Een verrassend feestelijk diner wij zorgen voor de beste ingrediënten s Soep: Bouillabaisse (vissoep) - Heldere rundvleessoep - - - r' S LA G ER IJ KETELAARS JJ 10 december 40 jaar! Protestantse gemeente Oisterwijk Expositie in Stanislaus Nieuwe beautysalon in Moergestel Alpha-cursus: kennismaken met het christelijk geloof Boerin zoekt Prins! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl De feestdagen zijn dé gelegenheid om elkaar op culinair gebied te verwennen. Dankzij onze vele gerechten, al of niet kant klaar, wordt dat nu wel heel eenvoudig. Laat u verrassen door ons uitgebreid assortiment. Van voorgerechten tot nagerechten en daarnaast diverse versnaperingen voor elk moment! Lever uw kerstbestellijst in vóór donderdag 17 december. Donderdag 24 december alléén afhalen bestellingen. Diverse suggesties Dit mooie paar is al 40 jaar bij elkaar! Proficiat van ons allemaal! PAGINA 3 bezichtigen dagelijks tussen 10.00 -17.00 uur. I Kant Klaar: Parelhoen in rode portsaus - Ree in saus Fijne vleeswaren: Gebraden rosbief - Serrano ham Nagerecht: Bruine chocolade mousse - Vers fruitsalade Open: ma. wo. do. vrij, van 08.30 tot 18.00 uur. Za. 08.00 tot 16.00 uur. www.slagerijketelaars.nl tel: 013-513 12 62 Moergestel Kerkstraat 10 Zondag 13 december, 10.15 uur Voorganger: ds. S. van der Zee Deze zondag vieren we de maaltijd van de Heer De lezingen zijn: Sefanja 3,14-20; Filippi 4,4- 9; Lucas 3, 7-18 Er is kindernevendienst, jeugdkerk en crèche. Van 10 december t/m 20 januari exposeert Els van der Krabben in Stanislaus. meer gerust vrijblijvend naar de mogelijkheden. Tel: 06-19608726. Belgie. Haar voorkeur gaat uit naar olieverf en haar inspiratie haalt zij uit haar omgeving zowel binnen als buiten huis, uit de natuu cultuur en architectuur. Zij werkt vooral met kleur en abstracte vormen. Momenteel is zij werkzaam in de zorg aan ouderen en aan dementerende mensen. U bent van harte welkom om alles te komen Hoogeland, tel. 513 2745, e-mail: amy.hooge- land@gmail.com of bij Dorris Rijnen tel. 513 kunstgeschiedenis gedaan in Aarendonk in 2823, e-mail: dorris.rijnen@home.nl. Meer informatie kunt u ook vinden op de website www.alpha-cursus.nl onze nieuwe prins, komen wij natuurlijk in de agrarische sector terecht. Wij nodigen u dan ook uit om de extra speciale uitzending van Boerin zoekt Prins bij te wonen in partyboerderij ’t Draaiboompje. Dit spektakel vangt aan om 20.30 uur. Wij hopen om 23.11 uur dat onze boerin haar nieu we prins kan presenteren. Uiteraard zien wij u allen graag op zaterdag 12 december bij het super agrarische feest in den Draai. C. V. de Durdraaiers land. Meer dan 4 miljoen kijkers stemmen wekelijks af op dit datingprogramma. Ook wij hebben genoeg connecties die dit programma Eind juni opende Mariska van Rooi) (31) de deuren van haar nieuwe beautysalon Skin So Pure. Op een prachtig en rustig gelegen plek biedt de salon alles op het gebied van uiterlijke verzorging, met als specialiteit per manent make-up, gelaats- en lichaamsbe- handelingen. Mariska, een geboren en getogen Moergestelse, is gediplomeerd schoon heidsspecialiste en breed georiënteerd in de uiter lijke verzorging. Op het gebied van huidverzor ging en verbetering kunt u terecht bij Skin so Pure en uiteraard ook voor ver ven, harsen, epileren of een heerlijke massage. Mariska heeft zich in de afgelopen 6 jaar verder ontwikkeld op het specia lisme Permanent make- up. Bij verschillende schoonheidssalons ver zorgt zij met veel passie al een aantal jaren Perma nent Make-up.“Het aanbrengen van perma nente eyeliners, wenkbrauwen en lipliners is een vak apart” aldus Mariska, “het is niet voor iedereen weggelegd om dit te doen. Je moet er in ieder geval feeling voor hebben en natuur lijk ’n heel vaste hand. Vandaar dat veel schoon heidsspecialistes zich er niet aan wagen”. "De klanten erg dankbaar zijn wanneer ze bij voorbeeld nieuwe of vollere wenkbrauwen heb ben gekregen, terwijl ze voorheen steeds zelf moesten tekenen. Ook permanent eyeliner is voor veel mensen een uitkomst”, aldus Mariska. “Vooral voor brildragers, sporters of fervente saunagangers is Permanent Make-up ideaal!” Neem daarom eens de tijd voor een heerlijk ont spannende behandeling in een relaxte omgeving MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 DECEMBER 2009 en laat u meenemen in het ultieme gevoel van rust! Rond de komende feestdagen willen mensen extra verwend worden. Skin So Pure geeft haar klanten daarom in de maand december een heerlijke voetmassage cadeau bij een Deluxe Gezichtsbehandeling. Maar ook voor een Basis of Mini Behandeling kun je er terecht. Nieuwe klanten die nog deze maand een af spraak maken voor een Permanent Make-up behandeling krijgen een korting van maar liefst Vanaf 27 januari 2010 gaat er in de Joannes 15% op een nieuwe behandeling. Alle klanten T 1 ontvangen in deze feestmaand een leuk presen tje bij een behandeling naar keuze. Paté: Wildpaté - Honing/kaneel paté Parochie, Lind 52 in Oisterwijk een Alpha- cursus van start. De Alpha-cursus is een ken- nismakingscursus over het christelijk geloof. De Behandelingen zijn alleen op afspraak. Infor- cursus bestaat uit 10 avonden en een vrijdag avond en zaterdag. In een goede en open sfeer kunnen belangstellenden zelf ontdekken wat het christelijk geloof inhoudt. De bijeenkomsten beginnen met een gezamenlijke maaltijd. Daarna volgt een inleiding over één van de onderwerpen (Bv. Wie is Jezus? Bijbellezen, het vaandel. “Ons programma” Boer zoekt waarom en hoe? Wat is geloven? Wie is de hei- I vau mvl xnauMvu u. uuaiooiauo. lige Geest?) Vervolgens is er gelegenheid om Els van der Krabben geboren in 1945 in Tilburg, I hierover na te praten. De avonden beginnen om volgde in 1961 een vierjarige opleiding voor 18.30 uur en eindigen om 21.15 uur. kunt een j mode tekenen, ontwerpen en maken. folder en/of informatie aanvragen bij Amy een warm hart toedragen. In de zoektocht naar Els is momenteel woonachtig in Goirle. Ze heeft later een 8 jarige opleiding schilderen en Wie volgt prins Eric op bij de Durdraaiers j zaterdag a.s.? Komende zaterdag vindt weer het prinsenbal van CV de Durdraaiers plaats. Net als ande re jaren belooft dit ook weer een waar spek takel te worden. We mogen niet te veel ver klappen, maar uit betrouwbare bronnen belooft het echt weer een prachtige avond te worden. De grote vraag van de avond blijft of prins Eric weer terug komt als zijne dorstlustige hoogheid van het Durdraaiersrijk. Zoals u weet hebben wij, de Durdraaiers, het boerenleven hoog in 1J «/"XT) Vrouw is hét grote kijkercijferkanon van Neder- 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3