10 Jaar Cafetaria Epi: ’n heel jaar feest! z Cafetaria Tennishal Stokeind tot na Nieuwjaar in Oostenrijkse sferen... Schildersbedrijf Kerkhof ’timmert’ nog steeds aan de weg... Pauline Klijn: hoogste nieuwkomer CDA kandidatenlijst Uniek Kerstconcert Unieke actie met gratis ballonvaarten! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl saCafetaru PAGINA 15 Annelie Reuser aan het werk. Thebe. Maar de meeste kennen Louis natuur- f. We schrijven 1 januari 2000. Het feestgedruis rond het millennium is nog maar net verstomd of het jonge ondememerspaar Epi en Suzanne beginnen aan hun zakelijke avontuur onder de naam Cafetaria Epi. Destijds met 5 personen op oproepbasis in dienst. Op dit moment werkt Cafetaria Epi met 19 personen: 3 parttimers en 16 studenten. Ze werken volgens een vast gesteld rooster, en komt het bij de een eens niet uit om te werken op het moment dat hij of zij is ingedeeld, dan zorgt men zelf in de groep voor vervanging. men over een buitenterras (met rookgedeelte) en er is ruim voorzien in speelruimte voor klei ne kinderen. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 DECEMBER 2009 gers. Zondag 27 december staat de After Christ mas Party op het programma, gevolgd door een Franse Avond op dinsdag 29 december en afgesloten wordt zondag 3 januari met de Nieuwjaarsborrel. Oostenrijkse muziek is zowel te horen als te zien op groot scherm. Aan gezelligheid en sfeer zal het dus absoluut niet ontbreken de komende weken in Stokeind. U (ook als niet- tennisser) bent van harte welkom om ervan mee te komen genieten! f_ Vanaf komende vrijdag ondergaat Tenniscentrum Stokeind een gedaanteveran dering. Vanaf die dag wordt het horecagedeelte omgetoverd naar Oostenrijkse gezel ligheid en warmte! Sinds afgelopen week is schilderes Annelie Reuser bezig met de schilderingen. De contouren van het Oostenrijkse decor worden stilaan dui delijk... Het is voor het eerst dat de tijd rond de feest dagen op deze manier wordt aangepakt. Jos Janssen, verantwoordelijk voor een en ander, is enthousiast over de gezellige sfeer die het ten niscentrum de komende weken gaat uitstra len. ‘En iedereen is welkom’, zo zegt hij, ’om ervan mee te komen genieten’. Er zijn naast het aangepaste decor nog ’n aan tal aantrekkelijke onderdelen toegevoegd rond het traditionele Kerst- en Nieuwjaarstoernooi voor de tennisliefhebbers, want ook dat toer nooi staat op punt van beginnen. Zo is er a.s. maandag ’n Oostenrijkse avond met schnapps, Tiroler Grosd en après-ski. Woensdag 23 decem ber is de Duitse Avond met bier, wurst en schla- Het kerstconcert op zondag 20 december a.s. belooft een sfeervolle gebeurtenis te worden met voornamelijk Moergestelse deelnemers: de koren Cantate Domino, Inspiration en de Sintjanszangertjes. Ook de volkszang ontbreekt niet. Pianist Frans Trimbach zal dit begeleiden. Hij ondersteunt ook Thea Vermeulen-Peek als soliste. Chansonnier Peter Derksen, volksver teller Paul Spapens en gitarist Harm de Ruiter zorgen eveneens voor een sprankelende bijdra ge- Het hele team van Cafetaria Epi trotseerde de vrieskou voor de foto... Op Nieuwjaarsdag 2010 is het op de kop af 10 jaar geleden dat Epi Denissen en Suzanne Denissen-Traa het cafetaria overnamen van Theo Rommen aan de Oisterwijkseweg. Op die datum was Epi drie jaar in dienst bij Theo die vanaf dat moment besloot te gaan emigreren naar Polen en in Epi een geschikte opvolger vond... jaar, dan betaalt men voor schilderwerkzaam- heden aan die woning het lage BTW-tarief van 6%. Deze periode van twee jaar wordt gerekend vanaf het moment dat de woning daadwerke lijk na de oplevering bewoond is. Garages, schu ren, serres, aan- en uitbouw, tuinhekken e.d. val len eveneens onder het begrip ‘woning’. Voor waarde is natuurlijk wel dat deze zich bevin den op hetzelfde perceel als de woning. Al bij al maakt deze regeling het wel erg inte ressant om eens te praten met uw Winters-chil- der! Want naast deze gunstige BTW-regeling krijgt u ook nog eens een extra korting op zowel binnen- als buitenwerk, als u deze winter nog een offerte aanvraagt. Bas, Hans en Dinette zullen u graag van dienst zijn! ALLE LEEFTIJDEN WELKOM Naast het eet- en cafégedeelte is het cafetaria uiteraard bekend om zijn afhaalmaaltijden: elke week is er een in de aanbieding, samen met een zorgvuldig gekozen snack. Uiteraard zijn deze maaltijden ook in het cafetaria te nuttigen en Epi gaat er op gepaste wijze trots op dat men er nog steeds in slaagt om de gerechten onder de tien euro te houden. Verder zijn Epi en Suzanne door de jaren heen steeds meer rekening gaan houden met bezoekers van alle leeftijden. Achter het cafégedeelte beschikt Jan - verwacht een grote opkomst, zeker nu de toegang gratis is. De kerk is vanaf 15.00 uur geo pend. Het concert start exact om 16.00 uur en duurt tot tegen zessen. Mindervaliden kunnen rekenen op gereserveerde plaatsen. Kortom, dit mag u niet missen. Aansluitend trakteert de Moergestelse horeca (zie elders in dit blad). Pauline Klijn uit Moergestel is de nummer 2 op de CDA kandidatenlijst, zo is op 10 december besloten. Pauline is 39 jaar, team leider bij Fontys, en heeft veel ervaring in onderwijs en (jeugd)zorg. In Moergestel is ze actief als lid van het koor Inspiration en de tennisvereniging. Belangrijke vraag was ‘hoe vaak moet ik op maandagavond op komen draven, want ik wil wel blijven zingen op maandag’. en Louis Hooghiemstra is onze Moergestelse wethouderskandidaat. Louis is 55, werkt bij de ZLTO, was tot voor kort voorzitter van de Raad van Commissarissen van onze Rabobank, bestuurslid bij de Reuselhof en lange tijd bij Thebe. Maar de meeste kennen Louis natuur lijk van de schaatsclub en wielrennen. Anton van Tuyl, de huidige fractievoorzitter, is de lijsttrekker. Maarten Dewachter op plaats 3 is 46, een zeer ervaren bestuurder (gemeente, waterschap) en is voorzitter van Natuurmo numenten Brabant geweest. Hanneke de Rooy, 42 jaar, oud raadslid en werkzaam in het onder wijs, staat op nummer 4. Con van Beekhoven, huidig raadslid, volgt op 5. Nieuw is ook Kees van Puijenbroek. Kees woont, zoals hij zelf zegt, op het ‘driekemenpunt’, tussen Moergestel, Heukelom en Oisterwijk. Kees is 42, agrariër en als bestuurder actief bij de ZLTO en Rabo bank. Maar Kees is ook mede-eigenaar van 2 windmolens in Zeeland. komende tijd. Bas Kerkhof achter de computergestuurde verfmengmachine. Met een wisseling van de wacht in het vooruitzicht (Bas neemt zoetjesaan het diri geerstokje over van vader Hans) is Schildersbedrijf Kerkhof nog steeds op zoek naar nieuwe uitdagingen. Het bedrijfskantoor ondergaat ’n complete me- tamorfose en ook de aan het bedrijf verbonde winkel krijgt van tijd tot tijd té maken met nieuwe impulsen. Niet nieuw, maar zeker wel eigentijds, is de verfcomputer die nu alweer ’n aantal jaren dienst doet tot volle tevredenheid van Hans en Bas. Niet zelden komt het natuur lijk voor dat er een speciale kleur gemengd moet worden en ook voor de klant die om ’n nieuw of bij hem thuis bestaand kleurtje komt, wordt op de meest moderne manier op zijn wen-ken bediend. Ook van ’hogerhand’ denkt men trouwens in tussen met de bedrijfstak mee. De BTW-rege- ling op schilderwerkzaamheden, ’n niet onbe- langrijke factor voor de particulier, is aangepast. Indien een woning door een particulier wordt bewoond en de woning is ouder dan twee HELE JAAR FEEST 1 Januari Vindt de aftrap plaats van het jubi leumjaar. ’n Feest ook dat het hele jaar duurt! Bij elke besteding van 2,50 euro krijgt men een stempel op een speciale stempelkaart. Bij 10 stempels is de kaart vol en kan die worden ingeleverd. Bij inlevering van elke volle spaar kaart krijgt u een leuk presentje, maar dat is nog De organisatie - de stichting Vrienden van St. niet alles! Elke maand wordt uit de ingelever- T"" —i. de kaarten één kaart getrokken en de gelukki ge eigenaar daarvan krijgt een gratis ballonvaart De actie duurt het hele jaar elke eerste dag van de maand (februari t/m januari 2010) wordt een prijswinnaar bekendgemaakt. Ingeleverde kaarten dingen echter maar één keer mee. Elke maand wordt met een schone lei begonnen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 15