 STERK IN PRIJS VERLAAGD!1.1. Geef bij de tweede kamer verkiezingen op 9 juni "ons eigen Cora” uw stem! www.olsterwijk.wd.nl 9 maa belde ze vanuit het hospitaal Op woensdag 9 juni 2010 is er een cultuur his torische stadswandeling in het centrum van Oisterwijk. De start van de rondleiding is om 16.00 uur bij het Oude Raadhuis. De rondlei ding duurt ongeveer 2 uur. De kosten bedragen 3,- euro. U hoeft zich van te voren niet aan te melden. U bent van harte welkom! Voortaan ga ik te voet ik vond de weg in verschillende en snelheden stijlen Brabantse Cora van Nieuwenhuizen vertrekt richting Tweede Kamer ’Ik wil aanspreekpunt zijn voor alle Brabanders’ later om te zeggen dat ik vader was geworden De VVD besloot de Oisterwijkse Cora van Nieuwenhuizen op een verkiesbare 16e plaats te zetten voor de landelijke verkiezingen op 9 juni a.s.. Cora zelf beschouwt het “als een eer” nu haar de kans wordt geboden om op nationaal niveau actief te worden voor de partij. “Ik wil vanuit Den Haag ’n aanspreek punt zijn voor alle Brabanders.” De 46-jarige Van Nieuwenhuizen is al politiek actief sinds 1994. In dat jaar verhuisde zij met haar gezin naar Oisterwijk waar ze begon in de commissie ABZ als ‘schaduw’ van fractievoor zitter prof. Guido Coolen. “Een geweldige man, van wie ik veel geleerd heb.” Al snel volgden lidmaatschappen van di-verse commissies en werd zij samen met huidig WD wethouder Joost Wagenmakers en Janneke Oldenhof in de gemeenteraad gekpzen waar ze vanaf 2002 de WD als fractievoorzitter aanvoerde. In 2003 werd Van Nieuwenhuizen als hoogste nieuwkomer op plaats 8 op de lijst gelanceerd voor de Provinciale Staten. Na de verkiezingen werd zij tot vice-fractievoorzitter en een half jaar later ook hier tot fractievoorzitter benoemd. Toen zij op 20 april 2007 begon als gedeputeer de voor de provincie Noord-Brabant leek de cir kel rond. Van Nieuwenhuizen kreeg de porte feuille mobiliteit en infrastructuur, integrale handhaving, tracébesluiten wegen en water wegen, Eindhoven Airport, Havenschap Moer dijk en toezicht op de waterschappen. Een dynamische en ongelofelijk belangrijke porte feuille die haar volgens eigen zeggen “op het lijf geschreven is”. Van Nieuwenhuizen: “Ik ben er altijd groot voorstander van geweest dat ont wikkelingen op het water, het land en in de lucht op elkaar moeten worden afgestemd. Het gaat hierbij niet om of-of, maar om en-en. Dus én spoor én water én wegen. Het juiste voertuig op het juiste moment. Daarnaast zie ik het als mijn taak om partijen met elkaar te verbinden, om hen die elkaar niet kennen te koppelen, om vernieuwende ideeën te belonen, barrières op te heffen en samenwerking uit te stralen.” Als gedeputeerde zette Van Nieuwenhuizen zich in voor diverse projecten, waaronder een flink aantal in de omgeving van haar woonplaats Oisterwijk. Zo was zij in het recente verleden betrokken bij het behoud van het monumen tale karakter van het KVL terrein in Oisterwijk en gaf zij het startsein voor de Toeristentrein “de Oisterwijk Express”. Ze is tevens vanaf het begin betrokken geweest bij de organisatie van het fietscongres “Flirt met de fiets” op 17 juni in Moergestel. “Wij willen Noord-Brabant heel graag op de kaart zetten als fietsprovincie num mer 1. Moergestel Fietsdorp is hier een uit vloeisel van”, aldus Van Nieuwenhuizen. Eén van haar laatste officiële activiteiten als gede puteerde was de uitreiking van de prestigieu ze Kempenlandtrofee op 31 mei a.s. Het is nog niet bekend welke portefeuille zij krijgt als ze eenmaal gekozen is in de Tweede Kamer. Wat wel bekend is, is dat zij zich ook daar in zal zetten voor de Brabantste belangen. “Als Kamerlid sta je natuurlijk voor het lands belang, maar Brabant zal voor mij altijd een streepje voor blijven houden.” ze stopte en gilde plots' de pil vergeten was CoravanNieuwenhuizen Oisterwijk ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG2JUNI2010 (actie tot en met de kermisweek van Moergestel) Sint Jansplein 7,5066 AR Moergestel, 013 - 513 4100 PAGINA 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 5