Goud voor Nederland Kverkooyen ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Zondagconcert in Zonnewende J isolerende beglazing schilder- en behangwerk Mooie tuinen.nl J>vhg De magie van muziek Start collecteweek Reumafonds Cor: bedankt! BON Voor al uw: WINTERACTIE Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl BLOEMSIERKUNST Naam 10% korting op alle bestratingswerkzaamheden vraag naar de voorwaarden Industrieweg 21a, Moergestel Tel. (013) 511 1177/ 06 12963617 Schildersbedrijf re mensen: 3.000 kinderen in Nederland heb- van Zij kunnen niet vrijuit spelen met leef- 1 1 1 -1 bewegingsapparaat. Ook het vaak zware medi- I rdiri rrnkfinlr rvint kmirorlr i n rrnn miccolnlz heid beperkt de levenskwaliteit. Reuma drukt van alle reumapatiënten is jonger dan 65 jaar en behoort tot de arbeidsbevolking. De lagere Zondag 14 maart a.s. zal er ’s middags in Zonne wende weer een huisconcert worden gegeven. Er zal worden opgetreden door: Teun Wisse - blokfluit. Hij zal worden begeleid op klave cimbel door Satoco Okitsu. Zij bieden een pro gramma met werken van Telemann, Corelli, Handel, e.a. Met de Zonnewende concerten wil de stichting SOKA een podium bieden aan jonge getalen teerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (internatio nale muziekconcoursen. De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoeringen van kamermuziek. Datum: 14 maart 2010,14.15 uur Kaarten: telefonisch te bestellen bij het Secretariaat van Stichting SOKA te Amsterdam: 020 - 679 36 50 of per email: secretariaat® soka.nl Prijs: 10,- p.p. (Kinderen t/m 16 jaar gratis) Nederlands reumaonderzoek. Het Reumafonds financiert dit onderzoek, geeft voorlichting en vraagt maatschappelijke aandacht voor de ziek te. Voor deze inspanningen krijgt het Reuma fonds geen overheidssubsidie. Daarom is het geld dat met de jaarlijkse collecte wordt opge haald hard nodig. Reumafonds Al meer dan tachtig jaar is het Reumafonds de fondsenwervende instelling voor reumabestrij ding en de gevolgen ervan in Nederland. Het Reumafonds werkt nauw samen met organisa ties van behandelaars en van patiënten om zo doelmatig mogelijk reuma te lijf te gaan. Op zaterdag 6 maart om 19.00 uur geeft Aste- rius een magische muziekvoorstelling voor de hele familie in Tiliander in Oisterwijk. Thema van het concert is de muziek van de Efteling. Het bijzondere van dit concert is dat beelden van de Efteling op een levensgroot doek worden vertoond. Deze beelden lopen synchroon met de muziek. In een vlot jasje gegoten en met ondersteuning van beelden en vertellers speelt Asterius samen met een har piste de ijzersterke bekende melodieën. De theaterzaal en de foyer zijn omgetoverd in Eftelingsfeer. In de foyer kunnen kinderen wor den geschminkt. De foyer is open vanaf 18.00 uur. Speciaal voor de kinderen is er een kleurwed- strijd en een verkleedwedstrijd waar mooie prijzen mee te winnen zijn. Kinderen mogen als hun favoriete sprookjesfiguur naar de voor stelling komen. Kleurplaten kunnen worden gedownload via de website www.asterius.nl. Op 6 maart voorafgaand aan het concert kun- l nen de kleurplaten worden ingeleverd bij Tili- ander. Kaarten zijn verkrijgbaar via Cultuurcentrum Tiliander, Spoorlaan 82, tel. 521 7220, of via www.tiliander.com. Kinderen en 65+ers gere duceerd tarief. Het Reumafonds start binnenkort met de jaar- lijkse, landelijke collecte. In de week van 7 t/m 13 maart 2010 zal een van de ruim 65.000 lan delijke vrijwilligers ook langs uw deur komen om geld in te zamelen voor de bestrijding van reuma. Een ingrijpende, vaak onzichtbare ziek te die in Nederland één op de vijf mensen boven de twintig jaar treft. In totaal ruim 2,3 miljoen mensen, die als.gevolg van reuma leven met pijn en beperkingen. Onderzoek en ontwikkeling van behandeling en medicijnen tegen deze ingrijpende, onzichtbare ziekte kan op termijn leiden tot genezing. Daar is nog veel geld voor nodig. Onzichtbare ziekte Reuma heet ook wel de onzichtbare ziekte, j Ruim 2,3 miljoen mensen in Nederland moe- ten rekening houden met hun ziekte bij alles wat ze doen. En dat geldt niet alleen voor oude- ben geen onbezorgde jeugd als gevolg I reuma. Zij kunnen niet vrijuit spelen met tijdsgenoten door pijn en beperkingen van hun bewegingsapparaat. Ook het vaak zware medi cijngebruik met bijwerkingen zoals misselijk heid beperkt de levenskwaliteit. Reuma dr,,tr op de samenleving als geheel. Tweederde 1 arbeidsproductiviteit als gevolg van ziektever zuim en arbeidsongeschiktheid en de zorgver lening kosten zo’n 13 miljard euro per jaar. Kortom: reuma is een maatschappelijk pro bleem waarvan we ons nog te weinig bewust zijn. Steun van iedere Nederlander nodig Reuma zo snel mogelijk de wereld uithelpen is alleen mogelijk met voortdurend onderzoek naar medicijnen en behandelmethoden. Er is al veel bereikt, dankzij het hoge niveau van Gouden medailles worden niet alleen in Canada uitgereikt, ook hier in Moer gestel wordt er feest gevierd! Ineke, Sophia en Julia zijn de winnaars van de 18e Europese chocoladewedstrijd, georgani seerd door Le Chêneau (hoteldiensten van het Ontmoetingscentrum Dongelberg bij Gelden aken, België). Het drietal heeft namens Europrof van woensdag 17 tot en met zaterdag 20 febru ari gewerkt aan de chocolademontage. Op zon dag 21 februari mochten zij in Dongelberg de eerste prijs in de categorie “professionals” in ont vangst nemen. Het thema van dit jaar was “Het stripverhaal”. Europrof had als thema Mickey Mouse geko zen. Mickey Mouse is de eerste stripfiguur van Walt Disney, ontworpen in 1928, en is een van de meest herkenbare symbolen in de comicwe- reld. Kuifje, ontworpen door de Belgische strip tekenaar Hergé, was goed vertegenwoordigd in de wedstrijd: hij werd door 4 groepen uitge beeld. Ook Pocahontas, Snoopy, Lucky Luke en nog anderen waren in chocolade te bewon deren. Er hebben in totaal twaalf teams uit verschil lende Europese landen deelgenomen aan deze wedstrijd. Bijna 400 mensen verdrongen zich Dongelberg om de twaalf verschillende versies te bekijken van de comics. De jury had meer moeite dan andere jaren om de kandidaten te rangschikken en heeft uiteindelijk verschil lende ex aequo prijzen moeten toekennen. Julia de Ruijter van Europrof heeft, nadat zij de prijs uitgereikt kregen, de microfoon ge vraagd. “Ik wil de organisatie bedanken voor deze leuke gastvrije week. Onze dank aan de jury dat u ons als winnaars heeft uitgekozen. En ook wil ik alle deelnemers bedanken, want samen met iedereen was het heel gezellig. Ho pelijk kan ik volgend jaar weer deelnemen: ik gun het iedereen deze wedstrijd een keer mee te maken.” “We hebben als een echte team gewerkt” ver telt Ineke, docent van Europrof. “Het was een super week. Ik heb nog nooit zo een leuk cho colade week mee gemaakt als deze keer. Het was een super team. Met mijn complimenten aan Sophia en Julia”. De chocolademontage met Mickey Mouse is in Europrof te zien tot en met maart. PAGINA 6 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 3 MAART 2010 Woonplaats Telefoon Langs deze weg willen wij, mede namens vele kinderen, ons Cor bedanken dat ze 28 jaren lang een gedreven kracht was achter de snoepkraam in Den Boogaard. Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 Verloren op 23 febr.: zilveren ring met zwarte steen. Tel. 513 1553. I I I I I I I I I I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Kloosterlaan 57 Moergestel tel.:013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 1 Wij zijn op zoek naar een "leuke, lieve, gezellige" na-schoolse oppas voor twee "leuke, lieve, ondeugende" jongens van 7 en 10 jaar! voor 1/2 middagen in de week. Voor info: 06-53719310 veling.nl tel. 513 22 23 Haarstudio Maartje. Aantrekkelijke prij zen. Ook ’s avonds geopend. 06-12753805 013-5133791. Maartje Schellekens. Wilt u ontstressen of lekker ontspannen? Gun u zelf dan een heerlijke massage: nek- rug/ fullbody/ hotstone of voetreflex! Bel Janine Robben: (06)224 087 95 of kijk op www.janinerobben.nl. Vraag ook naar de workshop mogelijkheden!! Te koop i.v.m. studie: mooie E-pony incl. zadel en toebehoren, kindvriendelijk M-dres- suur. Geb.datum 1 -1 -’88. Vr.prijs 800,-. Tel. 513 2390/06-50479547. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet'bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- wolinri nl tol 99 99 Alle soorten bloemwerk Kinderfeestjes Workshop groepen v.a. 8 pers. 'Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... I I VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hoqedruk en alle voorkomen de werkzaamheden: ’De Klusjesman’, Lang- vennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013-528 39 37. - X 1 TH

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 6