KINDERSPEELPALEIS Mia Smolders stopt na ruim 25 jaar Kverkooyen Kleine aardbeienvlaai Progrestaartje Een sensatie voor de allerjongsten! Een nieuwe wereld ontdekt.. Rolstoelers met de fiets er op uit! Zondag 2 mei op de Jaarmarkt Stichting Rick o, Ou isolerende beglazing schilder- en behangwerk I 'Scherven brengen geluk' Nieuw in Moergestel: Fotoclub Shoot exposeert Rietje Wouterse-Hoogers echtgenote van Ad (Adriano) Wouterse Rietje Wouterse-Hoogers Agenda Vision 3 mei: Mantelzorgwandeling van Europrof Protestantse gemeente Oisterwijk 5 Voor al uw: te begeleiden. Alle fietsen van Stichting Rick ten en donaties. Iedereen die een donatie Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Steun het uniformfonds van Gilde St. Joris In Memoriam De wandeling gaat in ieder geval door! 11TT we daar een kleine hartversterking nuttigen. 1 *1 *1 1 1 1 '1 ligersorganisatie Contour (tel. 543 4572) om opvang thuis te regelen. Als u zelf geen vervoer heeft naar de Posthoom- seweg kunt u contact opnemen met Corry van Oosterhout, tel. 06.5384.1774. Heel graag tot ziens op 3 mei. KEES VAN DER BRUGGEN a Schildersbedrijf (6 personen) J00 F Het overdekte kinderparadijs in Moergestel voor de allerjongsten tot 10 jaar. van stichting Rick: www.stichting-rick.nl De rolstoelfiets is nu al beschikbaar en wordt uitgeleend tegen een kleine kostenvergoeding. De uitleenbedragen zijn: Halve dag 10,- Hele dag€ 15,- Weekend 50,- (vrijdag t/m maandag) De opbrengsten van de verhuur worden weer ingezet voor het aanschaffen van meerdere aan gepaste fietsen zoals extra rolstoelfiets, duo- fiets of tandem. U kunt reserveren op contact@stichting- rick.nl of telefonisch op nr. 521 9101. u uit om een kijkje te nemen op de website Sportcentrum ’’Stokeind” Stokeind 11 5066 XA Moergestel Telefoon 013-5133451 www.fakibolo.nl Afgelopen weekend bereikte ons het bericht dat, op 87-jarige leeftijd, Rietje Wouterse is overleden. Rietje, geboren in Oudenbosch, is voor veel Moergestelnaren zeker geen onbekende. Na haar huwelijk met Ad Wouterse, beheerden ze samen zo’n achttal jaren café ’t Centrum, ’n Veel langere tijd echter was ze samen met Ad eigenaar van de slijterij aan de Pr. Beatrix- straat (hoek Krijtestraat). Zo’n 25 jaar heb ben ze die uitgebaat. Rietje was een echte carnavalsminnende vrouw. Jarenlang was ze betrokken bij het wel en wee van De Pierewaaiers, in later jaren volgde ze Ad bij De Flamingo’s. Rietje stond bij velen bekend als een perfecte gastvrouw. Na vele jaren Moergestel streek het echtpaar Wouterse in 1990 neer in het warme Spanje. Na daar ’n tiental jaren vertoefd te hebben kozen ze voor het Belgische Ravels. Met haar gezondheid had Rietje niet veel geluk. Na een langdurige ziekte overleed zij, toch nog vrij onverwachts, op vrijdag 23 april in het ziekenhuis van Turnhout. leider kan samen met hem of haar gaan fietsen. duo-fiets aanschaffen. De fiets is bedoeld om naast elkaar te zitten; de begeleider trapt en de medepassagier kan kie zen of hij mee wil trappen of niet. Gezellig samen fietsend en buurtend eropuit! Graag wil Stichting Rick een bestand van vrijwilligers ZONDAG 9 MEI MOEDERDAG Heerlijk voor bij de koffie: in hartvorm O CA Vrijdag 30 april Koninginnedag gesloten. Dinsdag 4 mei Buurtsport 15:30-17:00. Entree gratis. Gezel lig sporten bij het molenveldje. Open inloop 19:00 - 23:00 uur Woensdag 5 mei gesloten! Donderdag 6 mei Afterschool vanaf lOj aar 15:30-17:30 uur Open inloop vanaf 16 jaar 19:00 - 23:00 uur De nog jonge fotoclub Shoot (mPt leden uit Oisterwijk e.o.) exposeert gedurende de gehe le maand mei in de bibliotheek van Moergestel. Het thema van de expositie is ‘Ritme’ in brede zin en omvat een dertigtal fraaie foto’s van de hand van de 12 clubleden. Vanaf maandag 3 mei a.s. bent u van harte wel kom bij het wisselen van uw boeken of voor een speciaal bezoekje tijdens de normale opening stijden. Wij denken dat het de moeite waard is en als u het keuzeformuliertje invult, wint u wel licht ook nog een gratis afdruk van uw favorie te foto! Graag tot ziens in de bieb. geleverd. Europrof heeft de ingrediënten voor de maaltijd verder aangevuld. De opbrengst is 1280,- euro. We willen iedereen die heeft bij gedragen aan het project hartelijk bedanken. Op maandag 3 mei kunnen mantelzorgers weer wandelen met het Steunpunt Mantelzorg Oisterwijk in de omgeving van Boshuys Hermitage. Wij verzamelen om 14.00 uur bij Boshuys Her- mitage aan de Posthoornseweg in Oisterwijk. SOCiaal PfOICCt Om 14.30 uur zullen we daar starten met de n wandeling. U kunt kiezen voor een kortere wandeling over een verhard of een iets lange re wandeling over een halfverhard pad. Als leerlingen van Europrof hebben we afgelo- Neemt u bij regenachtig weer een paraplu mee? pen vrijdag een diner georganiseerd waarbij de De wandeling gaat in ieder geval door! opbrengst naar een waterproject in Congo gaat. Bij terugkomst in Boshuys Hermitage zullen Het project zorgt ervoor dat de mensen in Mogelijk wilt u gebruik maken van de vrijwil- hebben een presentatie over het waterproject aan Stichting Rick is eind oktober 2009 opgericht I met o.a. als doel het uitlenen van diverse hulpmiddelen aan personen met een beper king. Het zijn vooral hulpmiddelen die duur zijn in aanschaf en niet vergoed worden door de WMO (wet maatschappelijke ondersteu ning). De Stichting Rick wil zich richten op die hulp middelen die het leven van personen met een beperking een beetje leuker kunnen maken.Ze zijn daarmee begonnen met zoiets simpels als ‘fietsen’ en inmiddels is de eerste rolstoelfiets aangeschaft. De cliënt kan met zijn eigen rol stoel op de fiets worden geplaatst, en een bege leider kan samen met hem of haar gaan fietsen. Bij voldoende vraag wil de stichting ook een Zondag 2 mei, 10.15 uur, proponent mw. H. Gaasbeek, Capelle a.d.IJssel Er is deze zondag crèche, kindernevendienst. De jeugdkerk heeft vakantie. Het is zondag cantare, zingt voor de Heer een nieuw lied! naar Psalm 98, dit is dan ook de Psalm van de zondag. De lezingen volgens het gemeenschappelijke leesrooster zijn Deuteronomium 6: 1-9 en Johannes 13: 31-35, het alternatieve rooster leest Exodus 19. "Ech- jwVufajt UA4* Xe Pa/uZ VA4* SlA^AT^? opbrengst naar een waterproject in Congo gaat. Het nroiect zoret ervoor dat de mensen in Congo zuiver water hebben vlak bij huis. Wij opzetten om alleenstaanden op hun fietstocht hebben een presentatie over het waterproject aan te begeleiden. Alle fietsen van Stichting Rick de gasten gegeven en de hele maaltijd verzorgd, zijn uitgerust met trapondersteuning. Diverse bedrijven hebben ook een bijdrage Stichting Rick is geheel afhankelijk van gif ten en donaties. Iedereen die een donatie doet wordt opgenomen in onze donatielijst. (Rabobank 15.40.57.894). Graag nodigen wij PAGINA 3 Riel: Lizonne en Hugo Turnhout, 23 april 2010 Corr.adres: A. Wouterse, Grote Baan 170, 2380 Ravels (B.) Telefoon 013-5424177 Tot ons grote verdriet is, na een langdurige ziekte, van ons heengegaan mijn lieve vrouw en ons ma De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 29 april 2010 om 10.30 uur in de kerk van St. Jans Onthoofding te Moergestel, waarna de urn met haar stoffelijke resten zal worden bijgezet in het columbarium op de begraafplaats van de parochie. Vanaf 30 april a.s. kunt u voor deze zaken niet meer bij Mia terecht, maar kunt u contact opnemen met Brabants Dagblad via telefoonnummer 088 - 013 99 30. Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 Mia Smolders depothoudster en nabezorgster van Brabants Dagblad in Moergestel gaat na ruim 25 jaar stoppen. Zij was al die jaren voor veel Moergestelnaren het aanspreekpunt voor zaken m.b.t. de bezorging van Brabants Dagblad. stucadoorswerken Pastoor de Louwstraat 5 5066 EG Moergestel Telefoon: 013 - 513 38 20 Mobiel: 06 - 40 58 89 00 E-mail: keesbrug@home.nl 1 Graag tijdig bestellen! Een beetje meer plezier -1 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 APRIL 2010 Het speelpaleis in de Parel van Brabant Openingstijden: 30 april t/m 16 mei iedere dag van 10.00-18.00 uur. Van 17 mei tot 16 juli alleen op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 10.00-18.00 uur. Op 24 mei 2e Pinksterdag van 10.00-18.00 uur. Van 16 juli t/m 29 augustus iedere dag van 10.00-18.00 uur. Vanaf 30 augustus is Fakibolo weer gesloten tot eind april 2011. Voor groepen die tijdig reserveren maken wij uitzonderingen op de openingstijden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 3