Koninginnedag Moergestel 2010 VAN ALPHEN AUTOSCHADE? j O AUTOSCHADE Eindelijk: Wendy van der Zanden naar EK lange baan in Boedapest! Gezien in Moergestel... I K Aphrodite TJTTmingen bouwen okee- 2vnLENVELDJE VOLBOUWEN, NEE!! SCHEIWgX TMMUW Een wake van barmhartigheid in onze parochiekerk W1 Voorlezen in de bibliotheek Weekblad voor Moergestel r u Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Kinderen van de Heidevelden laten de nieuwe coalitie weten hoe ze denken over het volbouwen van het molenveld. AUTOSCHADES was het snel duidelijk dat de strijd ging tussen de 2 Nederlandse dames. Tot 75 meter lagen ze werkelijk zij aan zij. Op het einde moest Wendy toch haar meerdere erkennen en pakte ze de tweede plaats. Met 1.02.10 verbeterde haar PR voor de tweede keer die dag. Op zondag was er de 200 meter rugslag. In de serie moest ze zich plaatsen en dat ging vrij gemakkelijk. Maar na de finale (waar ze op- met compassie en mededogen, door gebed, meditatie en stilte. Het is deze fundamentele verbondenheid, dit vertrouwen, dat we door de pijn heen iets van opstanding kunnen ervaren. U kunt uw eigen tijd kiezen, tussen 20.00u en 22.00u, om mee te doen aan deze wake van barmhartigheid. Iedereen is, ongeacht het tijd stip, van harte welkom. Stilstaan bij jezelf om ruimte te maken voor compassie en mededogen is net zo belangrijk als stilstaan bij een ander. Op Goede vrijdag, 2 april, is er vanaf 20.00u een wake van barm hartigheid in de parochiekerk van Moergestel. Voorafgaand hieraan is er om 19.00u een gebedsviering waarin het lijden en de dood van Jezus centraal staat. De wake nodigt ons uit om stil te worden en ons te laten confron teren met de wereldwijde pijn van eenzaamheid en vernedering. De kaarsen die met de kruis- hulde tijdens de hieraan voorafgaande gebeds viering aangemaakt zijn blazen we niet uit. Het samen waken, het samen aanwezig willen zijn, daar gaat het om. In een kerk, een plek waar we ons gedragen kunnen voelen door een traditie van vertrouwen van vele mensen voor ons en met ons. Waar we ons verbonden weten Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Wendy van der Zanden: ‘Harde werken eindelijk beloond’! De afgelopen week heeft voor Wendy van der Zanden in het teken gestaan van ‘kwa lificeren’. In het Sloterparkbad van Amsterdam kwam de Europese top bij elkaar om de strijd aan te gaan. Voor Wendy hield dit in dat ze 3 maal aan de start moest verschijnen. Op donderdag verbeterde ze zich op de 200' meter vrijeslag met een persoonlijk record en de finale verbeterde ze zich wéér: 2.02.10. Op de vrijdag stond de belangrijke 100 meter rugslag te wachten en Wendy plaatste zich als tweede voor de finale vlak achter de Nederland se recordhoudster. In die finale, waar onder andere de Zweedse en Belgische kampioene Sjoestroem en Buys waren vertegenwoordigd, 1- --sinds 1880- GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www. vanalphenautoschades. nl Tel.nr. 013 - 542 1755 Z7 Zoals bij iedereen in Nederland staat de Koninginnedag van vorig jaar nog vers in ons geheugen gegrift. Aan het Oranjefeest kwam abrupt een einde door de gebeur tenissen van die dag in Apeldoorn. Voor vele Moergestelse inwoners is het een dag geworden waar men met verdriet op terugkijkt. Dat geldt zeker ook voor ons als oranjecomi- té. Het was voor ons een weloverwogen keuze om alle verdere activiteiten die gepland ston den voor die dag stop te zetten. Hierop heb ben we vele positieve reacties gehad. Het getuigt ervan dat wij als dorpsgemeenschap oog en hart hebben voor elkaar! En dat is voor ons dé motivatie om door te gaan! We zijn alweer enkele maanden druk aan de slag om er weder- WOENSDAG 31 MAART 2010 35e JAARGANG Nr. 1561 om een fantastisch feest van te gaan maken. Alvast tot ziens op vrijdag 30 april. De leden van het Oranjecomité. Staande v.l.n.r.: Eva Verhoeven, Charlotte van Alphen, Emilie Dieduksman, Erik van Dam. Zittend v.l.n.r.: Lucil le Engelhart, Miriam van de Sandt, Angeline Verspeek, Brigitte van Gisbergen en Dorris Rijnen. Niet op de-foto: Paul Horsten. Kopij eerder aanleveren i.v.m. Pasen De inlevertijden van kopij en advertenties voor deze krant van woensdag 7 april zijn aangepast i.v.m. de Paasdagen. REDACTIONEEL Alle gewone kopij voor de krant dient bij ons binnen te zijn a.s. vrijdag 2 april 12.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we nigt meer plaatsen in de krant van woensdag 7 april. Dat geldt ook voor de (sport)teksten uit het Paasweekend! ADVERTENTIES Advertentie-opdrachten en materiaal (ook Zoekertjes!) mogen worden ingeleverd tot zaterdag 3 april 12.00 uur. Graag wijzen we er nog eens op dat ons redactieadres (ook voor de telefoon!) dage lijks gesloten is van 17.00-19.00 uur. VOOR PEUTERS EN KLEUTERS Op woensdag 7 april van 15.00 uur tot 15.30 uur wordt voorgelezen uit het prentenboek “Grrauw!” van Barbara Joosse en Jan Jutte. Op een stikdonkere avond, als Milan in zijn bed ligt, papa ver van huis is en mama diep in slaap, gaat het bos van krik en krak! En even later...Grrauw! Gelukkig is Milan een slim en dapper jongetje. Hij zal mama beschermen, tegen die grote beer. Milan bedenkt een plan. www.bibliotheekmb.nl Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl nieuw een PR zwom) was ze teleurgesteld. Dat waren haar woorden voor deze race. 150 meter ging het perfect, maar ik kon niet meer versnel len. De vierde plek maakt me op zich niet uit, maar wil ik verder komen moet het sneller”. Toch werd al haar harde werken beloond. Op de terugweg kreeg Wendy van de Teamma nager KNZB Aad van Groningen te horen, dat ze zich heeft geplaatst voor de EK lange baan in Boedapest Hongarije. Eindelijk..., al die jaren van hard trainen worden nu beloond! Voor meer nieuws en wat er de komende maan den voor Wendy op het programma staat, kijk op www.wendyvanderzanden.nl i. Hl 1 'S Uitgave en redactie: Buro '76, Oislerwjkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 EUROGARANTBEDRIJF tLmixseuuintrspiam uur F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 1