SHE’s Udenhout wint Blaoskapellen festival! Raaij makers Van Dam accountants en belastingadviseurs BelleBlaozers winnen Presentatieprijs De Pierewaaiers organiseren: Pieregeblèr - zaterdag 30 januari 2010 Dès mooi vur mekaar! Nacht van de nacht Protestantse Gemeente Oisterwijk ACCOUNTANT ASSISTENT ACCOUNTANT Dankbetuiging LENIE HOFFMANS-BOERLAGE Gerrit Hoffmans, kinderen en kleinkinderen Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven, die wij de afgelopen weken mochten ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Speciale dank aan Pastor Theo te Wierik, de werkgroep Avondwake, Gemengde Zangvereniging Crescendo, Dokter Schopman en tot slot Uitvaartverzorging Will Pellis die de uitvaart met véél zorg en aandacht heeft begeleid. Theodorus Gilles Maria van Delft Voormalig huisarts te Moergestel Frangoise Anne Marie Mannaerts Maria Vincentia Weijers kunne werd door de jury gewaardeerd ïYlOergeStel V311 Start met het hoogste aantal punten van tien Daarmee js jn combinatie met de dementiecon- sulent en de vrijwillige thuishulp voor demen- 11 J 11 1_ PAGINA 3 en achterkleinkinderen aanwezig op het Blaoskapellenfestival. liteitsprijs in de wacht gesleept. Hun kapellen. Tot aan dit jaar waren ze trouw in de top 3 te- Ter versterking van onze organisatie, komen wij voor ons kantoor in Moergestel graag in contact met kandidaten voor de functie van: Rootven 41 5066 AV Moergestel Bert-Jan van Delft Kathy van Delft - van Bekkum Maqon en Marten Sacha en Olaf Gilles Hadewych Theo vein Delft Ruth van Delft - Zambrana Maria Alejandra Theo Ischa van Delft Jacques Massé Marijne Cortijn en Anneke Dorith van Delft Fenneke en Saleh Katrijn en Tijn Gilles van Delft Marianne van Delft - Letterie Marieke van Delft Reinder Storm Rosa Edo Godelieve Mostermans - Lammers Michiel Mostermans Geerte en Toon Janske en Ralf Bart en Geraldien Jan Lammers Antoinette van Zanten Jelle Bart Evert Lammers Miny Lammers - Grasveld Floor en Jan Willem Emilie Roel Lammers Bernadette Lammers - Mannaerts Guido Eline Kap. Huyberslaan 36 a 5061 BC Oisterwijk Interesse of vragen: Postbus 112, 5066 ZJ Moergestel, t.a.v. Dhr. D.H.M. Verbiest. Tel. 013 - 513 6036 of mail naar: danny@raadam.nl. Bezoek ook onze site www.raadam.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De ’’Nacht van de nacht” begint een jaarlijkse traditie te worden. Het IVN en de LNMH no digen u uit om onder leiding van natuurgidsen voor een wandeling vanaf café Mie Pieters. Start: zaterdag 24 oktober om 19.30 uur vanaf Heukelomseweg 13 te Heukelom. Denk aan waterdicht schoeisel. ’MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 21 OKTOBER 2009 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat rustig in zijn slaap is overleden vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Waalwijk, 6 mei 1913 f Tilburg, 18 oktober 2009 weduwnaar van eerder weduwnaar van We zijn ons ervan bewust dat we er weer vroeg bij zijn. Maar het is nu eenmaal niet anders, carnaval 2010 is in zicht en dus komt het Pieregeblèr er ook weer aan! Het Bloas- kapellenfestival heeft het carnavalsseizoen al mooi ingeluid en het Prinsenbal staat natuur lijk nog op de agenda. Het Pieregeblèr wordt zaterdag 30 januari 2010 in Den Boogaard gehouden, dus schrijf dat maar vast in de agenda. Op de laatste zaterdag van de eerste maand van het nieuwe jaar heer lijk samen genieten van prachtige optredens ver zorgd door Moergestels creatief talent. En voor al daarvoor is dit artikel bedoeld, wij zoeken deelnemers! Voel je je geroepen om op deze sfeervolle avond een ander te vermaken? Schrijf je dan nu in! We zijn ook op zoek naar nieuw Functie-inhoud o.a.: adviseren en begeleiden van cliënten op administratief, fiscaal en bedrijfseconomisch gebied; samenstellen van jaarrekeningen en financiële plannen verzorgen van aangiften omzetbelasting, inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting. Zondag 25 oktober, 10.15 uur Voorganger: ds. Dick Pranger. De lezingen zijn: Jesaja 59,9-19 en Marcus 10, 46-52. Er is kindernevendienst, jeugdkerk en crèche. Functie-eisen: opleiding afgeronde MEAO, HEAO of vergelijkbaar; ruime werkervaring binnen MKB-praktijk is een vereiste; teamspeler met goede sociale, communicatieve vaardigheden die ook goed zelfstandig kan werken; kennis van Unit4 software strekt tot aanbeveling. talent die de oude rotten in het vak een muzi kaal poepie kunnen laten ruiken. Je kunt je inschrijven via pieregebler@hotmail.com, wij zien je e-mail graag tegemoet. Vorig jaar is zowel de liedjesprijs als de presentatieprijs gewonnen door De Kammeraoj. Wie weet over- tref(t) jij/je groep hen dit jaar en zal er over jou/jullie een jaar lang gesproken worden. Maar denk bijvoorbeeld ook eens aan het volgende Je bent met carnaval aan het dweilen en ineens hoor je jouw/jullie liedje uit één van de cafés komen. Wie wil dat nou niet? Tot ziens op het Pieregeblèr 2010 en tot mails(pieregebler@hotmail.com)! Groeten van de Pieregeblèrcommissie Annelies, Jaap, Sjef en Margriet Gezamenlijk op de fiets naar Moergestel werd al een heel avontuur met het inmiddels 19- koppig orkest. Het eerste optreden bij de Veer- kes was al meteen leuk maar het kon beter, en dat bleek ook, want de zaal van De Schouw werd tijdens het tweede optreden lekker op z’n kop gezet. Met veel plezier en vol vertrouwen gingen ze helemaal los op het podium van de Brouwer. Het inmiddels enthousiaste publiek deed geweldig mee. Toen op het einde van de dag bleek dat de jury dit jeugdig orkest de waardering van een eer ste prijs toekende in de klasse ‘Presentatie’ was het feest compleet. Organisatie en publiek: bedankt! Correspondentieadres: van Beverningkstraat 23, 2582 VB 's-Gravenhage Vader is overgebracht naar Bijnen Uitvaartcentrum-Tilburg, Brucknerlaan 20 te-Tilburg. U bent welkom om hem een laatste groet te brengen op vrijdag 23 oktober van 19.00 uur tot 19.45 uur. Maandag 26 oktober om 19.00 uur zal qr een avondwake worden gehouden in de kapel van de Duynsberg, Indigolaan 100 te Tilburg. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 27 oktober om 14.00 uur in de Lucaskerk van de parochie Frater Andreas, Lage Witsiebaan 87 te Tilburg. Aansluitend zal de crematiedienst plaatsvinden in aula 1, Aurora, van crematorium Tilburg en Omstreken, Karei Boddenweg 5 te Tilburg. Na de crematiedienst bent u welkom bij Restaurant Hofstede de Blaak, Dussenpad 1-3 te Tilburg. De BelleBlaozers, met twee Moergestelnaren in hun midden, kunnen nog jeugdige saxofonisten gebrui ken in de leeftijd van 13 tot 19 jaar. (Foto: Anouk van den Meijdenberg) Zondag 18 oktober was het weer een keige- dens de extra repetitie al de grootste lol hadden, zellige dag in Moergestel, het weer zat mee, de kapellen waren in groten getale aanwezig en de sfeer zat er al vroeg in. De BelleBlaozers hadden voor het eerst inge schreven op dit festival, en dat ze er zin in had den bleek ’s morgens al heel vroeg toen ze tij- Elke derde dinsdag van de maand in De Cop- pele van 19.30 tot 22.00 uur, Prunusstraat 69, Oisterwijk. U bent van harte welkom. Het Alzheimer Café is in eerste instantie be doeld voor mensen met dementie en hun fami lie, maar ook belangstellenden en hulpverleners zijn welkom. Het meest bijzondere aspect, in vergelijking met andere vormen van onder steuning bij dementie, is de openheid waar mee patiënten zelf van hun ziekte getuigen. Het doel is om, via kennis, communicatie en ondersteuning mensen met dementie en hun familie te emanciperen en zo hun (ervaren) wijk; 3. De Boemels Bemmel. De Publieksprijs kwaliteit van leven te verbeteren en of in stand ging naar De Böllekes. te houden. terenden de basis voor voorlichting en onder- 1 Lig Lt V lllUvll 5 lllddL LllLlllddl Wdo L1V LLJ^z|7UölL1V o LC Ulllllg gL-lC-dlJ voor dit prachtige orkest uit Udenhout. In 2003 lijke activering. Alzheimer Café Oisterwijk-Moergestel -t- von Hf» maanH in TVf» I Met medewerking van het lekkere najaarsweer werd het 27e Blaoskapellenfestival een heerlijk muzikaal feest. Liefst 24 (voor het merendeel uitstekende kapellen) trokken zich niets aan van de kleinere vorm waarin het festival dit jaar was opgezet. Kwam het zelfs het ’intieme’ niet ten goede? De jury had ook ’n compliment voor pre sentatrice Nicole van Daelen. Zij zorgde er o.a. voor dat het geplande schema precies werd ge volgd! De uitslagen: Muzikaliteit: 1. SHE’s Udenhout; 2. De Koele Band Oosterhout. Presentatie: 1. De BelleBlaozers Oisterwijk; 2. Sorry Oister- SHE’s uit Udenhout, al jarenlang trouw A17F1 pi m prcn fp aanwezig op het Blaoskapellenfestival, C heeft afgelopen zondag de Muzika- Oisterwijk- liteitsprijs in de wacht gesleept. Hun rug te vindenmaar ditmaal was de toppositie steuning gerealiseerd vanuit de maatschappe- al eindigde ze als tweede en wonnen ze de Pre sentatieprijs.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3