De Bibliotheek: uniek project met 5 instapwoningen 3 doorstartwoningen en 2 vrijstaande woningen fc ALLROUND MAKELAARDIJ ZATERDAG 11 WH OPEN DAG! woonwijze ALLROUND MAKELAARDIJ MJ<S Heeft u interesse? Kom dan naar de informatie-avond op 8 juli in Den Boogaard, St-Jansplein 5 in Moergestel. De avond start om 19.00 uur. ii Schoonheids-/pedicuresalon APPARANZA bestaat 5 jaar! liw t Natuurlijk staat de koffie met iets lekkers klaar! De salon is tussen 13 en 17 uur open voor iedereen die even binnen wil lopen. Uiteraard zijn ook nieuwe klanten van harte welkom. Deze dag kunt u bovendien profiteren van unieke acties en we hebben 'n leuk presentje voor iedere bezoeker. Daarom houden wij - Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Stier weegt 1175 kilo schoonheidssalon Lichtjestocht met negenhonderd deelnemers PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 JULI 2009 Mj I Aannemer: Verkopend makelaar: Duizend kaarsjes in de buurt van Papenacker II en Schoolstraat: ’n record! Op fietsbezoek bij Broeders: uw manier van wonen Projectontwikkeling: Schoonheids-/pedicuresalon APPARANZA, Lathouwer 15b, 5066 GH Moergestel Tel.: 06 -13 27 38 93 e-mail: info@apparanza.nl of kijk op: www.apparanza.nl Voor informatie: www.msmakelaars.nl Tel. 013 5359235 C.P.M. BV bone, een heel mooi stuk vlees. Het raden van het gewicht was georganiseerd door de familie Broeders als onderdeel van het bezoek dat aan dit mooie bedrijf kon worden gebracht in het kader van de fietstocht ‘Bijzonder Moergestel’. Stier Hendrik is een dekstier van drie jaar oud. Volgens Lia Broeders werd heel vaak een ge wicht van rond de 1200 kilo geschat. Het bedrijf mocht ongeveer 150 mensen begroeten en daar mee was de familie Broeders dik tevreden. Gilzerbaan M 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013-4688259 Iwww.allroundmakelaardij.nl Martel Vromans Pieter Burgers Toon toppens De familie Van Dal-Ketelaars (van slager Kete laars) u;t Moergestel heeft een prijs gewonnen met het correct raden van het gewicht van stier Hendrik. Deze stier, eigendom van de familie Broeders aan de Eindhovenseweg, weegt 1175 kilo. De winnaar krijgt een fles wijn en een T- 13 makelaa’rs ook voor de presentatie van de bewoners van de Schoolstraat. Zij maakten absoluut indruk met de duizend kaarsjes die ze ontstaken op het' trottoir. Het record zal worden ingeschreven in het Gèèsels Recordboek van WieKentKunst. Overal langs de route werden vreugdevuren gestookt en hadden mensen zich geïnstalleerd met bier, wijn en gezang, met barbecues en met heel veel goede zin. Aan het slagen van de eigenlijke Lichtjestocht werd een belangrijke sfeerverhogende bijdrage geleverd door de fami lie Moorman en carnavalsvereniging De Dorst- vlegels met hun geinige ‘praalwagens’. Frank Vogels deelde honderden lampionnen uit onder de naar schatting tweeduizend mensen die de Lichtjestocht stonden op te wachten. Deelne mers en toeschouwers spraken de hoop uit dat het een jaarlijks terugkerend fenomeen wordt. Bewoners Schoolstraat maken indruk met kaarsjesrecord Aan de Lichtjestocht vrijdagavond hebben negenhonderd mensen meegedaan. Dit aan tal is behoorlijk zeker omdat vrijwilligers van MTV aan de hand van filmbeelden de men sen hebben geteld. De fietserssliert was maxi maal twee kilometer lang. De organisatie schat dat er driehonderd deelnemers meer waren dan vorig jaar. Het totaal was een in drukwekkende vertoning van saamhorigheid en onbekommerd plezier van kinderen, jon geren, ouders en ouderen. Onder de deelne mers waren veel toeristen van de campings in de buurt. Mede dank zij het perfecte weer, was de Lichtjes tocht een happening die je mee moet hebben gemaakt omdat de sfeer en de beleving zich moeilijk in woorden laten vangen. In ieder geval kwam iedereen superlatieven tekort, zeker i't! z LU z o g Het Samenwerkingsverband tussen Janssen Aannemers BV - A M. J. Op 't Hoog BV

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 5