ZMó RTOPÏIEK ZOEKERTJES Politie waarschuwt voor agressieve verkoopmethoden aan de voordeur buro76@planet.nl Oisterwijk Audacia BI kampioen! Audacia D2 kampioen Rommelmarkt Asterius Jeroen van den Ingh neemt afscheid van Rabobank Hilvarenbeek- Voorlezen in de bibliotheek van Moergestel Mooie tuinen.nl J»vhg Pareltoer - fietstocht - Tweede Pinksterdag Oisterwijk. Mede onder leiding van Jeroen is www.bibliotheekmb.nl Nieuws en advertenties: ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m donderdag 09.00-18.00 uur Vrijdag 09.00-21.00 uur Zaterdag 09.00-17.00 uur Veel meer kon de politie niet doen, omdat de gedupeerden zelf de overeenkomst waren aan gegaan zonder dat er vooraf duidelijke prijsaf spraken waren gemaakt. Helaas heeft niet iedereen goede bedoelin gen die bij u aanbelt. De politie geeft daar om een aantal preventietips: Als mensen u een dienst aanbieden, zoals messen/scharen slijpen, schoorsteenvegen, goten vegen ramen lappen, andere schoonmaakwerk- zaamheden, leg dan van tevoren schriftelijk de prijs vast. Anders betaalt u achteraf misschien veel te veel. Weet met wie u zaken doet, zodat u als dat nodig is kunt reclameren. Pas op met kopen aan de deur, want dit bete kent in principe dat u overhaast moet beslissen. De verkoper moet u wettelijk 8 dagen bedenk tijd geven, zodat u nog kunt annuleren. Als onbekenden ‘in nood’ aan de deur komen en vragen of ze het alarmnummer mogen bel len, laat ze dan niet binnen, maar bel zelf het alarmnummer. Als iemand zegt dat hij namens de gemeen te, een bedrijf of een instelling komt, vraag dan om een legitimatiebewijs. Bel eventueel ter controle naar het betreffende bedrijf of instan- Dennis Vugts en Victor Weiberts. Trainers: Bomba Udreyson en Remco Op ‘t Hoog. Leider: Ron Vugts. Met ingang van 1 juni 2010 neemt directie voorzitter Jeroen van den Ingh afscheid van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk om als directievoorzitter bij Rabobank Peelland-Zuid aan de slag te gaan. De functie van directievoorzitter wordt met ingang 1 juni 2010 voorlopig waargenomen door commercieel directeur Bouwien Janssen. Door de 7-2 winst op Noad en het gelijkspel van de concurrent Nieuwkuijk is Audacia BI zater dag 1 mei kampioen geworden, en promoveert daardoor van de 2e naar de le klasse KNVB. Tot het laatste moment van de competitie is het spannend gebleven, maar het team met de mees te goals voor (91) en de minste tegengoals (20) heeft uiteindelijk de kampioensschaal in ont vangst mogen nemen. Trainer Bomba heeft er een hecht team van gemaakt en ervoor gezorgd dat de energie alleen gebruikt werd voor het spelen van het spelle tje en niet aan verbale nutteloze discussies met de scheidsrechter of tegenstander. Het gevolg is dat er nauwelijks kaarten zijn gevallen en dit is misschien wel de mooiste overwinning. Het trainersduo, Bomba en Remco, heeft voet ballend alles uit het team gehaald en er sociaal veel ingestoken. Ron Vugts heeft als leider veel tijd besteed aan de communicatie tussen alle kopjes en had steeds een luisterend oor. Na afloop van de wedstrijd waren er bloemen, een kampioensschaal en de beker, en voor iede re speler een medaille, die werd overhandigd door erelid en jeugdbestuurder Nico Oerlemans sr. De spelersgroep bestaat uit: Alex Aarts, Kevin van Antwerpen, Tijmen van Gils, Sjosh Op ‘t Hoog, Tim van Kerkoerle, Nick Ketelaars, Ca mille van den Meijdenberg, Maarten van Nue- nen, Roel Postelmans, Bas van Riel, Renske Rombouts, Gallyon Snelders, Niels Vekemans, Op zaterdag 24 april mocht de D2 aantreden tegen Taxandria. Ondanks dat ze al kampioen waren, waren ze vast van plan om ook deze laatste wedstrijd te winnen. We hadden zelfs een heuse fotograaf en MTV bij ons! In een huifkar werden ze naar Oisterwijk gere den, waar ze de le 10 minuten gespannen in het veld stonden. De vele aanwezige supporters moedigden hun jongens luidkeels en met veel toeters aan, wat ze blijkbaar vleugels gaf. Nadat het le doelpunt was gemaakt, kwamen de jon gens in “the winning mood”, waarna het spel veel beter ging. Gelukkig waren alle jongens en meisje fit genoeg om te spelen, waardoor ze allemaal het veld in konden. Elke wissel werd met veel gejuich onthaald. Na de wedstrijd, die ze met 1-4 wonnen, was er champagne en werd er door onze sponsor een beker aangeboden aan alle spelers. Ook kregen ze een kampioensshirt aan. Na een aangeklede douche konden we naar huis in de huifkar. dachten we. Maar onze huifkar stond geblok keerd en ondanks omroepen kwam er niemand. Met vereende krachten hebben de ouders de huifkar toen van de parkeerplaats afgeduwd, waarna we op weg gingen naar Audacia om de E6 voor een triomfrit door het dorp op te halen. Bij Audacia was er een toespraak, medaille en een trofee. Na de friet is er flink feest gevierd! D2 gefeliciteerd met jullie kampioenschap! Harmonie Asterius organiseert op tweede pink sterdag, 24 mei a.s. voor de 20e keer haar beken de rommelmarkt in het sfeervolle centrum van Oisterwijk. De markt vindt plaats op 24 mei, tweede pink sterdag, van 10.00 tot 17.00 uur in de Balbian Versterlaan in Oisterwijk. Van den Ingh is bijna twee jaar algemeen direc teur geweest van Rabobank De Hilver en werd in september 2005 benoemd als directievoor zitter van de fusiebank Rabobank Hilvarenbeek- Iets te vieren in cafesfeer. www.deaanbe- Oisterwijk. Mede onder leiding van Jeroen is deze bank er in geslaagd om haar positie in de markt te verstevigen en is de bank is uitge groeid tot een krachtige professionele bank. tie, vóórdat u de persoon binnenlaat. Laat een collectant niet ‘onbewaakt’ achter. Doe de deur even dicht terwijl u uw portemon nee gaat halen, of leg een klein geldbedrag vlak bij de voordeur neer in bijvoorbeeld de meter kast. Een collectant is verplicht een legitima tiebewijs en een vergunning van de gemeente bij zich te dragen. Heeft de persoon deze niet, geef dan geen geld. Meld verdachte situaties altijd bij de politie. Uiteraard helpt u de politie als u een goed sig nalement kunt geven van de verdachte. Vlucht richting en het eventueel daarbij gebruikte voertuig zijn daarbij ook belangrijk. Voor vragen en advies kunt u terecht bij uw wijkagent. Op maandag 24 mei 2010 (2e Pinksterdag) vindt de Pareltoer plaats: een fietstocht voor enthousiaste vrouwen die een bijdrage willen leveren aan het goede doel. Elke vrouw is wel kom; ongeacht leeftijd, sportieve ambities of soort fiets. Deelnemen is niet alleen goed voor de gezondheid en conditie van de vrouwen die meefietsen, ze ondersteunen daarmee ook KWF Kankerbestrijding. Minstens 75% van de deel nemersbijdrage (10 Euro) komt ten goede aan deze stichting. Via de www.pareltoer.nl kunnen vrouwen zich aanmelden. Op de site is ook meer infor matie vinden over de tocht. Afstanden De deelnemende dames kunnen kiezen uit twee afstanden. Ze rijden een afstand van 72 of 36 kilometer. Halverwege de tocht is er een ver- zorgingspost waar iedereen een drankje en een snack krijgt uitgereikt. Programma Tussen 08.30 uur en 10.00 uur start de fietstocht, vanaf de Dorpsstraat. Er is ontvangst met kof fie of thee, om ontspannen aan de tocht te kun nen beginnen. Om 09.00 uur start de 72-kilo- metergroep o.l.v. de bekende Nederlandse prof- wielrenster Mirjam Melchers en (vrouw van Guus) Anny Moonen, beide woonachtig in Moergestel. Om 09.30 uur start de 36-kilometergroep onder leiding van Mia Janssen, de echtgenote van burgemeester Hans Janssen. Zij rijdt samen VOOR PEUTERS EN KLEUTERS Op woensdag 2 juni van 15.00 tot 15.30 uur wordt,voorgelezen uit het prentenboek: “Allebei blij” van Lorenz Pauli en Kathrin Scharen “Ruilen? Ik geef jou mijn rode kussen. Jij geeft mij jouw fluit. Fijn voor jou, fijn voor mij. Zijn we allebei blij. Zo ruilen de beer en de zevenslaper Hun hele hebben en houden. Dit keer komt van ruilen geen huilen. Ze worden dikke vrienden. Met het voorïeeshalfuurtje van 2 juni wordt het voorleesseizoen afgesloten. Na de zomerva kantie laten we weer iets van ons horen. Het voorleesteam van Bibliotheek Moergestel t,, Pil nlliAolzmk nl Oproep aan alle vrouwen! Schrijf je nu in en doe mee! Kom in beweging, schrijf je in, trek leuke sportieve kleding aan, pak je fiets, pomp je banden op, neem andere enthousiaste vrouwen mee, steun een goed ini- tatief en geniet van de prachtige omgeving! We rekenen op jullie komst. bS zsr-y... Vrouwen fietsen voor het goede doel rondom de Parel in ’t Groen met Rianne Hendriks, een van de initiatief neemsters van deze fietstocht. De deelnemers worden bij de finish ontvangen met een verkoelend ijsje. Tussen 14.30 en 15.00 uur volgt een feestelijke afsluiting. Na afloop De deelnemers gaan naar huis met: een spor tieve goodiebag, een herinnering aan een stra lende dag, inspiratie voor toekomstige fiets tochten in de omgeving van de Parel in ’t Groen en een tevreden gevoel na een sportieve pres tatie (lees: een flinke dosis endorfinen). Tenslot te kunnen de sportieve dames meedoen aan een loterij en maken daarmee kans op leuke prij zen die beschikbaar zijn gesteld door lokale ondernemers. Goede doel Rianne Hendriks en Gerda van Brakel beklim men op 3 juni aanstaande de beruchte ‘Neder landse berg’ in Frankrijk: de Alpe d’Huez. Zij doen dit ter ondersteuning van de Stichting Alpe d’Huzes. Deze stichting zet zich in om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor KWF Kankerbestri j ding. TILBURG: De politie waarschuwt voor een groep Ieren die er agressieve verkoopmethoden op na houden. De mannen bezoeken duurde re woonwijken en hebben het vooral gemunt op senioren. De gedupeerden wordt aangebo den om het huis, dak of oprit met hoge druk te reinigen. Na de schoonmaakbeurt krijgen de bedrijven vergeten. We willen Bakkerij Ver- I benadeelden op intimiderende wijze peperdu re rekeningen gepresenteerd. Op woensdag 12 mei 2010 was de groep actief in Oisterwijk en wisten bedragen van 800,-, 1200,- en 1.500,- los te krijgen. Op dinsdag 11 mei is een geval in de wijk De Blaak in Tilburg bekend geworden, waarbij 4.000,- contant afge rekend moest worden. De verdachten nemen bij hun werkzaamheden zelf ladders, compres soren en hogedrukspuiten mee. Het benodig de water betrekken zij van hun slachtoffers. De politie wist woensdag 12 mei 2010 de groep Ieren te traceren in de Brede Steeg in Oisterwijk. Ze kregen proces-verbaal omdat ze geen werk vergunning en geen ventvergunning hadden. Kerkstraat 23, 5066 EG Oisterwijk kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www. mooie-tu inen.nl PAGINA 6 VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864 Voorjaarsopruiminq! Hebt u postzegels waar u niets mee doet? Laat het me weten: voor eigen collectie en voor missie-doel. Bel 5131003 Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech Qnderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Uw zicht is onze zorg... Door kunt u op rekenen. U krijgt onze zéér persoonlijke aandocht en oogzorg. Elk advies dat wij geven is daar door altijd uniek. Bovendien kunt u honderd procent zeker zijn van ons vakwerk en onze deskundig heid. Want u wilt de absoluut beste bril. En die krijgt u! voor 1 och- loergestel. Tel. Gezocht: zelfstandige hulp tend per week. Broekzijde Mo 06-21541776. ’MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 19 MEI 2010 Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hoqedruk en alle voorkomen- j de werkzaamheden: 'De Klusjesman’, Lang- vennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013-528 39 37. veling.nl tel. 513 22 23 Oude metalen: wij halen ze op! Kachels, fietsen, brommers, wasmachines, rvs, koper, allu dakgoten, elektra, div. Tel. 0623217263. Haarstudio Maartje Scherpe prijzen. (013) 513 3791 of 06-12 75 38 05. Voorjaarsopruiming gehouden en nog wat oude spullen te koop? Huur een kraam op de Vlooienmarkt in Moergestel op zondag 30 mei. Inl.: 06-20802389 06-52344166. Te koop: ladenblok op wieltjes met vak- verdeling. 5 Laden 55x143x40. Voor Lego, Knexx of gereedschap. Vraagprijs 35,- 513 1206. I "Mijn opticien moei een moderne vokmon zijn. Ik eis van hem absolute zekerheid. Dat ik nergens anders een betere bril krijg. En ik eis'natuurlijk het beste advies. Is dat teveel gevraagd? Zeker niet. Mijn ogen zijn het waard!" Bedankt! In de dankadvertentie zijn we 2 ge kooijen en Bakkerij van Hulten alsnog noe men en bedanken voor hun medewerking. Oranjecomité Moergestel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 6