VAN IERSEL Betim Meubelen definitief Belevenissen van Carlijn: gevestigd in Oisterwijk Kersttijd in Ghana OPEN DAG graag nieuwe leden Miniplayback- show 2010 Zanggroep verwelkomt Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair Expositie Oude Kerkje h Bij Joy ga je altijd door! 2College Durendael zaterdag 06 februari 2010 11.00-14.00 u. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl www.2College.nl/durendael Loodgietersbedrijf Ik Carlijn Willems temidden van ’n deel van haar Ghaneese familie... venissen. Het is moeilijk de goede woorden vinden om over te brengen hoe fan- lil 2College, jouw keuze! Van Kemenadelaan 5 5061 EE Oisterwijk T 013 528 67 95 C.V. de Durdraaiers organiseert ook dit jaar weer na de carnavalsoptocht een mini playbackshow in Partyboerderij ’t Draaiboompje. ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013-533 3321 een eerste kennismaking kan via Janny Ligt- voet: mail jannyligtvoet@xs4all.nl of tel. (0411) 623 411. v/h Jos Habraken MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 JANUARI 2010 PAGINA 9 Eén maal per twee jaar nodigt de Stichting het Oude Kerkje Beerzenaren uit om te exposeren in het oude kerkje. Beerse kunst en creatief werk, voortkomend uit de ambachtelijke sfeer of hobby. Ook dit jaar worden er twee tentoon stellingen georganiseerd. De eerste expositie is in het weekend van 30 en 31 januari 2010, gevolgd door een expositie op 6 en 7 februari 2010 met een tweede groep deelnemers. In het weekend van 30 en 31 januari a.s. kunt u het werk van 13 deelnemers komen bewon deren. De Heemkundekring is ook aanwezig en heeft een presentatie met als thema 65 jaar bevrijding. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. De entree is 1.50 euro (t.b.v. instandhouding van het monument), kinderen gratis. Het adres is Willibrordstraat 25, 5091 CC Middelbeers. Meer info is te vinden op www.oudekerkje.nl Vind je het leuk om alleen of samen met je vrienden, vriendinnen, broers of zussen een spetterend optreden te geven? Op een echt podium in de spotlights, zodat ieder een ziet wat een grote ster jij bent? De ster van vorig jaar was Inge de Kruyf. Zij won de eerste prijs met haar playback van Tess met Stupid. WIL JE GRAAG MEEDOEN? GEEF JE DAN SNEL OP! een hoogtepunt en wat ontzettend fijn dat ik er deelgenoot van mocht zijn! Met oudjaar werd er een enorme stapel hout ver zameld en na het avondeten werd daar met zijn allen gezongen en gedanst net zolang tot het vuurtje uit was. Born fire wordt het genoemd. Ik had wat sterretjes meegenomen en dat viel in goede smaak. Sommige kinderen en verzor gers hadden het nog nooit gezien en durfden het niet aan te steken en als het aan was wisten ze niet hoe snel ze het weg moesten gooien. Na een tijdje was iedereen gewend en werd het aanslepen van sterretjes een onbegonnen zaak. Het was geen feestje tot in de late uurtjes, maar een goed intens feest! Met nieuwjaar was er opnieuw een party. De kinderen werden allemaal in hun nieuwe pyama gehesen en kregen een feestelijk hoed je op. Opnieuw werd er samen gedanst, gezon gen en gegeten. Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor zijn/ haar bijdrage, op wat voor manier dan ook. Van het geld is een deel besteed aan het vergroten van de keuken waar iedere dag voor de kinde ren wordt gekookt, ook is er een gasstofe gekocht omdat vooral in the regenseizoen het niet zo makkelijk was het houtvuurtje brandende te houden. Ook heeft ieder kind een nieuw bord gekregen. Er is gezorgd dat kinderen bij iede re feestelijkheid koekjes, snoepjes en frisdrank kregen. Ook hebben we een geit op Nederlandse kosten verorberd. Kortom het geld is dus echt goed besteed. Dank je wel! Het waren twee weken van mooi en indrukwek kend samen vieren. Ben je nieuwsgierig (gewor den) naar het project, foto’s of andere informa tie bezoek dan de website: www.operationhand- inhand.nl of mail mij carlijnwillems@home.nl Tot ziens! Carlijn Willems Ruim ’n jaar geleden zijn wij gestart met de verkoop van sfeermeubelen aan de Pastoor van Beugenstraat in Oisterwijk. Wij wisten vooraf dat het pand gesloopt zou worden en dat de verkoop dus tijdelijk zou zijn. Omdat de verkopen goed waren, en mensen ons regelmatig aangaven dat het jammer zou zijn als wij weer uit Oisterwijk zouden vertrekken, zijn wij op zoek gegaan naar een nieuwe locatie en dat is gelukt! Eind vorig jaar hebben wij onze deuren geopend aan de Kerkstraat nr. 57 (voormalige pand van Slaapkenner Janssen). Dit schitterende pand is een stuk groter waar door wij onze collectie enorm hebben kunnen uitbreiden; veel meer keuze in kasten, fau teuils, eetkamerstoelen en woondecoratie. Nieuw in ons assortiment is van alles op het gebied van slapen: matrassen, boxsprings, kus sens etc. Wij leveren een matras 90-200 cm met Bonellvering al vanaf 98,00 euro en u krijgt er tijdelijk gratis dekbed bij! Een complete box spring vindt u bij ons (inclusief matrassen) vanaf 749,00 euro! Doordat wij rechtstreeks importeren vanuit Indonesië en Roemenië kunnen wij de prijzen betaalbaar houden. Uit Indonesië komt herge bruikt teak; onbehandeld of met een schitteren de koloniale finish, en uit Roemenië komt eiken van een uitstekende kwaliteit en gekleurde kas- Ze komen uit allerlei plaatsen, de leden van Zanggroep Joy: Oisterwijk, Moergestel, Haa- ren, Oirschot en zelfs uit Tilburg, Breda en Geffen. Ze komen elke woensdagavond in Moergestel bijeen om te zingen en kennelijk is dat plezierig genoeg om er wat reistijd voor over te hebben. Vijftien jaar bestaat Zanggroep Joy intussen al. En in die tijd is er veel gebeurd. Joy treedt op bij allerlei gelegenheden en heeft zelfs meege daan aan een mega-korenfestival in het Rotter damse Ahoy. De leden van Joy zoeken het meestal gewoon dicht bij huis, want ook in Brabant is er genoeg te beleven. De Brabantse gezelligheid houdt de groep goed bij elkaar en de inspirerende muzikale leiding van Ties Kuijpers is goed voor elke-keer-nét- iets-beter. Bij optredens is er altijd Esmée Theeuwes, die de begeleiding op de piano voor haar rekening neemt. Enkele keren per jaar komt een zangpedagoge de puntjes op de i zet ten. NIEUWE LEDEN Zanggroep Joy is op zoek naar nieuwe leden. Vooral de bassen en tenoren kunnen wat ver sterking gebruiken; maar ook andere stemmen zijn welkom. Bij Joy geen Idols- of Popstar-jury, die je na drie maten het gat van de deur wijst. Bij Joy ga je altijd door naar de volgende ronde en je bent er heel erg welkom. Voor de muzi- Van 20 december tot en met 4 januari ben ik in Ghana geweest om daar de bij zondere kerstperiode door te brengen met de kinderen en verzorgers van het Hand in Hand project. Een groot aantal mensen in Moergestel leeft erg mee en vragen aan mijn ouders hoe ik het heb gehad, vandaar dit stukje over mijn bele- ten die wij in elke RAL-kleur kunnen leveren. Bent u al lang op zoek naar iets in teak, eiken of gekleurde meubels, maar kunt u ze nergens vinden? Geen probleem! Wij kunnen alles op maat laten maken tegen betaalbare prijzen! En als u naar de winkel komt met een schets en bij behorende maten krijgt u van ons binnen 3 werkdagen een prijsopgave. Let op de adverten ties voor onze altijd scherpe aanbiedingen! Wij heten u van harte welkom in ons nieuwe winkelpand aan de Kerkstraat 57 in Oisterwijk. De koffie staat altijd klaar en u kunt gratis ach ter de zaak uw auto parkeren! Betim Meubelen, Kerkstraat 57, Oisterwijk, tel. (013) 522 0121 of kijk op www.betimmeu- belen.nl Je kunt je opgeven tot en met 7 februari bij Harriëtte. Tel. nr. 513 1315. kale afstemming met de rest van het koor zorgt dirigent Ties wel. MEEDOEN OF -LUISTEREN? Heb je zin om lid van Zanggroep Joy te wor den en twijfel je nog een beetje? Wil je eerst wel eens luisteren of het repertoire wel bij jou past? Dat kan allemaal. Dan kom je gewoon een keer op woensdagavond op de repetitie. Het is han dig als je vooraf even belt of mailt dat je komt. WE REPETEREN Elke woensdag tussen 20.30 en 22.30 uur in tastiseh het was en hoe de mensen van PCC (Peace of Christ Community zo wordt V“! Ghana het Hand in Hand project genoemd) de Kersttijd doorbrengen. Kerstmis was hartverwarmend om met mijn grote Ghaneese familie te vieren. Totaal anders natuurlijk, geen sneeuw, geen kerstboom, geen vrieskou, geen warme worstenbroodjes maar wel o, zo de moeite waard. Zo is Father Christmas (zeg maar de kerstman) langs geweest om voor iedereen kadootjes te brengen. Dit jaar was de hele community totaal buiten zinnen want iedereen werd ontzettend verwend. Een nieu we pyama, een stuk stof, zeep, speelgoed en kledingstukken. Het is zo mooi om te zien dat iedereen enthousiast wordt als ze een kadoot- je krijgen. De dag na Father Christmas werd 's middags het kerstspel door de kinderen, verzorgers en vrijwilligers vertolkt. Na weken van oefe nen (en dit is serieus) wordt iedereen in zijn kerstspeluniform gepropt. Er is een groepje herders, een groepje wise men (wijze mannen, Drie koningen), Maria en Jozef, Herodus en zijn familie, de engel, Jesus natuurlijk en een enorme groep schapen. Ik denk dat dat de populairste rol is, al weken wordt er geblèrd op het terrein: beh beeeehh. Een van de caregivers vertelde het verhaal en de kinderen en verzorgers beeldden het uit. Ik heb genoten, genoten van het feit dat ik, ondanks het missen van de voorbereiding, in een gouden doek werd gehesen en wat “wise men” aan mijn hand mee moest sleuren. Dit viel niet mee, want een van de wise men verloor zijn doek onder het toneelstuk en een ander wise mannetje sprong in het zwembad. Ik heb geno ten van de liedjes die er onder het kerstspel wer den gezongen, holly night, the angels sings, adore him en ga zo maar door. Het geweldige enthousiasme van de verzorgers was hartverwar mend en de rol van Jesus was vertederend. John papa (een van de kinderen) mocht dit jaar Jesus spelen en lag in een kribbe omringd door blè rende schaapjes. Iedere keer als er iemand zijn kribbetje bezocht, kwam er een enthousiast gegil uit de kribbe en het gegil werd nog lui der toen Jesus hoog in de lucht gegooid werd en door iedereen van PCC werd bejubeld. Echt

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 9