weekblad van eigen bodem brengt het nieuws en uw reclameboodschap bij de mensen thuis... Probeer het eens en vraag naar onze tarieven! Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl samen kom je verder p<fê Bedankt! PartijGemeenteBelangen Schilderijenexpositie in Oude Kerkje NKH goes America Joost Wagenmakers (VVD) wil graag doorgaan als wethouder gemeenteraad niet te zullen aannemen. www.partijgemeentebelangen.nl Op 3 maart heeft Partij Gemeente Belangen met de verkiezingen 4 zetels behaald. PGB wil graag iedereen hartelijk bedanken, die hieraan heeft bijgedragen: - allereerst en vooral onze kiezers voor het vertrouwen, - de kandidaten op de kieslijst, - de kluscommissie voor het vele werk, - alle mensen bij wie onze borden en posters hingen, - de leden voor de ondersteuning en het folderen, - de campagnecommissie voor hun inzet, - en de raads- en commissieleden voor het vele werk in de afgelopen jaren. De komende tijd zullen we ons weer inzetten om de huidige problemen aan te pakken en gezamenlijk nieuwe uitdagingen aan te gaan, want samen kom je verder! de natuur met haar organische vormen. Joke van Geel schildert vooral in acryl en zowel abstract en figuratief. Ineke Sanders werkt met diverse technieken. Zij exposeerde eerder in het Van Abbemuseum in Eindhoven. Elly Konings raakt vooral geïnspireerd door mensen en werkt in acryl met felle kleuren. Gerie Beelen legt in haar schilderijen licht, ruimte en vele kleuren vast en is vanuit de natuur geïnspireerd. De locatie is Sociaal Cultureel Centrum Den Boogaard aan het St. Jansplein 5 in Moergestel. De presentatie is in handen van Harry van Poppel. Het concert vindt plaats op zondag 14 maart en begint om 14.00 uur. Ontvangst vanaf 13.15 uur. Kaarten a 10,- (incl. ontvangst met koffie of thee) zijn te bestellen via de mail: nkh.harmo nie@harmonietilburg.nltelefoon: 06-28140451 of www.denboogaard.com Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. De entree is 1.50 euro (t.b.v. Instandhouding van het monument), kinderen gratis. Meer info is te vinden op www.oudekerkje.nl Bij de samenstelling van de kandidatenlijst voor de WD heeft Joost Wagenmakers zelf al in een vroegtijdig stadium te kennen gegeven bij voorkeur op een lagere plaats te willen staan, maar dat hij wel graag de wethouderskandidaat wil zijn voor zijn partij. “Het zou fijn zijn als ik het beleid dat we als WD in deze bestuurs periode mee hebben ingezet mag helpen voort zetten.” Bij de gemeenteraadsverkiezingen behaalde hij zoveel voorkeurstemmen, dat hij op grond van dit aantal voorkeurstemmen in aanmerking komt voor benoeming tot lid van de raad van de gemeente Oisterwijk. “Ik beschouw het grote aantal voorkeurstem men als een waardering van de kiezer voor de wijze waarop ik mijn wethouderschap in de afgelopen bestuursperiode heb ingevuld. Ik dank de kiezer dan ook voor dit vertrouwen. Het is een opsteker die veel energie geeft om met het wethouderschap nog vier jaar door te gaan. Maar ik besef ook heel goed dat dit slechts mogelijk zal zijn als de WD deel uit maakt van de nieuwe, nog te vormen coalitie.” Gelet op het bovenstaande heeft de heer Wagen makers besloten de benoeming tot lid van de gemeenteraad niet te zullen aannemen. In het weekend van 13 en 14 maart exposeren 5 kunstenaressen in het Oude Kerkje te Middel- beers. Deze vijf vrouwen zijn Hereen Peters, Joke van Geel, Ineke Sanders, Elly Konings en Gerie Beelen. Hereen Peters wordt vooral geïnspireerd door De Nieuwe Koninklijke Harmonie nodigt u uit voor een muzikaal spektakel in Den Boogaard Porgy and Bess, The West Side Story, Chicago en Grease, zomaar een paar klinkende titels Powerpointlezing van echte publiekstrekkers. MTt Het Harmonieorkest onder leiding van Peter- HaZCll dl kOïllIïldl Paul van Esch geeft een concert in Amerikaanse stijl met Band Fervent, Irma Klijn (zang) en Factorium (zang en dans). Een muzikale hap pening die u niet mag missen! wordt gepresenteerd door Jasja Dekker. Uit onderzoek, blijkt dat de haas in Nederland over de periode 1997-2008 met ongeveer dertig pro cent is afgenomen.De haas heeft het met name in het agrarisch gebied moeilijk zo blijkt uit het onderzoek. De oorzaak van de landelijke ach teruitgang ligt waarschijnlijk in een combina tie van schaalvergroting en intensivering van de landbouw en ziekten.Door schaalvergroting en intensivering wordt het voedselaanbod een toniger waardoor ziekten mogelijk eerder en harder kunnen toeslaan. Konijnen en hazen zijn misschien wel de bekendste in het wild levende zoogdieren van Nederland. Toch weten maar weinig mensen het fijne van hun geschie denis en leefwijze. Op dinsdag 16 maart om 20.00 uur organiseren De lezing wordt gehouden in de Voorhof, het IVN-Oisterwijk en de LNMH een power- Kerk-straat 64 in Oisterwijk. www.ivnoister- pointlezing over hazen en konijnen. De lezing wijk.nl www.lnmh.nl PAGINA 8 r ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 MAART 2010

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 8