ProTech Lakbescherming T V 7 FT HEfl OP/ trï _7 AUTOSCHADE? VAN ALPHEN I Race met Mini Fietskes mafste onderdeel Moergestel Fietsdorp Moergestel snel met gelukwensen voor Hans Janssen f; WOENSDAG 24 JUNI 2009 - 34e JAARGANG - Nr. 1526 Vanwege de Komtoer werd er van het ’normale’parcours afgeweken. De drie ultrafietsers (v.l.n.r) Jeroen van Keulen, Maarten Klijnstra en Guus Moonen draaien na de Postelstraat het parcours weer op. nen en hij zei dat hij deze week nog een keer mee gaat fietsen. De opzet van de race met Mini Fietskes is zo het fietsjes en kan meedoen aan de race op Uw adres voor De Mini Fietskes zijn aangepast om gebruik door volwassenen mogelijk te maken. Als onderdeel van Moergestel Fietsdorp wordt op zaterdagavond 27 juni om 19.00 Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 Het krasvrijmaken van uw auto caravan of motor Een duurzame lakbescherming, waarbij poetsen overbodig wordt Het wassen van uw auto met de hand met haal- en brengservice Een glascoating voor uw voorruit, voor altijd helder zicht Een interieurbehandeling voor uw auto Ook hebben wij een shop met de beste auto-onderhoudsproducten Kijk ook op onze website: www.protechmoergestel.nl Hans Janssen (CDA) is maandagavond door de gemeenteraad voorgedragen als burgemeester van de gemeente Oisterwijk. Een delegatie van Moergestel Fietsdorp was er als de kippen bij om hem en zijn echtgenote Mia te feliciteren. Jan Vriens en Paul Spapens overhandigden hem bij binnenkomst in het voormalig raadhuis een affiche met het opschrift ’Hans Janssen, nu al burgemeester van Moergestel Fietsdorp’. De nieuwe burgemeester heeft zich geregeld laten zien op het groot- T - - ste fietsfeest van Nederland. Hij reed al een keer een rondje mee met Guus Moo- uur een race met 12-inch fietskes gehouden. 12-mch fietskes zijn de kleinste Fietskes. De opzet van de race met Mini Fietskes is zo het fietsjes en kan meedoen aan de race op bijzonder dat het het mafste onderdeel van 27 juni. Tijdens deze race kan elke deelne- Moergestel Fietsdorp is. Er is een parcours van 4,6 kilometer voor uitgezet. De route loopt vanaf het Sint Jansplein, over het Rootven, de Oisterwijkseweg, de Industrieweg, langs het Audacia-terrein, door het buitengebied langs ’t Stokske en over de Oirschotseweg weer terug naar het centrum. Om 18.00 uur start de jeugd, een uur later beginnen de volwassenen. De opbrengst voor de deelnemende goede doe len zou wel eens heel erg hoog kunnen zijn, ten minste wanneer wordt afgegaan op de ervarin gen in Pijnacker. In dit Zuid-Hollandse dorp werd in 2003 voor de eerste keer een race met 12-inch ‘fietskes’ gehouden. In 2008 bracht dit evenement 138.160 euro op voor goede doe len. De zaken in Moergestel werden meteen groots aangepakt. In China werden vijfhonderd van deze ‘fietskes’ gekocht en dusdanig aange past dat volwassenen er mee kunnen fietsen. Bij Novy, slager Ketelaars, Frank Vogels en op het Sint Jansplein zijn ze te koop voor 35 euro. Wie dat bedrag betaalt, wordt eigenaar van 4 Bijzonder evenement voor goede doelen en héél véél lol maat kinderfietsjes. Ze zijn zo aangepast dat volwassenen er mee kunnen fiet sen. De race wordt gehouden voor het goede doel. De organisatie van Moergestel Fietsdorp he^ft vijf goede doelen geselecteerd. Iedere groep deelnemers van tien personen en méér kan voor een eigen goed doel meedoen aan de Race met Mini mer proberen zoveel mogelijk geld op te halen voor het goede doel. Men kan zich laten sponsoren of men kan onderweg tijdens de race proberen geld voor het gekozen goede doel los te peuteren. Dat kan op talloze ma nieren, bijvoorbeeld door het opvoeren van acts, de verkoop van bloemen, noem maar op. De race zelf bestaat uit twee onderdelen. Er is een echte koers waarbij het er om gaat wie als eerste over de finish komt. Het tweede onderdeel geeft er het predicaat ‘mafste’ aan. De fietskes kunnen op alle moge lijke manieren worden verfraaid en opgetuigd. Hoe gekker, hoe carnavalesker hoe beter. Een jury van WieKentKunst beoordeelt het maf ste fietske. Er zijn negerfprijzen in totaal te win nen: drie voor de snelste fietsers, drie voor de leukste fietskes en drie voor de hoogste spon- soropbrengst. De race is een van de structure le evenementen van Moergestel Fietsdorp, net als bijvoorbeeld de Fiets Vierdaagse. Dit bete kent dat de Mini Fietskes-race elk jaar gehou den wordt. G Huidverzorgingsinstituut Aphrodite 1 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 j Weekblad voor Moergestel ProTech MOERGESTEL ProTech Moergestel B.V. De Sonman 28 5066 GJ Moergestel Tel. (013) 543 28 62 b.g.g. 542 51 90 info@protechmoergestel.nl AUTOSCHADES >l)Ml |ssi) J Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur e U AL RUIM 90 JAAR FIETSPLEZ1ER I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1