QOEF! P0NZM6 RT3PHEK Audacia- nieuws Weer actie ’zwemkaart’ door Charitas Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl OPENINGSTIJDEN: Belangstelling voor beeldhouwen? Rina’s Mixtournooi kunnen geven over beeldhouwen in steen, over te ontvangen. De jeugdcommissie Audacia 12.00 10.45 10.00 10.00 10.00 ...'..10.00 ..9.50 11.00 CHARITAS OISTERWIJK Aanmeldformulier zwemabonnement (Volledig ingevuld opsturen vóór 1 juli 2010) Voor de toelichting hierop zie het betreffende artikel Ik wil graag een tegoedbon ontvangen voor een gratis zwemabonnement voor de volgende per sonen: OUDERS: 1. Voornaam: Geboortedatum: 2. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum KINDEREN: 1. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: 2. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: 3. Voornaam: Achternaam: ROEF! HONK- SOFT- EN BEEBALL Op Koninginnedag hebben we met een slagkooi op het plein gestaan. De belangstelling van de jeugd was groot. Veel kinderen hebben kennis gemaakt door in de slagkooi tegen de bal aan te slaan. Wil je meer over deze sport weten, of wil een een paar keer mee komen trainen dan ben je van harte welkom. Stuur een mailtje naar Annie Hekker: Lhekker@home.nl zij kan je dan vertellen op welke avond je het beste kunt trainen. Uitslagen afgelopen week: Sb pup Roef! - Blue Soeks 4-5 en 8-3; Hb pup: Twins-Roef! 2- 10; Hb 2 Roefi-Wizards 8-8; Bee-ball Roef! Royals 12-6 en 6-5; Hb opgooi Roef!-PSV 17- 22. Op zondag waren de wedstrijden afgelast. Wedstrijden komende week: Woensdag 5 mei waarschijnlijk inhaalwedstrijd Sbl: 17:00u Roef! - Birds Zaterdag 8 mei Hbasp: 10:00u Stags-Roef! Hb jun: 14:00u Bullfighters - Roef! Sb 2: 17:00u Roef! - Mulo Zondag 9 mei Hb 2: 11:00u Ducks - Roef. Hb 1: 14:00u Roef-UW Sb 114:00 en 15:40u Neptunus - Roef Geboortedatum: 4. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: 5. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: 6. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: Dit formulier is ingevuld door: Straat: Postcode plaats: Telefoonnummer: PASFOTO’S: Als u ook een tegoedbon wenst voor het maken van pasfoto’s, dan kunt u dat hieronder aange ven: Ik heb voor(aantal invullen) personen pasfoto’s nodig. Dit formulier in gesloten envelop sturen aan: Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk Dinsdag t/m donderdag 09.00-18.00 uur Vrijdag 09.00-21.00 uur Zaterdag 09.00-17.00 uur 1-0 1-5 3 - 6 3 - 2 .....2 -1 5 - 0 3 - 3 ...1- 10 breken kwam niet tot stand, paal en lat, een goede keeper en een mentaliteit van ’jullie wal sen niet over ons heen’ hield SVG lange tijd overeind. Pas in de 77e minuut kwam Audacia aan de winst door een doelpunt van Rogier Op ’t Hoog, maar toen was het al lang bekend dat de Biest het in Spoordonk had gered. Uitslagen zondag 2 mei 2010 Audacia 1 - SVG 1 Waalre 3 - Audacia 2 GSBW 5 - Audacia 3 Boxtel 7 - Audacia 4 Audacia 5 - Best Vooruit 11 DOSKO’32 5-Audacia6 Audacia 7 - DEES 5 Dames: Audacia - Spoordonkse Boys. Programma zondag 9 mei 2010 Audacia 1 einde seizoen Audacia 2 - Tuldania 2.. Audacia 3 - Hilvaria 4... Audacia 4 - Nemelaer 5 Nemelaer 7 - Audacia 5 Audacia 6 - RKDSV 4 HMW 7 -Audacia 1 In het weekend van 8/9 en 15/16 mei a.s. exposeren cursisten van Joep Vrenken hun werk in galerie ‘De Verdieping’. Openingstijden: zat.: 13.00-17.00 u.; zon dag: 11.00 -15.00 uur. Wie is Joep Vrenken? Beeldend kunstenaar in steen en andere mate rialen. In zijn atelier aan de Industrieweg te Moergestel, maakt hij figuratief, maar ook abs tract werk. Zijn werk is regelmatig te zien in galerieën. Om een idee te krijgen van zijn werk, zie zijn website: www.joepvrenken.nl Joep geeft op maandagmiddag en dinsdagavond les aan cur sisten. In de verdieping wordt het werk van de cursisten getoond; er zullen ook een enkele werken van de kunstenaar zelf te zien zijn. Wat is er te zien? Recent werk van plusminus 12 deelnemers aan de cursus beeldhouwen in steen bij atelier Joep Vrenken. Een tweetal sculpturen per cursist wordt getoond. Voor wie? Alle belangstellenden in beeldhouwwerk. Er zullen gedurende de weekenden steeds een of meerdere cursisten aanwezig zijn die uitleg ROEF HANDBAL Uitslagen: GCJ GHV-Roef 0-8; MCJ Roef- Avanti 8-7. Programma zondag 9 mei MBJ 10.50 uur OHC-Roef2 HA 12.00 uur Orion-Roef Noteer in je agenda: 16 mei: Roef-Taxandriatoernooi. 15-17 juni: Schoolhandbaltoernooi Handbal is altijd raak! Op woensdag 28 april heeft het jaarlijkse school- voetbaltoernooi plaats gevonden op de voet balvelden van het sportcomplex van Audacia. 175 enthousiaste kinderen van de 3 basisscho len in Moergestel bonden de strijd aan om het kampioenschap. Zij waren verdeeld in 3 ver schillende klassen, groep 3-4, groep 5-6 en groep 7-8. Het werd een prachtige voetbalmiddag, onder de volle zon en met een grote opkomst van ouders, oma’s, opa’s en andere familieleden werd het een zeer geslaagd toernooi. Bij de kinderen van de groepen 3-4 waren 5 deel nemende teams. Zij speelden allen 4 wedstrij den waarbij de verschillen vaak erg klein waren. Uiteindelijk was de Graaf van Ursel 8 het sterk ste team en zij werden kampioen in deze klas se. De kinderen uit de groepen 5-6 hadden 7 deel nemende teams. Deze waren verdeeld over 2 poules. Ook hier waren de poule wedstrijden spannend door de kleine onderlinge verschil len. Uiteindelijk wisten de Bienekebolders 3 en de Graaf van Ursel 7 zich te plaatsen voor de finale. In deze finale wedstrijd werd er niet ge scoord, waardoor het nemen van penalty’s de De eindstanden GROEP 7-8: 1Bienekebolders 2; 2. Bienekebolders 13. Graaf van Ursel 14. Graaf van Ursel 2; 5. Graaf van Ursel 3; 6. Hertog Jan 3; 7. Graaf van Ursel 4; 8. Hertog Jan 2; 9. Hertog Jan 1. GROEP 5-6:1. Graaf van Ursel 7; 2. Bienekebolders 3; 3. Hertog Jan 5; 4. Hertog Jan 6; 5. Hertog Jan 4; 6. Graaf van Ursel 5; 7. Graaf van Ursel 6. GROEP 3-4:1. Graaf van Ursel 8; 2. Bienekebolders 4; 3. Hertog Jan 9; 4. Hertog Jan 7; 5. Hertog Jan 8. uiteindelijke beslissing moest brengen. De kin deren van de Graaf van Ursel 7 deden dat net iets beter dan de kinderen van de Bienekebol ders 3. Zodoende ging de Graag van Ursel 7 met het behaalde kampioenschap naar huis. Bij de kinderen uit de groepen 7-8 waren er 9 deelnemende teams. Ook deze waren verdeeld over 2 poules. Verschillende spannende wedstrij den werden er gespeeld en uiteindelijk was de kinderen van de Bienekebolders 1 en Bieneke bolders 2 die zich voor de finale plaatsten. In een spannende finale wedstrijd met kansen over en weer scoorden de kinderen van de Bienekebolders uiteindelijk 1 keer. Zij werden daarmee kampioen. We willen alle kinderen van harte bedanken voor hun geweldige sportieve inzet, uiteinde lijk hebben zij door hun grote opkomst er een prachtige voetbalmiddag van gemaakt. Natuurlijk hopen we dat we volgend jaar weer net zoveel enthousiaste kinderen op ons sport complex mogen ontvangen. Tevens willen we via deze weg alle ouders, oma’s, opa’s en alle andere aanwezigen bedanken voor het supporteren van alle kinderen. Ook bedanken we alle vrijwilligers die een steentje hebben bijgedragen aan deze geweldige voetbalmid dag. Geen happy-end Audacia - SV6.......................................... 1-0 In een interview op TV hoorde ik een speler van Ajax zeggen dat het kampioenschap in het gelijkspel tegen Sparta aan hun neus voorbij was gegaan. Achteraf kan een vergelijkbaar moment ook voor Audacia worden gememoreerd: het niet maken van een gelijkmaker in Tilburg in de voorlaatste wedstrijd tegen Olympus. Met de nipte winst nu op SVG zou dat voldoende zijn geweest om nacompetitie te kunnen spe len. Nu werd met de wedstrijd aangevangen met de hoop op puntenverlies van SVSOS in Spoor donk of zelf een monsterscore te bereiken om op doelsaldo een beslissing te forceren. Aan beide voorwaarden werd niet voldaan. Een vroege voorsprong om het verzet van SVG te Onder het motto “Het Staalbergven is er voor iedereen” kunnen mensen, die dit zelf niet kunnen betalen, bij Charitas een zwemabonnement bestellen voor zich zelf en hun kinderen. Zij moeten wonen in Oisterwijk, Moergestel of Heukelom. Voor wie? Voor kinderen t/m 12 jaar, mét even tueel hun ouders en voor kinderen van 13 t/m 17 jaar, zónder hun ouders In overleg met de Gemeente en het Staalbergven is afgesproken, dat mensen die zich met een tegoedbon van Charitas melden, bij het zwem bad een individueel of een gezinsabonnement kunnen krijgen. Dit abonnement is een com- bikaart waarmee men ook toegang heeft tot het overdekte zwembad “De Leye”. De actie is uitdrukkelijk bedoeld voor mensen die een zwemabonnement niet zelf kunnen betalen, omdat zij een te klein inkomen heb ben. Charitas vindt het belangrijk, dat kinde ren, die niet op vakantie kunnen, zich in de zomer goed kunnen vermaken en van het mooie zwembad kunnen genieten. En als de vaders en moeders van jonge kinderen het leuk vinden om mee te gaan, kan dat ook. Wij spelen al heel lang in de tennishal in Moer gestel met 14 dames elke woensdagavond van 20.00 tot 21.00. en met heel veel plezier. Een paar jaar geleden is er op de woensdag een aantal heren ook in de tennishal gaan tennis sen, ook met heel veel plezier. Nu hebben de heren het initiatief genomen om op de laatste woensdag van het winterten nis, dat is meestal eind april, samen met ons, de dames, een mixavond te spelen. Dat is altijd heel gezellig en we doen dat nu ook al een aan tal jaren. Maar nu hebben die mixavond een naam gege ven Rina’s Mixtournooi, we vonden dat wel een mooie naam, maar een beetje uideg is nodig. Rina staat elke woensdagavond achter de bar. Volgens ons vindt ze het heel leuk en omdat het altijd gezellig is hebben we ons mixtournooi naar haar vernoemd. We hopen dat Rina nog lang voor ons koffie en wijntjes inschenkt en dat het volgend jaar net zo leuk wordt als voorheen. Groetjes van alle dames en heren. kunnen geven over beeldhouwen in steen, over Schoolvoetbal- de ontstaanswijze, over het gemaakte werk zelf en de keuze van de materialen. Tevens zal er 10601001 ZUJLU gelegenheid zijn om informatie over de cursus In deze krant vindt u het aanmeldformulier. Als u meent, dat uw gezin of uw kinderen voor deze actie in aanmerking komen, dan kunt u zich hiervoor opgeven door dit formulier in te vullen. Het is belangrijk, dat u het formulier vol ledig in vult en vóór 1 juli opstuurt naar Charitas. U krijgt dan een tegoedbon thuisgestuurd waar mee u de abonnementen op kunt halen bij het Staalbergven. Op het abonnement dient een pasfoto te komen (bij een gezinsabonnement voor ieder gezins lid een pasfoto). Als u geen pasfoto’s heeft (van vorige acties), kunt u die op kosten van Charitas laten maken bij foto Vlaminckx op De Lind. Ook dit kunt u aangeven op het formulier, zodat u ook daar een tegoedbon voor ontvangt. Wij wensen u een fijne zomer toe met veel zwemplezier voor iedereen! Jouw zicht is onze zorg... Door kun je op rekenen. Je krijgt onze zéér persoonlijke aandacht en oogzorg. Elk advies dal wij geven is daar door altijd uniek. Bovendien kun je honderd procent zeker zijn van ons vakwerk en onze deskundigheid. Want je wilt de absoluut beste bril. En die krijg jel PAGINA 7 Kerkstraat 23, 5066 EG Oisterwijk 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 MEI 2010 "Mijn opticien moet zich zorgen maken om mijn ogen. Ik wil persoonlijk advies en oogzorg. Want ik wil de absoluut beste bril. Ir nniirnnnJO 7«Lnr n:.i Uiin nnnn -»iin miin Lorlknnrrfn UatDI"

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 7