smart PULS ontharing Moergestel-Kreatief in Galerie De Verdieping Heerlijke oliebollen van Scouting Moergestel Den Boogaard Nieuwjaars- BESTELLING Kerstactie Voetbalvereniging Audacia Eric Boogaers prins C.V. de Durdraaiers Beeldkwaliteit MTV-zender schoonheidssalon Vanaf Tweede Kerstdag Cadeautip voor de feestdagen? EEN CADEAUBON VAN SCHOONHEIDSSALON 'APPARANZA'ü! Het team van Schoonheids-/pedicuresalon APPARANZA wenst u fijne en goed verzorgde feestdagen! PAGINA 17 van de lange nacht, het Samenwerkend Moer- sterk aanwezig. Zo kunnen o.a. “de Gèsselse ging Prinses Juliana. 'n Aantal deelnemers aan ’Moergestel-Kreatief’. Wij hopen op een succesvolle actie, wensen Aantal zakken oliebollen a 11 stuks 7,50. Aantal zakken oliebollen met krenten a 9 stuks 7,50 T Aantal zaken appelbeignets a 6 stuks 7,50. Naam Adres Telefoonnummer Smartpuls CMP (Constant Multi Puls) is een methode die door lichtimpulsen de haargroei duurzaam doet verdwijnen; de methode is nagenoeg pijnloos en snel. Elk lichaamsdeel kan met CMP behandeld worden. Ontdek de nieuwste wijze van behandelen op het gebied van duurzaam ontharen Heeft u interesse? Kom dan vrijblijvend een kijkje nemen. U krijgt gratis advies van een specialist. jaren 3,50 euro. a.s. Zaterdag 19 december zul len de D-pupillen vanaf 12.00 uur bij u aan de Tel.: 06 -13 27 38 93 Lathouwer 15b, 5066 GH Moergestel Email: info@apparanza.nl of kijk op: www.apparanza.nl voor jong en oud! Zoals ieder jaar mag u muziek van allerlei genre 1-^.XT1J_ _11 met een voor iedereen verrassend repertoire De traditionele Kerstactie bezorgt een hele drukte bij voetbalvereniging Audacia met het inpakken van ruim 700 kerstpakketten om deze In een druk bezocht Draaiboompje vond afge lopen zaterdagavond het Prinsenbal van Car navalsvereniging de Durdraaiers plaats. Tijdens deze avond werd duidelijk dat Prins Eric d’n Urste en Adjudant Carlo de Dur draaiers weer zullen gaan leiden in het komen de carnavalsseizoen. Na ontvangst van de zusterverenigingen Piere waaiers en Dorstvlegels en in het bijzijn van de ex-prinsen, was de tijd voor prins Eric d’n Urste aangebroken om af te treden. Voor vele was het niet óf, maar veelal hóe Eric Boogaers zou terug komen als de nieuwe prins. Na een zeer leuke act met “tonprater” Eric, werd hij opgenomen in de eregarde van Ex prinsen van de Durdraaiers. Voor hoelang dit zou zijn was ook voor de ex-prinsen een vraag. Eric heeft in het afgelopen jaar zijn taak samen met adjudant en raad van elf fantastisch inge vuld, waarvoor hij hartelijk werd bedankt. Tijdens de avond had de prinsencommissie gekozen voor een hilarische film in een paro die op het succesvolle programma ‘Boer zoekt Vrouw’: Boerin zoekt prins. Tijdens vele werk zaamheden rondom de boerderij vielen tijdens de avond vele droomkandidaten voor de func tie van nieuwe prins, één voor één af. Het mag best even gezegd worden trouwens, dat de prin- te zien op uw tv-toestel. Heeft u storingen op uw MTV-kanaal; zit er ruis in het beeld; bent u ontevreden over de kwali teit van het doorgestuurde signaal? Neem dan tussen 08.00 en 22.00 uur (of in het weekend tussen 09.00 en 22.00 uur) contact op met de klantenservice van Ziggo op telefoonnummer 0900 - 1884 0,10 per minuut). Als u opmerkingen heeft over de programma’s, kunt u natuurlijk altijd contact opnemen met MTV via het nummer 5133221 of email naar info@moergesteltv.nl nog opgewarmd te worden. U steunt hiermee de scouting en in het bijzon der de scouts. Dit is de groep bij ons in de leef tijd van 10 tot 14 jaar. Zij willen in 2010 naar een speciaal jubileumkamp in Roermond in het kader van 100 jaar Scouting. Op dit jubileumkamp, wat 11 dagen lang duurt, zullen naar schatting ruim 10.000 scouts uit heel Nederland aanwezig zijn. weer in ontvangst nemen. Een mooie Zo willen we dit jaar starten met oliebollen op oudejaarsdag. U kunt bij ons oliebollen bestellen die wij bij u thuis brengen op oude jaarsdag. De volgende variaties zijn mogelijk. -1 zak met 11 oliebollen - 1 zak met 9 oliebollen met krenten - 1 zak met 6 appelbeignets. Iedere zak kost 7,50 en wordt op 31 decem ber tussen 11.00 en 13.00 bij u thuis gebracht. U dient dan uiteraard wel thuis te zijn. In tegenstelling tot andere jaren bakken we deze keer de bollen niet zelf en dienen deze thuis Oliebollen en scouting Moergestel is al enige jaren met elkaar verbonden. Zo hebben we 10 jaar achtereen oliebollen verkocht in de carna valsoptocht. De 1 le keer hebben we, gek genoeg, niet gehaald. Vorig jaar hebben we ze gebakken op het in kerstplein omgedoopte St.Jansplein, weet u het nog. Maar altijd als activiteit waarmee wij geld in konden zamelen voor onze jeugd. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 DECEMBER 2009 sencommissie van de Durdraaiers er elk jaar in slaagt een schitterende presentatie te verzorgen Zo rond elf over elf was de spanning te snijden en i we prins zich bekend: Eric Boogaers. Als Prins in een spannende finaleact maakte de nieu- concert o Lvz-xIt- A*-* z4 Li *-« D/x/Arvanro Aio T7O Eric d’n Urste gaat hij het komende carnavals- I Q i n n 11 O jaar regeren in het Durdraaiersrijk. Na zijn s jd II Lid LI installatie en vele felicitaties werd ook de naam - van zijn Adjudant bekend en ook hierin zat geen llptl IlOOP'Pl A T*C1 verrassing: Carlo van Esch. Eric behoeft eigenlijk geen uitleg want hij is al Zaterdagavond 9 januari om 20.15 uur vele jaren bekend met het carnavalsgebeuren kunt u de muzikale nieuwjaarswensen in Moergestel. Natuurlijk zullen velen hem van muziekvereniging Prinses Juliana kennen als de tonprater/sauwelaar, maar ook met - - zijn inzet voor vele commissies: o.a. Het feest concertzaal> eenleuk en gevarieerd pro- gestels Carnaval, het Pieregeblèr en zijn be- gramma, dus een prachtige avond uit stuursfunctie binnen de Durdraaiers, kunnen j we Eric gerust een carnavalsdier in hart en nie- j ren noemen. Ook bij adjudant Carlo is de inzet verwachten Vorig jaar kwam de siagwerkiroep al die jaren voor het carnavalsgebeuren zeer I sterk aanwezig Zo kunnen o.a “de Gèsselse J en ook dR jaar u yan weer Opstoet en het Pieregebler niet meer zonder - - - zijn fanatieke inbreng. Na deze prachtige avond werd duidelijk dat Prins Eric en Adjudant Carlo samen met de hof houding van de Durdraaiers en met de Moer- gestelse zusterverenigingen ervoor gaan zor gen dat het een prachtige en gezellige carnaval wordt in Moergestel en vooral in het Durdraai ersrijk. We zijn ervan overtuigd dat we met prins Eric kunnen zeggen: “Carnaval in Gessel”: Des mooi vur mekaar! bij u aan te bieden. Dit jaar is het pakket een j Kerst-badsetje voor dezelfde prijs als vorige Wij wensen u bij dezen alvast fijne feestdagen deur komen. De opbrengst van deze aktie komt ten goede aan de jeugd van Audacia. Bedankt namens de Activiteitencommissie Jeugd Auda cia Herhaaldelijk bereiken ons geluiden dat de beeldkwaliteit via de kabel, op diverse plaat sen in onze gemeente in meer of mindere mate kwalitatief onvoldoende is. MTV doet er alles aan om de programma’s op een hoog niveau aan te bieden. Zo is het sig naal wat vanuit de studio wordt gezonden altijd 100%. Helaas is deze kwaliteit niet altijd terug U kunt op drie manieren één of meerdere zakken bij ons bestellen tot en met 24 decem ber: Manier 1: vul onderstaande bon compleet in en lever in bij Novy van Wezel (Rootven 10). Manier 2: stuur een mail naar oliebollen@scoutingmoergestel.nl Manier 3: vul het bestelformulier in op www.scoutingmoergestel.nl Aniek Muldersschilderijen Ria van Gisbergenschilderijen Geert Bierkensschilderijen en Beelden Ankie Wessels-Beljaarsschilderijen Wally Wonninkschilderijen Ad van Elderenpasteltekeningen Karin van Rooyfoto’s Tine Waltmansschilderijen Dianne Merks aquarellen Jan Verkooijenglas in lood Jan van de Wouwschilderijen Tevens zijn er tijdens de openinguren van de expositie in de filmzaal documentaires te zien van; Bertus van Berkel, Hans van Brunschot en Kees van Rooy. De films starten elk heel uur. De toegang is gratis. Kijk voor meer informatie en foto’s op onze site www.galeriedeverdieping.nl Het kerstfeest is een feest van tradities. We bezoeken familie en vrienden, zor gen voor een feestelijke maaltijd en nemen wat meer tijd voor elkaar dan in de rest van het jaar. In dit rijtje past intussen naadloos de opening van Moergestel- Kreatief op tweede kerstdag. TT XJ XXWpZVXX Wil JUWVOVV11V UVLXVj TTV-XXOV.XX iedereen prettige feestdagen en een voorspoe- Tussen alle aangename ’’verplichtingen” door dig 2010. Namens alle scouts, alvast bedankt. is het dikwijls een verademing om even huis en haard te verlaten en een bezoekje te brengen aan Galerie de Verdieping aan de Industrieweg. In deze sfeervolle galerie wacht u een keur van kunstwerken van uitsluitend moergestelse kun stenaars. Schilderijen, pastels, tekeningen, beel den, en glas-in-lood van plaatselijke bodem sieren wanden en sokkels. Tevens zijn er dit jaar als extra drie documentaires te zien in de film- zaal. Tot en met 17 januari bent u welkom. Galerie open: zaterdag van 13.00-17.00 en I zondag van 11.00-17.00 uur. nieuwjaarsdag gesloten. De deelnemers dit jaar aan Moergestel-Kreatief: Marlis de Greef-Mackelsbronzen beelden Anne Mieke de Leyerschilderijen Roger Hurkmansdiorama’s heel wat verwachten. Wedden dat instructeur Willy van Maasakkers zijn mannen op scherp heeft staan! Na de pauze en het huldigen van enkele leden zal het harmonieorkest onder leiding van diri gent Arthur Verhofstad met een kwalitatief sterk programma op het podium komen. U kunt genieten van muziek uit de musical ‘Joseph’ en de wereldberoemde film ‘Lord of the Rings’. Verder zullen er nog enkele verrassen de werken uitgevoerd worden. Een meer dan fantastisch programma dus van muziekvereni ging Prinses Juliana. - - toe en hopen dat u ook dit keer weer in groten getale aanwezig bent bij het nieuwjaarsconcert I van onze eigen harmonie. De toegang is gratis en de zaal is vanaf 19.30 uur geopend. Graag tot ziens op 9 januari in Den Boogaard!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 17