Aphrodite tfgfè Columbarium en overdekte absouteplaats in gebruik genomen JUk XMp^geste(-'c]\ieuAVs en het einde van VVV-agentschap in de winter Jubilea collectanten Sint Nicolaas enveloppenactie het jaar BRILLEN LENZEN Rectificatie Prinsenbal C.V. De Dorstvlegels Veel waardering voor kerkhofploeg en bouwers Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 WOENSDAG 4 NOVEMBER 2009 34e JAARGANG Nr. 1542 COLLECTANTEN Huidverzorgingsinstituut J Anhrn/Htv K' MOERGESTEL H 5 Tel. 013-513 1474 B jM uws Weekblad voor Moergestel Nadat Pastor te Wierik de umenzuil had ingezegend (links) ging men naar de overdekte absouteplaats Houdt u er alvast rekening mee? 1 PAN IS Nog slechts 6 weken en dan verschijnt onze traditionele Kerstkrant! Dat zal zijn op woensdag 16 december. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl 73 Schoolstraat 5 voor eenzelfde plechtigheid. Daan roemde ook de niet aflatende zorg van degenen die het werk verricht hadden en hij vroeg en kreeg er de handen voor op elkaar. Toen pastor Theo te Wierik dat vervolgens óók voor Daan vroeg, want die had het ook zeker verdiend, klonk er wederom een welge- Namens het Bestuur Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel Vrijdag 6 november krijgen 22 kinderen het H. Vormsel toegediend in onze parochiekerk door Mgr. Lescrauwaet. Afgelopen week hebben we in een artikel over de herdenking oorlog en bevrijding geplaatst. Daarin noemden we de namen van de perso nen in het saxofoonensemble dat de herden king in de kerk mee opluisterde. Die namen waren echter niet juist! Het saxofoonensemble bestond uit: Marga en Winne de Werd, Marieke Maton en Peter Geerts! Onze excuses. Uitgave en redactie: Burn '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur We naderen met rasse schreden het einde van het jaar. Je treft ze regelmatig aan de deur, ook deze week weer! Collectanten voor diver se goede doelen of gelegenheden. Zo heeft u grote kans deze week iemand aan de deur treft voor de enveloppenactie voor de intocht van Sint Nicolaas. We mogen trots zijn op deze groep van 50 men sen, die geheel belangeloos jaarlijks hun beste beentje voor zetten om op pad te gaan ten behoeve van de Sint Nicolaas Enveloppen Actie. De intocht van Sint Nicolaas en de kin dervoorstellingen kan alleen slagen door de inzet van de vele vrijwilligers, evenals uw gif ten! Daarnaast willen we als comité onze collectan ten hartelijk danken voor hun inzet. Zonder iemand te kort willen doen, gaat dit jaar een speciaal woord van dank naar onderstaan de jubilarissen: bloemstuk ging men naar de overdekte absou teplaats, eveneens voor een korte plechtigheid. Na het zegenen van het kruisbeeld sprak 'n zichtbaar ontroerde Daan van Ee hier een dankwoord uit aan iedereen die een bijdra ge had geleverd aan het tot stand komen van zowel columbarium als overdekking, zowel in financieel als in materieel opzicht of man kracht. ’Hier was iets moois tot stand ge bracht’. ’n Lang gekoesterde wens voor het kerkhof was daarmee in vervulling gegaan. Op de werkelijk schitterend onderhouden begraafplaats zijn afgelopen zondag, met het uitspreken van een zegenbede en zegening, het nieuwgebouwde colum barium en de overkapping van de absouteplaats in gebruik genomen. Na de viering van Allerheiligen in de parochie kerk, ging men in processie naar het kerkhof waar, na een korte plechtigheid bij het kinder- monument, allereerst het columbarium werd bezocht. Pastor Theo te Wierik sprak hier een gebed uit en zegende het vervolgens. In dit eerste columbarium is plaats voor 36 keer 2 asurnen en 12 keer 4 asurnen. De eerste 4 had den er afgelopen week al een plaatsje gekregen. Op die plaatsen werd door naaste familieleden een kaarsje ontstoken. Na het leggen van een Het VW-agentschap Moergestel, dat gevestigd is in Den Boogaard, is in de periode van 1 no vember tot 1 april a.s. uitsluitend geopend op vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Natuurlijk kan men dan terecht voor aller hande toeristische informatie en voor deaan- koop van Iris- en Dinercheques. Zaterdag 7 november is het weer zover. C.V De Dorstvlegels gaat weer op zoek naar een nieu we prins- carnaval. Dit alles gaat op een zeer spectaculaire manier plaatsvinden. Graag zien we jullie in grote getale op 7 novem ber in onze residentie het Centrum. Omstreeks half 10 zal prins Ad d’n Urste aftre den, en omstreeks 11 over 11 zal de nieuwe prins bekend gemaakt worden. Graag tot ziens op 7 november. C. V. De Dorstvlegels Hl=TSJ=T=l=T=l=T=l=T=l=l=l=T=i=T=l=T=J=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T= gen hebben vindt u hier tevens de mailadres sen van het bestuur. Mocht u de lokale Sint Nicolaas traditie finan cieel willen steunen, maak dan uw bijdrage over naar: Rabobank 13.45.05.905 t.n.v. Stich ting Sint Nicolaas Comité Moergestel. We zijn trots op deze traditie en willen deze graag nog vele jaren op dezelfde voet voortzet ten. We rekenen daarom op uw bijdrage! AFSCHEID Afgelopen week bereikte ons het treurige be richt dat Ad Verbakel helaas is overleden. Jaren is Ad nauw betrokken geweest bij de or ganisatie rondom Sint Nicolaas en heeft zich als vrijwilliger zo’n 60 jaar ingezet voor deze rijke traditie waar Moergestel - mede dankzij zijn inzet - trots op mag zijn. Het Sint Nicolaas Comité wenst zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Hebt u ’n mooi Kerstverhaal of 'n andere passende bijdrage voor deze krant mail dan naar: buro76@planet.nl Wim Boogaers en Jan van Ganzewinkel30 j aar Ria Willems en Maarten van de Wouw: 20 jaar Harriette van Elderen en Inge Broers: 10 jaar Judith van Dal en Annemarie Verkooyen5 jaar KAARTJES Mocht u na 6 november de collectant gemist hebben en/of nog geen kaartjes hebben voor uw kind(eren) van 2 t/m 8 jaar, neem dan contact op met: Els van de Loo, elsenronvandeloo@home.nl SINTERKLAAS-MOERGESTEL.NL Op www.sinterklaas-moergestel.nl kunt u kaart jes aanbieden of onderling ruilen. Tevens vindt u hier aanvullende informatie t.a.v. de intocht van Sint Nicolaas op 14 novem ber as. Ook zijn er fotoimpressies te vinden van de afgelopen jaren. Mocht u vragen/opmerkin- Dat is tevens de laatste krant van dit jaar, want daarna zijn we er twee weken niet. Onze eerste krant in het nieuwe jaar mag u weer verwachten op woensdag 6 januari 2010. meend applaus op de begraafplaats. Tot slot van de plechtigheid zong het kerk koor nog een lied en ging de pastor de gra ven zegenen. Daarmee kwam een eind aan de ingebruikname van het vernieuwde kerk hof dat er zo mooi bij lag. ’n Veelvuldig ge hoorde opmerking en dat mag een dik com pliment zijn voorde immer actieve kerkhof ploeg! Dank-jullie-wel!!! 41 RUIM 80 JAAR FIETSPLE2IER

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1