Guus Moonen fietst 10.000 kilometer, en verder Helpt U ons aan een Bouwplek n MAXIM uitzendbureau verlengt sponsoring ”De Vennen FM 105.2 Moergestelse arbeidsvitaminen en voor eerste keer radiocommercials Aphrodite Carnaval 2006 Carnaval 2007 tills •-'j [Br Carnava! 2008 g Zonder een plek om te bouwen kunnen wij niet zorgen voor uw kijkplezier in de optocht. Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 3 JUNI 2009 - 34e JAARGANG - Nr. 1523 tol De etherfrequentie waarop MTV-radio gedurende Moergestel Fietsdorp te ontvangen zal zijn is 1 t» StgPl F -4 Maxim als uitzendbureau voor gaat. Onlangs werd in het bijzijn van Maxim-mede- werkster Eline Stawicki en enkele wedstrijd schaatsers van ”De Vennen” het nieuwe spon sorcontract ondertekend door Liesbeth Verhoe ven, officemanager van Maxim Oisterwijk, en Mathieu Bruurs, bestuurslid van Schaatsclub ”De Vennen”. - tering los onder de Moergestelnaren. Rond de fietsprestatie van Guus Moonen groeide het fietsevenement Moergestel Fietsdorp. Voor dit jaar wordt gerekend op 70.000 bezoe kers, het dubbele aantal van vorig jaar. Veel meer nog dan vorig jaar mikt het grootste fiets evenement van Nederland op bezoekers uit een grotere regio. De programmering en de inrichting van het Sint Jansplein als fietsplein zijn daar op afgestemd. Het Sint Jansplein als hart van Moergestel wordt voor de duur van drie weken verbouwd tot een evenemententer rein met horeca en podia. Elke dag zijn er vanaf 12.00 uur tot middernacht activiteiten voor fietsers en (muzikale) feestelijkheden. De Moergestelse Arbeidsvitaminen zijn be doeld om inwoners bij Fietsradio te betrekken. Met de hulp van Ondernemend Moerges-tel zijn alle bedrijven aangeschreven. Die kun nen per dag een muziekprogramma van twee uur samenstellen. Volgens Peter van de Wouw hebben meerdere bedrijven al een muzieklijst ingediend. De Gèèselse Arbeidsvitaminen staan overigens voor iedereen open. Zet twee uur muziek bij elkaar en stuur dat als mp3-bestand naar fietsradio@hotmail.com. Peter van de Wouw zegt dat er ook al bedrij ven zijn die zendtijd hebben gekocht voor het uitzenden van radio commercials. “Het is echt de moeite waard wat wij te bieden heb ben”, zegt hij wervend. “Het bereik van Fiets radio is tussen de 60.000 en de 80.000 luiste raars.” MTV/Radio gaat tijdens Moergestel Fietsdorp onder de naam Fietsradio 24 uur per dag via de ether uitzenden. Twee uur per dag wordt van 18.00 uur tot 20.00 uur op het Sint Jansplein een live-radioprogramma gemaakt. In samenwerking met Ondernemend Moergestel komt Fietsradio ook met de Moergestelse vari ant op de Arbeidsvitaminen. “En we gaan radiocommercials uitzenden. Da's ook nieuw”, zegt Peter van de Wouw, een van de negen vrijwilligers die Fietsradio drie weken lang elke dag 24 uur in de lucht gaan houden. Voor MTV/Radio vergt het maken van Fiets radio een enorme krachtsinspanning. Met name de dagelijkse twee uur live radio is geen sinecure. “We zullen in ieder geval elke dag opnieuw voor een verantwoorde en goede invul ling moeten zorgen”, legt Peter van de Wouw uit. Overigens biedt Fietsradio op de zondagen tijdens Moergestel Fietsdorp zelfs vier uur live radio: van 10.00 uur tot 12.00 uur en later het dagelijks programma van 18.00 uur tot 20.00 uur. Het is de eerste keer dat MTV/Radio zich op deze manier manifesteert. Voor de gelegen heid is een eigen radiofrequentie aange vraagd. Zet de autoradio, de wekkerradio en elke andere radio op 105.2 MHz en Fietsradio is te beluisteren in een straal waarbinnen niet alleen Moergestel, maar ook Oisterwijk, Heukelom, Tilburg Zuid en Spoordonk val len. “Het is onze bijdrage aan Moergestel Fietsdorp”, motiveert Peter van de Wouw Fietsradio. Omdat Fietsradio van de ether gebruik maakt, zijn de programmamakers genoodzaakt de zender 24 uur in de lucht te houden. Het live programma wordt een paar keer herhaald en de rest van de tijd wordt met muziek opgevuld. Tel. 013-513 1474 - g De ondertekening van het sponsorcontract. Drie jaar geleden besloot Henk van Keulen, directeur van Maxim uitzendbureau, om de wedstrijdschaatsploeg van ”De Vennen” te gaan sponsoren. De prestaties van de vooral jeugdige sporters en de positieve uitstraling van de schaatssport in het algemeen en van Schaatsclub ”De Vennen” in het bijzonder, waren voor Henk reden om het sponsorcontract met twee jaren te verlengen. Dankzij deze verlenging van de sponsoring is het voor ”De Vennen” mogelijk om de trai- ningsfaciliteiten de komende twee jaren op het huidige hoge niveau te handhaven. Hier door moet het voor nog meer rijders uit de ploeg mogelijk worden om de aansluiting te vinden bij de absolute schaatstop van Zuid- Nederland. En de absolute top is ook iets waar Moergestel Fietsdorp grootste fietsevenement van Nederland Guus Moonen gaat vanaf zondag 7 juni net als vorig jaar weer minimaal 10.000 kilometer rond zijn woonplaats fietsen. Zijn fietsprestatie is het fundament onder Moergestel Fietsdorp. Dit vorig jaar voor de eerste gehouden fietsevenement is dit jaar uitgegroeid tot het grootste van Nederland. Tot en met zondag 28 juni zijn er dagelijks zeer uiteenlopende fietsactiviteiten, letterlijk voor iedereen. Alle activiteiten van Moergestel zijn gratis. Het programma bevat zeer bijzondere evene menten zoals een race voor volwassenen met de allerkleinste maat kinderfietsjes en een nachtelijke optocht met versierde en verlich te fietsen. Het opbrengst van het totale pro gramma van drie weken wordt besteed aan vijf goede doelen. Honderden vrijwilligers zijn daar bij betrokken. Guus Moonen is een ultracyclist. Hij reed onder meer non-stop de route van de Tour de France en van de Westkust naar de Oost kust van de Verenigde Staten. Vorig jaar fiets te hij 608 rondjes van 16,6 kilometer rond Moergestel. Dat maakte een enorme begees- Neem contact op met T. Wolfs: 0623507829 Sr Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www. schepenstweewielersnl MTV met Fietsradio tijdens Moergestel Fietsdorp 24 uur per dag in de ether (105.2 MHz) De vrijwilligers van MTV/'Radio die drie weken lang Fietsradio gaan verzorgen. Op de foto ontbreekt Etienne Kordalski. gHuidverzorgingsinstituut Q Schoolstraat 5 M i MOERGESTEL t 1. -.5 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013)513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 AL RUIN 80 JAAR FIETSPLEZIER I I IÜO1 J iviucnuco i el ibï S --i uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1