OEF! MCJ-Roef Kampioen nieuws Trainingsbokaal ”De Vennen' voor Thomas van Dijk Finale kleine banen toernooi ROEF HANDBAL VCB 1 - Audacia 1 10.00 5? Weer een hobbel genomen Audacia - Broekhoven Het is hectisch in de slotfase van de competi- Audacia 7 vrij Dames: Hilvaria 2 - Audacia 14.30 12.00 10.00 10.00 10.00 KEES VAN DER BRUGGEN stucadoors werken 16.30 16.30 16.30 ...2 - 3 ...0 - 8 ...3 - 2 ...3 - 3 ...1-1 ...2-3 ...1-6 najaarkampioenen spelen. De allereerste wed- een tegenstander van formaat. De eerste helft 1 Programma 3-4-2010: Apr. Roef! Cl - Klimroos C2 aanw. 10.30 Pup. Roefl Dl - Vriendschap Dl aanw. 9.30 Programma 5-4-2010: Sen. Roef! 1 -Nijnsel 1 aanw. 10.15 Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrai nen. De trainingen worden gegeven op ons sportveld aan het Stokeind (naast de sporthal) elke maandag vanaf 18.00 uur. Wil je meer in formatie bel of 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar zuil je bij zijn! Op dinsdag 23 maart sloten de wedstrijdschaat sers van De Vennen het seizoen 2009/2010 af bij “Net iets anders” in Oisterwijk. Na een par tijtje bowling werd onder het genot van een drankje en een hapje teruggeblikt op weer een succesvol seizoen. Door de dertien leden tellen de ploeg werd 69 keer een Persoonlijk Record verbeterd en Dai Dai Ntab en Thomas van Dijk promoveerden naar de hoogste klasse. Ook tijdens verschillende Zuid-Nederlandse Kampioenschappen werden door leden van “De Vennen” prijzen veroverd: bij het kam pioenschap allround door Dai Dai Ntab en zil ver door Seba Ntab en bij het kampioenschap supersprint zilver door Menno Haans en brons door Carolien van Asseldonk. Bij de huldiging van het eindklassement van de marathoncom- petitie stond Thomas op de hoogste trede van het erepodium. Ook tijdens landelijke wed strijden deden de rijders van De Vennen van Nicky, Maud en Marieke (pupillen A) hebben hun pupillen periode mooi afge sloten met een respectievelijke tweede, derde en vierde plaats. Marijn heeft de overwinning behaald bij de jongens pupillen B. Tijdens de finale wedstrijd op zaterdag 20 maart 2010 hebben 13 deelnemers het kleine banen toernooi en daarmee ook het schaatsseizoen afgesloten, ’s Ochtends vroeg hebben Annika en Mart de spits afgebeten met beiden persoon lijke records op de alternatieve 500 meter. Dit seizoen was de eerste keer dat ze hebben mee gedaan aan het kleine banen toernooi en kon den nog geen rol van betekenis spelen in het eindklassement. Volgend jaar gaan ze opnieuw meedoen en hebben dan al meer schaatslessen gehad zodat ze beter mee kunnen met de ande- maar eindelijk viel daar de eerste goal. Een beetje opgelucht konden we ademen, we staan voor! De verdediging zat goed dicht en de keep er had geen zin om er één door te laten. Rust stand 4-0, wissel van keeper. Ook deze keeper had geen zin om doelpunten door te laten, maar uit sportiviteit heeft ze de tegenstander toch maar 1 doelpunt gegeven. Dus eindstand 6-1 in het voordeel van Roef. Dus kampioen!!! De meiden hebben heel het publiek van harte bedankt voor het aanmoedigen, met een har telijk applaus. x» Het feestgedruis kon beginnen. Iedereen kreeg een bosje bloemen, zowel de trainers als ik, de coach. Hartstikke bedankt hiervoor. Door een blessure kon ik niet bij het feest aanwezig zijn, en niet plaats nemen op de platte kar, maar zoals ik jullie ken, zal dit wel een dolle boel zijn geworden. Dus dames, ik hoop dat jullie in het komende seizoen met net zo veel plezier gaan handbal len. Het is ook voor mij en genot om jullie te x. zien handballen. Gefeliciteerd! Op de foto staand v.l.n.r.: coach Maureen Hekker, Anouck van Tilburg, Anne van Daelen, Melissa Viellevoije, Anouk Hardloper, Manon de Brouwer, Danniek Brok. Zittend v.l.n.r.: Marieke Moorman, Romy van Griensven, Floor op 't Hoog, Fleur Zijlstra, Evelien Kolen. Jullie zeer trotse coach Maureen nacompetitie voor promotie te halen. Ieder sei zoen is er een regeling van de KNVB, waarbij deze keuze waren zijn enorme progressie, zijn 1 trouwe deelname aan trainingen en wedstrijden en het feit dat Thomas op maar liefst drie dis ciplines (langebaan, marathon en shorttrack) succesvol was. Thomas van harte gefeliciteerd met deze welverdiende trainingsbokaal! is van enig krachtverschil echter nauwelijks iets te merken. De wedstrijd gaat gelijk op en het is Roef! dat via Geke Denissen een 0 - 1 voorsprong neemt. Vlak voor rust weet de thuis club toch gelijk te maken. Met 1-1 gaan beide ploegen de rust in. Na rust eenzelfde spelbeeld, waarbij SCMH wat beter tot combinaties komt. Gevolg is dat zij ook twee keer weten te scoren en zodoende uitlopen naar 3 -1Roef! blijft ech- Bij de foto: Thomas van Dijk ontvangt de trai ningsbokaal uit handen van trainer Ad van de Ven. zich spreken: Seba Ntab werd 19e tijdens het Nederlands Kampioenschap voor j Thomas van Dijk werd negende tijdens het met 4-3 verloren, en moeten dus op 27 maart zeker winnen. De ouders overstuur, de mei den gezellig babbelen. Daar kunnen de ouders nog iets van leren. Zaterdagmorgen 27 maart, de tribunes waren niet aan te slepen in Moergestel. Alle ouders, opa’s, oma’s, tantes, ooms, neven, nichten, broer- Marieke hebben genoten van dit mooie toernooi tjes en zusjes kwamen ons aanmoedi- door tweede,“derde en vierde te worden. Spandoeken bij de hand°fototoestel paraat en zelfs video-opnames moes ten worden gemaakt. We begonnen rustig met het spel, de spanning viel bij de meiden wel mee. Zo nu en dan gooi den we tegen de lat daarna weer tegen de paal, NK Shorttrack, Menno Haans behaalde een tiende plaats bij het NK Supersprint voor stu denten en Dai Dai Ntab mocht deelnemen aan de Nationale talentendag in Utrecht. De finan ciële ondersteuning door sponsor Maxim Uitzendbureau en clubsponsor Raaijmakers Van Dam leverde een belangrijke bijdrage aan de successen. Dankzij deze sponsors was het namelijk mogelijk om extra trainingsfacilitei- ten te creëren. Volgens traditie sloten de trainers de terugblik af met de uitreiking van de “De Vennen Trainingsbokaal”. Dit is de aanmoedigings prijs voor de schaatser die in het afgelopen sei- zoen het succesvolst is geweest, de meeste inzet heeft getoond en/of de meeste progressie heeft j gemaakt. De trainers Ad van de Ven, Berry Appeldoorn en Jan op ’t Hoog waren het er na een zorgvuldige afweging over eens geworden pupillen, dat Thomas van Dijk dit seizoen het meeste aan- 'Jv‘t I spraak op deze prijs maakte. Bepalend voor I Zaterdagmorgen 20 maart, de gezich- ....o „x ten staan strak en bleek, we kunnen meer bepaald wie op welke plaats zou eindigen, kampioen worden. Drommen met Het ging dus om de persoonlijke records die dan ouders zijn mee naar Best gekomen, ook veelvuldig gereden zijn. In de laatste groep De spanning lees ik niet alleen af bij zijn veel podiumplaatsen behaald. De onderlin- de meiden maar vooral bij de ouders... ge verschillen bij de jongens pupillen B. waren De wedstrijd gaat beginnen, even vertellen dat we vooral plezier moeten hebben en gewoon -> n u leuk moeten spelen. De ouders konden de span- de nummer 2 Rem Hettema ning niet meer aan. Enkele moesten van de tri- IJsvnenden) van0,9 seconden. Op dealterna- af om even frisse lucht te halen tieve 1500 meter moest Marnn een tnd zetten TT i_ u u t. jj Helaas hebben we het met gehaald, we hadden 55.1 seconde kon Marijn alleen nog wachten en kijken naar de prestaties van Rein. Meestal is Rein sneller op de 1500 meter, maar deze keer was de spanning hem teveel geworden, waar door hij onderuit ging en hierdoor de winst aan Marijn gaf. In de oudste categorie (Pup. A.) werd voor de allerlaatste keer deelgenomen aan het kleine banen toernooi. Nicky, Maud en X t 1 111 1 en hebben op een goede manier afscheidgeno- gen. Het was een gezellige boel, men Op de foto ziet u de deelnemers met hun prijzen. M l UNA 5 - Audacia 2.... /VUCiaCia™ Riel3-Audacia3 DBS 5 - Audacia 4 Audacia 5-VOAB 10 Knegselse Boys 4 - Audacia 6 Audacia 7 - SDO’39 6 Dames: Audacia - Longa Programma zaterdag 3 april 2010 .2-1 Audacia 3 - SVSOS 2 j Hivaria 5 - Audacia 4 - Audacia 6 - EFC 11 tie: er zijn theoretische en reele kansen om Dames. Audacia DESK 3 Andere elftallen zijn vrij rekening wordt gehouden met fusies van clubs Programma maandag 5 april 2010 enophouden van bestaan. Trainer Johan Dijk- stra heeft de regeling van dit jaar goed bestu- Audacia 2 - Marvilde 3 deerd en gaat uit van een kampioenschap van Jong Brabant 5 - Audacia 3 Tuldania. Daarnaast zijn er voor Audacia kan- j Audacia 4 - Beerse Boys 6 sen in de tweede periode (theoretisch) en derde EDN’56 3 - Audacia 5 periode (reëel) en bovendien de plaats op de Audacia 6 - Beerse Boys 12 ranglijst kan van belang zijn, kortom iedere wedstrijd is nu een finale. Broekhoven heeft ook nog aspiraties en revanchegevoelens om Audacia een hak te zetten, maar de thuisploeg was vanaf het begin het betere team en heeft een brede Uitslagen: HS Roef-Dongen 2 19-24; MCJ mee, die wordt benut door Geke Denissen, uvu ie i r.nT 11. mhi Daarmee is de spanning weer helemaal terug in de wedstrijd. De tegenstander gaat het meer van afstand proberen en weet hiermee twee keer te scoren (5 - 2). Roefl weet ondanks dat het wel kansen krijgt de korf niet meer te vin den. Vlak voor tijd valt ook nog de 6 - 2, waar na de goed leidende scheidsrechter de wed strijd beëindigt. Kijkend naar de kracht van de tegenstander en gezien de uitslag kan Roefl tevreden terug kijken op de openingswedstrijd. Op maandag 5 -4-2010 (2de Paasdag) staat de eer- ste thuiswedstrijd op het programma. Roefl ontvangt dan om 11.00 uur Nijnsel. Supporters Roef-HVM3 6-l;GDJRoef-AvantiO-14;MBj 9.50 uur Witte Ster-Roefl 35-8; DS PSV 2- Roef 32-8; HA United Breda-Roef 30-24. De zaalcompetitie zit erop. We hebben een kampioen (zie elders), maar ook enkele teams hadden een heel zware kompetitie, met name de MBJ 1 en HA. Zij stonden erg hoog inge deeld. Gelukkig zal dat de komende kompeti ties iets beter zijn. Ik wens iedereen hele fijne paasdagen en dan j begint de 2e helft van de veldcompetitie weer. Noteer de volgende data in je agenda: 16-17 april: 35 jarig jubileum Roef Handbal I 15-16 mei: Beachhandbal en Roef-Taxandria- zijn natuurlijk van harte uitgenodigd, toernooi. Handbal is altijd raak! ROEF KORFBAL Aanw. 11.30 GOEDE START VELDSEIZOEN VOOR- AUDACIA JEUGD Zaterdag 3 april selectie waarin blessures kunnen worden opge- Nemelaer Al - Audacia Al...Vertrek 12.00 --I nwror»!Aanw.11.45 wedstrijd fit zijn van Richard van den Meijden- j Audacia B2 - TSV Gudok BIAanw. 13.30 1-* x-x TT* 11 1 /"tl T A A 11 IA zij de doelpuntenmakers van Audacia; in de 33e SC ’t Zand C6 - Audacia C2Vertrek 11.30 JAAR 2010 minuut maakte Nick van Ewijk op rechts een Helvoirt D2 - Audacia D2Vertrek 10.30 Senioren Roefl 1 is, na het behalen van het actie af met een goede voorzet die Richard op Helvoirt El - Audacia ElVertrek 8.15 kampioenschap najaar 2009, ingedeeld in de waarde wist te schatten: 1-0. In de 75e minuut DESK E3 - Audacia E2Vertrek 9.00 zogenaamde kampioenspoule, waarin alleen nam Rogier een vrije trap aan met de rug naar SSC’55 E3 - Audacia E6Vertrek 8.30 het doel en nam de bal in zijn draai naar het Audacia F3 - Tuldania F2Aanw. 10.45 strijd is uit tegen SCMH uit Mariahout. Direct meteen op zijn slof: 2-0 een na wat later bleek j Maandag 5 april (tweede paasdag) bevrijdende treffer, want na de treffer van Broek- Audacia Al-Jong Brabant Al ...Aanw. 13.30 hoven in de 87e minuut door Maikel Hamelers: AudaciaBl - Nieuwkuijk BI35.32 2-1, moest Audacia nog even op haar tellen pas- Nordea BI - Audacia B3 sen, maar met uitblinkers als Ard Burgers en Audacia C2 - TSC C3 aanvoerder Maurice Bouwmans lukte dat wel. Audacia D2 - WSC D4... erg klein waardoor het echt op de laatste dag aan kwam. Na de 500 meter had Marijn een voorsprong op tieve 1500 meter moest Marijn een tijd zetten waar Rein niet aan kon komen. Met een tijd van Nemelaer Al - Audacia Al vangen door bijvoorbeeld het weer volledig Audacia BI - RWB BI berg en Rogier Op’t Hoog. Uitgerekend waren Audacia Cl - LONGA Cl ren. In de tweede groep was vooraf al min of Het ging dus om de persoonlijke records die dan ouders zijn mee naar Best gekomen. .2-1 12.00 Pastoor de Louwstraat 5 5066 EG Moergestel Telefoon: 013 - 513 38 20 Mobiel: 06 - 40 58 89 00 E-mail: keesbrug@home.nl io uit tarran Q/"* T-I int- omhnnt T^irart PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 31 MAART 2010 I Cll Z.UUOC11UC uiuupcil HOOI J*~ l. XXWi; Ulljll W1I- ter geconcentreerd spelen en krijgt een strafworp J, -1-A.. 77. CC »«- r7n^A A C

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 7