2,95 ALLROUND MAKELAARDIJ 70-Jarig ’Crescendo’ krijgt loon naar werken 6,50 'I .2,50 ’Fietsketting’ basisscholen minstens één kilometer lang Een goed idee is bij de Rabobank 3.000,- waard ALLROUND MAKELAARDIJ Guus kleurt ’de rondjes’ weer mooi in!!! J BEI 5 Kleine kwark- bolletjes COMPUTERTYPEN vanaf groep 6 Kwarkbol groot van 3,25 voor Aardbeienvlaai Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Telefoon 013-5424177 Volle Boogaard-zaal geniet van Jubileumconcert Typebureau van der Pluijm 013-5133793 info@typebureau.nl www.typebureau.nl GRAAG TEVOREN BESTELLEN! Gratis bezorging is onze service! Bakkerij Kauwenberg, tel. 5424177 Geniet van deze frisse zomer-lekkernü: van 7,25 voor Marcel Vromans Pieter Burgers Toon Coppens 357 Kinderen fietsten Rondje Guus Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl ii b PAGINA 5 Zanggroep ’Vocalis’ vormde tijdens het concert ’The circle of life’. Het publiek wist met name hun Uiteraard was men niet voorbij gegaan aan Bij ’n verjaardag hoort gebak... i F van haar solozangeressen Marij Pijnenburg- Oerlemans. Voor aanvang van het concert 1 GRATIS! ERKEND SCHILDERS- EN AFWERKINGSBEDRIJF BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN We gaan weer beginnen! Iedereen kan zich weer opgeven voor de lessen computertypen. Woensdag 17.30-19.00 uur - 19.00-20.30 uur Aanvang 16 september 2009 Geef je tijdig op dan heb je zeker plaats. vroeg voorzitter Chris Kaal dan ook terecht om een minuut stilte. Zanggroep ’Vocalis’ herdacht Marij in het door hen prachtig uit gevoerde ’Time to say goodbye’. De spreek woordelijke speld kon men horen vallen... 'n Prachtig gebaar van dit met ’Crescendo’ be vriende koor dat bijzonder op prijs werd ge steld. In de pauze halverwege het programma werden de gasten verrast met gebak, aangeboden door het jarige koor. Dat hoort er immers bij! Rond de klok van 17.00 uur dan kwam een eind aan het concert, waarna de aanwezigen zich nog ‘n heerlijk drankje lieten welgevallen in de foyer van ’Den Boogaard’. Er werd nog lang gezellig nagepraat... J BEHANGER INDUSTRIEWEG 1 MOERGESTEL TEL. 013-513 6666 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 JUNI 2009 Jubileumconcert. De dag werd om 10.30 uur begonnen met een zeer verzorgde brunch in Partyboerderij ’t Draaiboompje. Nadien ging het koor inzingen voor het concert dat later in Den Boogaard zou plaatsvinden. Hier waren om 13.00 uur ook de gastkoren gearriveerd: Zanggroepen Joy (Ois- terwijk) en Vocalis (Haaren) en Zeemanskoor De Leije Zangers (Tilburg). Verder zouden optreden de Mannen van ’Crescendo’ en ’Poco Crescendo’, ’h zestal dames waarvan de basis terug te voeren is in ’Crescendo’. Het werd een afwisselend concert zoals gezegd, waarvan de volle zaal heerlijk zat te genieten. hij een grotere inbreng vanuit Oisterwijk had verwacht, maar hij hoopt nu dat alle basis scholen van het buurdorp volgend jaar van de partij zullen zijn. De kinderen die vorige week vrijdag meededen, hadden in ieder geval een onvergetelijke belevenis. Begeleid door ouders en leerkrachten, twee ’n Leuk programma kreeg men voorgescho- vrijwilligers op een motor en zelfs een motora- teld van serieuze liederen, maar ook van Neder- gent (een Tilburger die zijn ogen uitkeek) reden landstalige liedjes die men mee kon neuriën 351 kinderen van de groepen zes, zeven en acht ofwel mee kon zingen. het Rondje Guus. Volgens Jack de Laat was de I sliert kinderen wel een kilometer lang. Met ’Crescendo’ nog maar zo kort geleden name m het buitengebied was da goed te zien. was overkomen; hetKtrieste afscheid van een Het maakte de kinderen zeer enthousiast. De meeste gehoorde reactie: ‘Gezellig!’ Spelmaterialen en een nieuwe tent voor de kindervakantieweken, materialen voor cre atieve hulpverlening, de uitgifte van een boek, uitbreiding en onderhoud van spelmaterialen voor de scouting en een fietsacculader voor het dorpsplein. Een greep uit de projecten die Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk in 2008 ondersteunde. Ook dit jaar besteedt de bank een deel van de winst aan lokale, maatschap pelijke initiatieven. Hebt u een goed idee om het leven in uw loka le gemeenschap leuker te maken? Of kent u een project dat een steuntje in de rug verdient? Laat het Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk weten! Samen met de ledenraad nomineren we drie projecten per afdeling waar alle leden van de bank hun stem op kunnen uitbrengen. Tijdens de afdelingsvergadering in november maken we bekend welke drie projecten worden beloond met een geldbedrag van 3.000 of 1.500. optreden zeer te waarderen. Met de organisatie van haar 70-jarig bestaansfeest heeft Gemengde Zangvereniging perfect in de roos weten te schieten. Niet afhankelijk van weersomstandigheden (de gestaag neerkletterende regen kon de stemming niet drukken) kon een volle Foto boven: tweemaal kwamen ze Guus tegen. De eerste keer was vlak na de start op de Oirschotseweg. zaal van_Den Boogaard s middags genieten van een sfeervol en erg afwisselend De onderste foto is gemaakt op de Haghorst. De door Jack de Laat georganiseerde ‘Fietsketting’ is een doorslaand succes geworden. Vorige week vrijdag fietsten liefst 351 kinderen het Rondje Guus. Peuters, bewapend met spandoelen, moedigden de wat oudere kinderen aan. Jack de Laat hoopt dat dit succes meer basisscholen uit Oisterwijk zal inspireren om volgend jaar ook mee te doen. De ‘Fietsketting’ is zo’n typisch evenement dat spontaan ontstaan is als onderdeel van Moergestel Fietsdorp. Juist het feit dat zulke initiatieven genomen worden, maakt van Moergestel Fietsdorp een krachtig evenement. Er blijkt uit dat het wordt gedragen door de gemeenschap. De oorspronkelijke doelstelling van Moergestel Fietsdorp is het versterken van de Moergestelse samenleving door het stimu leren van het fietstoerisme. De afgelopen winter wist Jack de Laat alle drie de Moergestelse basisscholen te inspi reren tot deelname aan de ‘Fietsketting’. Ook de basisscholen De Coppele en De Kajuit uit Oisterwijk deden mee. Jack de Laat zegt dat Het project moet aan een aantal voorwaarden voldoen. Zo moet het een maatschappelijk doel dienen en mag het geen winstoogmerk heb ben. Wilt u mee doen? Vul dan het aanvraag formulier in dat u vindt op www.rabobank. nl/hilvarenbeek-oisterwijk en stuur het vóór 15 september 2009 naar de bank. U kunt het for mulier ook opvragen bij een van de kantoren van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 5