Rico Salvetti Loop verwacht groot aantal deelnemers (e>0EF! Seba Ntab schaatste op Nederlands Kampioenschap Audacia- nicuws X Marijn van Esch: liefst 11 seconden van persoonlijk record! Jose van Hout exposeert in de Rollen nu omgekeerd Nordic Walking met IVN en LNMH i Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Doel is, dat u het naar uw zin hebt, energie krijgt en plezier hebt. Gezellig samen is als een gastvrij gezin. Kijk daarom op onze website of bel: www.qezelliqsamen-ouderenzorq.comqezelliqsamen-ouderenzorq@hotmail.com Annette van den Braak 06 - 46 73 12 47 Annie op 't Hoog 06 - 36 53 37 15 Gezellig samen is voor dementerende ouderen die zelfstandig wonen, en ondersteuning wensen. Bent u eenzaam, in de war, of uw partner wil een dag vrij om tot rust te komen, dan bent u van harte welkom! ROEF KORFBAL ROEF HANDBAL Sinds de ontmoeting met de werken van Kan- haar verzamelaarsruilbeurs van 10.00 tot 13.00 doek of hout, en ben pas tevreden als het goed Seba Ntab, deelnemer aan het NK. .2-0 .2-0 terwijk, u kunt dan Roef-handbal sponsoren door onze club als goed doel door te geven. Bij voorbaat dank! Op zondag 28 februari organiseert loopgroep Rico Salvetti uit Moergestel in samenwerking met Taxandria de negende Rico Salvetti loop. Ook dit jaar komt er een groot aantal deelne mers. een groep in een door u gewenst gebied, dan kunt u contact opnemen met onze wandelcoör- hardloopevenementen in de regio Midden-Bra- bant. Kijk voor meer informatie op www.regiol 3.nl. .1-2 .0-2 .4-1 .3-3 .0-2 Particuliere dagopvang Deelnemers kunnen zich tot en met 23 febru ari aanmelden via www.inschrijven.nl. het is tevens mogelijk om je op de dag zelf bij de organisatie vanaf 9:45 uur in te schrijven. De Rico Salvetti loop start om 11:00 uur achter het clubgebouw van sportvereniging Roef, Stokeind 13 in Moergestel. kar@home.nl tel. 0416-280912. De kosten van een wandeling van plm. 2uur zijn 45,-. www.ivnoisterwijk.nlwww.lnmh.nl Let op!!! Op deze ruilbeurs voorde jeugd: rui ten van voetbalplaatjes. Op 27 januari is in sporthal “Stokeind” het jaarlijkse schoolkorfbaltoernooi gehouden. Er deden dit jaar 9 teams mee verdeeld over 3 pou les. Er is door alle kinderen goed samenge speeld en overgegooid wat tot veel doelpunten heeft geleid. De eindstand in de poules was als volgt: Poule 1: 1. Hertog Jan 1; 2. Hertog Jan 2; 3. Bienekebolders 1 Poule 2: 1. Hertog Jan 3; 2. Graaf van Ursel 2; 3. Bienekebolders 2 Poule 3:1. Hertog Jan 5; 2. Graaf van Ursel 3; 3. Hertog Jan 4 Dit jaar werd er voor de eerste keer ook een straf- worpencompetitie gehouden. De kinderen mochten 10 x op de korf schieten. Hierbij was de eindstand: Marijn van Esch: liefst 11 seconden van PR! zoveel energie over dat hij zijn voorganger voorbij reed en zo de eerste plaats op eiste. Met een tijd van 1.37.90 reed hij 3 seconden van zijn PR af. Op de 1000 meter was het of hij vleugels had gekregen zo hard dat Marijn over de baan vloog. In de laatste ronde haalde hij Geert en Kai nog even in. Helaas kon hij Stein niet meer voorbij, maar met een tijd van 2.01.35 heeft hij 11 seconden van zijn PR afgereden. Het KNSB cup limiet is nu verkregen, maar volgend jaar mag hij nog niet meedoen aangezien Marijn nog een jaartje te jong is. Gefeliciteerd en succes vol gend jaar bij een nieuwe serie wedstrijden in de Sebracup. mans wordt enkele minuten later gevolgd door Rerkel Graaf van Ursel (6 x ees- de 2 - 0 via een mooi afstandschot van Annet van Berkel Graat van Ursel x ges cooru 2. Fee Stevens Bienekebolders (5 x gescoord) Verstijnen. De tegenstander geeft zich echter niet gewonnen en komt terug te 2 - 1, waarna Cheryl Werdmuller het verschil weer op twee doelpunten brengt 3-1. Met nog een minuut of tien op de klok hetzelfde scenario, de gasten scoren en meteen daarop scoort Geke Denissen. Met een 4-2 voorsprong wordt de rust bereikt. Na rust blijft de thuisploeg sterker en via Cheryl Werdmuller, Esther Jonkers en Geke Denissen MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 FEBRUARI 2010 Spoordonkse Boys-Audacia1-2 Van de wedstrijd in Moergestel weet iedereen zich nog te herinneren dat Audacia in het laat ste kwartier nog een 2-0 voorsprong uit handen gaf en een verdiende zege liet glippen. In Spoordonk zou een neutrale toeschouwer den ken dat gezien het veldspel de Boys aanspraak op een zege moeten maken. Het liep anders. De tegenaanval liep tweemaal uitstekend en lever de fraaie doelpunten op: in de 15e minuut krul de Niek Op ’t Hoog de bal in de verre hoek als afronding van een vlotte aanval: 0-1 eh twee minuten later wist Joost Wolfs de afrondende voorzet van dé actie van Lars van Amelsfort met een schitterend schot af te sluiten: 0-2. Hoe langer een aansluitingstreffer uitbleef ’’groei de” Audacia in defensief opzicht en raakte Spoordonk ’’vertwijfeld” na veel gemiste kan sen. De treffer van Spoordonk kwam in de 4e minuut van de tweede helft uit een goed geno men vrije trap van Jasper van Agt: 1-2 en leek de kentering aanstaande. Audacia hield echter stand, met een beetje geluk, maar vooral zeer fraaie reddingen van keeper Phil van Lier en de onverzettelijkheid uitstralende Ard Bur gers. Uitslagen zondag 7 februari 2010: Spoordonkse Boys 1-Audacia 1 Audacia 2-Valkenswaard 3 Audacia 3- RKDSV 3 Audacia 4-Spoordonkse Boys 3 SVSOS 4- Audacia 5 Audacia 6 vrij Audacia 7-Spoordonkse Boys 5 Dames: Were Di- Audacia Met carnaval is er geen programma. Leden van atletiek- en sportverenigingen, maar ook recreanten en liefhebbers kunnen mee doen aan de Rico Salvetti loop. De Rico Salvetti loop maakt deel uit van het ZLM Wegcircuit Midden-Brabant. Dit circuit bestaat uit 16 Harm kreeg als prijs een mooie bal mee naar huis. i Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrai- nen. De trainingen worden gegeven in sport- j hal Stokeind elke maandag vanaf 18.00 uur. Wil je meer informatie bel of 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! PAGINA 11 loopt Roef! weg van de tegenstander 7-2. Tien minuten voor tiid weet de tegenstander pas weer te scoren, direct gevolgd door doelpunten van Carlijn Jonkers en wederom Cheryl Werdmuller. Met de stand van 9 - 3 is de wed strijd dan gespeeld, Roef, laat de teugels vieren en de gasten profiteren nog één keer. De eind stand komt daardoor op 9 - 4. Een prima over winning, die het gestelde doel weer dichter bij brengt. Zowel de Pupillen als de Aspiranten moeten aantreden tegen de koploper in hun competi tie. Beide ploegen bieden prima tegenstand maar dit kan niet voorkomen dat de wedstrij- I den met één doelpunt verschil verloren gaan. I Een prima wedstrijd levert zodoende geen pun ten op en beide ploegen blijven in de midden moot meedraaien. Tijdens de finalewedstrijd van de Sebracup heeft Marijn in een span nend duel tegen Stein wel 11 secon den van zijn 1000 meter tijd afgere den. Op 7 februari was de finale van de Sebracup. Dit is een shorttracktoernooi door heel Neder land, deze zondag werd er in Utrecht gereden. Marijn van Esch en Nicky Schellekens van schaatsclub De Vennen deden mee. Linda, Selma, Wendy en Nicky hebben een relay over 2000 meter gereden. Zij zijn hiermee eerste geworden met een tijd van 4.01.77. Ook Marijn had nog een relay gereden, maar vanwege een fout in de aflossing werd zijn relayploeg gedis kwalificeerd. Nicky en Marijn reden beiden een rit over 500 meter, 777 meter en 1000 meter. Nicky ging heel goed van start op de 500 meter en reed een tijd van 58,61 hiermee reed ze 3 seconden van haar PR af! Op de 777 meter deed ze dit nog even netjes over, met een tijd van 1.35.25. Op de 1000 meter wilde ze erg graag nog een PR rijden, dit lukte niet omdat ze gediskwalificeerd werd. Met haar tijd op de 500 meter heeft ze tevens het KNSB cup limiet gereden waardoor ze volgend jaar als junior in de KNSB cup mag starten. Marijn had een snelle start op de 500 meter, hij was sneller dan vorige week dus met zijn tijd van 1.04.00 mag hij best tevreden zijn. Op de 777 meter wilde hij laten zien dat hij nog meer in zijn mars heeft, dat werd dan ook meteen dui delijk. Hij heeft vrijwel de hele race tweede gereden en in de laatste ronde had hij nog AANVAL AFGESLAGEN Het kampioenschap zit er niet meer in, dus is het doel om de tweede plaats in de competitie te pakken. Voor het weekend strijden nog vier ploegen om deze positie met, na elf competitie- wedstrijden, een verschil van één punt. Roef! staat 2de en de tegenstander Eyckelkorf 3de dus alles is aanwezig voor een spannende wedstrijd. Vanaf het begin neemt Roef! het initiatief, ver dedigt goed en speelt gevarieerd in de aanval. Toch duurt het tot de 11de minuut voor het eer ste doelpunt valt. De 1 - 0 van Anita Timmer- Op zaterdag 6 februari mocht Seba Ntab uit de schaatsploeg van ’De Vennen’ deelnemen aan het Nederlands Kampioenschap voor Pupillen in Groningen. Hij ontving deze uitnodiging omdat hij in de eerste helft van het schaatssei zoen van alie B-pupillen die in Eindhoven aan wedstrijden deelnemen de snelste tijd op de 500 meter had gereden. Tijdens het Nederlands Kampioenschap moest een rit over 500 en een rit over 700 meter gereden worden. Op de 500 meter verbeterde Seba met een tijd van 50.21 zijn persoonlijke record met 1.9 seconde en na de eerste rit over 700 meter uit zijn carrière stond de klok stil op 1:12.82. Samen waren deze tij den goed voor een keurige 19e plaats in het eindklassement. Hoewel hij zich niet echt in de strijd om de prijzen had kunnen mengen, was deelname aan deze wedstrijd op het allerhoog ste niveau voor Seba een hele eer en een leer zame ervaring. De natuur kun je op veel verschillende manie- I SDOOrdonkse ren beleven. Vorig jaar hebben wij voor de eer- ste keer met succes een Nordic Walking tocht Watermolen geïntroduceerd: een tocht van bieb naar bieb, van Oisterwijk naar Moergestel, door de prach- VAN 20 FEBRUARI TOT 1 APRIL In de Molenzaal van de Spoordonkse Water molen is vanaf 20 februari wederom een ten toonstelling te zienmaar nu van eigen bodem, Jose van Hout. Tentoonstelling ‘Sesation Light’. Zo trots als een Uitslagen: MCJ Roef-Taxandria 11-4; MBJ Roefl-Avanti 13-5; MBJ Roef2-Tachos 15-18; DS Roef-GHV 2 7-13; HA Roef-GHV 22-33; HS Taxandria 2-Roef 32-17; GDJ RHV 2-Roef 13-16; MBJ HMC-Roef 1 24-9, GCJ Roef - Achilles 95, wedstrijd niet uitgespeeld. As. donderdag camavalstrainingen en carnaval- mix-toernooi. Veel plezier! I Uitslagen: Sen. Roef! - Eyckelkorf 9-4, Asp. Volgend weekend zijn we natuurlijk vrij. Ie-der- Roef! C - Winty C 5 - 6, Pup. Roef! D - Rosolo een heel veel plezier met carnaval of vakantie. D 2 - 3 Spaart u ook Positoos bij de winkeliers in Ois- SCHOOLKORFBALTOERNOOI tige natuur van de Oisterwijkse bossen en ven nen. Omdat dit voor herhaling vatbaar bleek, bent u welkom op zondag 15 februari om 10.30 uur. We starten bij de Tiliander in Oisterwijk. Op verschillende punten zullen we pauzeren, waar- ben ik deze soloetentoónstelling in bij onze natuurgidsen iets zullen vertellen over ie s ^ordonkse watermolen. Ik werd de ons omringende natuur. Deelname is gratis al een tijdje £eduwd en gestimuleerd in deze el®.rn rlslco' richting, en voelde me groeien naar deze uit- Wilt uzelf ooit een wandeling organiseren voor dagmgB’Het winnen va* de le prijs door de bezoekers van de woonbeurs Excellent in dinator: Piet van de Kar, email: pietvande- ^Jc°hvten’ heeft alles in een stroomversnelling Daarom... zie hier... de presentatie van mijn mooiste kunstwerken van de afgelopen 5 jaren. Via schilderen geef ik mijn ideeën kleur. Elk schilderij is een nieuw experiment. Een vaag idee, krijgt vorm, door verrassingseffecten van gecombineerde intense kleuren, puur uit gevoel. Verf krijgt de ruimte om zijn eigen weg te zoe- ci ken door het toevoegen van water bij acryl of V Cl ZdlllCLddl 31 U11UCU13 onder het bewegend paletmes bij olieverf. j|-| Rnvfp] Genietend van, soms onwerkelijke maar altijd mooie kleureffecten zoek ik lijnen om de kleur Zondag 14 februari 2010 organiseert de VBV gevangen te houden. Sinds de ontmoeting met de werken van Kan uur in het Vmbo-College, Baanderherenweg 2 dinsky, geïnspireerd door Paul Klee en gesti- te Boxtel. Entree volwassenen 1 euro. Kinderen muleerd door de schilderslessen bij Carine 25 eurocent. Aartsen in Oirschot, ben ik telkens opnieuw op Op deze drukbezochte en gezellige beurs kun- zoek naar ‘t onverwachte lijnenspel op schilders- nen geruild worden: postzegels, munten, prent- briefkaarten, stickers, sigarenbandjes, telefoon- voelt, i kaarten, theezakjes, enz. Op iedere beurs wordt aandacht besteed aan een De openingstijden zijn op woensdag, donder- I speciaal thema. Voor zondag 14 februari is dit: dagen vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, op zater- luciferetiketten. dag van 10.00 tot 19.00 uur en op zondag van 10.00 tot 20.00 uur. De tentoonstelling duurt tot I 1 april.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 11