Moergestels talent bij Idols Muziek 2010 Sauwelkaarten al verkrijgbaar in de voorverkoop Tien groepjes Driekoningen zongen voor pater Theo Drie koningen in de sneeuw... p P dl uiu-uio iH/n fi Weekblad voor Moergestel a.s. Zondag om 13.00 uur in Den Boogaard Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl In willekeurige volgorde zijn dat achtereenvol gens (zie foto): Ron van der Sanden, Maikel Denissen, Ron Hermus, Gerard Vugts, Stef Habraken, Eric Boogaers en Stephan van der Aa. Stef Habraken is daarbij voor Moergestel de nieuwkomer. Stef woont in Heukelom en doet al enkele jaren mee in Biest-Houtakker. Zijn vrienden haalden hem over om in Moergestel, waar hij nogal wat vrije tijd doorbrengt, mee te doen. Deze drie kortingen trotseerden vorige week woensdag de bittere kou en gingen langs de deu ren voor Pater Theo Raaijmakers. Vera en Isa Dijkmans en Loes van Huijkelom werden de win naars van het Driekoningenzingen in Moergestel. Zie het verslagje hiernaast. rieën een mooie beker te winnen! Benieuwd naar het talent dat zich aange meld heeft? Dan graag tot 17 januari 13.00 uur in Den Boogaard. We wensen iedere deelnemer heel veel succes, maar vooral veel plezier tijdens de voorberei dingen voor het Pieregeblèr. U mag dit spektakel niet missen! Entreekaarten a 10,00 euro zijn te koop bij supermarkt Jumbo, slijterij In Den Korenmaaier, partyboerderij ’t Draaiboompje en café restaurant de Brouwer. Carnavaleske groeten en graag tot ziens van de Pieregeblèrcommissie 2010Annelies,Jaap, Margriet en Sjef. Op zaterdag 23 januari wordt er weer gesauweld in Moergestel. En ze hebben er weer zin in, de zeven personen die plaats gaan nemen in de ton. Om 19.45 uur precies betreedt die zaterdag de eerste sauwelaar de ton. De entreekaarten zijn al in de voorverkoop verkrijgbaar bij Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Denissen en Den Boo gaard. Ze kosten 10,- euro inch ’n kopje koffie bij binnenkomst. En de opbrengst van de avond komt, zoals gebruikelijk, weer ten goede aan het goede doel dat door de sauwelaars zelf is bedacht. De muzikale leiding van de avond is in han den van het ‘sauwelavond-huisorkest’ d’Am- biejans. drag is, inclusief enkele losse giften 1180,- euro. Hiermee kan pater Theo weer goed werk doen. De M.O.V.-groep dankt alle kinderen en hun ouders voor de leuke middag en de opbrengst. Ook dankt zij de vrijwillige juryleden voor C. V. De Pierewaaiers organiseert zaterdag 30 januari: Pieregeblèr 2010 in Den Boogaard Jaja, het komt eraan! Zaterdag 30 januari wordt het Pieregeblèr gehouden in Den Boogaard. Tien deelnemende groepen zullen die avond strijden om de presenta- tieprijs in de vorm van de Cees-van-Esch-wisselbokaal en om de beker voor het beste carnavalslied van Moergestel. De deelnemers zijn ’t Allegaartje, BaJaBaJa, de Brouwer Jr., de Brugzeikers, de Dors(t)vle- gels, de Durdraaiers, de Gangmaokers, de Kam- meroaj, de Pieremaoten en de Poekeltjes. We hebben begrepen dat de repetities in volle gang zijn, dus dat belooft een spannende avond te worden. Dit jaar treden negen voor u inmid dels bekende groepen op, maar we hebben ook een debutant. De Gangmaokers doen dit jaar namelijk voor het eerst ook een gooi naar de eerste prijs. Idols Muziek komt er weer aan! Het zal plaatsvinden op zondag 17 januari 2010 in Den Boogaard, vanaf 13.00 uur. Ook nu zullen vele jongeren uit de gemeente Oisterwijk hun muzikale en/of vocale kunsten te vertonen op dit open podium. Na het succes van voorgaande jaren volgt er natuurlijk een Idols Muziek 2010. Behalve de vele leden van de organiserende muziekvereni ging Prinses Juliana, zijn er ook optredens te verwachten van kinderen van buiten de ver eniging. Het is voor de kinderen natuurlijk een uitdaging om voor een volle zaal, en voor een heuse jury, een optreden te verzorgen. Hoewel meedoen belangrijker is dan winnen, is er voor de winnaars van de diverse catego- hun deskundige oordeel, huize Stanislaus voor de gastvrijheid, de sponsors voor hun bijdra ge en alle mensen die hun deuren hebben geopend voor de koningen om het lied te aan horen en hun bijdrage in de collectebus heb ben gedaan. Ondanks de kou mooie opkomst... Op woensdag 6 januari werd het feest van Driekoningen gevierd. Traditioneel trek ken op deze dag kinderen, verkleed als koningen, langs de deuren om te zingen en te collecteren voor het goede doel. Ook in Moergestel leeft deze traditie. Het goede doel waarvoor wordt gecollecteerd is het opvanghuis voor straatkinderen in Cochabamba in Bolivia, waarvan onze plaatsgenoot pater Theo Raaijmakers directeur is. De koninkjes werden in Huize Stanislaus ont vangen en mochten daar hun kleren showen en hun lied zingen voor een jury. Als dank voor hun inspanning kregen alle kinderen een eierkoek, een beker chocolademelk en een cadeautje. Ook alle kinderen hebben een prijs gewonnen. De eerste prijs is gewonnen door Vera en Isa Dijkmans en Loes van Huijkelom. Zij mogen een pannenkoek gaan eten bij het pannen koekhuis. De prijs voor het mooiste lied werd door twee groepen gewonnen t.w. Lars, Imke en Janneke op ’t Hoog en Teun Verbeek en Anne én Bo Heeffer, Iris Mommers en Tjeerd Heessels. Deze prijs bestond uit kaartjes voor het natuur museum en het overdekte plezier- en avontu- renpark in Tilburg. De prijs voor kleding werd gewonnen door Kim Pijnenburg, Gon Ligtvoet en Janoe van Kerkoerle. Zij kregen kaartjes voor het zwem bad. Iris Mommers vond ook nog de boon in haar eierkoek en kreeg daarvoor een extra prijs. Het totaal bedrag dat de kinderen bij elkaar hadden gezongen was 835,- euro. De collectes in de kerk bedroegen 345,- euro. Het totaalbe- Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Huidverzorgingsinstituut I Anhrn/lifv WOENSDAG 13 JANUARI 2010 34e JAARGANG Nr. 1550 d o Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 1 t 1 I 28 Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. [013)513 2268, Fax (013)5132871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 AL RUIM 80 JAAR FIET5PLEZIER p i luiuvuiz-viyiiiyoiiioiui I Aphrodite F - Zondag 28 februari vindt voor de negende keer de Rico Salvettiloop plaats. Zie het artikel op pagina 7. Uws uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2010 | | pagina 1