ALLROUND MAKELAARDIJ Zaterdag 24 en zondag 25 april van 11.00 uur tot 16.00 uur ALLROUND MAKELAARDIJ 28e Wandelavondvierdaagse GROTE VLOOIENMARKT Weer actie ’zwemkaart’ door Charitas Trisha Moonen neemt tennishal Stokeind over Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl van Harmonie Concordia Hilvarenbeek KVO-nieuws Eerste rondleiding Joodse begraafplaats Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! We hebben wel enkele aandachtspunten: De organisatie is in handen van de Stichting den. jaar nu te oud om nog langer de tennishal te (aantal invullen) personen Entree 2,- Kinderen tot 12 jaar gratis NIE op het parkeerterrein van Sportpark De Roodloop aan de Tilburgseweg Geen handelaren. Voor wie? Voor kinderen t/m 12 jaar, mét even- tueel hun ouders en voor kinderen van 13 t/m 17 jaar, zónder hun ouders In overleg met de Gemeente en het Staalbergven Tennissen blijft, moderne fitness- en wellnessclub is nieuw Bij de inschrijving ontvangt men een brief waarop enkele belangrijke punten staan aange geven. In de loop van de komende weken krijgt u nog meer gedetailleerde informatie van ons. De Stichting hoopt dat het weer gezellige wan delingen worden met mooi wandelweer en op vrijdag een gezellige avond op het plein met veel publiek. Voor meer informatie 513 2207 (tussen 18.00 en 21.00 uur). De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel. A. van der Dussen, Krijtenbogtstraat 2, 5066 BJ Moergestel KINDEREN: Achternaam: Geboortedatum: 2. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: 3. Voornaam: Achternaam: Inschrijven in Den Boogaard van 25 t/m 28 mei De 28e wandelavondvierdaagse wordt dit jaar gelopen van dinsdag 1 t/m vrijdag 4 juni 2010. Er worden weer mooie routes uitgezet van 5-10-15 km., de organisa tie zorgt er voor dat de routes zo min mogelijk over de doorgaande wegen lopen i.v.m. de veiligheid van de wandelaars. We maken dit jaar weer gebruik van het wandelroutenetwerk. Kinderen onder de 10 jaar mogen niet zonder begeleiding meelopen. 1 Dc orgsnisstic is in o Wandelavondvierdaagse Moergestel en staat onder auspiciën van de N.W.B. Men kan voor de wandelingen inschrijven in de periode van 25 t/m 28 mei elke avond tus sen 18.00 en 20.00 uur, het inschrijfadres is Den Boogaard. Het inschrijfgeld bedraagt 3,- pp; aan de start kan men ook nog inschrijven maar dan is het inschrijfgeld 3,50 pp. De Stichting adviseert de wandelaars om niet tot de laatste dag met in schrijven te wachten i.v.m. de lange wachttij- In deze krant vindt u het aanmeldformulier. Als u meent, dat uw gezin of uw kinderen voor deze actie in aanmerking komen, dan kunt u zich hiervoor opgeven door dit formulier in te vullen. Het is belangrijk, dat u het formulier vol ledig invult en vóór 1 juli opstuurt naar Charitas. U krijgt dan een tegoedbon thuisgestuurd waar mee u de abonnementen op kunt halen bij het Staalbergven. Op het abonnement dient een pasfoto te komen (bij een gezinsabonnement voor ieder gezins lid een pasfoto). Als u geen pasfoto’s heeft (van vorige acties), kunt u die op kosten van Charitas laten maken bij foto Vlaminckx op De Lind. Ook dit kunt u aangeven op het formulier, zodat u ook daar een tegoedbon voor ontvangt. Wij wensen u een fijne zomer toe met veel zwemplezier voor iedereen! CHARITAS OISTERWIJK Aanmeldformulier zwemabonnement (Volledig ingevuld opsturen vóór 1 juli 2010) Voor de toelichting hierop zie het betreffende artikel Ik wil graag een tegoedbon ontvangen voor een gratis zwemabonnement voor de volgende per sonen: OUDERS: 1. Voornaam:.. Achternaam: Geboortedatum: 2. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: tegoedbon van Charitas melden, bij het zwem bad een individueel of een gezinsabonnement kunnen krijgen. Dit abonnement is een com- bikaart waarmee men ook toegang heeft tot het overdekte zwembad “De Leye”. De actie is uitdrukkelijk bedoeld voor mensen die een zwemabonnement niet zelf kunnen betalen, omdat zij een te klein inkomen heb ben. Charitas vindt het belangrijk, dat kinde ren, die niet op vakantie kunnen, zich in de zomer goed kunnen vermaken en van het mooie zwembad kunnen genieten. En als de vaders en moeders van jonge kinderen het leuk vinden om mee te gaan, kan dat ook. Op maandag 26 april is het stekjes ruilen, om 10.00 uur bij Marietje, Oirschotseweg 3. Zelf stekjes van verschillende plant(jes) en mee brengen om te ruilen met elkaar, iedereen is wel kom. Op dinsdag 4 mei is het weer fietsen met de KVO, om 13.00 uur vanaf St. Jansplein. Op donderdag 6 mei gaan we met de fiets naar de St. Jan in Den Bosch. We vertrekken om 9.30 uur vanaf St. Jansplein. We nemen een lunch- pakketje mee en stoppen op tijd. Op dinsdag 18 mei is de jaarlijkse kring-mei- bedevaart. De dag begint met een viering in de H. Nicolaaskerk te Helvoirt om 10.30 uur. De collecte wordt gehouden voor de Stichting Reli gieuzen tegen Vrouwenhandel. Daarna is de gezamenlijke lunch en om 14.00 uur de maria- viering. Kosten 12,-. (bij opgave voldoen). Vertrek met auto’s om 9.30 uur v.a. St. Jansplein. Als u zich nog niet opgegeven hebt doe het dan vandaag nog. Trisha Moonen (voorgrond) neemt de Moergestelse sporthal Stokeind over van de Gebroeders Janssen. Achter haar haar ouders Annie en Guus Moonen en Jos Janssen. Trisha Moonen, de dochter van ultracyclist Guus Moonen, neemt tennishal Stokeind in Moergestel over. Op 7 mei wordt het contract getekend tussen haar en Jos Janssen namens Gebroeders Janssen Beheermaatschappij B.V. In de nieuwe opzet laat de in 1992 geboren Trisha Moonen twee van de drie tennisbanen in stand. De ruimte van de derde tennisbaan wordt gebruikt om een moderne fitnessclub in te rich ten die volgens haar iets volledig nieuws brengt. “Zoals het nog nergens in de regio is”, aldus Trisha Moonen. Als dochter van Annie en Guus Moonen gaf zij haar ouders te kennen net als zij een eigen bedrijf te willen hebben en dat bij voorkeur in het fitness- en wellnessgebeuren, zoals zij dat zegt. Annie en Guus Moonen zijn onder meer eigenaar geweest van een groot sportcentrum in Oisterwijk. Guus Moonen werd vooral bekend door de 10.000 kilometer die hij in het kader van Moergestel Fietsdorp rond zijn woon plaats Moergestel heeft gefietst. “Ondernemen en sport is mij met de paplepel ingegoten”, zegt ze over haar eerste stap als ondernemer. Haar stap is opmerkelijk omdat ze niet alleen nog jong is, maar ook nog volop aan haar scho ling bezig is. Binnenkort hoopt ze te slagen voor de HAVO. Daarna gaat ze commerciële economie studeren. Toch denkt ze deze studie te kunnen combineren met het nieuwe werk in de tennishal. “Of het me lukt, zal de tijd leren”, zegt ze over haar toekomst. “Maar ik heb veel goede mensen om me heen. In de eerste plaats natuurlijk mijn ouders en de drie personeels leden van Stokeind. Nü kreeg ik de kans deze prachtige sporthal te kopen en deze kans uit dui zenden kon en wilde ik niet laten lopen.” Stokeind 14 jaar Tennishal Stokeind is veertien jaar geleden gebouwd door de Gebroeders Janssen. Pater familias Jos Janssen (1937) is er nog steeds trots op dat ze dat voor elkaar kregen vlak voor de Geboortedatum: 4. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum 5. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: 6. Voornaam: Achternaam: Geboortedatum: Dit formulier is ingevuld door: Straat: Postcode plaats: Telefoonnummer: ven: Ik heb voor pasfoto’s nodig. Dit formulier in gesloten envelop sturen aan: Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk Op zondag 25 april om 11.00 uur is de eerste rondleiding over de Joodse begraafplaats in Oisterwijk dit seizoen. Met toestemming van de Vereniging Israëlitische Begraafplaats Oister wijk verzorgt Helène van Kempen, stadsgids van de Heemkundekring, de rondleiding. Aan de hand van vele graven wordt de geschiede nis van de joodse gemeenschap in Oisterwijk geschetst. Rond 1730 vestigden zich de eerste joden in Oisterwijk en in 1811 werd een syna goge gebouwd. In het metaheerhuisje wordt uitleg gegeven over de joodse tradities bij het begraven. Een speciale gelegenheid om kennis te nemen van een uniek stukje cultuurhistorie van Oisterwijk. U dient zich van te voren aan te melden via tel. 528 8352. Kosten 4,50 pp waarvan de helft bestemd is voor de Vereniging Israëlitische Begraafplaats Oisterwijk voor de instandhouding van de begraafplaats. Van de vier broers Janssen is Jos altijd de enige - Onder het motto “Het Staalbergven is er voor iedereen” kunnen mensen, die dit blijven doen, maar hij vindt zich met zijn 73 ze|f njet kunnen betalen, bij Charitas een zwemabonnement bestellen voor zich- éxploftemn.'via^ijn^ontacten met Annie en zelf en hun kinderen. Zij moeten wonen in Oisterwijk, Moergestel of Heukelom. Guus Moonen werd een plan geboren voor een nieuwe toekomst voor tennishal Stokeind. Dat plan is volgens Trisha Moonen als volgt. Annie en Guus Vader en moeder Guus en Annie Moonen strij ken ook in tennishal Stokeind neer. Zij hebben voor Nederland en België de alleenvertegen woordiging verworven van ‘Beweir’. Dat is, aldus Guus Moonen, een revolutionaire manier van ‘passief afslanken’. “”Je hóéft niet te spor ten en je mag niet dieeten”, zegt hij over deze afslanktechniek. Het bedrijf Beweir krijgt een showroom in de tennishal. “En wat ook nog blijft”, aldus Jos Janssen, “is Fakibolo.” Vanaf Koninginnedag tot september wordt in de hal niet getennist, maar kunnen kinderen spelen in wat het ‘gezelligste speelpaleis in de Parel van Brabant’ heet. gemeentelijke herindeling van Moergestel bij Oisterwijk. Als dat niet was gelukt, blikt hij terug, had Moergestel nooit een sporthal gehad. geweest die tenniste in de tennishal. Dat wil hij PAGINA 5 L DE HOEFKENS 3, MOERGESTEL Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 APRIL 2010 WC HCDDCn WC1 CI1KC1C ddllCLdCllLbpLlIlLCIi. PASFOTO’S: Als u ook een tegoedbon wenst voor het maken van pasfoto’s, dan kunt u dat hieronder aange Op 7 mei wordt ze de eigenaar van de tennis- xuuvcncgiiiciucxjciucvuittiiiitiouuuucig»vii hal met horecagelegenheid. De drie personeels- is afgesproken, dat mensen die zich met een leden blijven in dienst. Twee van de drie ten nisbanen blijven voor deze sport behouden. In de bestaande situatie maken tussen de 500 en de 600 tennissers van de hal gebruik. Er zijn geen verenigingen thuis. De tennissers krij gen binnenkort een brief van Jos Janssen. In deze brief maakt hij duidelijk dat iedereen in de hal kan blijven tennissen. De derde baan gaat plaats bieden aan wat Trisha Moonen een moderne fitness- en wellness-club noemt. “Het wordt iets nieuws zoals dat nergens in de omge ving is”, belooft Trisha Moonen, om het volgen de voorbeeld te geven. Het fietsen (spinning) kan zo worden ingesteld, dat het is alsof men op 1500 meter hoogte fietst.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 5