Dès mooi vur mekaar'! 16e (overvolle) Inblaosavond in Moergestel Motto verkiezing 2011 nieuwe stijl: Uw stem telt! Wolfs Installatietechniek samen kom je verder aiientiv PartijGemeenteBelangen Geert Spaninks Protestantse gemeente Oisterwijk Zondag 14 februari, 10.15 uur Seniorencarnaval met de Alpenjagers PAGINA 3 Zaterdag a.s. tijdens openingsmiddag in Den Boogaard Moergestel, februari 2010 7 k hypotheken verzekeringen pensioenen SPECIALIST IN VÊWANGEN ven CV KETELS /olfsinstallatietechniek. nl ctawolfs@hetnet.nl Assurantiekantoor Attentiv P. Trommelen B.V. CR remeha Ook willen wij Dhr. Pellis nogmaals hartelijk danken voor zijn warme aanwezigheid en professionaliteit op momenten dat dit nodig was. PAUL EN SASKIA SPANINKS Carlo van Esch voorgesteld in drie regels: 1Camavaller bij De Durdraaiers en actief voor de optocht 2. Wekelijks op de tennisbaan of ‘t voetbalveld te vinden 3. Oog voor leefbaarheid in zijn werk bij de gemeente Oirschot Dankbetuiging Wij willen iedereen hartelijk danken voor de steun, liefde en belangstelling rondom het overlijden van ons pap Het plaatsen van A-merken CV Ketels Het vernieuwen veranderen cv installaties Het plaatsen van zonneboiler^/ Wffttrie pompen Alles op gebied van warmte www.partijgemeentebelangen.nl Tel06 43688313 013 5219203 SlVaillant Kortom: Samen ervoor zorgen dat we prettig en veilig wonen in Moergestel!” GÊt Op 12 februari 2010 (vrijdags voor Carnaval) Organisatie (s)taporkest d'Ambiejans Samen kom je verder is voor Carlo van Esch: ‘‘Opkomen voorde Moergestelse belangen in de politiek. Een gemeente die echt luistert, meedenkt en op tijd reageert. Meer betaalbare starterswoningen met een tuin. Aanpak van de verloedering in Moergestel (Avang en Mensinck). Voortvarend verder met de brede school, maar wel verkeersveilig. En samen met u werken aan een prettige en veilige leefomgeving. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 FEBRUARI 2010 Maak kennis met de eerste 7 op de kieslijst, vlnr: Dion Dankers (5), Mieke Moorman (7), Eef van Doremaele (3), Kees van Elderen (1), Carlo van Esch (2), Marleen Paaijmans (6) en Jan Oerlemans (4). 1 Hoetetoeters, Fiësta Servessa, De Fluutjes, ’t NEFIT0 Kijk ook op onze vernieuwde website (www.attentiv.nl) voor onze scherpe uitvaarttarieven! ouds in handen van Rob Outmayer. In café de aan de 3 Gèèselse prinsen nog ieder een voor- Brouwer wordt de presentatie wederom ver zorgd door Ton Jacobs en Piet Wouters en door Johan op ’t Hoog, in café ’t Centrum door Voor aankoop nieuwbouwwoning of aankoop en/of verbouwing van een bestaande woning. Tevens adviseren wij u over woonlastenverlaging (oversluiting huidige hypotheek). Rente-aanbieding: Variabel lOjaarvast 20 jaar vast 30 jaar vast Lees op onze website al onze speer punten en maak kennis met de top-7. RcmcNs 2,8% vanaf 4,7 vanaf 4,95 vanaf 5,2 Voor inlichtingen of het maken van een vrijblijvende afspraak: Attentiv P. Trommelen B.V. Tilburgseweg 14 - Moergestel (013) 513 22 01 Peter.trommelen@attentiv.nl Voorganger: ds. Wim de Leeuw uit Eindhoven. De Schriftlezingen zijn: Jeremia 17, 5-10 en Lucas 6,17-26. Er is kindernevendienst en crèche. N.B.: Bevestiging en intrede van Hester Rad- stake, de nieuwe dominee, vindt plaats op 28 februari a.s. om 15.00 uur in de Levenskerk. De Alpenjagers zullen op dinsdag 16 febru ari in Den Boogaard optreden tijdens de car- navalsmiddag voor de senioren. Het orkest werd oorspronkelijk opgericht als blaaskapel in 1966. In korte tijd werd het een veelgevraagd dans- en showorkest dat het hele land doortrok met optredens hoofdz’akelijk in het weekend. In 1975 besloot de groep in goede saamhorigheid uit elkaar te gaan. In 2002 ontstond het idee om nog eens 'n keer op te treden tijdens het carnavalsconcert. Voor de muzikanten smaakte dat naar meer, en zo af en toe, als ze het zélf leuk vinden, treden ze nog wel eens op. Zo waren ze nog succesvol op bij voorbeeld de Henri Dunant tijdens een boot reis voor zieken en na afloop van de Lichtjes- tocht tijdens Moergestel Fietsdorp in 2009. Dinsdag 16 februari v.a. 14.30 uur dus weer te beluisteren in Den Boogaard. Het lijkt zo kort geleden, maar het is toch al weer 1 jaar geleden, dat de alom be-faamde Inblaosavond daags voor Carnaval in Moergestel werd gehouden. Een daverend spektakel dat ieder jaar weer groter en kwalitatief beter wordt. Wat indertijd begon met enkele orkesten is inmiddels uitgegroeid tot een Carnavalsbegin met naam. Nu voor de 16e keer wordt deze avond gehouden, zodat alle echte Carnavals vierders kunnen genieten van echte Carnavals muziek door maar liefst ca. 31 orkesten van binnen en buiten de regio. Dat deze avond reeds naam heeft gemaakt moge blijken uit het feit dat diverse orkesten spontaan zichzelf heb ben aangemeld en dat de organisatie de laatst ingeschreven orkesten heeft moeten teleurstel len omdat het programma overvol was. Ze komen ook van ver buiten onze regio, van Dordrecht, Alblasserdam, Heusden, Heeze, Naarden, etc. Allemaal willen ze graag hun kunsten vertonen. Niet alleen omdat d’Ambie- jans goede contacten onderhoudt met diverse orkesten, zeker ook omdat het in Moergestel goed toeven is, maar bovendien omdat Moer gestel bekend staat om goede organisaties en kwalitatief goede performances. Kortomeen ideale gelegenheid om ont spannen de komende Carnaval in te zetten. Daarom bent U van harte welkom op vrijdag 12 februari 2010 vanaf 20.00 uur in café de Klaore, café de Brouwer, café ’t Centrum en café de Aanbeveling, tegenover elkaar, aan het Rootven in Moergestel. Op maar liefst 5 podia zal de beste Carnavals muziek ten gehore worden gebracht in een strak schema, maar zo dat ieder orkest vol doende gelegenheid krijgt om te brengen wat ze willen brengen. De presentatie is bij café de Klaore als van- Uit de uiteindelijke top 13 wordt door de drie- prinsen, onder technische leiding van de SMC- voorzitter, het nieuwe motto voor 2011 geko zen. Dat motto zal groots worden onthuld op dinsdagavond bij de Pierrotverbranding op het St.-Jansplein. We kunnen dan meteen weer vooruitkijken naar het nieuwe carnavalssei zoen! Dus carnavalsminnend Moergestel, spreek de komende dagen uw creatieve geest aan en lever voor zaterdag 15.30 uur uw mottofs) in! Wij ver welkomen u graag tijdens de openingsmiddag om samen het nieuw motto 2011 te kiezen. Het SMC CV De Dors(t)vlegels CV De Durdraaiers CV De Pierewaaiers Carnaval 2010 is bijna zover en met het motto ‘Dès mooi vur mekaar’ komt het vanzelfspre kend ook echt wel vur mekaar! Toch wordt er nu al aandacht gevraagd voor het motto in 2011De reden hiervan is de nieuwe opzet die het SMC heeft gekozen met betrekking tot de mottoverkiezing. Deze keuze is gemaakt om de Moergestelse carnavalsvierder nog meer te betrekken bij de mottoverkiezing en wanneer kan dat nou beter dan tijdens carnaval 2010?!? Tot en met aanstaande zaterdag 15.30 uur is het mogelijk om motto’s in te dienen. Dat kan via e-mail op motto@camavalmoergestel.nl, of schriftelijk bij café De Brouwer. Ook kun nen de motto’s aanstaande zaterdag in Den Boogaard tijdens de openingsmiddag ingele verd worden. Tijdens deze openingsmiddag krijgen alle be- zoekers een stemformuliertje. Van 15.30 tot 16.30 uur is het mogelijk om de beste motto’s te selecteren vanaf een grote wand met inzen- dingen. Het SMC zal aan het einde van de mid- i dag een publieks-top 10 bekendmaken, waar aan de 3 Gèèselse prinsen nog ieder een voor keursmotto mogen toevoegen. Edwin van Gijzen en in café de Aanbeveling Voor starters nieuwbouwwoning regelen wij koopsubsidie en/of erfpacht! door Frank Bertens. Hebt U voorkeuren Dat kan Bekijk het overzicht van de spelende orkesten en zoek uit welk orkest U wilt horen. (s)taporkest d'Ambiejans (als organiserend orkest) - Jeugdkapel de Belleblaozers, Bend Bekend, Bèrs Blaos Zooike, De Boere Soul- stampers, De Blaospepkes, Caramba, Blaoskapel DB, Effe Uitblaoze, Harrie in de Warrie, De Hoetetoeters, Fiësta Servessa, De Fluutjes, ’t Inventielke, De Kromme Noten, Laat Maar Schuiven, De Morella’s, ’t Nipt, Nooit Gedacht, Muziekkapel 013, D’n Overschot, De Peeste- kers, The Pepper Tetters, De Plekkers, De Schobbelèrs, She’s, Trammelanto, Vinger in de Pils en Zuutjes Aon.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 3