CARNAVAL 2010! OP MUURVERVEN EXCL. ACTIES ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES ZOEKERTJES TapperiJ-brasseriJ "be Schouw' Woensdag en donderdag zijn wij gesloten! Sb ZAT. 13/02 T/M ZAT. 20/02 (CARNAVALSWEEK) I Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Thebe en Burghtweide leveren samen luxe maaltijden Contour Van der Wijst Mooie tuinen.nl ^vhg BON Vrijwilligers (-werk): hart nodig’ n Ook dit jaar Met carnaval serveren wij keer lijke carnavalskost Erwtensoep ToMatensoep Runderbouillon Spareribs boerenkoolstawp Schnitzel iïawburger Kipsaté biefstukje Chocoladevla Met slagroom Roomijs wiet vruchten Ook kunt u bij ons terecht deze dagen voor een heerlijk drankje en veel gezelligheid. Dit alles wordt geserveerd van zaterdag t/m dinsdag tussen 17.00 uur en 21.00 uur. Vrijwilligers werk...gewoon doen! 10% korting op alle bestratingswerkzaamheden vraag naar de voorwaarden De maaltijdservice van Thebe en de vereniging van eigenaren van serviceappartementen Burgthweide in Oisterwijk zijn een samenwerking aangegaan /clec()x HOME Wij wensen iedereen een bere-gezellige carnaval! l— - Naam BUSSIRU 'DE SCHOUW' LAATSTE WEKEN OPHEFFINGS- LEEGVERKOOP Laatste stuks 5,- 10,- 7,50 Op knopen, ritsen, garen, voering, ondergoed 50% korting! MODEHUIS Poirters WINTERACTIE om luxe maaltijden in de wijk te verzorgen. Door ziekte, leeftijd of anderszins kan het bereiden van een gezonde, warme maaltijd er bij inschieten. Als ant woord hierop verzorgt de maaltijdser vice van Thebe al jarenlang kwalita tief hoogstaande maaltijden die thuis worden bezorgd bij klanten in de regio Tilburg. Naast de vraag naar gezonde en verse maaltijden ontstond er bij een aantal cliënten de vraag naar een wat luxere variant van de maaltijden. Hans Mutsaers, manager van de maal tijdservice van Thebe: “Een luxe maal tijd biedt net even meer dan een gewo ne maaltijd. Er worden hoogwaardige ingrediënten gebruikt, de menukeuze wordt afgestemd op de verschillende seizoenen en de maaltijden worden bezorgd op een servies van porselein. Je kunt het vergelijken met een auto: een Volkswagen is een kwaliteitsauto voor mensen met een goede smaak, maar een Mercedes is net even wat luxer. Voor mensen die dit verschil willen zien in hun maaltijd hebben we ons assortiment uitgebreid met een aanbod van luxe maaltijden.” Om dit te kunnen realiseren is de samenwerking met Burghtweide aangegaan. Het complex beschikt over een prachtige keuken waarin de luxe maaltijden worden bereid door keukenpersoneel van Burght weide. Het keukenpersoneel draagt zorg voor de materialen en de ingre diënten die gebruikt worden. De maaltijdservice van Thebe houdt zich bezig met de verdere organisa tie, zoals de bezorging bij de mensen thuis, de verkoop en het afhandelen van eventuele vragen van klanten. De samenwerkingsovereenkomst is op 5 februari jl. ondertekend. De luxe maaltijden worden echter al vanaf begin januari van dit jaar in de Oister- wijkse keuken bereid. De luxe maaltijden van Thebe zijn verkrijgbaar nadat men zich aange meld heeft als klant. Wilt u meer infor matie? Bel dan met Thebe, 0900-8122 0,10 p.m.) of rechtstreeks met de maaltijdservice, telefoonnummer (013) 531 53 00, of kijk op www.thebe.nl. PAGINA 10 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 FEBRUARI 2010 10% KORTING 5255102-05 r rouwer het carnavals- II kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Voetklachten? Bel dan met H.P.M. van lersel 505 4027 of kijk op www.podotherapie- vaniersel.nl Te koop: tussenwoning Papenacker 1. Meer informatie: tel. 06-23866034. Woonplaats Telefoon kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders f 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Met Carnaval VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. t/m 10 regels 5,00 Contour - St. Annaplein 21 - 5038 TV Tilburg-T. 013-543 45 72 www.contourtilburg.nl Kloosterlaan 57 Moergestel tel.:013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 voor wifwitiijwsBtfk tn mformèt *öta gegrilde kippen- Ketelaars, Kerk- H3-5131262 Gezocht: huishoudelijke hulp in Moerges tel. 1 Keer in de 2 weken, dag en tijd in over leg. Tel. 513 3203. Let op: Twinkeltje is na carnaval gesloten t/m 6 maart. Denk aan de stomerij! Rjne car naval! Carnavalsdinsdao: live optreden van One- Two-Trio! Café De Brouwer: 'het carnavals- café van Moergestel’. Aanvang 21,00u, en tree gratis. Voor meer informatie over ons carnavals- programma: zie de achterzijde van het Piere- waaiersblaoike! Café de Brouwer: clubhuis van Prins Mark d’n Urste en CV De Piere waaiers. 1/3 veulplezier Dès mooi vur mekaar: 5 i bouten voor 5,= slagerij straat 10, Moergestel, tel. 0 Ambachtelijke Worstenbroodjes met ei gen gehakt. 5 stuks voor 4,75 en 20 stuks voor maar 18,00 (geschikt om in te vrie zen) Slagerij Ketelaars, Kerkstraat 10, Moer gestel, tel. 013-5131262 Makkelijk met Carnaval en ambachtelijk gemaakt: gegrilde spareribs - erwtensoep - div. soorten spek - kipsaté - diverse stamp potten - diverse salades en nog veel meer. Wees er snel bij want op op! slagerij Ketelaars, Kerkstraat 10, Moergestel, tel. 013-5131262 als vrijwilliger en meld u aan bij met Contour en vraag Of naar Sonja Havens, hun 013—543 35 72. -■ I I-- I I I- I I- I I I- I I- I I I I I- I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Verf- en behangspeciaalzaak Kerkstraat 106 - Oisterwijk Tel. 013-5282162 vrijwilliger u aan en Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag www.tapbrasdeschouw.nl Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geneel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech ohderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Voor meer informatie over ons carnavalspro- gramma: zie de achterzijde van het Piere- waaiersblaoike! Café de Brouwer: clubhuis van Prins Mark d’n Urste en CV De Piere waaiers. Voor de echte carnavalsvierder zondag vóór de optocht vanaf 12.00 uur: gratis eitje met spek bij Café De Klaore. Kom op tijd, want op op! Beste mensen: hartelijk dank voor uw gift die' ik via Woonstichting Stromenland heb ontvangen bij gelegenheid van de opening van het Antoniushuis. Leen van Herck. HaSI tijdig uw stoomgoed op want Twin keltje is na carnaval gesloten t/m 6 maart. Fijne carnaval! Zin in Spaans? Beginnerscursus Spaans gaat begin maart van start. Voor meer info: zininspaans@hotmail.com Voor de echte carnavalsvierder zondag vóór de optocht vanaf 12.00 uur: gratis eitje met spek bij Café De Klaore. Kom op tijd, want op op! Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen- Degelijk schoorsteen vegen; riool ont- Gesel stoppen met hogedruk en alle voorkomen- i de werkzaamheden: ’De Klusjesman’, Lang- vennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013-528 39 37. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Carnavalsdinsdag: live optreden van One- Two-Trio! Café De Bi café van Moergestel’. Aanvang 21.00u, en tree gratis. Haarstudio Maartje. U bent welkom in mijn salon. Ook kom ik aan huis. Aantrekke lijke prijzen. (013) 5133791 of 06-12753805. Gevraagd: hulp in de huishouding, 3 u. p.w. in overleg. Heiligenboom, tel. (013) 513 3272. Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I jl Heel veel mensen in uw nabije omgeving kunt u weer blij ma ken. Of het nu gaat om bijvoorbeeld een dame op leeftijd met een visuele beper king of een eenzame chronisch zieke heer die een fietsmaatje zoekt .zij stellen uw hulp ontzettend op prijs. U als vrijwilliger zorgt ervoor dat zij weer momenten In Moergestel biedt mogen ervaren met Contour, door de een gouden randje! inzet van deskundi ge en geschoolde Ga ook aan de slag vrijwilligers, hulp aan volwassenen en kinderen een beperking ziekte, en aan mantelzorgers.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 10