VAN ALPHEN Sint weer in Moergestel AUTOSCHADE? I Vrijwilliger bij de Brandweer? ’C\\pergeste(-n\ieuxvs’ en het einde van Fiet jaar Aphrodite Moergestel kalender komt er weer aan! Aanmelden voor Reünie Sinterklaas Moergestel fiet jaar Weekblad voor Moergestel Houdt u er alvast rekening mee? Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl We naderen met rasse schreden het einde van het jaar. Nog slechts 5 weken en dan verschijnt onze traditionele Kerstkrant! Dat zal zijn op woensdag 16 december. Dat is tevens de laatste krant van dit jaar, want daarna zijn we er twee weken niet. Onze eerste krant in het nieuwe jaar mag u weer verwachten op woensdag 6 januari 2010. WOENSDAG 11 NOVEMBER 2009 34e JAARGANG Nr. 1543 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Z7 AUTOSCHADES GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 Zaterdag 14 november a.s. is het zover... Collectanten enveloppenactie: bedankt! Huidverzorgingsinstituut Help!!! ws 17.00 uur 13.00 uur 15.00 uur 40 Uitgave en redactie: Bum ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk An de Kort-Hoffmans is al 40 jaar lid van Gemengde Zangvereniging 'Crescendo' en werd daarvoor door het koor gehuldigd. p. i iuiu vui tui yii lyoii ion ii De tijden (en bijbehorende kleur kaartjes) nog even op een rij ROZE KAARTJES: zaterdag 14 november EUROGARANTBEDRUF -- sinds 1880 - maandag 12.00 uur GELE KAARTJES: zaterdag 14 november BLAUWE KAARTJES: zondag 15 november GROENE KAARTJES: zondag 15 november15.00 uur Kaartjes zijn tijdens de Sint Nicolaas envelop penactie verstrekt door onze collectanten. Mocht u nog niet in het bezit zijn van een kaartje voor een van uw kinderen, neemt u in dat geval contact op met Els van de Loo (Pen ningmeester Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel), tel. 850 3236. Mocht u deze organisatie een warm hart toe dragen en een donatie willen geven, kunt u ook contact opnemen met onze penningmeester. We willen iedereen vriendelijk verzoeken de voorstelling te bezoeken, waarvoor men een kaartje heeft ontvangen. Indien men op deze dag verhinderd is kunt u op www.sinterklaas- moergestel.nl het kaartje proberen te ruilen. Lukt dit niet, neemt u dan contact op met Els van de Loo. Is uw kind verhinderd vanwege ziekte neem dan eveneens contact met ons op. We wensen iedereen veel plezier tijdens de intocht en rekenen op jullie komst om de Sint een warm welkom te bezorgen. We willen jullie allemaal hartelijk bedanken voor jullie inzet. We zijn trots op jullie! Afgelopen week zijn we een aantal zeer trou we collectanten (meer dan 20 jaar) vergeten te vermelden. Het betreft: Jan Jonkers en Piet van lersel (beide 27 jaar), Jeanne van Korven (21 jaar), Jan van Gisbergen (25 jaar) en Toon Fonken (maar liefst 47 jaar). Bij deze uiteraard ook voor jullie een hartelijk woord van dank voor jullie trouwe steun aan de enveloppen actie voor de intocht van Sint Nicolaas. Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel M In de week vanaf maandag 9 november zullen de leden van muziekvereniging Prinses Juliana weer langs de deuren gaan voor de verkoop van de 34e Moer gestel kalender. Natuurlijk zijn in deze editie weer diverse mooie foto’s te zien uit het Moergestel van nu, van personen en van diverse activiteiten in het afgelopen jaar! De kalender is wederom door Buro ’76 ontwor pen en samengesteld met foto’s afkomstig van Louis van den Meijdenberg, Wilco Heessels, Patrick van Vugt en Moergestel-Nieuws. Uiteraard komen wij graag bij u langs zodat u de 34e uitgave van deze kalender aan uw verzameling kunt toevoegen. De opbrengst komt volledig ten goede aan muziekvereni ging Prinses Juliana. De vastgestelde ver koopprijs bedraagt nog steeds slechts 5,-. Hebt u onverhoopt toch geen van onze kalen- derverkopers aan uw deur gezien, dan kunt u vanaf 12 november op onderstaande adressen de kalender toch nog in uw bezit krijgen: slij terij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt, Novy Van Wezel en Apotheek Moergestel. Namens muziekvereniging Prinses Juliana alvast bedankt voor uw steun! Ti De organisatie van de Sinterklaasreünie heeft naar aanleiding van de verstuurde uitnodigin gen en de oproep in Moergestel Nieuws vele enthousiaste reacties gehad. Voor de organisa tie is het echter belangrijk dat degenen die aan deze reünie willen deelnemen zich ook daad werkelijk aanmelden. Aanmelding is moge lijk door het reeds bekend gemaakt deelna- mebedrag te storten op rekening 1223.79.314 ten name van Kees van Elderen o.v.v. Sinter klaasreünie en uw naam. De Sinterklaasreünie wordt gehouden op vrij dag 11 december in Café ’t Centrum en is be stemd voor iedereen die in het verleden en heden, op wat voor manier dan ook, betrokken was/is bij het Sinterklaasfeest in Moergestel. De avond zal worden ingevuld met foto’s, video’s, sprekers en wellicht enkele ludieke optredens. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met Kees van Elderen (513 2891). je binnen enkele minuten na “de uitruk” een topprestatie neerzetten. Met moderne voer tuigen, apparatuur en gereedschappen aan de slag gaan. Reddende handelingen verrichten. Dat kan niet iedereen. Jij wel? WIE DURFT? Mede dankzij de vrijwilligers is de brandweer zorg in onze regio dus goed geregeld. En dat willen we graag zo houden. Dat kan alleen maar als er zich nieuwe vrijwilligers aanmel den. Die zijn héél hard nodig! Durf jij het aan? En ben jij ook zo’n actiegerichte teamspe- ler? Dan zijn we dringend op zoek naar jou! Meld je dan nu aan! Voor meer informatie: Brandweer Oisterwijk, 528 2100, e-mail info@brandweeroisterwijk.nl of Teamleider Post Moergestel G. Vugts 06 - 23 52 90 20. VERTROUWEN OP VRIJWILLIGERS We vertrouwen allemaal terecht op de brand weer. Maar misschien is dat wel minder van zelfsprekend dan je zou denken. Want als er brand uitbreekt, een ernstig ongeval plaats vindt, een tankauto met gevaarlijke stoffen in de problemen komt, bomen omwaaien of die ren in nood verkeren, zijn het vaak de Vrijwil lige brandweermensen die tegen een vergoe ding (dus eigenlijk parttimer) in actie komen. Mensen die direct alles uit handen laten val len om doortastend te kunnen optreden. Om anderen te kunnen helpen. DAAR KUN JE TROTS OP ZIJN Ook bij ons in Moergestel bestaat de brandweer voor een groot deel uit vrijwilligers. Mannen en vrouwen die in hun vrije tijd een pittige maar erg leuke opleiding hebben gevolgd. Die elke 1 AL RUIN 80 JAAR FIETSPLKÏER W Kerkstraat 21, Oisterwijk. tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Zoek je een (nieuwe) uitdaging? Ben je tussen de 20 en 35 jaar? Hou je van span ning en actie? Ben je een teamspeler? Hou je er van om op het scherpst van de snede een klus te klaren? Wil je druk in de weer zijn met de modernste techniek en leren omgaan met gevaarlijke situaties? Dan ben jij mogelijk een zeer geschik te kandidaat voor de vrijwillige brandweer. week minstens één avond oefenen om hun vaardigheden op pijl te houden. Die zorgen dat ze fit zijn en blijven. Om ons a la minute te kun nen helpen. Dag en nacht. Door weer en wind. Bijzondere mensen dus, maar toch ook zo gewoon. Het zijn de vaders, moeders, part ners, zonen en dochters, die we elke dag op straat tegen komen. Die aan de schoolpoort of langs het voetbalveld staan. Die ons helpen in de winkel of vanuit de verte vriendelijk zwaai en. Zij staan voor ons klaar en dat vinden ze zelf heel normaal. Daarom mogen we als dorps bewoners best trots op hun zijn! NIET VOOR IEDEREEN WEGGELEGD Als je bij de vrijwillige brandweer komt, ga je een boeiende toekomst tegemoet. Je vormt samen met je collega’s een hechte club men sen die ergens voor staat. Samen beleef je moei lijke momenten, maar ook hele mooie. In alle opzichten is het een leerzame ervaring. Je leert grenzen kennen, elkaar en anderen bescher men, in te grijpen als dat nodig is. Vaak moet i Hebt u 'n mooi Kerstverhaal of 'n andere passende bijdrage voor deze krant mail dan naar. buro76@planet.nl Sint Nicolaas zal op deze dag met zijn pieten in Nederland per schip arriveren. Zoals gebruikelijk zal de Sint direct na aankomst in Nederland doorreizen naar Moergestel. Dit jaar zal Sint Nicolaas in Moergestel om 13.00 uur zijn entree maken vanaf de Tilburgseweg. Harmonie Prinses Juliana zal het gezelschap opwachten nabij de rotonde Tilburgseweg/Akkerweg. We nodigen iedereen van harte uit Sinterklaas te komen verwelkomen tijdens zijn intocht per cabrio door Moergestel. De route van de intocht 2009 luidt als volgt: aankomst vanaf rotonde Tilburgseweg, Krijten- bogtstraat, Kromweistraat, Hogendriesplein, Kromweistraat, Krijtestraat, Prinses Beatrix- straat, Prinses Irenestraat, Rootven en Raad huisstraat. Op het voormalige gemeentehuis zal Sinter klaas en zijn gezelschap verwelkomd worden door Burgemeester en Wethouders. We wil len iedereen verzoeken de ruimte nabij het bordes vrij te houden voor de allerkleinste kin deren. Aansluitend zullen er 4 voorstellingen worden gehouden voor de Moergestelse jeugd van 2 t/m 8 jaar. We hopen u hier te zien en wen sen u veel plezier op een van deze voorstellin gen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1