Prinses Erika d’n Urste voor betaalbare ambities! opnieuw prinses Durdraaierinnekes nu! Inleveren kopij i.v.m. Carnaval Openings- middag Carnaval 2010 I Aphrodite P P *0 Stem op 3 maart VVD. weten wat je kunt verwachten, zei www.oisterwijk.wcl.nl KBO-Brabant Weekblad voor Moergestel Voor tweede achtereenvolgende jaar: ■■■■■■■■■■■■■■■■■MM Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Namens het SMC, de Openingsmiddagcommissie Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel kwam ook dit jaar Prinses Erika d’n Urste tevoorschijn. Zij mag, met behulp van haar nieuwe adjudan- I.v.m. Carnaval zijn de sluitingstijden voor het insturen van kopij aangepast. Voor de krant die volgende week verschijnt (As woensdag) dienen de ’normale’ teksten ingeleverd te zijn a.s. vrijdag 12 februari om 12.00 uur. Advertenties dienen uiterlijk vrijdagavond om 18.00 uur binnen te zijn (evt. later uit drukkelijk in overleg: 06 518 355 07). Gewone redactionele teksten die later wor den aangeleverd dan vrijdag 12.00 uur wor den automatisch doorgeschoven naar ’n week later en zullen dus niet kunnen ver schijnen in de krant van 17 februari. ontworpen i.s.m. de Durdraaiers en is een echte ’’must have” voor het kleinste kamertje in huis. Deze kalender is ook tijdens carnaval voor maar 5,00 te verkrijgen bij Partyboerderij ’t Draaiboompje of de Durdraaierinnekes. Da’s mooi vur mekaar! De openingsmiddag, op zaterdag 13 februari, is een mooie gelegenheid om Carnaval 2010 weer met iedereen uit Moergestel in te zetten. Na de gezellige Camavalsmis, die van 13.30 tot 14.30 uur duurt, gaan we gezamenlijk met de drie Carnavalsverenigingen en hun Prinsen naar Den Boogaard. Dit onder de muzikale begeleiding van (s)Taporkest d’Ambiejans. Aangekomen in Den Boo gaard staat weer een bakje koffie met wor stenbrood voor u klaar. Om 15.00 uur zal burgemeester Hans Jans sen aan Stadsprins Mark d’n Urste de sleu tel overhandigen. Om 15.15 uur zullen de leerlingen van de basisscholen hun carnavalsnummer met dansje aan de Moergestelse bevolking tonen. Van 15.00 tot 17.00 uur zal ballonnenvrouw- tje Madelief voor de kinderen een beestje of iets wat ze leuk vinden in elkaar knutse len en voor de kleinsten zal er een spring kussen zijn. De winnaars van het Pieregeblèr 2010 zul len om 16.00 uur hun winnend lied weer laten klinken in Den Boogaard en tussen 16.30 en 17.00 uur zal zanger Gilbert Ver- heijden u mee laten zingen en genieten van zijn Nederlandstalige zangkunst. Tussendoor kunnen we natuurlijk hossen en springen op muziek van J&R Drive-in Show en tot slot zal (s)Taporkest d’Ambie jans nog een keer voor u optreden. De presentatie van deze middag is in han den van Manou Antonis. Ook wordt dit jaar de motto-verkiezing in deze middag opgenomen waarvoor u nog steeds motto’s kunt inleveren. Dus zoals u ziet, een goed gevuld program ma enr een gezellige middag voor jong en oud die u onder het motto “Des mooi vur mekaar” zeker niet mag missen! Tot zaterdagmiddag. te Cristel Rijnen en haar andere 18 dames, de scepter zwaaien over het Durdraaierinnekesrijk. Op deze avond is ook de stoere Boeren- en Boerinnekeskalender gepresenteerd. Deze uit dagende kalender is door de Durdraaierinnekes BINGO IN DE REUSELHOF In verband met carnaval is de bingoavond in februari verplaatst naar de donderdag en wel i op 18 februari a.s., we starten zoals gewoonlijk om 19.30 uur met deze gezellige bingoavond in de Reuselhof. De organisatie is weer in han- den van Diny Derksen. WOENSDAG 10 FEBRUARI 2010 34e JAARGANG Nr. 1554 Joost waoeomaker5 Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 i Prinses Erika d’n Urste met adjudante Cristel (links naast haar), omgeven door haar hofhouding. Op zondag 7 februari jl. vond bij Partyboerderij ’t Draaiboompje, tijdens de Vurpruufparty, de prinsesverkiezing van de Durdraaierinnekes plaats. Na het aftellen van adjudant Carlo leuws AL RUW 80 JAAR FIETSPLEZIER Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 Vrijdag 12 februari vindt, als opmaat naar het Carnaval, de 16e Inblaosavond plaats van (s)Taporkest d'Ambiejans! 12 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 1