AUTOSCHADE? VAN ALPHEN Pater Moeskroen en poplegende Billy Haynes in Den Boogaard tijdens Proms Aphrodite ’Inspiration’ nodigt u uit! nBOOGAARD Ierse Beoga opent GUO-concertserie in Den Boogaard Website Stichting Oisterwijk Heartsafe operationeel Speelgoed- en kinderkleding markt aan! WOENSDAG 30 SEPTEMBER 2009 34e JAARGANG Nr. 1537 tkijK voor meer info op wwwjulianamoergestel.nl AUTOSCHADES GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 Vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober a.s. Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 til ra ws Weekblad voor Moergestel instrument bespelen zijn meer dan welkom. gerust komen bezoeken, want de markt is bin- EUROGARANTBEDRUF ‘Victory’. Titels die Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013)513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl hebber van folk- en rootsmuziek op www.guo.inoisterwijk.nl nog veel meer info over de GUO- concerten. Tijdens de audities in maart van dit jaar is gebleken dat er veel zangtalent in de regio en geschoold, maar door een :e slaan is hij een veel ge- concerten van o.a. Guus Borsato en Miss Diana St. Jan Moergestel alweer voor de vijfde keer een speelgoed- en kinderkledingmarkt. De Vrijdag 2 oktober bent u om 15.30 uur welkom in Den Boogaard om burge meester Hans Janssen te feliciteren. 41 RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIER i liger Ad Linthorst is de site volwaardig en compleet gemaakt met een heldere navigatie- 1 „UidK [SSV De Ierse vijfmansformatie Beoga opent op zaterdag 3 oktober om 20.30 uur GUO-con certserie 2009/2010 in Den Boogaard. Belangstellenden vinden info over ticketre serveringen op http://guo.inoisterwijk.nl of kunnen op werkdagen van 10 töt 16 uur en op vrijdag 2 oktober tussen 18 en 20.30 uur tic kets kopen in Tiliander Oisterwijk of bellen oktober bedraagt de entreeprijs 18 euro (incl. gang. Ook bij slecht weerkunt u onze markt 2 consumntiesk gerust komen bezoekerlj want de markt j- *- nen en dus onafhankelijk van het weer. Mocht u niet zelf willen verkopen maar heeft u nog wel bruikbaar speelgoed of kinderkleding over waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 3 oktober vanaf 13.00 uur bren gen bij Den Donk. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moer gestel. U kunt ook bellen naar één van onder staande nummers. Wij maken dan een ande re afspraak met u of halen de spullen gratis bij u op. Wij hopen dat de markt net zo succesvol wordt als die van vorig jaar! Voor info of afspraak Peter van de Wouw 06- 22171727 of Jan Jonkers 06-23932361 (na 17.00 uur) of e-mail: wouwenburgC» home.nl als ‘Roodkapje’, ‘Laat maar waaien’ en ‘Hela Hola’ (tuthola) zal niemand stil kunnen staan! De muziek van Pater Moeskroen is het best te omschrijven als folk muziek, met goed gevon den teksten, vaak grappig en soms met diep gang. U kunt van deze hoofdact een solopro- gramma van drie kwartier verwachten, waar in zij nummers uit het oude, maar ook uit hun nieuwe repertoire ten gehore zullen brengen. Daarnaast speelt de band ook nog eens acht nummers samen met het harmonieorkest, dus anderhalf uur genieten van Pater Moeskroen in Moergestel! Een promsconcert zonder een licht klassiek tintje is geen promsconcert! Een reden voor muziekvereniging Prinses Juliana om topvio- zijn verkrijgbaar bij de Boerenbond, het VW in Den Boogaard, Novy Van Wezel en via de website: www.julianamoergestel.nl Voor zowel vrijdag 9 oktober als zaterdag 10 oktober bedraagt de entreenriis 18 euro find. 2 consumpties). I topamusement in Den Boogaard! Op beide het optreden in Den Boogaard. Met nummers een fantastisch programma met vele arties ten en natuurlijk het harmonieorkest van muziekvereniging Prinses Juliana. Kaarten uu“ ^op^rengs^^ ■run irru'L’nirrhmr hu Ho Knorrm hn nd hnT V/V/VZ 1 o If dig ten goede aan Scouting Moergestel. Zij nodigt u daarom van harte uit de markt te bezoeken. De entreeprijs bedraagt slechts 1 euro. Kinderen tot 12 jaar hebben gratis toe wijk Heartsafe die nu operationeel is. Onder de domeinnaam www.oisterwijkheartsafe.nl is de splinternieuwe mooie site te vinden en dus 24 uur per dag te raadplegen voor inwoners en geïnte resseerden! performer speelde hij op alle continenten met haar en haar band. Later speelde hij nog met Chaka Kahn, Ray Charles, Natalie Cole en vele anderen. De rhythm blues is ‘his way of life’ en zal te horen zijn met covers van Ray Charles, James Brown, Louis Armstrong en Barry White, echte ‘soul’ uit de jaren ’60 en ’70. Met de Nederlandse band ‘Pater Moeskroen’ is een echte topper in huis gehaald. Al bijna 25 jaar jong en nog steeds zijn ze te vinden in zowel feesttenten als het theater. Zij kij- Natuurlijk mag u dft niejt missen, een avond ken samen met het harmonieorkest uit naar Den Boogaard. Een divers programma met feestband Pater Moeskroen, poplegen de Billy Haynes, topviolist Jasper van Rosmalen, zeven regionale zangers en zan geressen, een koor en een band van zestig muzikanten. Kortom, er is groots uitge pakt door muziekvereniging Prinses Juliana om Moergestel en omstreken weder om kennis te laten maken met het fenomeen ‘promsconcert’. ‘Night of the proms’ is een formule die al vele jaren bekendheid geniet en steèds weer tien duizenden mensen per jaar naar deze concer ten doet stromen. Het publiek in het ‘Sportpa leis’ in Antwerpen en ‘Ahoy’ in Rotterdam is een gemêleerd gezelschap, van jong tot oud, dat zowel van de klassieke klanken alsook van de moderne muziek uit haar dak gaat. Voor dege nen die dit ook eens dicht bij huis wil beleven, zijn de Rabobank promsconcertén in Den Boogaard een unieke kans! Na het grandioze succes van de promscon- certen in 2007 kon een vervolg natuurlijk niet uitblijven. De verwachtingen voor dit jaar zijn dan ook erg hoog gespannen, maar muziekvereniging Prinses Juliana gaat deze uitdaging graag aan. Het programma is nog verder uitgewerkt met zelfs internationale allure in de persoon van Billy Haynes, een folk feestband van Nederlandse bodem, Pater Moeskroen, en de topviolist Jasper van Rosmalen die in geheel Europa al optredens heeft mogen verzorgen voor en met vele be roemdheden. Billy Haynes, geboren in Amerika, kwam al vroeg in zijn leven met muziek in aanraking. Na vele jaren in diverse bands gespeeld te heb ben, kwam hij in contact met ‘The Queen of Rock and Roll’: Miss Tina Turner. Als bassist/ - Dit weekend is de laatste hand gelegd naar 521 7220. Voor zover nog voorradig ver- aa" de website van de Stichting Oister- structuur. Ook zijn er handige links te vinden naar bijvoorbeeld de hartstichting, de EHBO- verenigingen en het Rode Kruis. Het geheel levert een schat aan informatie op over het rei- I len en zeilen van de Stichting Oisterwijk Heartsafe. Ook kunnen inwoners zien of hun buurt reeds Heartsafe is door de plattegronden van de wijk te raadplegen. Zo kunt u in een oog opslag zien waar in uw wijk eventueel reeds een AED hangt en waar een AED-opstelling in voorbereiding is. Vrijwilligers in het bezit van een AED-reanimatie-aantekening kunnen zich makkelijk aanmelden voor AED-alert via een formulier, cursisten kunnen zich aanmelden voor een opleiding ervoor en ook donateurs of sponsoren kunnen hun mogelijkheden inschat ten. Getracht wordt de nieuwe website zo actu eel mogelijk te houden. tities gebleken wel een hele goede. Kim en Amy van de Wouw, Wil Oerlemans, ‘juf’ Sandra van Strijdhoven, Tim Remie, Rob Vriens en I Sarah Janneh zullen samen met Poco Crescendo het vocale deel van de avond voor hun reke ning nemen. koopt GUO haar laatste tickets aan de kassa in Den Boogaard vanaf een uur voor aan vang van het concert. Met dit eerste concert uit GUO-serie 09/10 doopt GUO tevens de zolderruimte in nieuwe thuisbasis Den Boogaard tot sfeervolle con certzaal voor intieme optredens, Onder de bezielende begeleiding van vrijwil- INFO RESERVERINGEN Behalve over dit openingsconcert vindt de lief- naar bijvoorbeeld de hartstichting, de EHBO- len en zeilen van de Stichting Oisterwijk Zanggroep Inspiration nodigt u/jullie van harte uit om de viering op zondag 4 oktober om 10.00 uur bij te wonen. De viering heeft als thema: Leven als Fran-ciscus. Als de naam Franciscus valt, denken veel men sen meteen aan de natuur en het milieu. Ze weten dat Franciscus een bijzondere verhou ding heeft tot alles wat leeft. Dat hij spreekt met vogels en de wilde wolf tam maakt. Dat hij de zon en de maan als zijn broer en zus ziet. Dat hij zingt met alles wat leeft en de Schepper dankt. Dat raakt ons. Er is een grote behoefte in onze tijd om op een andere, meer verbonden manier om te gaan met de natuur. Om alles wat leeft in zijn eigen waarde te gaan zien. Maar er is heel wat gebeurd vóór de vogels naar hem bleven luisteren. Hij heeft heel wat i doorgemaakt vóór de wolf zich aan zijn voe ten legde. Franciscus heeft eerst zelf moeten leren luisteren. Hij heeft eerst zichzelf moeten temmen. Als je je aangesproken voelt door onze lie deren en kunt zingen of je vindt de teksten bijzonder mooi dan ben je van harte wel kom bij onze zanggroep. Ook zij die een ons eigen Moergestel aanwezig is. De keuze voor de solisten van deze promsconcerten was zowaar niet gemakkelijk, maar tijdens de repe- Z(mdag 4 oktoher Op zondag 4 oktober a.s. organiseert Scouting avonden kunt u vanaf 20.15 uur genieten van markt vindt zoals gebruikelijk plaats in het I Den Donk aan de Bosstraat, van 10.00 tot 14.00 Beeld uit de finale van de Promsconcerten 2007. ramma te beleven in uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1